HWSW Informatikai Kerekasztal: Commandos 3 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Commandos 3

#1 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 18. 09:52

http://www.eidosinte...d.html?gmid=143

Megnyitott a Comm 3 hivatalos oldala! Örvendjünk!

Nemsokára újra billentyűzetszétverős kalandban lesz részünk!



#2 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 10. 22. 10:13

Noshát asszongyaja gémpszpott hogy 7.9 meg hogy good!!! Reélem most már tényleg csak napok kérdése és kézhez vehetem. Már most összerándulok a commandos gondolatától is. heves káromkodási rohamok várhatók. :Đ nyugtatót érdemes lesz idejekorán beszerezni. És ami nem elhanyagolható! NO FULL 3D!!!! Yeahhhh!

#3 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 10. 24. 10:18

Hát 3cd-t megér-e?Szerintem igen.Az első résznél a 2.pályánál feladtam:)Egyszerűen nem volt türelmem szarakodni vele.A 2.rész és a kiegészítőt már be se szereztem,de talán majd a 3.rész:DDDD
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#4 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 10. 24. 13:29

Hát 3cd-t megér-e?Szerintem igen.Az első résznél a 2.pályánál feladtam:)Egyszerűen nem volt türelmem szarakodni vele.A 2.rész és a kiegészítőt már be se szereztem,de talán majd a 3.rész:DDDD
Vétek volt kihagyni a 2. részt!!! Nagyon király volt! De ha az 1. részen már kiakadtál akkor jobb is viszont hogy a kiegészítő nem került a kazedbe!!! :Đ) Megmenekültél egy kínos pszichiátriai gyógykezeléstől. Nekem sokáig voltak rémálmaim miatta! :-D A dühroham az egy szokványos dolog ha Commandosról van szó.

#5 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 10. 24. 23:51

Épp ezért szedem le a 3.részt!Egy kis elmebaj nem árt meg senkinek se:DDDDAmugy meg rég vertem szét vmit mérgemben:DDD
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#6 Felhasználó inaktív   Borg 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 275
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 10. 25. 01:28

Szvsz a Commandosok lényege, hogy minél jobban visszadja a háborús, elkeseredet, egyedülhagyott fíííííílinget. szernitem nagyon is ott van mind a 2 game+a 3 demoja!
Cogito ergo Sum! Vampire of the Games

#7 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 10. 25. 18:04

Szerintem meg visszaadta volna úgy is ha nem olyan nehéz. Azért szerintem nem sokan voltak akik veryhiperextramegagiga hardon játszották volna a Commandost. Csak talán az überfanatikusok és a mitnekemveryhard tipusúak. Nekem is voltak nehéz pillanataim. Megesett hogy üvöltöztem a géppel!

#8 Felhasználó inaktív   WrongWay 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 479
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 01. 19:50

Gyerekek!!!!Kipróbáltam a gammát,LEÍRHATATLAN!!!!!!!!Ezt mindenkinek látnia kell!!Aki akár csak az egyik résszel is játszott valaha is,annak egyszerűen kötelező!!Most kezdtem Sztálingrádot,hát nem semmi az ejtőernyős rész!!Végre van sok (3) hadjárat,lehet hentelni ezerrel!Én már előre bespájzoltam magam billentyűzetekkel.:Đ)Meg vezeték nélküli egerekkel.:-D

#9 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 11. 11. 20:14

Azt nem tudom hogy kinek is higgyek most mert a Gamerben nagyon le húzták vagy 51%-ra. A gamespot meg adott neki asszem 7.9 good-ot, én meg még nem is jáccottam és sokan azt mondják hogy tuti, de hát tilleg foggalmam nincs hogy mi is van! Szal milyen is valoban?Kép

#10 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 11. 14. 06:34

Szevasztok.

Na en mikor megnéztem a C3,nem én játszottam csak neztem,szerintem nem sokat változott a 2-hoz képest,vagyis azt hittem nagyobb változások lesznek.Tény hogy jobb a grafik,meg 1-2 dolog változott,de enyi,vagy nem?



#11 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 11. 14. 19:46

Én gondolkodtam azon, hogy ezt a Commandos 3-at igazán kiadhatták volna mint a Comm 2 kiegészítőjét, és akkor szerintem nem húzták volna le ennyire mert nem lettek volna meg azok a hatalmas elvárások amiket a C2 hagyott maga után. Nomeg a fejlesztőgárda szétesése után én 10x is meggondoltam volna hogy mit milyen néven adok ki.

#12 Felhasználó inaktív   Dudo King 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.049
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 23. 17:41

Biztosan jó lehet. Csak az 1. résszel játszottam és nekem bejött.

#13 Felhasználó inaktív   pzoli 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 78
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 01. 16. 15:39

Sziasztok! Nekem lenne egy gondom :Đ Most tölltöttem le ezt a játékot, de ahogy letöltöttem, kiderült, hogy német nyelven van :-D Esetleg nem lehet ezt valahogy átrakni angolba, vagy magyarba???? Németül sajna nem értek, és nincs kedvem, várni amíg ismét letöltöm.....

pZoli


"A ROCK örök és halhatatlan!!!"

#14 Felhasználó inaktív   Utys 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 755
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 01. 16. 15:50

A boltban bizonyára angolul kapod meg.



#15 Felhasználó inaktív   pzoli 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 78
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 01. 16. 16:46

Idézet

A boltban bizonyára angolul kapod meg.

Az tuti, hogy ott angolul kapnám, meg csak hát nincs arra elég pénzem, hogy megvegyem :Đ

Ezenkívül valami más ötlet?


"A ROCK örök és halhatatlan!!!"

#16 Felhasználó inaktív   szuundy 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 27. 13:53

Hali!Valaki tudna segíteni a commandos 3hoz kod vagy végjátszás,érdekelne??!!Köszi

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó