HWSW Informatikai Kerekasztal: Gamer - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (8 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Gamer

#41 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 10. 25. 13:57

Az uj design teljesen GameStar-os. Na jo azert nem teljesen mert ti a cd kepeket a jobb felso sarokba rakjatok illetve tobb jatek kepet vagjatok be mig a GS-nek csak egy jatek kepe van a boriton.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#42 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 10. 25. 14:12

Tényleg kicsit olyan feelingje van, főleg ezek a kiírások, hogy "17 játékteszt" és társai eléggé gamestarosok, de hát ez van, úgy látszik ilyen kell népnek. Minden esetre nekem jobban tetszik mint a régi, és belül is van végre egy kis változás mind designilag, mind tartalmilag.

#43 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 10. 25. 18:39

Nekem meg pont most kell olyan helyen lennem hogy még egy napot kell várnom hogy megvegyem. Holnap ha megyek vissza Sopronba akkor útközben feldúlok egy Tesco hipermarketet érte! Az tuti! Idegesítő hogy ti már tapogathatjátok, én meg itt nyomkodom az átkozott billentyűzetet hogy megtudjam hogy milyen! KépSzal milyen?Kép



#44 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 10. 25. 20:15

:Đ
Sok jó cikk van, mondjuk mintha az UFO Aftermath kimaradt volna, amit nem nagyon értek miért, mindegy, a teszt itt van a GK-n, azt olvasgathatjátok, azt legalább én írtam :-D

#45 Felhasználó inaktív   Ivoke 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.385
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 10. 27. 11:38

Megvizuálom és majd véleményezem Kép Sőt cikket kéne róla írni nem? Kép


P5N32-E SLI-E8400; 4x1GB; 2x GF9600 GT SLI; HD103UJ, HD642JJ 2x HD403LJ; X-Fi Xtreme; LG W2253TQ-PF; XP SP3; W7 64-bit

#46 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 10. 27. 20:28

Vizualizáld meg oszt'.... izé mivan? :Đ

#47 Felhasználó inaktív   Ivoke 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.385
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 10. 27. 20:47

Azva' hogy utána írok cikket arról milyen volt :Đ)))Kép

Ja és beküldöm az ujságba.... Lily örülne nekiKép Úgy is írta neki küldjünk cikkeket.


P5N32-E SLI-E8400; 4x1GB; 2x GF9600 GT SLI; HD103UJ, HD642JJ 2x HD403LJ; X-Fi Xtreme; LG W2253TQ-PF; XP SP3; W7 64-bit

#48 Felhasználó inaktív   Zpepe 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 43
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 01. 17:10

:Đ
Sok jó cikk van, mondjuk mintha az UFO Aftermath kimaradt volna, amit nem nagyon értek miért, mindegy, a teszt itt van a GK-n, azt olvasgathatjátok, azt legalább én írtam :-D
Azért nincs meg az Ufo: A cikk mert már volt interjú, és ha az már megvolt akkor nem nagyon szokták leírni.Gamer 4ever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A Gamekapocs legyen veletek.

#49 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 11. 03. 21:08

Noshát hosszú idő után eljutottam addig, hogy az újság is megvan és még netközelbe is kerülhettem.

A véleményem pedig a következő! Az újság nagyon krály lett. Lényegében ennyi. Kép Nem akarok senkit sem itt fényezni de ez nagyon ott van a szeren. Most már egyértelmüen tudok dönteni hogy mlyik jobb a két ujság közül. (azt meg mindenki tuggggya hogy melyik kettő) Remélem hogy a jövőben is ilyen lapot tapogathatok minden hónapban! Kép



#50 Felhasználó inaktív   Ivoke 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.385
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 05. 07:52

Jó lett nekem még kicsit furcsa meg kell szoknom, de összeségében teccik. Ugyan télleg gamestar-os lett a borító, de ha ez kell a népnek, ám legyen. Én úgysem a kinézetéért, hanem a tartalmáért veszem a lapot.


P5N32-E SLI-E8400; 4x1GB; 2x GF9600 GT SLI; HD103UJ, HD642JJ 2x HD403LJ; X-Fi Xtreme; LG W2253TQ-PF; XP SP3; W7 64-bit

#51 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 12. 19. 10:00

http://www.gurugamer.hu/index.php

Node hosszú idő után rákattintok erre az oldalra és egyszerre egy Belga szám első pár szava jutott eszembe, hogy: Mi a **sz ez a nagy büdös kékség? Kép

Amúgy meg nekem nagyon teccik! Sokkal sokkal jobb mint amilyen volt!



#52 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 19. 11:35

Ez a szegény oldal még mindíg nagyon gyengusz... :Đ

#53 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 12. 19. 11:42

Ugggyanmár Myko! Minden kezdet nehéz! Nem lehet minden eccerre tökéletes!Kép

#54 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 19. 12:00

Node a stábjuknak már nem kis tapasztalatuk van, avagy tévedek?

#55 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 12. 19. 12:12

Lehet hogy a tartalom a fontos. Végül is lehetett volna cifrázni rendesen.

Mondjuk rá azt hogy: "Háde ez de kommersz lett"



#56 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 19. 12:20

Igen! Ez a megfelelő szó rá! Kommersz! Kép

#57 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 12. 22. 10:04

Nade ez még mind semmi. Kis késéssel elmentem megvenni az újságot. Nem is néztem hogy mi van ráírva csak levettem a polcról és fizettem. Otthon egyszerre letépem a fóliát, kiesik a DVD. Namondom király! Rázom tovább az újságot, de a teljes játék csak nem akart kiesni belőle. Namondom frankó! Mehetek vissza az újságoshoz reklamálni! De aztán mint kiderült nincs is hozzá teljes gém mert ők úgy gondolták hogy most ne legyen mert igy jobb, meg hogy mindenki hangolódjon rá a lapra és ne a teljes gém miatt vegye. Ezt talán nem kellett volna.

Ez kb olyan mint amikor egy csaj azt mondja neked hogy neki a belső értékek a fontosak és nem a külsőségek! Na persze!Kép

Az új dezsinyhez meg csak annyit, hogy ezt most szokni kell egy darabig. Kicsit az újdonság erejével hatott rám. Nameg olyan világos lett az egész hogy nem is értettem mi van. Nekem pedig bejöttek a színes oldalak. Remélem ez nem anyagi megfontolás miatt lett ilyen!Kép

A DVD-ről meg csak annyit hogy sok a felesleges szarság rajta de azért így is fényévekre van már a cd-től. Viszont nem tudtam róla sok mindenthasznosítani. Frankó hogy sok a demó.



#58 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 01. 02. 17:00

En orulok az ujsag es a weboldal valtozasanak. Sokkal jobb igy, meg ha van is hasonlosag a GS es a Gamer kozot. Viszont lattam, hogy nehany szemely is valtozott. Vagy csak nev valtas Daks reszerol. Na de mind1 hiszen most sem olvashatunk sokkal tobb hirt mint eddigKép
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#59 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 01. 04. 13:10

Nem, Destiny teljesen új ember.

#60 Felhasználó inaktív   Daks 

  • Törzsvendég
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 1.847
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 01. 11. 23:47

destiny a halflife2.hurol kerult at hozzank, es kihasznalva a friss munkaerot, most egy kis szabadsagot is megengedhettem magamnak :Đ
Kép
Kép

Téma megosztása:


  • (8 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó