HWSW Informatikai Kerekasztal: RAP - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (12 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

RAP

#21 Felhasználó inaktív   xPrT 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 12
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 18. 11:29

A Majka az nem egy cseszlovák női név becézve?



#22 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 18. 12:02

Na akkor kezdjük. 1974. Sugar Hill Gang és a Rapper´s Delight elindított valamit amerikában, aminek következtében jött egy ´75-ös Grand Master Flash and the Furious Five és a Message. Itt én még csak tervbe voltam véve, de ´76-ban világrajöttem és az 1985-ös Krush Groove eljövetele megváltoztatta az életem. Csupán kilenc éves voltam, de amint megnéztem a filmet, amiben olyan nevek szerepeltek, mint a RUN DMC (Joseph Simmons /RUN/, Darryl McDaniels /DMC/ és a nemrég tragikus körülmények között elhalálozott Jason Mizell /Jam Master Jay/), a FAT BOYS (főszereplői a filnmnek), no és kissebb mellékszereplőként Kurtis Blow, LL Cool J, azonnal tudtam, ez a nekem való zene!!! Azóta számomra ők a RAP egyik legnagyobb alakjai, s csak utána következnek a sorban: N.W.A. (Ice Cube, Dr. Dre, Eazy-e, Mc.Ren, Mc.Yella), Tone Loc, De La Soul, Ice-T, szóval az igazán nagyok. Manapság már számomra nincsenek akkora istenek, mint amilyenek ezek votlak régen... BIG számomra soha nem fog felérni egy RUN DMC-vel vagy egy Cool J-vel! Kép

#23 Felhasználó inaktív   xPrT 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 12
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 19. 11:37

Najópersze... Kép

Egy BIGKép nem kerülhet egyik általad említett névKép közelébe sem...

Én a modernebb kor rapperei közül választottam ki a -legalább is súlyra- egyik legnagyobbikát, hátha az ő nevét még a fiatalság is kapizsgálja...

Na de hát Majka... Ez a szuperprodukció... Nahát... (És itt most Ford Fairlane idevágó szavait bírnám idézni, ha nem tartanék a moderációtól... Kép)

Majka részére kérnénk egy "rialiíti-só" topicot nyitni...!Kép



#24 Felhasználó inaktív   Horny 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.011
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 21. 12:33

A rapről beszélsz? Na neeee...! A rap zenénél egyszerűen nem lehet szarabbat találni!Kép Tiszta halandzsa elhadarás az egész, de azthiszem ennek a gondolatnak már elégszer adtam hangot...Kép
A sims fertőző, ragályos és gyógyíthatatlan! [Antisims Szövetség]

#25 Felhasználó inaktív   asas 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 90
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 21. 14:21

miért lenne a rap érthetetlen halandzsa? mert angolul rappelnek?

KépKépKépKépRAPKépKépKépKép


TECHNO SUX, RAP RULZ :-D "AK 47 is the tool, dont make me act the mothafuckin fool!"

#26 Felhasználó inaktív   Zup 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.166
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 21. 14:35

Csatlakozom Asashoz. Rap is Cool! Még ha angolul beszélnek is.

KépKéprapKépKép

Meg nem kötelező angol rapet hallgatni, vannak magyar együttesek is!


Segíts a rendőrnek: verd össze magad! http://doom3.hardwired.hu http://ragames.atw.hu

#27 Felhasználó inaktív   DaEsIgN 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 21. 15:44

Horny te igazán értelmes ember lehetsz, elmagyaráznád miért szar a rapzene? te milyen zenét hallgatsz?

1. gondolom neked a RAP fogalma kimerül ganxsta zoleeban meg az eminemben, pedig az igazság sokkal mélyebb, pl. halgass meg egyszer egy A TRibE CallEd QueSt et vag B0Ne Thugsot és rájössz, hogy nekik vannak jó alapjaik, jól reppelnek

2. neked azért hadarás az egész mert be vagy lassulva, vagy halláskárosult vagy a sok lélegeztetőgépre szerelt idióta ősember hőrgésétől , de nem baj, én nem vetlek meg érte, szerintem más sem.

3.Pontosabban milyen halandzsa? jaaa...hogy vannak benne rímek és nem csak négy szóból rakják össze az egészet?

4. *****Rocker okossági kérdés: Ki ölte meg Körtkobéjnt?

5. Sajnos nem arról szól az egész , hogy hogyan áldozzunk kecskét éjfélkor mint a nagy kedvenceidben...lehet ezért szar (elismerem ez hiányzikKép)

6.Nem bűn az ha egy zene nem azért alakult ki, hogy: öljük meg a másikat a koncert közben, (netalántán pokolkutya zenének hívják?) vagyis bocs, pogózzon mindenki ameddig élKép

na bye Kép



#28 Felhasználó inaktív   Horny 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.011
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 21. 21:15

Ez mind nagyon szép és nagyon jó, amit leírtál... Eltaláltad rock zenét hallgatok, na de az a Trible Called Quest vagy mi ugyan olyan (sztem) mint a többi rapzene, és ugyanolyan ember(ek) csinálják mint a többit, ami azt jelenti, hogy külsőségekre összpontosító kiszőkített parasztok, akiket még annyira sem tisztelek, mint egy embergyilkost...Kép Na jó ez egy kicsit talán túlzás volt...Kép
A sims fertőző, ragályos és gyógyíthatatlan! [Antisims Szövetség]

#29 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 22. 17:28

Horny sajnos ra kellet jonnom, hogy te buta vagy. Te a budos eletben nem fogod felfogni, hogy egy ilyen "egyszeru" stilus is nagyon jo es igen is van vele munka. De legyszi most ird le megint, hogy a te kedvenced mennyit dolgozik azzal az uvoltessel... Felfoghatnad mar ennyi idosen, hogy mas stilusu zene is lehet jo. Raadasul te ugy ugatod le, hogy nem is tudsz rola semmit. Eskuszom az 5 eves tesom okosabban foglal alast ebben a temaban mint te...


"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#30 Felhasználó inaktív   Horny 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.011
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 22. 18:13

Ejjha, rockobácsi te is beszállsz a buliba?Kép Hát lehet hogy buta vagyok, de ha erről a hitemről az életben eltudsz téríteni, akkor hajrá!Kép Mellesleg, semmit nem mondtam magára a rapzenére, az igaz, hogy nem szeretem és ebből kifolyólag nem is hallgatom... Ha jóltom leírtam azt is, hogy mér szidom azokat, akik annyira istenítik ezt a "zenét"...Kép Az ordításról kapcsolatban... Nem kifejezetten olyan zenét(ket) hallgatok, amelyekben üvöltöznek, és hörögnek! Sokkal inkább szeretem a színvonalasabb zenét, ám az "ordítós" zenét is meghallgatom, és tudni akarod mér? Azért, mert ők nem hagyják, hogy az MTV-ben leagyják a számaikat, ők nem akarnak hírnevet, attól függetlenül, hogy előbb utóbb lesz nekik...! És ez az amit nagyon nagyra tartok bennük, akármilyen parasztok is, mert meg kell hagyni, hogy a legtöbben közülük is sajnos azok, de hát ez ellen nem lehet mit tenni... Na hát röviden ennyi...Kép
A sims fertőző, ragályos és gyógyíthatatlan! [Antisims Szövetség]

#31 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 22. 18:21

Mondom, hogy szart sem tudsz a rap-rol... Elmondom neked, hogy a legjobb rapeket sem lehet hallani a radioban se a tvben. Az elobbi uzenetemben meg te voltal a foszereplo nem pedig a rap zene vedelme...
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#32 Felhasználó inaktív   Horny 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.011
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 22. 18:37

Teljesen mindegy, ezen most nem fogok veled összeveszni, látom, hogy úgyse tudlak megyőzni, azt meg tom, hogy te engem nem, szal ha akarod inkább folytassuk mailben, vagy ilyesmi, ne az oldalt **sszuk vele szét!Kép
A sims fertőző, ragályos és gyógyíthatatlan! [Antisims Szövetség]

#33 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 25. 18:48

Nem reg talaltam egy Bone Thugs-N-Harmony cd-t. Azt hiszem 95-os lemez. Ok nekem meg most is bejonnek. Ismeri valaki oket?
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#34 Felhasználó inaktív   asas 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 90
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 09. 04. 17:19

szoktatok Belgát hallgatni?


TECHNO SUX, RAP RULZ :-D "AK 47 is the tool, dont make me act the mothafuckin fool!"

#35 Felhasználó inaktív   Horny 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.011
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 09. 04. 17:59

Nemtalált!KépKépKépKép
A sims fertőző, ragályos és gyógyíthatatlan! [Antisims Szövetség]

#36 Felhasználó inaktív   asas 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 90
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 09. 04. 19:05

valahogy sejtettem, hogy te nem hallgatodKép
TECHNO SUX, RAP RULZ :-D "AK 47 is the tool, dont make me act the mothafuckin fool!"

#37 Felhasználó inaktív   Jaden B 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 477
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 09. 25. 17:28

... move like I move and live life long!...
"...azok nem is élő halak voltak!"

#38 Felhasználó inaktív   Horny 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.011
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 09. 26. 15:40

KépKép Csak gondoltam álaszolok...Kép Hiszen nekem is szólhat a kérdés...Kép
A sims fertőző, ragályos és gyógyíthatatlan! [Antisims Szövetség]

#39 Felhasználó inaktív   BeneJoe 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 707
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 09. 26. 16:47

szoktatok Belgát hallgatni?


asas erre csak ennyit took mondani:

Mi a f*sz ez ez a nagy büdös kékség? Ez a 61es expresszbusz a sofőr meg egy nagy bambusz fejű f*szkalap g*ci fel kellett szállnom mert a szervízben a mercim. Mi a f*sznak bérlet amikor van egy 20 éves kocsim? Ne nézzéll f*szkalap nyugdíjas, nem adom át az ülőhelyemet kinyalhatod a sz*ros s*ggemet...nem folytatom, asszem ebből érted mi van;)


Only human!

#40 Felhasználó inaktív   Jaden B 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 477
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 09. 26. 23:31

szoktatok Belgát hallgatni?


asas erre csak ennyit took mondani:

Mi a f*sz ez ez a nagy büdös kékség? Ez a 61es expresszbusz a sofőr meg egy nagy bambusz fejű f*szkalap g*ci fel kellett szállnom mert a szervízben a mercim. Mi a f*sznak bérlet amikor van egy 20 éves kocsim? Ne nézzéll f*szkalap nyugdíjas, nem adom át az ülőhelyemet kinyalhatod a sz*ros s*ggemet...nem folytatom, asszem ebből érted mi van;)


Én meg semmi többet nem tudok elmondani... Kérem kapcsolja ki!Kép
"...azok nem is élő halak voltak!"

Téma megosztása:


  • (12 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó