HWSW Informatikai Kerekasztal: Botrányos! - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (139 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Botrányos!

#41 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 07. 21. 10:44

Mondjuk relatív hogy kinek mi a jó nő:DDD Ki kell mennem Olaszo-ba:DD, de én hiszek neked:DD
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#42 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 07. 21. 11:12

Sztem ez az egész jó nő mizéria egy nagy baromság. Mindenhol vannak jó nők, rossz nők, alacsony nők, magas nők. Ez egyáltalán nem nemzeti kérdés, bár minden hülye azt mondja, mert pl ő ott volt, az egy héten kétszer kiment utcára, és llátott 3 rossz nőt, akkor ott már nicsn jó nő.

#43 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 07. 21. 11:49

3 hét alatt csak meg tudja állapítani hogy az adott térségben mi a helyzet:DD, maugy igazad van:DDD
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#44 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 07. 21. 13:22

Azért mert valahol megnézel 100 nőt és abból 70 ronda, attól még abban az országban nem csak ronda nők vannak, és az sem biztos hogy az dominál. Plusz ami neked ronda, az lehet másnak szép. Csak ezt tartsd szem előtt...

#45 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 07. 21. 13:52

Ha jól emlékszek, akkor lentebb írtam is hogy kinek mi...
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#46 Felhasználó inaktív   WrongWay 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 479
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 07. 21. 17:48

Nos,találkoztam egy igencsak botrányos dologgal mostanában.Ez pedig nem más,mint hogy PC-s játéklapok konzolos játékok alapján írnak (elő)ismertetőket!!!!!!!!Amikor megláttam a PC GURU-ban a Driver 3 cikket,azt hittem hogy darabokra tépem a lapot hirtelenjében..KépMert lehet hogy még nem jelent meg a cuc,és fognak írni a PC-s verzióról is,de én nem azért fizetek ki 2 ezer forintot egy újságért,hogy 3 oldalon keresztül az xboxos verzióról beszéljenek.KépAz szerintem se lenne hülyeség,ha mondjuk fél,vagy max. 1 oldalon lenének ezek a cikkek,de 3 oldalt minek erre elqrni????!!!És az meg a másik hogy nemcsak a driver3-at tesztelték konzolos verzióban,hanem egy másik,számomra teljesen ismeretlen játékot is.Persze lehet hogy valami ismertebb,de az biztos hogy nem olyan kaliberű mint a driver3...ennyi erővel írhatnak minden olyan konzolos játékról,ami lesz pcre is.....sőt akár elmehetnének konzolos újságnak is..KépKépKép



#47 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 07. 21. 19:02

Malfoy: én ezért nem veszek offline lapokat. Minek vegyek ha itt a net??Amiket a cd-n nyújtanak azt fogom letöltöm a cikkek meg baromira nem érdekelnek...ha érdekel a játék utánajárok magam milyen is az. Miért adjak mások véleményére??Mellesleg szerintem ez pont abból adódik, hogy egyre kevesebb embert érdekel az újság és mindig vmi extrával kell előjönni még ha az hazugság is...
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#48 Felhasználó inaktív   BeneJoe 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 707
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 07. 21. 19:05

FR ne légy igazságtalan!

3 hét alatt a következő helyken fordultam meg: Padova-Ravenna-Firenze-Pisa-Róma+még egy csomó kisebb vidéki város/falu. Ezidő alatt többezer csajt megnéztem, volt rá időm elhiheted...amit ebből leszűrtem, hogy az olasz csajok jóval alacsonyabbak mint a magyarok és nem is annyira szépek. Kivételek természetesen mindenhol vannak-csak erősítik a szabályt. Volt egykét olyan olasz istennő, hogy csorgott a nyálam rendesen, de az átlag nem ez.

Ennyi.


Only human!

#49 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 07. 21. 19:47

És kit érdekel az átlag ha ott vannak a kivételek?:Đ


...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#50 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 07. 21. 19:52

http://www.pcdome.hu/ aa srácok egy kis közvéleménykutatás tartanal és vajon miről??Nézd meg Malfoy!
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#51 Felhasználó inaktív   z42 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 20
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 07. 22. 01:10

Ez igy van! Én 1988 óta járok külföldre, évente min 7-8 hónapra. Eddig 1 olyan országban sem jártam ahol ne találtam volna jó nőt. Viszont minden régiónak, nem nemzetnek(!), vannak jellegzetességei. Ezek nem annyira fizikaiak, bár amióta Bulgáriában lehet epilátort kapni a jó nők száma ugrásszerűen megnőtt , hanem viselkedési, öltözködési jellemzők, amiből megfelelő tapasztalat után fel lehet ismerni a hovatartozást. Például a Pécs, Mohács környéki nőknél határozottan el lehet különiteni a szerb-horvát vonalat és a hazait. Egyébként sok véleményt hallok a külföldiektől miszerint a leányaink első osztályúak. Nemtudom ebből mennyi udvariaskodás és menyi komoly vélemény.

#52 Felhasználó inaktív   badguy 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.911
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 07. 22. 05:57

3 hét ... Ezidő alatt többezer csajt megnéztem, ...
szóval ezé' mentél ki! Kép a tudományért meg ugye mindent! KépKép
"What difference do you think you can make, one man in all this madness?"

#53 Felhasználó inaktív   BeneJoe 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 707
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 07. 22. 12:23

badguy: ez van, lebuktam, de rendesen...:Đ

z42, FR: ha elolvasnátok a 40-es üzimet, megláthatnátok, hogy kb ugyanazt írtam mint amit ti...csak oda kéne figyelni egy picit.


Only human!

#54 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 07. 22. 13:22

Ebben a melegben nézzük el nekik, hogy nem tudnak olvasniKépKépKépKép
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#55 Felhasználó inaktív   z42 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 20
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 07. 22. 15:00

Igaz, nem olvastam végig, de csak most (tegnap) kapcsolódtam be és lusta voltam hajnalban olvasni, bocs! De legalább 1etértünk csak más szavakkal!

#56 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 07. 22. 15:40

Szerintem pedig tenyleg a magyar nok a legjobbak. Nem azt mondom, hogy kulfoldon nincs szep no. Persze, hogy van. mindenhol van az egesz vilagon sok-sok szep no. Tulajdonkeppen nem tudom megfogalmazni, de valahogy a magyar nok...uhhh Csak nem megyKép. Nem talalom a megfelelo szot arra, hogy miert a mieink a legjobbak. Talan van valami olyan kisugarzasuk ami kulfoldiekben nincs meg. Lehet, hogy hulyeseg, de szerintem valahogy igy van.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#57 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 07. 22. 15:53

Én elolvastam szokásomhoz híven, és arra is reagáltam. Mondjuk nem a magasságra, mert az tényleg adódhat a génekből, de a szépség az relatív nem úgy mint az előbbi...

#58 Felhasználó inaktív   z42 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 20
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 07. 22. 21:04

A lényeg az, hogy mindenki a saját izlése szerint On-lány lehessen!

#59 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 12. 17. 13:21

Egyet ertek veled. Akarhany kulfoldi emberrel beszeltem az tmondta, hogy a magyar nok a legszebbek.Hogy miert van ez? Nagyon egyszeru, mivel olyan hogy magyar ember mar nem igazan van. Ebben az orszagban legalabbis nem nagyon. Igazabol csak az Erdelyi Szekelyeket lehet magyarnak nevezni, de oket sem 100%-osan. Es mi ennek a kovetkzemenye? A rengeteg fajt aember keveredik egymassal es ennek koszonhetoen egyre szebbek es szebbek leszunk ugyebar. De legfokeppen a lanyok, mert az a szep, ami kulonleges, es ebben mi mafgyarok nem szukolkodunk... Mas orszagokban a legtobb ember egy csoporthoz tartozik, ezert mi kulonlegesek vagyunk ebbol a szempontbol... Ilyenkor szeretek magyar sracnak lenni ugyebar... :Đ
Kép

#60 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2005. 03. 13. 20:45

http://it.news.hu/ri...d=20&id=570&p=1

Na ez olvassátok el!

Engem mélységesen felháborított a dolog.

Néha olyan érzésem van hogy: " rohadjon meg a világ, már egyszoftvert sem lehet nyugodtan ellopni."


Téma megosztása:


  • (139 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó