HWSW Informatikai Kerekasztal: GastroNauta - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (12 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

GastroNauta

#1 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 11. 09:07

GastroNauta. Ez én lennék. A "Le chef". Imádok sütni főzni. Persze ezt a topikot nem a saját bemutatásomra hoztam létre, hanem hogy recepteket osszunk meg egymással. Jön a kerti grill ideje, jó lenne ha megosztanánk egymással ki mit szokot, tud csinálni. De mást is. Aki szeret sütni, főzni, vagy akárcsak enni, annak jó ötleteket nyújthat ez a topik.
Elsőként egy kérésnek szeretnék eleget tenni, a "hamis" csoki receptje a következő:

Hozzávalók:
1/2 kg cukor, 2 dl tejszín, 2 db vaníliás cukor, 10 dkg vaj (margarin), 8 kk kakaópor, 25 dkg tejpor

Elkészítés:
A cukrot, tejszínt, vaníliás cukrot, vajat lassú tűzön összekeverjük, 5 percig főzzük (nem forraljuk!). Ezután belekeverjük a kakaóport, és a tejport. Egy lapos tálcát alufóliával bélelünk (hogy könnyebben kivehető legyen a csoki, mert bizony odaragad), majd ha megköt, szeleteljük.


Kép
Kép
Kép

#2 Felhasználó inaktív   Guppi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.681
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 11. 09:31

Megnéztem a honlapodon is a recepteket. Grat.Kép ezt mind te találtad ki? Nem hiszem hogy a GK találsz még egy ilyen "szakács lelkületű" embert a hardcore gamerek és hackerek közt. :Đ
I wanna waste her monthly blood
Wanna get some on my love
Wanna get some gasoline
And burn the house down

#3 Felhasználó inaktív   Drago 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.060
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 11. 09:42

Idézet

Megnéztem a honlapodon is a recepteket. Grat.Kép ezt mind te találtad ki? Nem hiszem hogy a GK találsz még egy ilyen "szakács lelkületű" embert a hardcore gamerek és hackerek közt. :-D

De van, csak el vagyunk tűnve... :Đ:)
"Let's take our sanity, let's take compassion, and be responsible for every action!"

#4 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 11. 10:02

Idézet

Idézet

Megnéztem a honlapodon is a recepteket. Grat.Kép ezt mind te találtad ki? Nem hiszem hogy a GK találsz még egy ilyen "szakács lelkületű" embert a hardcore gamerek és hackerek közt. :-D

De van, csak el vagyunk tűnve... :Đ:)
Oszd meg tudásod óóó Drago! Én imádok sütni főzni! Szívesen tanulok új dolgokat, úgyhogy mesélj!
Kép
Kép
Kép

#5 Felhasználó inaktív   skiz0 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 705
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 11. 10:18

Hm, ez a homemade csoki jónak tűnik :Đ Én nem szeretek ugyan főzni - még a tojást se tudom leütni anélkül, hogy ne menjen bele a héja neki KépKép - de viszont nagy édességzabáló gép vagyok.. :-D Úgyhogy ezt muszáj lesz majd kipróbálni, kíváncsi vagyok rá. Milyen íze van mellesleg? Natúr tejcsoki? :)


#6 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 11. 10:52

Idézet

Hm, ez a homemade csoki jónak tűnik :Đ Én nem szeretek ugyan főzni - még a tojást se tudom leütni anélkül, hogy ne menjen bele a héja neki KépKép - de viszont nagy édességzabáló gép vagyok.. :-D Úgyhogy ezt muszáj lesz majd kipróbálni, kíváncsi vagyok rá. Milyen íze van mellesleg? Natúr tejcsoki? :)
cukros tejpor íze van....legalábbis azokat lehet benne érezni. Fini nagyon. A lényeg. A kristálycokrot jól szét kell főzni, de nem karamelizálni. Ha nem olvasztod meg teljesen, roszogni fog a csoki mikor megkeménykedik. (persze ez nem baj, az anyém is roszog most, de ez nem baj) A másik: MAX 2dl tejszín, töb semmiképp, inkább kicsit kevesebb, mert különben nem köt meg a csoki. Az enyém is most olyan állagú mint a tejkaramella, pedig 2 napja (ez a harmadk) hogy elkészítettem. A keményítésen lehet fokozni, ha mikor kihült, egy este a hűtőbe teszed, aztán délelőttre a fagyasztóba. Nem kell lefagyasztani, csak JÓL lehűteni, hogy a cukor ismét kikeményedjen. Az adja majd a csoki keménységét. A jobb keménység érdekében LAPOS tálba kell kiönteni, őgy hogy MAX 1 cm vastag legyen és át tudjon keményedni.
Kép
Kép
Kép

#7 Felhasználó inaktív   Glek 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.229
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 11. 12:40

WoW! Király vagy James! Kép Küldessz mintát, ha szépen kérlek? Kép
Hát én főzni nem tudok... ilyen instant cuccosokkal még elbírok, de komolyabb téma nem fekszik nekem. Kép
Viszont receptet tudok én is. Íme egy mogyoróvajhoz: Elvis Presley banános-mogyoróvajas szendvicse
Hozzávalók 1 adaghoz: 1 kisebb érett banán, 2 szelet fehér kenyér, 2 csapott evőkanál mogyoróvaj, 2 evőkanál vaj
Törd össze vagy szeleteld fel a banánt. Pirítsd világosra a kenyérszeleteket, majd az egyiket kend meg a banánpürével, a másikat pedig a mogyoróvajjal. Borítsd össze, majd vajban süsd mindkét oldalát aranybarnára. Jó étvágyat!
Még nem próbáltam ki. Most nincs akit ráuszítsak... Max majd anyumat megkérem. Kép

#8 Felhasználó inaktív   Guppi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.681
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 11. 16:23

Az én főzési tudományom is csak a zacskós levesig terjed. Kép
I wanna waste her monthly blood
Wanna get some on my love
Wanna get some gasoline
And burn the house down

#9 Felhasználó inaktív   SWBF2 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.382
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 11. 17:04

Én sem vagyok nagy szakács.
Bár enni se szeretek úgy (ezt értsd úgy hogy kedvtelésből nem eszek,csak ha éhes vagyok), lehet ezért.

#10 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 11. 17:06

Én pedig IMÁDOK szakácskodni! Menek is ozt bepácolom a hst az esti sütögetéshez!
Kép
Kép
Kép

#11 Felhasználó inaktív   seci92 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.563
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 11. 17:18

Idézet

Én pedig IMÁDOK szakácskodni! Menek is ozt bepácolom a hst az esti sütögetéshez!
Mi holnap este fogunk kint sütögetni. nyaminyami:)
   

#12 Felhasználó inaktív   kasy 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.042
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 02. 06:45

Tjames, du tudom pontosan leírni a receptet, megkérdem az 'embert'. Most annyit tudok írni (én, mint konyhák réme), hogy káposzta és répa reszelve, valami édes mártás (talán tartár szerű) meg mazsola, szerintem kis citromhéj. Káposzta és répa van benne, de egy édes saláta. Azt tudom, hogy legalább egy pár órát várni kell vele, a legjobb egy teljes napot hagyni összeérni az ízeket.

Én így ennyit tudtam összekaparni, de délután írom pontosan.



#13 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 02. 06:49

Idézet

Tjames, du tudom pontosan leírni a receptet, megkérdem az 'embert'. Most annyit tudok írni (én, mint konyhák réme), hogy káposzta és répa reszelve, valami édes mártás (talán tartár szerű) meg mazsola, szerintem kis citromhéj. Káposzta és répa van benne, de egy édes saláta. Azt tudom, hogy legalább egy pár órát várni kell vele, a legjobb egy teljes napot hagyni összeérni az ízeket.

Én így ennyit tudtam összekaparni, de délután írom pontosan.

Huh az jó lenne, köszi ! Annyit még, hogy jelezd légyszi privátban is ha megírtad a receptet, nehogy az legyen hogy lemaradok róla! :Đ
Kép
Kép
Kép

#14 Felhasználó inaktív   kasy 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.042
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 02. 13:12

Szia Tjames!

Szóval megérkezett a recept, nem is írtam reggel olyan nagy zöldséget. Tehát;

Mehet bőven: Majonéz, tejföl, porcukor és egy kevéske: mustár, só, bors. Eddig van nagyából egy tartár mártásunk, ha minden igaz, de attól édesebre kell csinálni. Ezután mehet bele érzés szerint mazsola. Majd káposzta és répa reszelve, bőven, de persze érzés szerint ez is. Hagyni kell mindenféleképp egy pár órát, de mint említettem legjobb ha egy teljes napot pihen a hütőben.

Egyszerű, gyorsan elkészíthető (csak ugye állni kell hagyni) de nagyon finom. Én személy szerint imádom.

Jó étvágyat hozzá!



#15 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 02. 13:20

Idézet

Szia Tjames!

Szóval megérkezett a recept, nem is írtam reggel olyan nagy zöldséget. Tehát;

Mehet bőven: Majonéz, tejföl, porcukor és egy kevéske: mustár, só, bors. Eddig van nagyából egy tartár mártásunk, ha minden igaz, de attól édesebre kell csinálni. Ezután mehet bele érzés szerint mazsola. Majd káposzta és répa reszelve, bőven, de persze érzés szerint ez is. Hagyni kell mindenféleképp egy pár órát, de mint említettem legjobb ha egy teljes napot pihen a hütőben.

Egyszerű, gyorsan elkészíthető (csak ugye állni kell hagyni) de nagyon finom. Én személy szerint imádom.

Jó étvágyat hozzá!

Mindenképp ki fogom próbálni, köszi! Imádom az újításokat :Đ
Kép
Kép
Kép

#16 Felhasználó inaktív   d15a5t3r 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 816
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 02. 15:13

Jéghideg tej + epres Boleró! Isteni!!! Próbáljátok ki!



#17 Felhasználó inaktív   seci92 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.563
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 02. 15:26

Idézet

Jéghideg tej + epres Boleró! Isteni!!! Próbáljátok ki!

Ez nem igazán tartozik a főzés témához de mindegy......... Kasy, a recept nagyon jól hangzik kipróbálom!Kép
   

#18 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 02. 16:11

Idézet

Jéghideg tej + epres Boleró! Isteni!!! Próbáljátok ki!

Erről jut eszembe hogy anno mikor középsuliba jártunk, volt egy kávézó ami a törzshelyünk volt. Ha nem volt pénzünk (gyakran) akkor TITANIC koktélt ittunk, ami hideg víz jéggel :Đ Gondolhatjátok hoszútávon hogy örülhetett a tulaj, hogy ott evett minket a fene, és nem fogyasztottunk ( a víz ingyen volt)

Másik ilyen "receptünk" volt a "szpesöl hosszú lötyivel", ami egy csésze hosszúKV egy kis kakaóporral és csipet fahéjjal, plusz mellé egy feles pohár szóda kísérőnek.


Kép
Kép
Kép

#19 Felhasználó inaktív   kasy 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.042
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 02. 17:24

Szpesölt ittam már én is, csak hosszú lötyi nélkül. A Titanic koktélnak pedig kostoltam már az ínyenc változatát is, mikor egy csipet só is kerül bele.

A salátáról a véleményeteket kérném ha megkostoltátok, én imádom! Kép



#20 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 09. 06:42

7végén csülökpörköltet csináltam bográcsban. ajánlom mindenkinek, hisz max 5000 Ft-ból 8 meglett felnőtt emberre lehet főzni plusz egy üveg sör is belefér mellé. Nem túl drága, mégsem mindennapos, és nagyon jól passzol egy hétvégi sörözés mellé. Jaaa és azt nem is mondtam, hogy piszok egyszerű elkészíteni, nem kell hozzá sok tudomány. 4 főre itt a recept:

Csülökpörkölt

Hozzávalók:
2 kisebb, kicsontozott sertéscsülök, 2 nagy fej vöröshagyma, 10 dkg zsír, 2 db zöldpaprika, 2 db paradicsom, 2 dl vörösbor, 3 gerezd fokhagyma, 2 ek piros fűszerpaprika, 1 ek só, 1 kk őröltbors, csipetnyi köménymag.

Elkészítése:
A csülköt megtisztítom és bőrével együtt akkora kockákra vágom, mint amikor sertéspörköltet készítek. A bográcsot a zsírral vastagon kikenem, majd egy réteg húst, egy réteg meghámozott és karikákra vágott hagymát egyenletesen elterítek benne. A parázsra téve kevergetem, illetve a bográcsot rázogatva a húsdarabok fehéredéséig pirítom, majd annyi vízzel öntöm fel, amennyi jól ellepi. Belerakom a megmosott, karikákra vágott paradicsomot valamint a felszeletelt zöldpaprikát, és a fűszerekkel meghintem. A zúzott fokhagymát is belekeverem, és az egészet puhára főzöm. Ha a hús majdnem puha, hozzáöntöm a vörösbort. Készre főzöm. Csak sűrű mártásnak szabad alatta maradni.

Vagy kenyérrel fogyasztjuk, vagy külön sós vízben főtt burgonyát tálalok hozzá.


Kép
Kép
Kép

Téma megosztása:


  • (12 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó