HWSW Informatikai Kerekasztal: SimCity4 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

SimCity4

#1 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 13. 12:18

A jatekot gondolom a legtobben ismeritek. En tegnap megint fel instalaltam. Igaz ehez csak az egesz WinXP-t kellet ujra raknom... De cirka 5 ora alatt sikerul mindent megcsinalnom. Vegul is elkezdtem jatszani. Ket problemam is van. az egyik, hogy valami gombot veletlenul benyomtam es igy peldaul a mayor haz kertje meg a parkok nem latszodnak. Csak lilaval be van jelolve a helye. Ezek hianya sokat ront a jatekon. En hiaba kerestem , hogy hogyan tudom vissza allitani. Nem sikerult. Legyszi valaki segitsen mar. A masik, hogy az autopalyanak van egy nagy elagazasa. De sehogy sem tudom belevarazsolni. Aki tud az plz segitsen mar nekemKép
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#2 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 17. 13:47

Mar mindket problemat megoldottamKép De itt senki sem szereti ezt a jatekot?
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#3 Felhasználó inaktív   sztupy 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 246
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 18. 21:39

De én szeretem, csak egyebet most nem tudok mondani...

- Csak egészség legyen, meg térerő -

#4 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 30. 20:27

Én is nagyom kedvelem ezt a játékot ,de most csak ennyit tudok mondani. Kép

#5 Felhasználó inaktív   Fricci 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 36
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 09. 01. 15:51

Az egyetlen isszonyat hibája a játéknak, hogy nincsen véletlen katasztrófa...hogy ne én idézzem elő, hanem egyszer csak megtörténik...ezt nagyon sajnálom, és nem sokba került volna csinálni egy ilyen lehetőséget bele. Meg a másik, hogy igazi tűzvészt nem lehet gyújtod fel az erdőt vagy egy házat, a tűz nem terjed tovább...sőt még a házban is elalszik szinte azonnal.

Ez borzasztó idegesítő...semmi izgalom nincsen benne emiatt...



#6 Felhasználó inaktív   Toge 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 17. 17:40

Én is nagyon szeretem ezt a játékot! ezért is szereztem meg egyből a kiegészitőjét a rush hourt! De nagyon idegesít hogy a játék inditásnál egyből valamilyen grafikai hibaüzenet jelenik meg! attol független elindul a játék csak éppen nem látszik semmi a sugár utból például meg néhány kis épület se! ha valaki tud erre gyógyszert akkor segitsen!!!



#7 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 21. 15:09

Ilyen nekem is volt de nekem az alap jatekkal. Viszont azt nem tudom, hogy hogyan oldottam meg. Probaltad mar ujrarakni?
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#8 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 21. 19:27

Cseréld le a géped!
Na viccen kívül, nem lehet vmi beállítást elvégezni, mert egyes játékoknál vagy ilyen videosetup. Driver passzol hozzá?

#9 Felhasználó inaktív   Toge 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 23. 20:47

hát köszönöm a segítő szándékot! de sajnos a legujabb driverrel se jo! talán egy más crack kéne!

#10 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 24. 15:17

Annak nincs köze hozzá. Le tudnád írni, mit ír ki pontosan, talán úgy tudunk segíteni.

#11 Felhasználó inaktív   Toge 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 30. 13:52

Hát ezt az üzenetet kapom:

Warning ablakocskába:

the configuration file (graphic rules.sgr) cannot be parsed. Using built in rules.

Nagyon hálás lennék ha tudnátok valami okosat mondani erre!



#12 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 03. 19:55

Hasonlo volt nekem is. De hiaba gondolkodom nem emlekszem mit csinaltam. De van 2 5letem. Az elso, hogy vegyel uj gepet es egy teljesen eredeti SC!-et. az biztos mukodni fogKépKép Masodik: Anno a GameStarban csonti tesztelte a jatekot. Irj neki mailt, hat ha tud segiteni. Cime: csonpet@freemail.hu
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#13 Felhasználó inaktív   TJ1 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 04. 12:30

Ati videókártyával jelentkezik ez a próbléma?

Met arra tudom a megoldást.Kép



#14 Felhasználó inaktív   Toge 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 04. 22:47

geforce 2 vel jelentkezik ez a probléma! De azért leírhatod azt az ötletedet hátha az rávezet valamire! Igazábol azért nem értem mert ha télleg a videokártyával van a baj akkor mér csak egy vagy két dolgot tud megjeleníteni!



#15 Felhasználó inaktív   TJ1 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 05. 08:50

Ati kártyáknál tudok egy hivatalosan is elismert problémáról:

A lényeg az, hogy scrollozás közben eltünnek bizonyos dolgok a képernyőről és csak akkor jelennek meg újra ha áll a kép.Ez igaz a kis dolgok árnyékára kisebb épületekre, távoli nézetben a nagyobbakra is igaz.A megoldás pedig a graphic rules fájlban van.Ott kell egy bizonyos sorban letiltani valamit.Az a baj, hogy most nem tudom pontosan leírni mert nem otthon vagyok, de azt hiszem a Sim City hivatalos honlapján a FAQ-ban találtam rá.

Lehet hogy a te problémádra is van ott megoldás.Nézd meg(persze ha már megtetted akkor nemtom)

Kép



#16 Felhasználó inaktív   Toge 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 07. 00:46

Hát megint csak köszönni tudom a segítő szándékot! A probléma nem oldódott meg. majd lesz jobb gépem aztán majd akkor.....

#17 Felhasználó inaktív   NF 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 10
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 02. 29. 16:24

Üdv!

Szóval nemrég rendeltem meg cdgalaxistól a deluxe edition, felraktam már van egy 70000 fős városkám nagyon jó mutatókkal. Egy baja van de az orvosolhatatlan: közlekedés. Építettem magasvasút körgyűrűt, összekötöttem a metróval, buszhálózatot, vasutat, sugárutakat a lakóházak mégis sorban mennek tönkre hogy hosszú a beérési időKép. Mi a trükkje?

THX



#18 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2004. 04. 10. 23:52

Minden ami Sims, Sims 2 és Singles!: http://sims2hun.atw.hu

#19 Felhasználó inaktív   Kormos 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 446
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 11. 08:54

ez a saját oldalad??
[Trust in my command!]

#20 Felhasználó inaktív   Kormos 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 446
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 11. 09:01

Lehet hogy túl korán építetted őket, vagy stratégiailag nem megfelelő helyekre. Ha tudsz angolul, nézd meg ezt az oldalt: simcity.ea.com/tipstricks/tipstricks_transportation.php#oneway
[Trust in my command!]

Téma megosztása:


  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó