HWSW Informatikai Kerekasztal: PC Guru - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (4 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

PC Guru

#1 Felhasználó inaktív   Retee 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 65
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 08. 12:52

A PC-Guru immár hosszú évek óta jelenik meg, hatalmas olvasótáborral rendelkezik, ám őket sem kímélték meg az évek, hiszen pár hónapja a Vogelel összevesztek majd új lapot alapítottak, később azonban visszatért a régiek egy része. Szerintetek miben rejlik a PC Guru ereje? Hogy tetszik az aktuális szám?

#2 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 08. 17:28

Azzal szeretném kezdeni ezt a hozzászólásomat, hogy végül is a PC Guru-n nőttem fel. Vagyis ez volt az egyetlen lap ami tetszett, és nagyon szimpatikus volt a cikkírógárda. Nagyon tetszett az a stílus ahogy egy cikket megírtak. Bármikor vettem is meg a PCG-t tudtam hogy mit fogok kapni. Soha nem kellet szemöldököt huzogatni, hogy ezek most meg miről is dumálnak. Még egy gyengébb gémről is tudtak poénosan érdekes cikket írni, pedig megeshet hogy legszívesebben durván lehúzták volna.

A második amit most megemlítek, a mostani szám! Most egy kicsit mérges voltam mert rettenetesen sok varázslós, mitológiás gém leirását találtam benne és még a végigjtszás is varázslós, sárkányos gémhez kapcsolódik. Mégy soha nem láttam ennyi varázslós, sárkányos gémet egy kupacban!!!! De persze ez csak személyes probláma hogy nekem ezek nem jönnek be, és hát most kifogtam egy ilyen hónapot.

A kettévállásról. Én teljesen összezavarodtam abban a pillanatban, még az újságárust is majdnem megtámadtam hogy mi az hogy nincs PCG, és Gurugamer van? Nagynehezen megmagyarázta, én pedig nahezen de megértettem. Mostanára sem tudom eldönteni, hogy melyik lapot vegyem meg. Így hát mindig a full gém és az előzetesek döntenek, bár általában a két ujság közel ugyanazokat adja le, így inkább a gém dönti el a vásárlás sorsát.

A cikkírókról. Sokszor hallottam negativ kritikákat az új cikkírókról, de én ezeket alaptalannak tartom. Mindenkinek kialakul idővel egy stílusa, és tapasztalata, amivel rutinosan tud érdekes cikket írni. Egyedül Tika az akinek a cikkeit egy kicsit nehezebben értem meg és dolgozom fel. De elolvasom kétszer ha kell és kitisztul a kép, tehát csak hozzá kell szokni az Ő szóhasználatához, szavajárásához. Egy kicsit mintha kacifántosan lenne poénos, de nem vészes.

A teljes játékról: A Kitty Hawk botrányosan rövid volt!!!

Azt hiszem igy egylevegővel most ennyit tudtam elmondani.



#3 Felhasználó inaktív   kukac7 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.711
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 10. 02:29

az uj pc guru nem lesz ugyan az, mint ami regen volt a kezdetektol.
most persze retee jon, hogy ugyan az persze, hogy nem lehet, meg hasonlo szoveg, de ezt az "ugyan azt" mashogy kell ertelmezni.
"Olyan csúnya vagyok, hogy a kurva is azt mondja, fáj a fejem."

#4 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 10. 10:48

Jön reflexufo is, és a mélybe ránt! Milyen kezdetekre gondolsz? Mert ez most ettól függ hogy mióta veszed. Nem is kell hogy "ugyan az" legyen, mert az már stílusbeli koppintás lenne! Ne álljunk a változás elé ilyen hülyeségekkel szerintem. Nekem sem volt ínyemre a változás, de ha belegondolsz akkor nem ez volt az egyetlen változás a Guru Team történetében. Tagok jöttek mentek. Akkor miért nem jajveszékeltél hogy nem lesz ugyanolyan? Most ezzel a szétválásal nagy port kavartak, ezért volt valami amin lehetett csámcsogni, meg kombinálni hogy melyik lesz szar meg melyik nem. Most ők alkotják a PCG-t és kész! És vvéleményem szerint egyre jobban teszik azt amit tesznek, bár én nem állok egyik oldalra sem.

Asszem ennyit akartam hozzátenni.



#5 Felhasználó inaktív   kukac7 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.711
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 11. 00:45

en 1999. januarja ota vettem rendszeresen.
elgondolkodtam a dolgon es vegul is minek nekem ujsag, ha itt a net?
bar heti 1-2 alkalommal vagyok fonn, mindent megtudok, ami erdekel.
teszteket nem szoktam itt sem olvasni, nincs ra igenyem, alt. csak a nagy nevu jatekokat szerzem be, amik megbizhatoak minosegben.
igy azt a kb. 8000 hufot felevente(mert igy fizettem elo mindig) masra kolthetem.
"Olyan csúnya vagyok, hogy a kurva is azt mondja, fáj a fejem."

#6 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 11. 01:35

Ezen már én is gondolkodtam, de az újságvásárlásnak van egyfajta varázs amit minden hónapban élvezni akarok. Van úgy hogy menekülök az újságért az ujságoshoz! :Đ Bár mint említettem a zétválásnál nagyon megkeveredtem. De úgy vagyok hogy néha minden lapot megvennék.

#7 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 11. 20:48

Nah, halljátok az én történetemet is :-D. Kezdhetném úgy, hogy a PC-X -en nőttem fel. Azaz nem nőttem fel sehová, de mindegy, na szóval PC-X -szel kezdtem, az volt, és hangulatban és a cikkek minőségében a mai napig az az etalon lap számomra. Haj de szép idők voltak azok :-D.
Aztán átalakult GameStarrá, amiből az első számot vettem meg, de kegyetlen szar volt, és szerintem ez a mai napig így van. Nem rossz az újság, de nincs meg az a hangulata, amit a PC-X megszűnése után a Pc Gurunál találtam meg.

Minden rendben is ment, már vettem vagy 4 éve a PC Gurut, erre jön a közismert Vogel-botrány, és dönteni kell. Eleinte nem volt nehéz, mert mindenki csinálta a GAMER-t, így vettem tovább azt, de amikor a cikkírók nagy része visszament, bizony nehéz volt dönteni. Azért maradtam mégis a GAMER-nél, mert általában kitartok a döntéseim mellett, és ha már a GAMER-t vettem, veszem tovább azt.Jelen: A GAMER is talpraállt a visszamenetel utáni 1-2 hónap gyengélkedés után, így ismét mo. egyik legjobb gémer lapja szerintem.

A Pc Gurun meglátszik, hogy tapasztalt arcok szerkesztik (Hancu, Sasa) az is nagyon igényes újság, egyedül a design nem tetszik. Mindkét lapon volt egy kis vérfrissítés, mindenhol a régiek mellett írnak újak is. A GAMERnél Flatline, Lucas Z és még sokan, a PC Gurunál meg a restartnál jött "új" arcok, ugye pölö Retee grandmaster, akivel jelenleg kollégák vagyunk itt a Gamekapcson (amit soha nem gondoltam volna :-D). Szóval szerintem mindkét lap jelen formájában nagyon jó, megvan a hangulata mindkettőnek, két dolog miatt döntöttem mégis a GAMER mellett. Az egyik, hogy időközben ott kezdtem el "dolgozni" (rovat a cd-n), és Brazil levrovja, aminél nincs jobb :Đ. De soxor megveszem a Pc Gurut is, sőt néha még azt is érzem, hogy jobb mint a Gamer. Szerintem egyéni preferencia kérdése, hogy ki melyiket választja, mindkettő esetében egy nívós lapot kap a pénzéért.



#8 Felhasználó inaktív   kukac7 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.711
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 14. 02:34

tom, hogy van hangulata.
en mar lent a postaladanal vartam neha a postast, hogy hozza az ujsagot es hogy kibonthassam.
az nagyon jo erzes, de vhogy nem hianyzik, miota nem veszem a lapot vagyis egyetlen pcs ujsagot sem veszek.
"Olyan csúnya vagyok, hogy a kurva is azt mondja, fáj a fejem."

#9 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 18. 10:21

Megvette ezt már valaki? Van benne olyan amit eddig még nem adtak teljes játéknak, vagy csak ismétlés az egész?



#10 Felhasználó inaktív   Zup 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.166
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 18. 10:24

Ez olyan, hogy egybecsomagolnak három régebbi pc gurut, aztán vegyék. Olyan, mint mondjuk a Gamestar dupla.
Segíts a rendőrnek: verd össze magad! http://doom3.hardwired.hu http://ragames.atw.hu

#11 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 18. 10:28

Akkor ennyi pénzen inkább veszek egy nagy kupac Tesco CD-t és lesz egy csomó játékom!

#12 Felhasználó inaktív   Zup 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.166
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 18. 10:36

Jajaja.
Akkor nekem is lesz egy csomó játékom:)
Segíts a rendőrnek: verd össze magad! http://doom3.hardwired.hu http://ragames.atw.hu

#13 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 18. 10:41

Éppen egy fél órája vándorolt a táskámba 15 cd! Persze tele jobbnál jobb gémekkel. De szerencsére nem tesco cd-n!!!!

#14 Felhasználó inaktív   Zup 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.166
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 18. 10:43

Lécci mondd meg, melyek ezek! Kíváncsi vagyok!
Segíts a rendőrnek: verd össze magad! http://doom3.hardwired.hu http://ragames.atw.hu

#15 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 18. 10:51

Hát azt még meg nem tom mondani mert nem néztem beléjük. De annyit azért tudok hogy végre most már én is játszhatok a Matrix-al. Szörnyen le vagyok maradva.Kép

#16 Felhasználó inaktív   Zup 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.166
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 18. 10:55

Nekem a legújabb játékom a Tr: Angel of darkness, az utána következő a Warcraft 3. Tehát én is le vagyok maradva!!!
Segíts a rendőrnek: verd össze magad! http://doom3.hardwired.hu http://ragames.atw.hu

#17 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 18. 11:01

Én azt reméltem hogy a Warcraft 3 szar lesz, de nem lett az. Ezért is nagyon idegesít. Én nagyon utálom ha egy gémben varázslás meg sárkány meg mágia meg ilyenek vannak, ezért nem is játszottam.

Sárkányos varázslós gémek--------->



#18 Felhasználó inaktív   Zup 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.166
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 18. 12:10

Én is gyűlölöm a sárkányos-varázslós gémekt, de semmit nem tudok tenni a sárkányos-varázslós gémek ellen. Amúgy nekem tetszik a War3, igaz már vagy egy hónapja nem játszottam vele.
Segíts a rendőrnek: verd össze magad! http://doom3.hardwired.hu http://ragames.atw.hu

#19 Felhasználó inaktív   kukac7 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.711
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 19. 10:05

az enter the matrix eleg xar lett sajna. Kép
"Olyan csúnya vagyok, hogy a kurva is azt mondja, fáj a fejem."

#20 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 25. 08:01

Hát ez nem eléggé nyilvánvoló! Inkább csak neked nem jött be, de az attól még nagyon is király lett. Csak rettenetesen sok ideig tart feltelepíteni.Kép

Téma megosztása:


  • (4 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó