HWSW Informatikai Kerekasztal: CD írás - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (4 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

CD írás

#41 Felhasználó inaktív   JackDaniels 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 213
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 01. 23. 09:20

Nem hinném, hogy ilyen lenne, bár én még nem hallottam róla. Abból kiindulva, hogy a személyi igazolványod a rendőrön kivül senkinek sem vagy köteles a kezébe adni, megmutatni ugyan megmutathatod, (0,5m-ről) belenézhetnek, de semmilyen adatodat sem írhatják, másolhatják ki belőle.
Sims?? Nem értem!!! Én szoktam sms-ezni de minek oda az "i" betű?????????

#42 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2004. 04. 22. 09:02

REND A LELKE MINDENNEK!


#43 Felhasználó inaktív   Lock 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 314
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 24. 22:47

Idézet

REND A LELKE MINDENNEK!KépKép

Néhány megírt cd-m látható, természetesen játék. Ez persze korántsem a teljes gyűjtemény csak ez olyan frankón mutat!Kép

Lüke. Kép Azért a lakcímedet ne add meg a fórumon senkinek...

Egyébként amíg írtam CD-ket, addig nekem is ilyen volt a szoba sarka, csak polc nélkül...Kép

Aztán kidobáltam a lemezek 95%-át...



#44 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2004. 04. 26. 07:30

Gondolkodtam hogy nem gáz e ezt a képet a neten eltárolni de aztán tojtam az egészre!

#45 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 14. 16:21

Nem tudom, hogy volt-e rola szo, de most nincs idom visszaolvasni... szoval nem tudja valaki, hogy 90 perces cd-t hogyan tudok irni? A legujabb neroval probalkoztam, de nem simeri fel, szt hiszi 80 perces...
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#46 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 14. 21:51

Az a gond, h nemcsak a megiras problemas, hanem az olvasas is. Pl rengeteg audio lejatszo feje nem megy ki addig, h olvasni tudja. Amugy Alcohol 120%-al probaltad mar?

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#47 Felhasználó inaktív   JackDaniels 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 213
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 15. 09:28

Ha nem beszélek túl nagy baromságot, akkor azt hiszem, hogy írótól is függ, nem csak az író progitól. Nekem Plextorom van 6.03-as Nero és én sem tudok ilyet írni.

De Aviumnak igaza van, ha tudnák is írni, nem biztos, hogy érdemes lenne. Viszont ha nem zenét akarok írni????????? Adathoz nem lenne rossz.


Sims?? Nem értem!!! Én szoktam sms-ezni de minek oda az "i" betű?????????

#48 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 15. 10:07

Szoval akkor, ha mondjuk adat cd-t akarok irni akkor nem lesz problemam az olvasasaval? Vagy ez is olvasotol fugg?
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#49 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 15. 11:28

Hat tudod sztm adatnal is ugyanugy elofordulhat h az olvaso nem tudja kiolvasni. Azert nem tudok erdemlegesen nyilatkozni, mert csak audio cd-t teszteltunk. Akartam csinalni egy 90 perces mixet, h ne legyen egyszeru masolni, de feladtam az irasi, es megnagyobb olvasasi problemak miatt. Amugy ha egy Plextor nem olvassa ki akkor nemtudom h mi...

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#50 Felhasználó inaktív   Lord Mixxx 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 406
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 15. 23:25

Nem fogja a plextor. Nekem is az van es qwa modon szeretem otet... sose hibadzik.

Tuliras: LG , Lite-on sajatja de csak is azon fogod jol vissza olvasni akkor meg minek? Inkabb irany a dvd.... :Đ


Have a good byte!!!

#51 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 16. 10:54

Jo azert ne felejtsuk el h a dvd nincs ott meg minden haztartasban. :Đ A masik meg ha 800 megat akarsz archivalni minek DVD? Persze ez a kerdes akkor allna meg a helyet, ha a 800megas CD rendesen hasznalhato lenne...

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#52 Felhasználó inaktív   Lock 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 314
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 26. 20:59

Idézet

Jo azert ne felejtsuk el h a dvd nincs ott meg minden haztartasban. :Đ A masik meg ha 800 megat akarsz archivalni minek DVD? Persze ez a kerdes akkor allna meg a helyet, ha a 800megas CD rendesen hasznalhato lenne...

Av [salalausukKép]



Ha az író tudja, akkor megírható, kevés olvasóval lesz gond. Az utóbbi fél évben készült írók mindegyike tud legalább 89 percig írni, de gyakori a 99 perc is. Az alapanyag viszont gyakran szar, azt meg (ha szar ugye) akkor már semmivel sem fogod beolvasni.

#53 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 08. 18. 17:57

Tud valaki olcsón papírtokot, illetve nem akar valaki venni? Mert 5Ft-os darab áron tudok, de 500-at meg kell venni. Én 200at bevállalok belőle. Nos?

#54 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 08. 18. 21:02

Tudsz valami értelmeset is hozzászólni, vagy lényeg hogy tiéd legyen az utolsó szó?

#55 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2004. 08. 20. 18:42

Ha valaki találkozott már ezzel a fullfekete samsung cdvel és van valami tapasztalata akkor gyorsan ossza meg!

Lehet egyáltalán nálunk kapni? Most éppen van nálam néhány írott példány és baromi jól néznek ki! Mindkét fele fekete. KépKépKépKép



#56 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 08. 20. 23:00

Sajnos a fekete hatsoju CDkrol nemtudok jot mondani. Philips es Verbatimot probaltam es mindketto ha audio cdkent van hasznalva akkor elegge gyenge. Pedig erre van.. ha tekersz pl szam kozben egyfolytaban ugral.. szal nem tamogatom a fekete irasi feluletet!


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#57 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2004. 08. 21. 07:23

Még szerencse hogy nem vettem hirtelen felindultságból egy 50es hengert! Aszem veszek azért egy 10es csomagot okulás céljából.

#58 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 08. 22. 18:47

Nem akarok semmit elkiabálni, de úgy néz ki, hogy lesz 80Ft-ért márkás papírtokos DVD-m! Részletek később, ha már tudok biztosat Kép

#59 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2004. 08. 23. 06:52

Vagy csak márkás papírtokod! KépKépKépKépKépKép



#60 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 08. 23. 10:35

Az is lesz, de az oclsóbban KépKépKép

Téma megosztása:


  • (4 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó