HWSW Informatikai Kerekasztal: GameStar - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (7 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

GameStar

#1 Felhasználó inaktív   Retee 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 65
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 08. 13:00

A GameStar magazin jelenleg az egyik legnagyobb olvasótáborral rendelkező offline lap. Te is szereted?

#2 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 08. 15:13

"Ezek a MATESZ adatai: 2003 első fél év (átlagban) db/hó Gamer magazin nyomtatott példányszám: 25 332 eladott: 16 485. GameStar nyomtatott példányszám: 21 300 eladott: 15 782 Ha kiváncsi vagy a PC Guru adataira csak szólj."-Zpepe

Meg sem GS-bol adjak el a legtobbetKép


"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#3 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 08. 17:46

A GameStar magazin jelenleg az egyik legnagyobb olvasótáborral rendelkező offline lap. Te is szereted?

Én a GameStar magazint soha nem vettem meg, ill.1x, hogy a Tib Sun ill. a Red Alert sorozat összefonódását és az átfogó történetet megtudjam.

Viszont. Ha már GameStar, akkor-------> http://www.gamestar.de/default.htm

Én itt szoktam tájékozódni a legújabb gémekről, itt mindig találok egy olyan érdekes hírt, amit máshol nem látni, és ez érvényes mind hardware, mind software témákra. A megjelenési előrejelzésük is kimondottan jónak és gyakran frissítettnek mondató.



#4 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 11. 13:59

Emlekszem arra a GS-re amikor leirtak a C&C tortelmet. Az tenyleg erdekes volt. Egyebkent megvan mar valakinek az uj GS? Ha igen irja mar le a 20 vagy mit tudom en hany legnagyobb bukast mert az erdekelne...sajna en most nem tudom megvenni...(elbuliztam a zs-tKép)
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#5 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 11. 14:32

Na én nem veszem meg de abban hundert prozent biztos vagyok ahogy a Humdred Swors és a Daikatana ott lesz az élvonalban! Azaz inkább reménykedem benne. Nekem azok nagyon szemet szúrtak.

#6 Felhasználó inaktív   zsoltikaje 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 98
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 09. 11. 16:11

nagyot csalódtam bennük, miután az ehavi cd-n rajta van egy a táborról készült videó, és még mutatják is, hogy a bemutató elött jóval projectoron nézik a terminátor 3-at, de a többi videó se semmi, ahogy a nyílt napon kóláznak a gyerekekkel, meg társasoznak.Kép

az egyetlen felmentés számukra, hogy a táborban érdeklődtek nőnemüek felől is, és nem csak a kockát nyíomogatják


Semmi többet nem tudok elmondani

#7 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 16. 18:43

Neha meg beszerzek egy-egy GS-t, de ma mar annyira nem izgat mint regen. De azert az e havi szamot megszerzemKép

Viszont ki-mit szol az uj kiadvanyhoz?


"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#8 Felhasználó inaktív   Its-him 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 4
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 06. 13:06

Ho-ho-ho-ho!!!

Most tudtam meg, hogy a Tábor videjó egy nagy átbaszás a gs-on. Egy csomó csajt mutogatnak rajta, hogy odacsalogasság az fiúkat. Pedig a táborban, csak fiúk voltak, máshonnan jöttek át hozzájuk a csajok! Oké, így is jó, de mivan, ha jövő nyáron olyan helyre mennek(mentek), ahol NEM lesznek csajok! Egy hétig összezárva egy csomó fiúval, háááát....Kép


Én lenni egy Mátriksz fan, semmi több!!!!

#9 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 21. 18:09

Hat engem eddigse izgatot a gs tabor, most sem fog. Viszont valami tortent a weboldalukkal. Delutan meg valami angol oldal volt, most meg mar semmi. Tan feltortek a hekkerek az en 3-ik kedvenc jatekportalomat?
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#10 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 22. 21:45

Most valami szerverbővítés vagy mi a fene...
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#11 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 22. 22:43

Bezomány...szerverbővítés volt a gyerekeknél...

#12 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 23. 16:20

Akkor jól tudtamKép
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#13 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 23. 17:31

Igen-igen mar hallotam rola en is. Vicces lett volna ott egy hekker tamadasKép De nem vagyok gonosz es nem kivanom senkinek sem.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#14 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 23. 19:32

Főleg nem a GK-nakKép
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#15 Felhasználó inaktív   Dudo King 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.049
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 16. 18:11

Az ehavi GS-ben, van egy teljes játék, a Flight of the Amazon Queen. Elakadtam benne. Ott, hogy lezuhantunk, és átkutattam a táskát, mindenkivel beszéltem, a piranyákat is megettem. Nem tudok már semmit sem csinálni. Aki játszott vele, plz segítsen.

#16 Felhasználó inaktív   Dudo King 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.049
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 24. 18:45

Ok. Köszönöm a segítséget. Rájöttem magamtól.

#17 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2004. 05. 27. 08:00

Szívesen. :Đ

#18 Felhasználó inaktív   Dudo King 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.049
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 27. 16:11

Neked minden üzeneted egyszavas?

#19 Felhasználó inaktív   BeneJoe 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 707
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 27. 17:05

Dudo, neked meg egymondatos???KépKépKép
Only human!

#20 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 27. 18:05

Hagyjad a fenébe Dudod úgylátszik a hülye gyerek azt élvezi ha értelmetlen baromságokat írogat!!!Ne foglalkozz vele...

Még1x mondom azaz egy szerencséd,hogy nem vagyok mod!!!


...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

Téma megosztása:


  • (7 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó