HWSW Informatikai Kerekasztal: Diablo 3 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (15 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Diablo 3

#41 Felhasználó inaktív   Borg 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 275
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 05. 23:28

értem!Már ok..de hát az lesz!
Cogito ergo Sum! Vampire of the Games

#42 Felhasználó inaktív   WrongWay 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 479
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 06. 01. 20:42

Érdekes hogy a Blizzardot *******tok (baalint).Az lehet hogy több évet késik minden egyes játékuk,de az is igaz,hogy minden egyes játékuk megjelenése akkora nagy dolognak számít,ami kb. 1évben 1szer történik meg.Vegyük is sorra a játékokat!!!  1.Lost Vikings-én nagyon imádtam az egészet még anno,emlékszem hogy haverokkal együtt nyomtuk,és érdekes módon még így tizenakárhány év után is mint nagy klasszikus nézünk fel rá!!! 2.Rock & Roll Racing-ehhez sajnos nem volt szerencsém,de rendkívül jókat hallottam róla. 3.Warcraft-na ehhez nem fűznék hozzá semmit..korát túlhaladó fantasztikus játék volt. 4.Warcraft2-96 ban meg voltunk győződve arról hogy minden idők legjobb játékát kaptuk a kezeink közé amit nem lehet majd überelni(mekkorát tévedtünk..lásd SC)5.Diablo-még ma is,7 év távlatából is hatalmas rsjongótábora van...8.Starcraft-hmm...98ban jelent meg,de máig a legnépszerűbb RTS(a warcraft3nál is népszerűbb netes körökben annak ellenére hogy szerintem ez utóbbi igencsak jobb nála..)9.Diablo2-szerintem a Mafia és a Warcraft 3 mellett a világ 3 legjobb játékának egyike..ja és hozzáteszem hogy négy évvel megjelenése óta szinte megszakítás nélkül majdhogynem kétnapi rendszerességgel nyomom bneten...10.Warcaft 3-hmm...szerény véleményem szerint minden idők legjobb RTS-e...és ezzel nem csak én vagyok így...

Namármost az a kedves egyén aki *****ta/anyázta a Blizzardot,cáfoljon meg.Nem értem hogy hogyan lehet valaki ilyen suttyó hogy nem tudja hogy mit beszél.Kép



#43 Felhasználó inaktív   BeX 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 776
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 01. 17. 20:49

én nem is tudtam (hallottam) hogy valaha is szó volt  a Blizzardnál  a dio 3 ról kellemes meglepetés lenne ha kijönne
omg!

#44 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2005. 06. 10. 08:01

Hello,sajna az van h blizzardot leköti a warcraft 4 fejlesztése,a starcraft 2 baszik kiadni pedig már "2000"bejelentették a megjelenéstKép,a wow is eléggé lekötötte őket,sztem már nekiláttak a d3 fejlesztésének,de tudjátok a blizard mindig nagyot akar kaszálni ,bő fél év mulva már kezünkben tarthatjuk a d3 beta-ját!Kép


#45 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2005. 06. 10. 08:04

Idézet

érdekes, a starcraftot én is nyomom,de kérdem én 7 év alatt nem lehet kiadni a folytatást?????Kép

#46 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2005. 06. 10. 08:09

Idézet

Igazad van, az sem lenne egy rossz dolog. Én olyanokra gondoltam, hogy a mennyet ostromolják a gonoszok, és hatalmas Gyűrűk Ura szerű csatában több ezren mennek egymásnak az angyalok és a démonok. Vagy előjöhetne valami nagy Kreátor, aki az egész világot teremtette, de valahogy átkeveredne a gonosz oldalra és újrateremtené diablot. Aztán el kéne menni a menny legtetejére, elkérni Istenbácsitól az überkardot, amivel szét lehet vágni a Kreátort... Bocs, szalad a fantáziám. :Đ
Arra senki nem gondolt,h mi lenne ha lehetne a sötét oldallal is nyomulni pl hatalmas démonokkal,persze egésszen més cuccokat kéne gyűjteni,vagy te döntenét el melyik oldalon harcolsz!Kép

#47 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 10. 08:48

Nos, mivel az E3 alatt sem és utána sem jött semmi infó a játékról, ezért igencsak kételkedem létezésében. Ha majd lesz egy kép, valami interjú, akkor aztmondom okés, él a cucc...de addig... Kép PÁNIK!

#48 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 10. 10:17

Idézet

Hello,sajna az van h blizzardot leköti a warcraft 4 fejlesztése,a starcraft 2 baszik kiadni pedig már "2000"bejelentették a megjelenéstKép,a wow is eléggé lekötötte őket,sztem már nekiláttak a d3 fejlesztésének,de tudjátok a blizard mindig nagyot akar kaszálni ,bő fél év mulva már kezünkben tarthatjuk a d3 beta-ját!Kép

D3-rol mar hallotam valamit. Szerintem az valojaban keszulget. A Warcraft 4-rol az a velemenyem azt meg egyenlore felejtsuk el, sc2 meg nehez kerdes. Ha az eltelt idot nezzuk, akkor a legvaloszinubb, hogy mar keszul a folytatas.
A velemenyem az, hogy a war4-el biztos nem foglalkoznak meg, sc2 talan keszul, dio3 meg szerintem 99.9%, hogy szinten keszul. Mar csak az a kerdes, melyik jon elobb, sc2 vagy dio3.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#49 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 10. 11:35

Én jelenleg semmit sem hiszek el... a Ghost-ot sem képesek kiadni...

#50 Felhasználó inaktív   lewton 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.025
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 10. 13:25

nem a múltkor volt valami olyasmi, hogy munkatársát kerestek a dio3-hoz? vagy csak simán munkatársat kerestek és azt mondták rá az emberek, hogy biztos már készül az új Dio? nem igazán emlékszem...

#51 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 10. 13:56

En ugy emlexem, hogy a zenejet vettek fel vhol.

"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#52 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 10. 17:05

A Ghostot amiatt nem adjak ki, mert vegulis mar majdnem kesz volt az egesz progi, amikor is a Blizzard bejelnette, hogy nem eleg jo ez nekik. Ugyhogy lecsereltek az egesz brigadot es bejelentettek vilagszerte, hogy nextgenre lesz majd es teljesen elolrol kezdik az egesz fejlesztest... Nekunk ez csak jot jelent, vagyis azt, hogy ha egyszer kesz lesz, nagyon nagyon fog utni... :Đ
Kép

#53 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 10. 18:22

Idézet

A Ghostot amiatt nem adjak ki, mert vegulis mar majdnem kesz volt az egesz progi, amikor is a Blizzard bejelnette, hogy nem eleg jo ez nekik. Ugyhogy lecsereltek az egesz brigadot es bejelentettek vilagszerte, hogy nextgenre lesz majd es teljesen elolrol kezdik az egesz fejlesztest... Nekunk ez csak jot jelent, vagyis azt, hogy ha egyszer kesz lesz, nagyon nagyon fog utni... :Đ
Vitatható a téma eléggé, hiszen ez eléggé relative, mihez képest volt nem megfelelő?! Lehet, hogy tök jó lett volna, csak nem akarták mondjuk egyes játékokkal egyidőben megjeleníteni.

#54 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2005. 06. 14. 09:05

Idézet

Idézet

A Ghostot amiatt nem adjak ki, mert vegulis mar majdnem kesz volt az egesz progi, amikor is a Blizzard bejelnette, hogy nem eleg jo ez nekik. Ugyhogy lecsereltek az egesz brigadot es bejelentettek vilagszerte, hogy nextgenre lesz majd es teljesen elolrol kezdik az egesz fejlesztest... Nekunk ez csak jot jelent, vagyis azt, hogy ha egyszer kesz lesz, nagyon nagyon fog utni... :Đ
Vitatható a téma eléggé, hiszen ez eléggé relative, mihez képest volt nem megfelelő?! Lehet, hogy tök jó lett volna, csak nem akarták mondjuk egyes játékokkal egyidőben megjeleníteni.
Hát sztem ez megint blizzardot minősíti(le),elkészít majdnem 1 játékot és akkor az van, hogy hát nekünk nem teccik.ez szopacs,lehet starcraft2 is azért nincs mert mindig eloőrröl kezdik fejleszteniKép???:???

#55 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 14. 09:18

Idézet

Idézet

Idézet

A Ghostot amiatt nem adjak ki, mert vegulis mar majdnem kesz volt az egesz progi, amikor is a Blizzard bejelnette, hogy nem eleg jo ez nekik. Ugyhogy lecsereltek az egesz brigadot es bejelentettek vilagszerte, hogy nextgenre lesz majd es teljesen elolrol kezdik az egesz fejlesztest... Nekunk ez csak jot jelent, vagyis azt, hogy ha egyszer kesz lesz, nagyon nagyon fog utni... :Đ
Vitatható a téma eléggé, hiszen ez eléggé relative, mihez képest volt nem megfelelő?! Lehet, hogy tök jó lett volna, csak nem akarták mondjuk egyes játékokkal egyidőben megjeleníteni.
Hát sztem ez megint blizzardot minősíti(le),elkészít majdnem 1 játékot és akkor az van, hogy hát nekünk nem teccik.ez szopacs,lehet starcraft2 is azért nincs mert mindig eloőrröl kezdik fejleszteniKép???:???
Ezért lesz minden Blizzard játék 100%-os klasszikus.

#56 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2005. 06. 14. 09:28

Idézet

Idézet

Igazad van, az sem lenne egy rossz dolog. Én olyanokra gondoltam, hogy a mennyet ostromolják a gonoszok, és hatalmas Gyűrűk Ura szerű csatában több ezren mennek egymásnak az angyalok és a démonok. Vagy előjöhetne valami nagy Kreátor, aki az egész világot teremtette, de valahogy átkeveredne a gonosz oldalra és újrateremtené diablot. Aztán el kéne menni a menny legtetejére, elkérni Istenbácsitól az überkardot, amivel szét lehet vágni a Kreátort... Bocs, szalad a fantáziám. :Đ
válasz:Jo,hogy vagy...aelmész isten főemberéhez levégod mint állat,szurod,döföd,aztán közli isten,hogy a gonosz aki nem més mint Diablo ellopta az überátort fordulat és mész nyesni a pokolba is.


#57 Felhasználó inaktív   fojesz 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.214
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 14. 12:35

Idézet

Idézet

Idézet

A Ghostot amiatt nem adjak ki, mert vegulis mar majdnem kesz volt az egesz progi, amikor is a Blizzard bejelnette, hogy nem eleg jo ez nekik. Ugyhogy lecsereltek az egesz brigadot es bejelentettek vilagszerte, hogy nextgenre lesz majd es teljesen elolrol kezdik az egesz fejlesztest... Nekunk ez csak jot jelent, vagyis azt, hogy ha egyszer kesz lesz, nagyon nagyon fog utni... :Đ
Vitatható a téma eléggé, hiszen ez eléggé relative, mihez képest volt nem megfelelő?! Lehet, hogy tök jó lett volna, csak nem akarták mondjuk egyes játékokkal egyidőben megjeleníteni.
Hát sztem ez megint blizzardot minősíti(le),elkészít majdnem 1 játékot és akkor az van, hogy hát nekünk nem teccik.ez szopacs,lehet starcraft2 is azért nincs mert mindig eloőrröl kezdik fejleszteniKép???:???
InGennek igaza van, mondjuk én nem játszom túl sok blizzard játékkal, de tudom, hogy az összes minőségi programjuk minőségi. Egyébként túl lehet élni a Ghost nemkiadását is... emlékezzetek csak szegény Warcraft Adventures sorsára...

#58 Felhasználó inaktív   rpgboci 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 222
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 07. 13:42

Akárki akármit mond én amiota tudom hogy készül a Diablo 3 azota várom.
Én mindig is, amiota van gépem játszottam a Diablo 2 vel és ezért már nagyon várom a 3. részt!!!
Szerintem ezt a játékot az igazi fanok nem tudják abbahagyni és elfelejteni!!
Disciples 3 fan leszek.... :D

#59 Felhasználó inaktív   spartan117 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 508
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 07. 14:25

Idézet

Akárki akármit mond én amiota tudom hogy készül a Diablo 3 azota várom.
Én mindig is, amiota van gépem játszottam a Diablo 2 vel és ezért már nagyon várom a 3. részt!!!
Szerintem ezt a játékot az igazi fanok nem tudják abbahagyni és elfelejteni!!
Igazad van rpgboci. Én is nagyon csípem a Diablo 2-t.
A pénz nem boldogít, csak ha van.

#60 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 07. 14:43

Idézet

Akárki akármit mond én amiota tudom hogy készül a Diablo 3 azota várom.
Én mindig is, amiota van gépem játszottam a Diablo 2 vel és ezért már nagyon várom a 3. részt!!!
Szerintem ezt a játékot az igazi fanok nem tudják abbahagyni és elfelejteni!!
Honnan tudod hogy készül a Diablo3?

Téma megosztása:


  • (15 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó