HWSW Informatikai Kerekasztal: F1 Challenge 99-02 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (3 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

F1 Challenge 99-02

#1 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 09. 10:54

Eloszor gondolkodtam, hogy hol hozzam letre ezt a topikot. A F1 sport is meg szimulator is. De vegul dontottemKép

Ez a Forma1-es jatek a legjobb miota csak F1-es jatek letezik. Aki kiprobalta az tudja, aki meg nem annak csak ajanlani tudom. Egyebkent 4-szeres VB-ot csinaltam benne SumibolKép


"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#2 Felhasználó inaktív   Lock 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 314
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 26. 00:30

Felcsigáztál. Tőttöm lefele ezerrel.

#3 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 23. 17:40

F1 bekoszontevel megint rakattantam erre a jatekra. Most toltottem hozza magyarositast is es ezaltal rengeteg kapu nyilt meg ellotem. Az auto beallitasait nagyon okos dolog alitgatni, de csak okosan. Egy dolog nem tetszik benne annyira az pedig az autok toresmodelje. Lehetne jobb is. De ettol fuggetlenul meg mindig iszonyat joKép


"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#4 Felhasználó inaktív   Lock 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 314
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 26. 20:06

F1 bekoszontevel megint rakattantam erre a jatekra. Most toltottem hozza magyarositast is es ezaltal rengeteg kapu nyilt meg ellotem. Az auto beallitasait nagyon okos dolog alitgatni, de csak okosan. Egy dolog nem tetszik benne annyira az pedig az autok toresmodelje. Lehetne jobb is. De ettol fuggetlenul meg mindig iszonyat joKép


HA törni akarsz, arra sosem a F1 szimulátorok lesznek a legjobbak. Nemsokára kijön néhány Destruction Derby-féle játék, azokkal majd lehet jókat nyomulni formatervezés-on-the-fly ügyben.... :Đ) De ez már remélem egy másik topik témája lesz....

#5 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 27. 10:25

Egyebkent igaz az a hir, hogy a 2003-as szezontool nem lesz kiadva F1 pc-re mert Sony megvasarolta a jogokat ps-re?
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#6 Felhasználó inaktív   WrongWay 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 479
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 27. 13:10

Én ugy hallottam hogy az EA nem vette meg a licence-t az újabb(2003-) évekre,mert iszonyat drága.De ha jól tudom olyat nem lehet hogy csak egy kiadónak adnak ki egy évre jogot,asszem a FIA egy évre három licence-t ad ki.

#7 Felhasználó inaktív   Lock 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 314
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 27. 16:32

Én ugy hallottam hogy az EA nem vette meg a licence-t az újabb(2003-) évekre,mert iszonyat drága.De ha jól tudom olyat nem lehet hogy csak egy kiadónak adnak ki egy évre jogot,asszem a FIA egy évre három licence-t ad ki.
Miket meg nem tud itten az ember.... ezt már szeretem. :Đ)) Információ áramlás hegyek. :-D Azt nem tudom, hogy igaz-e a PS2 hír alant, de remélem nem, mert én nem vagyok hajlandó (egyenlőre) konzolt (is) venni......

#8 Felhasználó inaktív   WrongWay 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 479
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 28. 11:35

Konzolt akkor se vennék ha kihalnának a PC-k és csak konzolra lennének jó gammák!!!!(ja jó amugy itt figyel mellettem a PS2 :Đ))

#9 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 07. 08. 09:31

Valaki nem tud valami letoltheto modot amiben van 2003as szezon? Mar kezdem unni a 2002es szezont, na meg vegre szeretnek a tavalyi ev pilotainak a borebe bujni:)
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#10 Felhasználó inaktív   WrongWay 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 479
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 07. 23. 11:22

Hmm...aki szereti egy kicsit is az ilyen stílusú gammákat annak ismernie KELL a HSW-t!!!  http://www.hsw.hu

F1challenge 99-02-höz rengeteg MOD érhető el,van 2003-as F1 szezon(aminek komolyan mondom szebb a grafikája mint az eredeti játéknak!!!maga a mod :CTDP 2003,a patchet és az FPS optimalizálót szedd le hozzá mindenképpen!!),de van még:Prototype C-MOD,GTR,ETTC 2003,BMW M3 MOD,McLaren Challenge,Formula Renault 2000,Mini MOD Kép,F1 1997 MOD,F1 93/94 MOD,Ferrari 360 Challenge,DTM 2002,JGTC 500 MOD,V8 Supercar Challenge,2003 Indy Winston Cup......és még ennél is több van csak ennyi jutott hirtelen az eszembe..

Jelenleg egyébként van még1 2003-as mod(RH2003),azt pedig a program készítői csinálták,de nagyon nehezen lehet hozzájutni.Azt mondják,hogy annyi a különbség a HSW-n található MOD és eközött,hogy ebben szebbek az autóformák,míg a CTDP-s MOD-ban maga a grafika szebb.Nekem nagyon bejött a CTDP 2003 egyébként...Kép

Az benne a poén,hogy a két 2003-as MOD készítő csapat egymás ellen verseng,ami nekünk nagyon jó.Már készítik a 2004-es MOD-ot,ha jól tudom mindkettő a közeljövőben meg is fog jelenni,látogasd sokszor a HSW-t!!!!!!

Arra figyelj hogy néha nagyon le van terhelve a szerverük,próbáld újra sokszor!Mondjuk napközben azért kevesen vannak,este felé szoktak lenni olyanok hogy semmit nem lehet tőlük leszedni a nagy forgalom miatt.

HSW rulez!KépKépKép



#11 Felhasználó inaktív   DJ Csabee 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 13
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 08. 20. 01:07

Hi,miért nehéz letölteni az RH2003-at?Innen: http://watcher.drivi...99-02_v1.2b.zip simán ée lehet húzni.

#12 Felhasználó inaktív   DJ Csabee 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 13
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 08. 20. 01:13

Honnan lehet letölteni az F1C-t (ingyen)? Az egyik havernak kéne. De én nem tudom elküldeni neki, és ezért.

#13 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 08. 20. 11:25

A forum szabalyzata nem teszi lehetove, hogy ilyen es ehez hasonlo adatokat hozunk nyilvanosagra. De kuldok neked mailt.

Malfoy: thx, en ezt eddig tenyleg nem vagtam. De csak eddigKép


"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#14 Felhasználó inaktív   WrongWay 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 479
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 08. 22. 17:15

Megjelent és letölthető az RH 2004 MOD(v1.0)!!!!!!
A Bahreini és a Kínai nagydíjat is tartalmazni FOGJA,nemsokára majd külön letölthetőek lesznek,addig maradnak a megszokott pályák.Ezen kívül még megemlíteném hogy ez a MOD állítólag sokkal szebb mint az eredeti játék!!(az autók legalábbis biztosan,ugyanis a poligonszámuk eléggé meg lett növelve,és a textúraméretük is)Viszont ezzel a gépigény is nőtt egy olyan 20%-al.

Nekem most jött le pont,mindjárt rakom is fel ezerrel!

Van ugye az alap csomag(Base),Ez tartalmazza magát a MOD-ot.(54 MB)
Aztán van az Expansion Set(95 MB),ez tartalmazza az idei USA GP-ig megjelent összes autóformát(magyarul például a magyar GP-n debütált Williams-orr csak később lesz elérhető)
És ezen a két kiegészítésen kívül van egy bizonyos Track Pack(34 MB)amely a pályafrissítéseket tartalmazza az RH2004-hez(ebből ugye kiderül hogy a Base csomag ezeket nem tartalmazza).A pályafrissítések:
-Ausztrália 2004
-Kanada 2004
-Európa 2003
-Franciaország 2004
-Németország 2004
-Japán 2003
-Monaco 2003
-SanMarino 2004
Spanyolország 2004

A MOD-ot(a Base csomagot és a két kiegészítést is hozzá) a Fileplaneten letölthetitek,de ha nem akartok tökölni a fileplanet várakozós módszerével,menjetek fel a http://www.hsw.hu fórumába,aholis le van írva néhány alternatíva a letöltésre.

#15 Felhasználó inaktív   DJ Csabee 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 13
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 08. 30. 00:16

Hi,csak az RH2004-es kiegészítéshez szólnák hozzá: a bahrein-i és a kínai pálya nem mostanság lesz elérhető.Jó esetben is két hónap. javascript:smile('002');

#16 Felhasználó inaktív   tropy 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 10. 27. 21:28

Sziasztok, valaki nem tudja véletlenül, hogy az F1 challenge több játékos részét hogyan lehet számítógép által irányított ellenfelekkel játszani? Ketten vagyunk a multira , és egy kicsit sivár a játék 2 autóval...

Aki tudja, segítsen...köszönöm



#17 Felhasználó inaktív   Akos1985 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 04. 11:04

Sziasztok!!

Az előzetes beharangozások után elkészült az F1 Challenge Bajnokságom úm. hivatalos honlapja :Đ)) Az oldalam címe:

http://f1bajnoksag.atw.hu 

Aki részt akar venni az olvassa el az oldalon lévő információkat és jelentkezzen!!!

Minnél többen jelentkezzetek!!!


F1 Challenge Bajnokság: http://f1bajnoksag.atw.hu

#18 Felhasználó inaktív   DJ Csabee 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 13
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 05. 05:32

Heló!Először is leszögezném, hogy mindezt nem bántó szándékkal mondom:- Minden segítség ki- és be kapcsolható kivétel a TÖRÉS!!! --> ez így már hülyeség, mert így nem kiegyenlítettek az erők szóval valaki, ha jobb akkor se tudja megmutatni, hogy mit tud, mert egy full segítséges könnyedén lehagyja azt aki nem használ helpet. (Habár egy profit nem lehet, de vegyük, hogy nem profi az illető.)- aztán, nem szóltál a kocsik fizikáíról; ezt úgy kéne megoldani, hogy minden kocsi azonos fizikával induljon, mert így fair a küzdelem.- Csak az 1. szabadedzésen kötelező a megjelenés a többin szabad akarat, hogy részt veszel e vagy nem. ---> szerintem tedd kötelezővé a részvételt, mert így nem teljes, hogy vki bejön mondjuk az egyikre, más meg a másikra, aztán lesz, hogy az egyik szabadedzésen nem lesz csak mondjuk 2 ember....Összegségében ezek nem szabályok.... :(Láttad Te már vmelyik magyar hivatalos f1 bajnokság szabályrendszerét???Én nem karom elvenni a kedvedet, de ez így nem fog működni...Heló

#19 Felhasználó inaktív   Akos1985 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 05. 21:47

Igen, láttam mások Bajnokságait. De te nem tudod, hogy én mire akarok kilyukadni. Az lehet, hogy nem a legalaposabb a szabály, de mondj már 1 olyan F1 Bajnokságot ahol mind ez elsőre ment!! A szabályokat egymagam alakítotam ki és az oldalt és én csináltam egymagam és abszolúte nem volt a hátam mögött még 2 vagy még 1 ember akivel megbeszéltem volna a szabályokat illetve megtervezzem a honlapot. Idővel minden szabályt kidolgozok. A te hozzászólásodat nem veszem sértésnek, mert igen is van még mit dolgoznom rajta, de idő kell.

Addig is miért ne versenyezzünk így?? Ez lesz a tanuló pénzem!

Amúgy meg azért csinálom ezt, mert nálunk van egy bizonyos tantárgy, hogy szervezés és időnként le kell adni egy kis házi dogot. Most én ezzel áltam elő odabent!! Ha bejön akkor bejön hanem akkor nem....


F1 Challenge Bajnokság: http://f1bajnoksag.atw.hu

#20 Felhasználó inaktív   DJ Csabee 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 13
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 05. 23:14

Hi,Én csak elmondtam a véleményem. Ja, és tényleg nem akartalak, akarlak megbántani. Tényleg nem egyszerű egy bajnokságot megcsinálni, elismerem.de SOK SIKERT KÍVÁNOK!

Téma megosztása:


  • (3 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó