HWSW Informatikai Kerekasztal: Heroes Of Might And Magic 1-3 és 4 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (6 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Heroes Of Might And Magic 1-3 és 4

#41 Felhasználó inaktív   Ivoke 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.385
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 02. 05. 07:34

Heroes 5 vázlatrajz????!!! Merre találom?? Azonnal látnom kell!!KépKépKép


P5N32-E SLI-E8400; 4x1GB; 2x GF9600 GT SLI; HD103UJ, HD642JJ 2x HD403LJ; X-Fi Xtreme; LG W2253TQ-PF; XP SP3; W7 64-bit

#42 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 02. 05. 10:47

Na látod, lehetett volna annyi eszem, hogy belinkelem anno. Azt hiszem a Hardwired oldalon volt... nem akarom fájdítani a szíved, de tényleg nagyon szép volt. Kép

#43 Felhasználó inaktív   Doubler 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 29
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 07. 28. 10:55

http://heroes-tower.uw.hu, Egy folyamatosan frissülő Heroes oldal, érdemes felnézni! KépKép


www.nameless.hu - Coming Soon

#44 Felhasználó inaktív   Rasiel 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 327
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 08. 09. 20:46

Jó sorozat volt a maga idejében!
Jelenleg Argo és Kontroll rulez van nálam!!!

#45 Felhasználó inaktív   VIII Satan 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.326
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 08. 13. 22:26

Jó az még most is!Kép

VÉGRE! Van értelme a hősnek, nem csak bámulja odavetítve a háttérre, hogy miként döglik szét a csapata... A might várban meg aztán végképp.. Aki eddig nem élte ki a hőssel való harckedvét, az azzal legyen. Csak úgy mondom, én mindig 2 hőst fejlesztek, ha mighttal vagyok: 1 archer, meg egy közelharcos. Csak példának, nem is rég nyomtam egy scenariot. 19 körüli lett a hősöm. A Black Dragonokba 350-750 volt a sebzés (!!!) KépMegsoroztam... Egyébként, mindegyik várnak megvan a maga taktikája... A chaos tipikusan hosszútávas játékra, az order gyors fejlődésre, a life a folyamatos egységpótlásra (PL:Champion-ami szar), meg persze jól kell kombinálni a spelleket. A bless-t nyílván a Monkokra nyomom, mert nagy a változójuk...Kép


-== LORD VIII. SATAN ==- ( _ _ ) === === |EĐ==$*#=------------ - - - - . .\ \. . ./#""" + ' / \ / / \ \

#46 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 08. 13. 22:36

http://www.jucaushii...gcateg_424.html

Ha valaki még nem látta volna a képeket! :Đ



#47 Felhasználó inaktív   VIII Satan 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.326
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 23. 22:07

Csináltatok már pályát az editorral?
Én már a 4.-nél tartok, nagyon jó editor, és negyon egyszerű. A QUEST készítés se bonyolult, hamar meg lehet tanulni.
-== LORD VIII. SATAN ==- ( _ _ ) === === |EĐ==$*#=------------ - - - - . .\ \. . ./#""" + ' / \ / / \ \

#48 Felhasználó inaktív   FallenX 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 258
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 22. 15:46

Heroes 5 topic nincs?
Kar...
Ezt erdemes megsasolni minden Heroes fanatikusnak!!!Kép
http://www.nival.com/homm5/art/
Tok kiraly in-game shotok,egy kis izelito!Kép

/forum/images/upload/200511/tn_homm5shot32_rj0p8u9a.jpg

Get the best...Jackson...Fuck the rest...


#49 Felhasználó inaktív   halfhunter 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 8
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 02. 18. 20:37

nekem a tapasztalatom az, hogy az 1 jó indítás volt, a 2 reményekkel kecsegtetett, a 3 tökély lett, a 4ben viszont sokmindent elrontottak. Pl a karik kinézeténél is. Nem hiszem, hogy egy elf íjász csontsovány lenne - jólvanna sokat asztalizok és rajzolok, meg sok képet látok, és illúziórombolóként hatott ez^^.A hősöket lehet használni, az egy dolog. De attól, ha meghal nem feltétlen lenne képes egy Vár feléleszteni. Inkább a csatatéren kéne, odamennyi egy gyógyítóval, akinek van reincarnate-je, és azzal visszahozni.viszont egy-két ilyen apróságtól eltekintve jó lenne, csak a hangulata már nem az, ami volt a 2nél vagy a 3nál. Megváltozott, és valami nekem hiányzik belőle. Nemtom, hogy mi az, de hiányzik^^".písz láv és anarchia mindenkinek;)

#50 Felhasználó inaktív   Yimot 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 06. 16:09

Idézet

nekem a tapasztalatom az, hogy az 1 jó indítás volt, a 2 reményekkel kecsegtetett, a 3 tökély lett, a 4ben viszont sokmindent elrontottak. Pl a karik kinézeténél is. Nem hiszem, hogy egy elf íjász csontsovány lenne - jólvanna sokat asztalizok és rajzolok, meg sok képet látok, és illúziórombolóként hatott ez^^.A hősöket lehet használni, az egy dolog. De attól, ha meghal nem feltétlen lenne képes egy Vár feléleszteni. Inkább a csatatéren kéne, odamennyi egy gyógyítóval, akinek van reincarnate-je, és azzal visszahozni.viszont egy-két ilyen apróságtól eltekintve jó lenne, csak a hangulata már nem az, ami volt a 2nél vagy a 3nál. Megváltozott, és valami nekem hiányzik belőle. Nemtom, hogy mi az, de hiányzik^^".písz láv és anarchia mindenkinek;)
Ja. Pl.nagy hiba volt fogofwart tenni bele

#51 Felhasználó inaktív   The Norberto 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 57
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 06. 18:12

szerintem a 4 lett a leg jobb.Nem tom hogy mit rontottak el de igy is jobb mint a többi.

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: "Legyen világosság!" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.


#52 Felhasználó inaktív   felegyi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.170
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 06. 20:46

Nemtudjátok hogy mért lép ki a HoMaM 4-ben ha megakarom látogatni a börtönt?Elég idegesítő!Előre is kössz!
"Believe the lie" - The X-files

Kérlek nézd meg ezt ---> http://petitionspot....ions/jericho2  és szavazz, hogy Barker mester mihamarabb nekilásson a Jericho 2-nek!

#53 Felhasználó inaktív   The Norberto 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 57
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 06. 21:10

Nekem is ki szokott lépni ha multiba nyomjuk bátyámal akko kilép és ha viszaloadoljuk akor vagykilép megint vagy nem!!
változó!!!


Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: "Legyen világosság!" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.


#54 Felhasználó inaktív   Yugi2000 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 66
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 10. 17:41

Tudok egy jó tippet a HOMM3hoz nyomd meg a TABot írd be ezt:NWCONLYAMODEL(lehet hogy valahol a Z=Y, vagy fordítva). Felépül minden. Ahhoz hohy ne legyen csalás, lépj ki, kezdj egy teljesen új játékot, és ott is fel lesz épülve minden(csalás nélkül, de olyan lényt nem lehet venni amelyiken van +szaporító épület.Kép



#55 Felhasználó inaktív   Yugi2000 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 66
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 10. 17:43

Olyat ahol van kezdő várad.

#56 Felhasználó inaktív   General Thomas 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.941
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 10. 18:12

Attól ez még csalás.
Egyábként a börtön pedig hibás, szinte mindenhol kilép. A patchejről ne mtudok hogy javítják-e mert annyira nem érdekelt a gameKép.

"Az élet szép, csak mindig jön valami és elszúrja" Myko Alto

"Did you know your phone is dead? Do you ever recharge the batteries?"
"They recharge? I just keep buying new phones."
House MD

#57 Felhasználó inaktív   felegyi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.170
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 10. 21:28

Idézet

Attól ez még csalás.
Egyábként a börtön pedig hibás, szinte mindenhol kilép. A patchejről ne mtudok hogy javítják-e mert annyira nem érdekelt a gameKép.
Hát,engemse érdekel má a game,csak jólettvolna tudni hogy milyen a börtön!
"Believe the lie" - The X-files

Kérlek nézd meg ezt ---> http://petitionspot....ions/jericho2  és szavazz, hogy Barker mester mihamarabb nekilásson a Jericho 2-nek!

#58 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2007. 05. 10. 19:53



#59 Felhasználó inaktív   kazi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 153
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 05. 10. 21:06

Idézet

szerintem a 4 lett a leg jobb.Nem tom hogy mit rontottak el de igy is jobb mint a többi.
kinek a pap...tartja a mondás.Én azok táborához csatlakoznék inkább akik a 3mast tartják minden idők legjobb heroes of might and magic-jének! beleértve az ötöt is,ami kifejezetten jó,de nem adja vissza azt a feelinget amikor multiban egy a haverral közösen készített pályán nyomtuk 20x egymás után,és huszadjára sem volt unalmas!!
"Ha van megoldás nincs miért aggódnunk,ha nincs megoldás az aggódás sem segít!" Én (1975-?)

#60 Felhasználó inaktív   Ragetti 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 13
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 07. 25. 19:25

Nagyon kéne a segítségetek!!! A 3. részéről lenne szó!! Nem tudom hol lehet pályát építeni! Előre is köszi!!!KépKépKép

Téma megosztása:


  • (6 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó