HWSW Informatikai Kerekasztal: Gamer - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (8 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 6
  • 7
  • 8
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Gamer

#141 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 11. 15:12

Teszt 1 (az elozo uzim nem ment postolodott valamiert)
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#142 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 11. 15:14

Szoval elobbi uzimben leirtam a velemenyemet. Csak valamiert nem ment be. Nah csak annyi, hogy nagyon nem szep, olyan mitn egy alap gportal dizajn. Nem ertem miert kellet ronan betenni a kepeket ott fent. Illetve erre az oldalra felelsleges volt kiirni ezt a szavazast is. Remelem, sot biztos vagyok benne, hogy az uj dizajn szebb lesz! Mert a mostani helyett maradhatott volna a regi GO kinezett.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#143 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 11. 16:10

Idézet

Szoval elobbi uzimben leirtam a velemenyemet. Csak valamiert nem ment be. Nah csak annyi, hogy nagyon nem szep, olyan mitn egy alap gportal dizajn. Nem ertem miert kellet ronan betenni a kepeket ott fent. Illetve erre az oldalra felelsleges volt kiirni ezt a szavazast is. Remelem, sot biztos vagyok benne, hogy az uj dizajn szebb lesz! Mert a mostani helyett maradhatott volna a regi GO kinezett.
De az eredeti GO oldalt nem kapták meg azt hiszem...

#144 Felhasználó inaktív   Nfol 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 21
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 11. 19:17

Idézet

Nfol koma, maximálisan megértelek! Szeintem mi is hasonlóként éreznénk egy ilyen szituációban. Én teljes mértékben tisztellek titeket, hogy igenis KIÁLLTOK a GO mellett és megpróbáljátok újra beröffenteni! Kép

Egyébként a tapasztalatom az, hogy a GO stáb igenis jófejekből áll (tisztelet a kivételnek, mert az mindenhol van, még nálunk is! pl: Myko Kép) és a mai napig azt vallom, hogy igazán létjogosultsága annak lenne, ha átjönnétek az új GK oldalra. Ez jövöhét hétfőn kiderül milyen lesz, hiszen helloszabi addigra igéri. Javaslom, gondoljátok meg, hiszen itt lenne az ideje, hogy végre valami nagyot csinálhassunk és ezt ketten lehet szerintem csak! Én aztat szondom, fogjunk össze és basszunk oda végre a gamer társadalomnak! EGYÜTT! Kép



Köszönöm, hogy megértesz és megérted a helyzetet. A többieknek is köszönjük a jókívánságokat. Ami a jövőt illeti: meglátjuk. Megvárjuk a visszajelzéseket, megvárjuk, hogy értékelik-e az ottani munkánkat az olvasók, vagy egyáltalán.

De tényleg nem szeretnék mások helyett nyilatkozni.

Nobody is watching anybody watching nobody... | http://nfol-home.uw.hu

#145 Felhasználó inaktív   Chocho 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 506
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 11. 20:07

Hello mindenkinek! Ez az első üzenetem a fórumra, de biztos, hogy ezt még nagyon sok fogja követni (ha nem is most rögtön). Nfol kolléga a lényeget elmondta ugyan, de úgy érzem, nekem is hozzá kell szólnom a dologhoz. Én nasgyon szerettem a Gamert, és a pusztulása elég érzékenyen érintett. De sajnos be kell látni: az az oldal már nem lesz a régi, akármit is csináljanak vele. Ez nem halálos ítélet, egyszerűen csak elveszítette a szememben azt, ami miatt az a Gamer volt. Ne kérdezzétek, mi ez (nem, nem a design), mert megválaszolni úgysem tudom. Ami a lényeg, az az, hogy a Gamer a múlt, a jövő meg még ködbe burkolózik.
Gaming is beliving...

#146 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 11. 20:49

Idézet

Hello mindenkinek! Ez az első üzenetem a fórumra, de biztos, hogy ezt még nagyon sok fogja követni (ha nem is most rögtön). Nfol kolléga a lényeget elmondta ugyan, de úgy érzem, nekem is hozzá kell szólnom a dologhoz. Én nasgyon szerettem a Gamert, és a pusztulása elég érzékenyen érintett. De sajnos be kell látni: az az oldal már nem lesz a régi, akármit is csináljanak vele. Ez nem halálos ítélet, egyszerűen csak elveszítette a szememben azt, ami miatt az a Gamer volt. Ne kérdezzétek, mi ez (nem, nem a design), mert megválaszolni úgysem tudom. Ami a lényeg, az az, hogy a Gamer a múlt, a jövő meg még ködbe burkolózik.
Ha valaki nem tudná, Chocho elvtárs új írója a GKnak, GOról. Kép

#147 Felhasználó inaktív   fojesz 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.214
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 11. 21:01

Üdv Chocho a csapatban! Kép

#148 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 11. 21:03

A fúziós hírben szerepelt a neve, de itt a GK-n most látom először:D.

Üdv Chocho!Kép
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#149 Felhasználó inaktív   Chocho 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 506
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 12. 08:49

Köszönöm a sok üdvözlést! Megpróbálok rászolgálni! :Đ
Gaming is beliving...

#150 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 04. 28. 11:26

Ehhh, most nezegettem a GO-t es meg mindig megy azzal a "nem szep" kinezettel. Igaz kicsit el vannak maradva a frissitesek teren.
Most akkor tulajdonkeppen elvileg az az oldal ujraalakult anno vagy csak nehany fanatikus probalta eletben tartani?
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#151 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 04. 28. 11:33

Próbálták életben tartani, de a brigád már ér rá úgy, ahogy kéne és így eléggé halott szaga van a dolognak Kép

#152 Felhasználó inaktív   Daks 

  • Törzsvendég
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 1.847
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 04. 28. 12:58

en F8-aznam az egesz kék pacát ahogy van! itt lázongtak a GK egyesites miatt, aztan kitalaltak hogy ok majd lenyomnak mindenkit, tartott is kb 1 hetig a fellangolas... utolso frissites januarban volt, már felesleges lenne eroltetni sztm.
Kép
Kép

#153 Felhasználó inaktív   Chocho 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 506
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 04. 28. 13:24

Idézet

en F8-aznam az egesz kék pacát ahogy van! itt lázongtak a GK egyesites miatt, aztan kitalaltak hogy ok majd lenyomnak mindenkit, tartott is kb 1 hetig a fellangolas... utolso frissites januarban volt, már felesleges lenne eroltetni sztm.

Gaming is beliving...

#154 Felhasználó inaktív   Sonny2 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.108
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 10. 15. 13:55

Hát igen jó volt az újság, nekem is volt egy pár darab belőle azért kár hogy megszünt.Kép

Téma megosztása:


  • (8 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 6
  • 7
  • 8
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó