HWSW Informatikai Kerekasztal: DVD írás - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (12 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

DVD írás

#41 Felhasználó inaktív   Lord Mixxx 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 406
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 13. 22:18

nero 6.0 ultra edition tartalmazza. Nekem full cd-s valtozata van meg es gyanitom nektek is. Amugy en alcohol 120%-ot hasznalok es tokeletesen jol muxik....
Have a good byte!!!

#42 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 13. 22:36

Az Alcohol 120%-ot en is ajanlani tudom. Csinal egy virtualis drive-ot, fel tud monutolni img-eket, es fizikai cd-kent kezelni azokat. + CD-t/ DVD-t irni.

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#43 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 16. 17:00

Ööö milyen egér mellett , mert nekem nem hozza be a képetKép


...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#44 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 16. 17:01

Melyik most az aktuális verzió?
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#45 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 16. 17:47

Asszem 1.4.8, de melegen ajanlom a http://www.alcohol-soft.com/ site-ot. Kép Ott megnezed mi a legujabb, es letoltod valami filecserelo progin.

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#46 Felhasználó inaktív   Lock 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 314
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 24. 23:27

Idézet

Asszem 1.4.8, de melegen ajanlom a http://www.alcohol-soft.com/ site-ot. Kép Ott megnezed mi a legujabb, es letoltod valami filecserelo progin.

Av [salalausukKép]

Öhöm, öhöm, öhöm.

A BSA-nak ki tiltja meg, hogy benézzen ide? Kéretik NEM warezolni! Na, Av! Kép Köszi.



#47 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 25. 08:32

Ebben igazad van, senki nem tiltja meg, de nem egy fiatal gyerekkel fognak foglalkozni, aki egy 10$ progit letolt maganak. Az o feladatuk a nagy cegek "felterkepezese", illetve azoke akik uzletszeruen toltogetnek mp3-at, vagy filmeket.

Amugy ebbol kiindulva ajanlanam mindenkinek a Hotline nevu programot. Kb 12 eve fut az a rendszer, es azota nem tudta megfogni se az FBI se senki oket. Az utolso probalkozas az volt, h kiadtak egy programot, a HL Software neve alatt, de az mar egy spyware volt. Tehat mindenki aki a regebbi (1.8.7) HL-t hasznalja biztonsagban van. Nekem eveken keresztul ment serverem is, soha senki nem szolt be a rengeteg giganyi warezert. Minden jatekom be volt grabbelve image-nek, es letoltheto volt. Na csak megosztottam ezt a tapasztalatomat is. Kép Erdemes amugy kiprobalni. Itt lehet letolteni. (ha raklikkelsz elindul a letoltes)

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#48 Felhasználó inaktív   Lock 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 314
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 27. 22:53

1. Futnak ezek bódog-bódogtalan után. Csaptak már le 3 fős vállalkozásra is, ahol tudvalevőleg statisztikai alapon is, dollármilliós csalások várhatók, igen nagy valószínűséggel.
2. Nem warezolunk és kész.

#49 Felhasználó inaktív   WrongWay 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 479
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 06. 19. 22:44

2 hete vettem egy BTC dvd írót.DVD-RW-t 2x-esen,DVD+RW-t,DVD-R-t 4x-esen,és DVD-R-t 8x-osan ír.kiprószáltam 1x-esen irható DVD-R el,és megírta fél óra alatt teljesen.Utána kiróbáltam egy 4x-esen irható DVD+R-el,ez pedig kész lett 10(!!!!) perc alatt.Namost akkor kérem szépen,mennyi is lenne a 8x-os lemez irási ideje??

Az író teljesen halk,olyan mintha nem is lenne,akármit csinál,ír,olvas,cd/dvd,tökmindegy.Nincs hangja.

Magára az egysége ragasztottak egy matricát,miszerint a http://www.drvupdate.com on le lehet szedni egy progit,ami automatikusan megkeresi a firmware frissítéseket,ha vannak,és fel is rakja öket.Sztem minden íróhoz jó!!

Amúgy maga az író szaknyelven   :Đ   : BTC 1008ID

35 rugó volt a Tescoban.



#50 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 08. 15. 23:30

Na, ez a tropic is megvan. Most megint átnyálaztam, és látom milyen okosságokat is írtam ide anno (pfff KépKép
Szal má jó, hogy 16-ért kapsz írót, most tartunk ott, mint egy éve a CD-íróval, elég jó. Akkor 20-ért vettem az íróm, most meg 3-ér nem tudom eladni. Elég fasza a dolog... 1 év múlva mi lesz? DVD2 ami 20 gigás? Kép Ja és egyébként már van dupla rétegű DVD ami 2*4,7 gigás. Vettem is volna egyet, de úgy gondoltam 1500-ért nem éri meg a kockázatot, meg hát minek is, mikor abból 15 simát veszek? Kép

#51 Felhasználó inaktív   WrongWay 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 479
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 08. 16. 21:42

Az egy dolog,hogy van dupla rétegű dvd,de ha az íród nem dual layeres akkor max falidísznek használhatnál egy kétrétegű lemezt....Nekem pölö az íróm nem ilyen,ezért ha beleraknám azt se tudná hogy mi az istent akarok vele..

#52 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 08. 17. 01:09

Hát én még egy írón se láttam ilyen opciót...

#53 Felhasználó inaktív   WrongWay 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 479
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 08. 17. 01:22

Milyen opciót???Van olyan író ami tud kétrétegű lemezt írni,és van olyan ami nem.Mostanában jöttek be egyébként ezek az írók,amik már ezt is tudják.Amúgy a "dual layer" jelenti azt hogy kétrétegű.Szóval nézd meg hogy a tied tudja e,mert ha nem,akkor nem tudja majd megírni a kétrétegű lemezeket!

#54 Felhasználó inaktív   badguy 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.911
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 08. 17. 05:24

1 év múlva mi lesz?
HD-DVD (1 rétegű=15GB, 2 rétegű=30GB) és Blue-Ray Disc (1 rétegű=25GB, 2 retegű=50GB). előbbi kompatibilis a mai lejátszókkal, utóbbi -egyelőre?- nem.

updt: a kép régebbi adatokat tartalmaz


"What difference do you think you can make, one man in all this madness?"

#55 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 08. 17. 17:08

Baszki! Ne értsé má félre! Kösz!
Badguy: ez elég jó, lassan már a gépben nem lesz HDD, mert nem lesz rá szükség Kép

#56 Felhasználó inaktív   WrongWay 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 479
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 08. 17. 18:53

Jah,bocs lehet kicsit fáradt voltam éjjel 2 körül..

#57 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 08. 17. 20:32

Bocs, én meg az előbb ideges az áramszünet miatt, nem akartam durva lenni Kép Viszont ez az 50GB-os DVD most rohadtul felcsigázott!!!! Kösz Badguy Kép

#58 Felhasználó inaktív   badguy 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.911
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 08. 17. 21:01

azt mondják a Playstation 3-ban már ilyen lesz. remélhetőleg hamar elterjed. tán még kompatibilissá is sikerül tenni a maiakkal.
"What difference do you think you can make, one man in all this madness?"

#59 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 08. 17. 21:18

Hát elég jó lenne Kép

#60 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 08. 17. 21:35

És akkor az lesz hogy már vinyó se kell mert minek???mobil rack?:Đ LOl nevetséges lesz ha egy nagy vmivel megyek majd ismerőshöz...kellene az a DVD író mostmár!
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

Téma megosztása:


  • (12 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó