HWSW Informatikai Kerekasztal: GastroNauta - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (12 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

GastroNauta

#41 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 29. 07:36

Idézet

Tegnap a következő bódítmányt készítettem el:

Egy tálka kockákra vágott görögdinnye hús, amire öntöttem egy kis TripleSec-et, és Ballantines-t. Ezt estére felszívták a dinnyekockák. FINCSI VOLT Kép

James,nemtudod véletlenül mivan pontosan a parasztreggeliben?Ha nem sértelek meg ilyen egyszerű receptelKép hagyma,paprika,sonka....még 3 dolog van azthiszem.Akarok már csinálni egy jó adagot régen ettemKép
 

#42 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 29. 08:27

Idézet

Idézet

Tegnap a következő bódítmányt készítettem el:

Egy tálka kockákra vágott görögdinnye hús, amire öntöttem egy kis TripleSec-et, és Ballantines-t. Ezt estére felszívták a dinnyekockák. FINCSI VOLT Kép

James,nemtudod véletlenül mivan pontosan a parasztreggeliben?Ha nem sértelek meg ilyen egyszerű receptelKép hagyma,paprika,sonka....még 3 dolog van azthiszem.Akarok már csinálni egy jó adagot régen ettemKép

Én úgy szoktam csinálni, hogy azt teszek bele, ami van itthon!!! Úgyhogy elfordult már hogy rántott hús, vagy épp fasírt is volt benne. Amúgy alapvetően és a következőképp csinálom:
Felkockázott (vagy lehet vékonyra szelt is) hagymát egy kis oliva olajon üvegesre párolok (lassú tűzön) majd sonka/szalonna kockátak teszek bele. Lassú tűzön tovább sütöm, miközben kikerevem a tojást. Teszek a tepsibe apróra kockázott ecetes uborkát (furin hangzik, de marha jó) és kis kockákra szelt krumplit (amit hogy biztosan ne legyen kemény, előtte 10-15 percig főzök vízben, aztán jól lecsöpögtetem.) Mikor a krimpli is kezd egy kicsit barnulni (épphogy csak a sarka) akkor felöntöm tojással, majd készre sülöm. Ha kész, akkor megszórom a tetejét piros paprikával.

Ennyi. Biztos aháyn ember annyi receptje van, de ez így jó, hisz ez paraszt omlett, mindeki csinálja abból amije épp van otthon. Néha rakok bele egy kis kolbászt, de azzal csak módjával, mert sok zsírt enged, és elnyomja a többi alkotóelem ízét. Tálaláskor én pirosaranyat, vagy erőspistát eszek mellé. Yoétvágyat.


Kép
Kép
Kép

#43 Felhasználó inaktív   omlas91 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.823
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 29. 08:27

gyerekek a májkrémes pástétomos, hagymás kenyérnél nincs jobb Kép

Evil is powerfull, but courage is solid.

(\_/)
(O.o)<--Ez egy gonosz nyúl!
(>< )o
Segíts a nyúlnak elfoglalni a világot úgy, hogy bemásolod az aláírásodba!

PSN ID: napPALI91


#44 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 29. 08:28

Idézet

gyerekek a májkrémes pástétomos, hagymás kenyérnél nincs jobb Kép
Sok jobb van annál hidd el :Đ
Kép
Kép
Kép

#45 Felhasználó inaktív   omlas91 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.823
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 29. 08:30

Idézet

Idézet

gyerekek a májkrémes pástétomos, hagymás kenyérnél nincs jobb Kép
Sok jobb van annál hidd el :Đ
mondj egyet, kipróbálom:)

Evil is powerfull, but courage is solid.

(\_/)
(O.o)<--Ez egy gonosz nyúl!
(>< )o
Segíts a nyúlnak elfoglalni a világot úgy, hogy bemásolod az aláírásodba!

PSN ID: napPALI91


#46 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 29. 08:31

Idézet

Én úgy szoktam csinálni, hogy azt teszek bele, ami van itthon!!! Úgyhogy elfordult már hogy rántott hús, vagy épp fasírt is volt benne. Amúgy alapvetően és a következőképp csinálom:
Felkockázott (vagy lehet vékonyra szelt is) hagymát egy kis oliva olajon üvegesre párolok (lassú tűzön) majd sonka/szalonna kockátak teszek bele. Lassú tűzön tovább sütöm, miközben kikerevem a tojást. Teszek a tepsibe apróra kockázott ecetes uborkát (furin hangzik, de marha jó) és kis kockákra szelt krumplit (amit hogy biztosan ne legyen kemény, előtte 10-15 percig főzök vízben, aztán jól lecsöpögtetem.) Mikor a krimpli is kezd egy kicsit barnulni (épphogy csak a sarka) akkor felöntöm tojással, majd készre sülöm. Ha kész, akkor megszórom a tetejét piros paprikával.

Ennyi. Biztos aháyn ember annyi receptje van, de ez így jó, hisz ez paraszt omlett, mindeki csinálja abból amije épp van otthon. Néha rakok bele egy kis kolbászt, de azzal csak módjával, mert sok zsírt enged, és elnyomja a többi alkotóelem ízét. Tálaláskor én pirosaranyat, vagy erőspistát eszek mellé. Yoétvágyat.

ÓÓÓ hát ebből van minden itthonKépÖcsém ezt ki kell próbálnom!Leirom azt irány a konyha.Csinálok egy szép nagy adagot maradjon a faternak isKépKöszi!
 

#47 Felhasználó inaktív   Guppi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.681
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 29. 09:03

Idézet

Idézet

Idézet

gyerekek a májkrémes pástétomos, hagymás kenyérnél nincs jobb Kép
Sok jobb van annál hidd el :Đ
mondj egyet, kipróbálom:)
Osztriga! Kép
I wanna waste her monthly blood
Wanna get some on my love
Wanna get some gasoline
And burn the house down

#48 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 29. 09:12

Idézet

Idézet

Idézet

gyerekek a májkrémes pástétomos, hagymás kenyérnél nincs jobb Kép
Sok jobb van annál hidd el :Đ
mondj egyet, kipróbálom:)
Olvass bele a honlapomba. Az mind jobb! Kép
Kép
Kép
Kép

#49 Felhasználó inaktív   felegyi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.170
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 29. 09:16

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

gyerekek a májkrémes pástétomos, hagymás kenyérnél nincs jobb Kép
Sok jobb van annál hidd el :Đ
mondj egyet, kipróbálom:)
Olvass bele a honlapomba. Az mind jobb! Kép
Ha így kenyed vágod, miért nem lettél szakács?
"Believe the lie" - The X-files

Kérlek nézd meg ezt ---> http://petitionspot....ions/jericho2  és szavazz, hogy Barker mester mihamarabb nekilásson a Jericho 2-nek!

#50 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 29. 09:39

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

gyerekek a májkrémes pástétomos, hagymás kenyérnél nincs jobb Kép
Sok jobb van annál hidd el :Đ
mondj egyet, kipróbálom:)
Olvass bele a honlapomba. Az mind jobb! Kép
Ha így kenyed vágod, miért nem lettél szakács?
Hát el akartam még 18-20 éves koromban végezni egy szakács képzőt, de anyu azt mondta minek dobnék ki pénzt a tanfolyamra, mikor úgyis tudok főzni. :-D És sosem akartam szakács lenni. Azt biztos nem szeretném hogy egy gőzös, meleg konyhában gürizzek napi 10-12 órát. Ááááá. Már a középiskolába is elektronika szakra jártam, tehát 14-15 éves koromtól készültem hogy elektronikával foglalkozhassak. Eleinte a gyengeáram érdekelt (elektronikai műszerész szakma volt az első amit megszereztem) de aztán az egyetemen kiderült hogy a Műszaki Informatika szak és én nem vegyunk kompatibilisak. Úgyhogy 19 évesen átnyergeltem erősáramra, átvetettem magam a villamosmérnöki szakra. Azóta tudtam hogy ezt akarom csinálni, és mindent meg is tettem hogy sikerüljön. A fősuli elvégzése után most meló mellett a szakmához kapcsolódó sok szakirányú tanfolyamot elvégeztem már azért mert EZ érdekel, ebből élek, és ezt szeretem mint munkát. A főzőcskézés az csak hobbi. Fordítva szarabb lenne :) Hétközben építekezéseken vagyok, költségvetéseket gyártok, esténként, hétvégenként meg fakanalat ragadok :) De szakácsnak lenni mint egy szalagmunkás...kösz inkább nem :)
Kép
Kép
Kép

#51 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 29. 09:55

Idézet

Én úgy szoktam csinálni, hogy azt teszek bele, ami van itthon!!! Úgyhogy elfordult már hogy rántott hús, vagy épp fasírt is volt benne. Amúgy alapvetően és a következőképp csinálom:
Felkockázott (vagy lehet vékonyra szelt is) hagymát egy kis oliva olajon üvegesre párolok (lassú tűzön) majd sonka/szalonna kockátak teszek bele. Lassú tűzön tovább sütöm, miközben kikerevem a tojást. Teszek a tepsibe apróra kockázott ecetes uborkát (furin hangzik, de marha jó) és kis kockákra szelt krumplit (amit hogy biztosan ne legyen kemény, előtte 10-15 percig főzök vízben, aztán jól lecsöpögtetem.) Mikor a krimpli is kezd egy kicsit barnulni (épphogy csak a sarka) akkor felöntöm tojással, majd készre sülöm. Ha kész, akkor megszórom a tetejét piros paprikával.

Ennyi. Biztos aháyn ember annyi receptje van, de ez így jó, hisz ez paraszt omlett, mindeki csinálja abból amije épp van otthon. Néha rakok bele egy kis kolbászt, de azzal csak módjával, mert sok zsírt enged, és elnyomja a többi alkotóelem ízét. Tálaláskor én pirosaranyat, vagy erőspistát eszek mellé. Yoétvágyat.

Hát uborka helyett paprikát raktam bele,mert nekem az uborka kicsit meredek voltKépDe finom lett,régen ettem már ilyet.Krumplit kicsit tovább hagytam pirulni mert jól átsülten a legfinomabbKépMég1szer köszi.De biztos kifogom próbálni majd az uborkát egyszer mer fúrja az oldalam milyen lehet!
 

#52 Felhasználó inaktív   Guppi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.681
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 29. 19:05

Idézet

Hát el akartam még 18-20 éves koromban végezni egy szakács képzőt, de anyu azt mondta minek dobnék ki pénzt a tanfolyamra, mikor úgyis tudok főzni. :Đ És sosem akartam szakács lenni. Azt biztos nem szeretném hogy egy gőzös, meleg konyhában gürizzek napi 10-12 órát. Ááááá. Már a középiskolába is elektronika szakra jártam, tehát 14-15 éves koromtól készültem hogy elektronikával foglalkozhassak. Eleinte a gyengeáram érdekelt (elektronikai műszerész szakma volt az első amit megszereztem) de aztán az egyetemen kiderült hogy a Műszaki Informatika szak és én nem vegyunk kompatibilisak. Úgyhogy 19 évesen átnyergeltem erősáramra, átvetettem magam a villamosmérnöki szakra. Azóta tudtam hogy ezt akarom csinálni, és mindent meg is tettem hogy sikerüljön. A fősuli elvégzése után most meló mellett a szakmához kapcsolódó sok szakirányú tanfolyamot elvégeztem már azért mert EZ érdekel, ebből élek, és ezt szeretem mint munkát. A főzőcskézés az csak hobbi. Fordítva szarabb lenne :-D Hétközben építekezéseken vagyok, költségvetéseket gyártok, esténként, hétvégenként meg fakanalat ragadok :) De szakácsnak lenni mint egy szalagmunkás...kösz inkább nem :)
és konyhafőnöknek elmennél valami elegáns helyre? Kép
I wanna waste her monthly blood
Wanna get some on my love
Wanna get some gasoline
And burn the house down

#53 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 06. 29. 19:09

Idézet

Hát el akartam még 18-20 éves koromban végezni egy szakács képzőt, de anyu azt mondta minek dobnék ki pénzt a tanfolyamra, mikor úgyis tudok főzni. :Đ És sosem akartam szakács lenni. Azt biztos nem szeretném hogy egy gőzös, meleg konyhában gürizzek napi 10-12 órát. Ááááá. Már a középiskolába is elektronika szakra jártam, tehát 14-15 éves koromtól készültem hogy elektronikával foglalkozhassak. Eleinte a gyengeáram érdekelt (elektronikai műszerész szakma volt az első amit megszereztem) de aztán az egyetemen kiderült hogy a Műszaki Informatika szak és én nem vegyunk kompatibilisak. Úgyhogy 19 évesen átnyergeltem erősáramra, átvetettem magam a villamosmérnöki szakra. Azóta tudtam hogy ezt akarom csinálni, és mindent meg is tettem hogy sikerüljön. A fősuli elvégzése után most meló mellett a szakmához kapcsolódó sok szakirányú tanfolyamot elvégeztem már azért mert EZ érdekel, ebből élek, és ezt szeretem mint munkát. A főzőcskézés az csak hobbi. Fordítva szarabb lenne :-D Hétközben építekezéseken vagyok, költségvetéseket gyártok, esténként, hétvégenként meg fakanalat ragadok :) De szakácsnak lenni mint egy szalagmunkás...kösz inkább nem :)
Az állás az öné!!
Az első hónapba még gyakorol majd teljes körű munkát végez 100% os fiztetéssel!

#54 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 29. 19:09

Idézet

és konyhafőnöknek elmennél valami elegáns helyre? Kép

:Đ Kösz, de kösz nem. Jó ez így ahogy most van. Mindig is GastroNauta fogok maradni, de csak míg szeretem csinálni. Felesleges lenne megutáltatnom magammal ezt a remek kis időtöltést.... Imádok szabadtűzön pl bográcsozni...egy sör...meg én.... s ha vannak haverok az még jobb...de én egyedül is frankón elvagyok a fakanállal :-D
Kép
Kép
Kép

#55 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 13. 19:06

Nos ma alkottam egy új receptet, amit itt most megosztok veletek. Íme:

Lazac-steak James módra

Hozzávalók: (4 főre)
1kg lazac, durva só és őrölt bors, 2 evőkanál vaj, 1 citrom, egy közepes hagyma fele, boróka ágacskák, kevés olivaolaj, alufólia

Elkészítés: (~45 perc)
Megmossuk a lazac húsát langyos vízben, majd szárazra töröljük és felvágjuk steak szeleteknek. Megszórjuk a durva szemű sóval jó bőven és fekete borsot őrölünk rá, ráhelyezünk pár karika hagymát, majd egy-két ágacska borókát, végül ráfacsarjuk a citromot. Tegyük félre állni amíg kivajazzuk az alufóliát és elkészítjük a köretet. Ezalatt az ízek felszívódnak és jól átjárják a húst. Ha minden kész, jöhet a sütés. Locsoljunk a húsra némi olivaolajat, majd óvatosan csomagoljuk bele a kivajazott alufóliába. 180-200 fokos sütőben 30-35 perc alatt elkészül.
Tálaláskor díszíthetjük citromkarikákkal. Köretnek szalmaburgonyát ajánlok, párolt zöldségekkel, esetleg salátával.


Tipp:
a lazac steak könnyedén elkészíthető szabadtűzön is, tehát ideális választás egy ínyenc kerti grill partihoz.

képes leírás pár perc múlva a photoalbum topikban, stay tooned....


Kép
Kép
Kép

#56 Felhasználó inaktív   biolencse 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.999
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 14. 17:20

Tjames segíts légyszíves nekem egy kicsit. Barátokkal pörköltet akarunk fôzni, csak nem tudom mennyi húst kellene venni 9 fô részére. 5 hím, 4 nôsteny. Birka, vagy marha pörköltre gondoltam.
biolencse
Get your Portable ID!

Bögyös krampuszlányok hada vigyen a pokolba és örökre boldog leszek. XD


#57 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 27. 19:54

Bocs Bio, nem láttam az üzid! Legközeleb priviben is érdeklődj, azt biztos látni fogom. Engesztelésképp íme egy marha egyszerű, ám igen ízletes bográcsos receptem, ami kb 1.5 óra + előkészületek alatt megvan. Ettől kevés egyszerűbb ám annál nagyszerűbb kaja van:

Csülökpörkölt

Hozzávalók: (4 személyre)
2 kicsontozott sertéscsülök, 2 nagy fej vöröshagyma, 10 dkg zsír, 2 db zöldpaprika, 2 db paradicsom, 2 dl vörösbor, 3 gerezd fokhagyma, 2 ek piros fűszerpaprika, 1 ek só, 1 kk törött fekete bors, csipetnyi köménymag

Elkészítés:
A csülköt megtisztítjuk és bőrével együtt akkora kockákra vágjuk, mintha sertéspörköltet készítenénk. A bográcsot a zsírral vastagon kikenjük, majd egy réteg húst, egy réteg meghámozott és karikákra vágott hagymát egyenletesen elterítünk benne. A parázsra téve kevergetjük, illetve a bográcsot rázogatva a húsdarabok fehéredéséig pirítjuk, majd annyi vízzel felöntjük, amennyi ellepi. Belerakjuk a megmosott, karikákra vágott paradicsomot valamint a felszeletelt zöldpaprikát, és a fűszerekkel meghintjük. A zúzott fokhagymát is belekeverjük, és az egészet puhára főzzük. Ha a hús majdnem puha, hozzáöntjük a vörösbort. Készre főzzük. Csak sűrű mártásnak szabad alatta maradni. (Ha túl híg a leve, akkor addig főzzük, amíg a felesleg el nem párolog.) Vagy kenyérrel fogyasztjuk, vagy külön sós vízben főtt burgonyát tálaljunk hozzá.

Kép


Kép
Kép
Kép

#58 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 07. 27. 20:14

mondcsak james, te szakács vagy? ahogy látom van saját weboldalad is? Kép

#59 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 27. 20:14

Nem vok szakács, csak műkedvelő :Đ
Kép
Kép
Kép

#60 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 07. 27. 20:15

Idézet

Nem vok szakács, csak műkedvelő :Đ
Hmm, nem rossz pedig az, már csak azért is, mert én annak tanulok.

Téma megosztása:


  • (12 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó