HWSW Informatikai Kerekasztal: Cheat - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (5 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Cheat

#1 Felhasználó inaktív   Zup 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.166
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 14. 20:29

A fogadó a lelkibeteg hamiskártyásokhoz topic szerintem a csalást, tehát a cheatereket jelenti.
Ide írjon mindenki, akinek agyára ment egy játék, nem tud továbbjutni stb. és kódok kellenek neki.
Valaki más pedig, aki erre jár, megpróbál segélykódokat adni.
Segíts a rendőrnek: verd össze magad! http://doom3.hardwired.hu http://ragames.atw.hu

#2 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 12. 16:16

Elítélem és lenézem azokat akik ezzel élnek!!!Nem tudom ki mennyit játszik interneten,de egyszerűen elveszik az ember kedvét a játéktól!Olyan előnyhöz jutatja az embereket,amelyek értelmetlenné teszik a játékot.Nem tudnék ezekkel élni,mert én nem csak azért játszok,hogy nyerjek,hanem azért is,hogy saját magamnak szerezzek örömöt,azzal,hogy tisztességesen vittem végig egy pályát,vagy épp "öltem" meg neten egy embert...
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#3 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 09. 19:16

Azokat megolnem akik neten is ilyeneket alkalmaznak...nyomorekok. Viszont ha valaki siman single modban hasznalja, azt nem nezem le... o dolga... lehet bena es csak igy kepes jatszani. Viszont vannak olyan csalasok is amik nagy poenok. Oket szoktam neha hasznalni.


"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#4 Felhasználó inaktív   Dudo King 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.049
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 31. 18:31

Szerintem nem jó dolog csalni, én csak akkor szoktam amikor már nagyon nincs semmi ötletem (ami nagyon ritka eset nálamKép), és akkor esetleg megnézem, hogy mit kell csinálni, de kódokat nem szoktam használni semmihez. Nem érezném a játék örömét. Kép De ha valaki szeret csalni, akkor töltse le a WWW.CHEATCODEX.COM oldalról a progit, amiben minden új és régi játék végigjátszása, kódjai(Kép) megtalálható.

#5 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 31. 18:47

Ha jol emlexem utoljara talan 14 evesen alkalmaztam cheat-et. Kép Amikor neten hasznaljak akkor rettenetesen duhos tudok lenni. HALO-ban es CS-ben is talalkzotam sok Aim-cheat-el amivcel konnyeden hiba nelkul talal minden lovese. Starcraft/Warcraft/Diablo eseteben is rengeteg cheat van. Olyanok amikkel penzt szereznek, vagy tobb epuletet epitenek egymasra, esetleg latjak a teljes terkepet. Diabloban meg masolnak fegyvereket. Ezek ellen a Blizzard eleg kemenyen fellep ha rajtakapjak oket. Most is bezartak vagy 250e accountot cheatelesert.

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#6 Felhasználó inaktív   Mazder 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 149
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 10. 13:06

támogatom a blizzard ezzel a ténykedésével (bár nem hiszem hogy ez nekik most sokat segítettKép)!cheatelni nem szép dolog főleg neten nem!
Mazder remember that name!

#7 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 10. 22:30

EPIC is komolyan fellép a csírerek ellen. Én egyenesen hányingert kapok tőlük, főleg neten!
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#8 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 11. 01:32

Micsoda csitet talaltam! LOL! Ezt figyeljetek: ha alt+tab al kilepek c-s bol, utana vissza, a falak atlatszoak lesznek, viszont nincs hang. Kép Nem hallom ha a hatam mogul kozeledik valaki, de latom a falon keresztul. Kép Mekkora bug bakker!

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#9 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 11. 08:29

Ehhez van másik cheat is és még hangod is lesz....WALLHACK!!!
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#10 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 11. 10:29

Vagom, de az mar egy kulon progi, es azt siman felfedezheti egy cheat ellenes progi. Ez a "cheat" "be van epitve". Kép

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#11 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 11. 12:32

Na látod pont ezért nem CS-zek. Ilyen kis köcsög csalókkal van tele az egész játék. Biztos, hogy amivel én játszok abban is vannak csalók sőt tudni lehet ,hogy kik csalnak, de nem ennyien...
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#12 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 26. 11:58

En nem szoktam tul gyakran cs-zni. De azert ismerosom iszonyat sokat ajccik es egy csomo olyan szerver van ahol nem lehet csitelni. Szoval azert vannak normalis szerverek. Mondjuk azt en sem szeretem amiko normalisan jaccom, srac befut es elbol fejlovest oszt...olyankor kb...inkabb nem irom leKépKép
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#13 Felhasználó inaktív   Cheater 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 9
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 26. 22:58

Hi all! Valaki leirná nekem, hogy tudok wallhackelni cs-ben? cimem: hunter1988@freemail.hu . Előre is thx.
"Rather than offer you the illusion of free choice, I will take the liberty of choosing for you..."

#14 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 26. 23:05

Idézet

Hi all! Valaki leirná nekem, hogy tudok wallhackelni cs-ben? cimem: hunter1988@freemail.hu . Előre is thx.
Hehe. Hehehehehe.

#15 Felhasználó inaktív   Cheater 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 9
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 26. 23:15

Ahhoz képest, hogy tavaly április óta qss van , elég gyorsan reagálnak egyesek... Kép
"Rather than offer you the illusion of free choice, I will take the liberty of choosing for you..."

#16 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 26. 23:31

MIért akarsz csítelni CSben? Ez olyan kiábrándító! Kép

#17 Felhasználó inaktív   Cheater 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 9
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 26. 23:35

Szerinted? hát nem azért, hogy sok fragem legyen mert akkor jáccanék botok ellen...
"Rather than offer you the illusion of free choice, I will take the liberty of choosing for you..."

#18 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 27. 01:15

No, hát fejtsd ki akkor már...

#19 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 27. 11:22

Idézet

Hi all! Valaki leirná nekem, hogy tudok wallhackelni cs-ben? cimem: hunter1988@freemail.hu . Előre is thx.
Ha nem azert akarsz wall hackelni h tobb fragod legyen akkor miert? Egy cheater-nel nincs kiabranditobb jatek kozben.
Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#20 Felhasználó inaktív   badguy 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.911
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 27. 11:43

Idézet

Egy cheater-nel nincs kiabranditobb jatek kozben.
de, két cheater! Kép
"What difference do you think you can make, one man in all this madness?"

Téma megosztása:


  • (5 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó