HWSW Informatikai Kerekasztal: DVD írás - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (12 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

DVD írás

#1 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 13. 10:44

Barki aki tud valamit errol a tortenetrol az irjon ide... Kép
Kép

#2 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 16. 12:43

Hat nincsenek tul sokanKép En csak annyit irnek ide, hogy gondoljunk bele, ha egy dvd iro annyira atlagos lenne mint a cd iro akkor egy tobb cd-s jatekot egy darab dvd-re kiirhatnank. De jo lenne ha mar vegre elterjedne a dvd!
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#3 Felhasználó inaktív   kukac7 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.711
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 16. 12:55

majd csak akkor, ha lentebb megy az ara, meg eldol, hogy most dvd+ vagy -.
"Olyan csúnya vagyok, hogy a kurva is azt mondja, fáj a fejem."

#4 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 21. 14:45

Huhh, na itt lenne pár kédésem. Először is: mi a különbség a + és a - közt? 8,4 gigás DVD piacra dobták már, vagy még csak hír?
Hallottam oylasmit, hogy a DVD-író midnen DVD-be beleégeti, hogy melyik gyári számú íróval írták. Boltban kérnek valamiféle igazlást hogy ki veszi meg az írót (ezzel vissza tudnák nyomozni)?
Most őszintén, 4x-es írónak mi értelme van? Fél nap, mire megír egy DVD-t...



#5 Felhasználó inaktív   Lord Mixxx 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 406
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 30. 04:18

Par dolog:

1- nem kernek a boltban semmit sem, nem tudok rola, hogy beleirna valamit a lemezbe de kulonosebben nem is erdekel. Ha valakinek gondja van szoljon... :Đ

2- 4X teljesen OK a dvd szabvany mas mint a cd en irtam 2.4X-esen dvd-t es 23 perc volt az egesz szoval tuti nem a 150kb/s-az alapszam :-D

3- ha valaki rajtam kivul szorakozik ilyesmivel meselje mar el, hogy mivel is ir dvd-rw-re.... mert valamiert nem latja az iro pedig van mar dvd-rw+, meg dvd-rw- is....

4 dvd-r, dvd-r+ a kulonbseg, hogy a +osokat gyorsabban tudja lezarni az iro es ezert joval rovidebb ido alatt keszul el a disc meg szerintem ez fog elterjedni. A lejatszoknal erdemes utananezni (ha most vesz valaki dvd playert), hogy mit tamogat. En most kineztem egy JVC-t es azt hiszem sokaknak bejon: ultraslim, ezust, keken vilagit az eleje, tud: svcd,vcd,mp3,cd-r,cd-rw,dvd,dvd-r,dvd-r+,dvd-rw,dvd-rw+ magyaran mindent ami kell.

5. ha valaki masolgatni ohalytana tokveletlenul az keressen ra a dvd shrink nevu programra mert megeri. Nekem 25 perc egy dvd letomoritese hogy raferjen egy dvd-r -re szoval gyors is. (bar lehet vas fuggo kisse Kép)


Have a good byte!!!

#6 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 23. 17:37

Nos en mindja megkapom a dvd iromat, csak fater meg megveszi maganak az ujjat. O vesz maganak valami 5x-et ami tud + es - is. Ennek o nagyon orult, de en nem tudtam annyira ertekelniKép. Az en irom 4x-es lesz es mar alig varom,hogy beuzemeljem. Az uj jatekok (Far Cry, UT2k4...stb) ugy erzem dvd-n lesznek meg. Sztem meg nehagy sok cd-s gamet is felteszek ra... vagy nem tomKép. Immar csak azt kell elerni, hogy minnel tobb, nagy helyet foglalo gamet kiadjanak dvd-re...
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#7 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 23. 18:11

Asszem en is beruhazok egy irora. No nem a jatekok miatt, hanem azert, mert van 120db mp3 CD-m, es meg van kb 40db ami nincs kiirva, vinyon figyel. Megmondom az igazat, rohattbuzi nehez, ennyi CD-t rendszerezni, ill tarolni. Rengeteg megirott CD-m van, es erosen gondolkodom, h amit tudok (mp3/adat) azt felirom DVD-re. Azert abbol az ossz 160db mp3 CD-bol joval kevesebb lesz. Jah h ennek semmi koze konkretan az irashoz? Kép Egy kis off belefer. Kép

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#8 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 23. 21:06

Igen én is hasonló okok miatt vennék írót.Azért jobb egy cdn tárolni 4.7 GB mint 6-7 cd-n
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#9 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 24. 21:41

Én is most nézelődtem, hogy egész jókat lehet már kapni akár 30-ért is. Nemtudom hogy Sulinet lesz-e belőle vagy csak szimplán veszek egyet. Különben 5x-ösen hogy a rákba írsz kedves barátom Kép

#10 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 24. 22:40

Huhh már tud 5x-n is írni?:DDDDDDDDDDSulinettel nevezz be szerintem...
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#11 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 24. 23:41

Mint ahogy ezt mar valaki emlitette, DVD-knel mashogy van az egesz irasi szisztema. Ugy tudom 1x 2x 3x 4x 5x osben is tud irni. Ha hulyeseget irok akkor bocsi. Kép

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#12 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 25. 10:34

najó faszom, nem írom le mégegyszer ezt a ki****ott üzit. Mi a retekért nem lehet már megcsinálni végre baszki??????????????????????????????????????????????????????????????????????????


#13 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 25. 17:40

Ojve. Remelem nem ram vagy merges. Kép

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#14 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 25. 19:26

Nem rád, hanem erre a szarra, hogy mindig a leghosszabb üzijeim vesznek el.

#15 Felhasználó inaktív   Lord Mixxx 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 406
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 26. 06:55

eddigi tapasztalataim azt mutatjak, hogy alcohol az ami muxik rendesen. Erdekes, hogy nem tudok ugy formazni meg hasznalni egy rohadt dvd-rw disc-et sem mint cd-rw-t.. :-D Egyedul full dvd-kent tudok kiirni cuccokat ra tehat nem in fly. Amugy pl. divx filmeket is jobb dvd-re menteni. Pl. 1 dvd-n kereszt apa 1-2-3 mar csinos. A dvd-re irt mp3-ban az a jo, ha megserul a dvd akkor jo sok fog hianyozni :Đ))) Amugy tenyleg van abban valami amit irtal, hogy jobban at lehet tekinteni ha egyutt van. Nalam pl. ezert van egy 120 GB-s hdd-n az osszes mp3... bar mar kihizta ugy hogy melle kellett dobni egy 80-ast is.

Ha valakinek van NEC 1100A vagy milyen dvd iroja es tud sima DVD-R lemezt irni nyekeregje el, hogyan mert nekem csak + osat sikerul megirni. THX


Have a good byte!!!

#16 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 26. 09:10

Mi a különbség a + és - között??
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#17 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 26. 09:34

Más a technológiája, de én úgy tudom a - terjed jobban.

#18 Felhasználó inaktív   Lord Mixxx 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 406
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 26. 16:13

+ -ost gyorsabban lehet irni, hamarabb zarja le a program. Valoszinuleg ez fog elterjedni.
Have a good byte!!!

#19 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 26. 16:30

Akkor rosszul tudom Kép

#20 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 26. 17:11

Aham értem...thx a felvilágosítást!
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

Téma megosztása:


  • (12 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

2 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 2 vendég, 0 anonim felhasználó