HWSW Informatikai Kerekasztal: GastroNauta - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (12 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

GastroNauta

#181 Felhasználó inaktív   klemid 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.994
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 04. 07. 10:15

Idézet

Nem tudom hogy ez a recept volt már de nekem nagyon bejön mert egyszerű mégis nagyszerű:

MAGAS KOLESZREINSZINT ESETÉN A

FOGYASZTÁSA TILOS!!!


Na szóval: fogunk 6 db virslit. Felvágjuk mindent és teszünk belé sajtot majd szalonnával körbetekerjük és disznózsírban kisütjük jó barnára.

Áldja az ég a Melcolm in the middle alkotóit ezért a receptér!Kép
Mivan ha nem 6-al csinálom?:Đ

#182 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2010. 04. 07. 10:17

Idézet

Idézet

Nem tudom hogy ez a recept volt már de nekem nagyon bejön mert egyszerű mégis nagyszerű:

MAGAS KOLESZREINSZINT ESETÉN A

FOGYASZTÁSA TILOS!!!


Na szóval: fogunk 6 db virslit. Felvágjuk mindent és teszünk belé sajtot majd szalonnával körbetekerjük és disznózsírban kisütjük jó barnára.

Áldja az ég a Melcolm in the middle alkotóit ezért a receptér!Kép
Mivan ha nem 6-al csinálom?:Đ
Akkor 30 perced van hogy megszervezd a temetésed mert nagyon meg tudja dobni a koleszterinszintedet. Én 1 havonta szek 6-ot és még így is 2 havonta diétáznom kellKép

Tjames neked bejön? Egyszerű, olcsó és finom. Szerintem már ismerted a HÚSBOMBÁT

#183 Felhasználó inaktív   Bbogesz 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.541
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 04. 07. 18:04

Idézet

Idézet

Idézet

Mivan ha nem 6-al csinálom?:Đ
Akkor 30 perced van hogy megszervezd a temetésed mert nagyon meg tudja dobni a koleszterinszintedet. Én 1 havonta szek 6-ot és még így is 2 havonta diétáznom kellKép

Tjames neked bejön? Egyszerű, olcsó és finom. Szerintem már ismerted a HÚSBOMBÁT
Nem értem miért akkora húsbomba ez Kép Csináld meg ugyanezt csak a virsli helyett valami izmosabb cuccal de maga az alap ötlet tetszik bár én a múltkor a sajt melé belecsempésztem egy kis házikolbit meg gépsonkát is igaz a szalonna kimaradt de kárpótoltam egy kis erős pistával meg hagymával - persze felváltva mert annyira nem birom az erőset - ja és mindezt barátnő nélküli napon mert lefordulna mellőlem az ágyról az tuti. Kép

#184 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2010. 04. 07. 18:06

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Mivan ha nem 6-al csinálom?:Đ
Akkor 30 perced van hogy megszervezd a temetésed mert nagyon meg tudja dobni a koleszterinszintedet. Én 1 havonta szek 6-ot és még így is 2 havonta diétáznom kellKép

Tjames neked bejön? Egyszerű, olcsó és finom. Szerintem már ismerted a HÚSBOMBÁT
Nem értem miért akkora húsbomba ez Kép Csináld meg ugyanezt csak a virsli helyett valami izmosabb cuccal de maga az alap ötlet tetszik bár én a múltkor a sajt melé belecsempésztem egy kis házikolbit meg gépsonkát is igaz a szalonna kimaradt de kárpótoltam egy kis erős pistával meg hagymával - persze felváltva mert annyira nem birom az erőset - ja és mindezt barátnő nélküli napon mert lefordulna mellőlem az ágyról az tuti. Kép
NA a tiéd az húsosabb bomba az is tutiKépKépKép Persze ez csak egy laap, ezt bárki növelhetni, csökkentheti!

#185 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 04. 20. 15:51

Ma esti menü a következőképp néz ki.
Tárcsán sütött hasáb, egyéni elképzelések szerint, hozott alapanyagokból felépített rablóhússal.
Van hozzá szalonna, csirkehús, hagyma, padlizsán, krumpli.
Vendégem, és egyben az alapanyagok egy résznek beszállítója: Bbogesz.



Kép
Kép
Kép

#186 Felhasználó inaktív   Samsungkris 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 943
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 04. 20. 15:55

Idézet

Ma esti menü a következőképp néz ki.
Tárcsán sütött hasáb, egyéni elképzelések szerint, hozott alapanyagokból felépített rablóhússal.
Van hozzá szalonna, csirkehús, hagyma, padlizsán, krumpli.
Vendégem, és egyben az alapanyagok egy résznek beszállítója: Bbogesz.


Hmm jólhangzik én elöbb szerettem volna rendelni 1 görögsalit mire közölték h 1000 ft alatt nicns házhozszálítás...Kép
PSN: NikonKristof

#187 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 04. 20. 21:05

Namegvolt a mai kaja. Hát nem mondom jól sikerült.
De beszéljen ez a pár kép helyettem....
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép

#188 Felhasználó inaktív   Ragnarök 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.955
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 04. 20. 21:21

Idézet

Namegvolt a mai kaja. Hát nem mondom jól sikerült.
De beszéljen ez a pár kép helyettem....
Egészségetekre váljék! :Đ

De azért szakadj meg! Éhes lettem. Kép

#189 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 04. 21. 06:43

Idézet

Idézet

Namegvolt a mai kaja. Hát nem mondom jól sikerült.
De beszéljen ez a pár kép helyettem....
Egészségetekre váljék! :Đ

De azért szakadj meg! Éhes lettem. Kép
Huhh... még most is tele vagyok! :-D
Kép
Kép
Kép

#190 Felhasználó inaktív   biolencse 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.999
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 04. 21. 08:13

Nagyon jól néz ki, gratulálok.

Én tegnap főzőkolbászos katonákat készítettem magamnak, meg főztem hozzá isteni finom kakaót. Jajj de jól laktam.
biolencse
Get your Portable ID!

Bögyös krampuszlányok hada vigyen a pokolba és örökre boldog leszek. XD


#191 Felhasználó inaktív   biolencse 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.999
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 04. 21. 10:39

Idézet

Huhh... még most is tele vagyok! :Đ
Kedvet kaptam és felhívtam haveromat, hogy este munka után átmennék. Viszek husit, ő hoz krumplit, vettem citromos sert, lesz vízipipa. Sütünk, iszunk, szívunk, jó lesz :-D
biolencse
Get your Portable ID!

Bögyös krampuszlányok hada vigyen a pokolba és örökre boldog leszek. XD


#192 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 04. 21. 10:41

Idézet

Idézet

Huhh... még most is tele vagyok! :Đ
Kedvet kaptam és felhívtam haveromat, hogy este munka után átmennék. Viszek husit, ő hoz krumplit, vettem citromos sert, lesz vízipipa. Sütünk, iszunk, szívunk, jó lesz :-D
Ez akár lehetne a GK2.0 jelszava is. :)
Kép
Kép
Kép

#193 Felhasználó inaktív   Ragnarök 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.955
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 04. 21. 10:56

Idézet

Idézet

Idézet

Huhh... még most is tele vagyok! :Đ
Kedvet kaptam és felhívtam haveromat, hogy este munka után átmennék. Viszek husit, ő hoz krumplit, vettem citromos sert, lesz vízipipa. Sütünk, iszunk, szívunk, jó lesz :-D
Ez akár lehetne a GK2.0 jelszava is. :)
Csak félre ne legyen értve a szívunk szó. Kép

ON:
Én most csináltam magamnak egy kis grill + szárnyas fűszeres csirkemell filét sültkrumplival, valamint csináltam mellé egy kis görög salátát (igaz Feta nélkül, mert az nem volt éppen itthon) ezersziget öntettel. Kép

#194 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 04. 30. 21:40

Egy jópofa kaja reklám
Kép
Kép
Kép

#195 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 05. 26. 19:49

Pennyben kapható KEWER nevű láger típusú dobozos sört iszom. 109,-Ft úgyhogy nem vártam sokat. Hát annyi is. Alapíze nem rossz (mondjuk a jótól is Q messze van!).... de olyan vizes....
Inkább olyan napközbeni üdítő, mintsem esti tivornyasör

Kép
Kép
Kép

#196 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2010. 06. 20. 23:59

Valaki mondja meg nekem, h mi a különbség a sajttorta és a túrótorta között.Kép (nem 'az egyik sajtbol készül, a másik túróból' válaszokra vagyok kiváncsi)

#197 Felhasználó inaktív   Ragnarök 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.955
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 06. 21. 00:02

Idézet

Valaki mondja meg nekem, h mi a különbség a sajttorta és a túrótorta között.Kép (nem 'az egyik sajtbol készül, a másik túróból' válaszokra vagyok kiváncsi)
Milyen túrótorta? Mert pl. van Sült Túrótorta de van Tejszínes is.

#198 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2010. 06. 21. 00:08

Idézet

Idézet

Valaki mondja meg nekem, h mi a különbség a sajttorta és a túrótorta között.Kép (nem 'az egyik sajtbol készül, a másik túróból' válaszokra vagyok kiváncsi)
Milyen túrótorta? Mert pl. van Sült Túrótorta de van Tejszínes is.
Elsősorban a sültre gondoltam. Habár, ha a tejszinesnek több köze van a dologhoz, akkor beszállhat az is az összehasonlításba.

#199 Felhasználó inaktív   Ragnarök 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.955
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 06. 21. 00:14

Idézet

Idézet

Idézet

Valaki mondja meg nekem, h mi a különbség a sajttorta és a túrótorta között.Kép (nem 'az egyik sajtbol készül, a másik túróból' válaszokra vagyok kiváncsi)
Milyen túrótorta? Mert pl. van Sült Túrótorta de van Tejszínes is.
Elsősorban a sültre gondoltam. Habár, ha a tejszinesnek több köze van a dologhoz, akkor beszállhat az is az összehasonlításba.
Hát, én annyit tudok, hogy a sült túrótortához citromon kívül más gyümölcsöt nem szoktak adni. Egyébként a két torta alapja teljesen ugyanaz, csak a túróshoz használnak étkezési keményítőt. A sajttortáthoz pedig előszeretettel adnak hozzá különféle savanyú gyümölcsöket, mazsolát, fahéjat vagy reszelt narancs- vagy citromhéjat. (Citromhéjat a túrótortába is szoktak rakni.)
A tejszínes túrótorta abban különbözik, hogy mivel az a tejszín miatt édes mint a vihar, általában zselatint raknak a tetejére és édes, vagy savanyú gyümölcsöt adnak hozzá díszítésnek. (Ami persze elfogyasztható.) Mindez ízlés kérdése.

#200 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2010. 06. 21. 06:34

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Valaki mondja meg nekem, h mi a különbség a sajttorta és a túrótorta között.Kép (nem 'az egyik sajtbol készül, a másik túróból' válaszokra vagyok kiváncsi)
Milyen túrótorta? Mert pl. van Sült Túrótorta de van Tejszínes is.
Elsősorban a sültre gondoltam. Habár, ha a tejszinesnek több köze van a dologhoz, akkor beszállhat az is az összehasonlításba.
Hát, én annyit tudok, hogy a sült túrótortához citromon kívül más gyümölcsöt nem szoktak adni. Egyébként a két torta alapja teljesen ugyanaz, csak a túróshoz használnak étkezési keményítőt. A sajttortáthoz pedig előszeretettel adnak hozzá különféle savanyú gyümölcsöket, mazsolát, fahéjat vagy reszelt narancs- vagy citromhéjat. (Citromhéjat a túrótortába is szoktak rakni.)
A tejszínes túrótorta abban különbözik, hogy mivel az a tejszín miatt édes mint a vihar, általában zselatint raknak a tetejére és édes, vagy savanyú gyümölcsöt adnak hozzá díszítésnek. (Ami persze elfogyasztható.) Mindez ízlés kérdése.
én hallottam olyasmit is, miszerint a sajttortát vlmi krémsajtbol készítik, és nem túróból.

Téma megosztása:


  • (12 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó