HWSW Informatikai Kerekasztal: Xbox Live - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (35 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Xbox Live

#21 Felhasználó inaktív   booo 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 4
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 11. 13. 15:23

Köszönöm a segítséget!

Még egy dolog... Ha modolt gépem van, akkor ha jól értem, símán jöhet a reg., majd a játék, aztán ki tudja, meddig engedik... Bár gondolom, a GOLD kártyát ebben az esetben is ugyanúgy meg kell vennem? Ill. hallottam olyan híreket is, hogy első regsiztrálásnál egy hónapon keresztül teljeskörűen használhatom a LIVE-ot, próbaképpen? Ill. ha regisztrálok, érdemes nem magyar reggel?



#22 Felhasználó inaktív   booo 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 4
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 11. 15. 10:40

??????????????????????????????????????

#23 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 11. 15. 10:56

Idézet

Köszönöm a segítséget!

Még egy dolog... Ha modolt gépem van, akkor ha jól értem, símán jöhet a reg., majd a játék, aztán ki tudja, meddig engedik... Bár gondolom, a GOLD kártyát ebben az esetben is ugyanúgy meg kell vennem? Ill. hallottam olyan híreket is, hogy első regsiztrálásnál egy hónapon keresztül teljeskörűen használhatom a LIVE-ot, próbaképpen? Ill. ha regisztrálok, érdemes nem magyar reggel?

igen-igen-igen-nem :Đ

Bővebben: Simán regelni kell. Nem tudhatod mikor bannolnak (sztem kicsi az esélye, csak bizonyos játékok esetében fordul elő...ja és nem ajánlom a frissítsek letöltését. Erre mindig figyelmeztet a box hogy elérhető rendszerfrissítés van. Válaszd hogy nem !) GOLD kell hozzá így is :-D Új boxon történő új gamer regisztráló esetén van 1 hónap ingyen GOLD live. Regelni angol címmel érdemes (angol irányítószámmal) de LOCALE legyen magyar. (nem a cím!) Azok a játékok amikben van magyar felirat ekkor magyarul is fogják feliratozni.


Kép
Kép
Kép

#24 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2007. 11. 15. 11:10

miazaikszbokszlájv?

#25 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 11. 15. 11:29

Idézet

miazaikszbokszlájv?
Ne kezd Dzsok, ne! :Đ
Kép
Kép
Kép

#26 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2007. 11. 15. 11:47

Képinkább igyál egy kakaót!

#27 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 11. 15. 11:52

Idézet

Képinkább igyál egy kakaót!
Épp az előbb ittam fél littyót! :Đ Honnan tudtad?
Kép
Kép
Kép

#28 Felhasználó inaktív   Glek 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.229
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 11. 15. 12:03

MIért nem szabad letölteni a frissítéseket? Vagy magával azzal van a baj hogy kapcsolódsz az MS rendszeréhez? Mert frissítéseket így is - úgy is fel kell tenned... A legújabb játékok mindíg tartalmazzák a legújabb frissítést, azok meg csak úgy indulnak el ha felteszed... Egyébként hasznosak a frissítések ha nem moddolt a géped. :Đ Sok hasznos cuccot tesznek bele...

#29 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 11. 15. 13:01

A lényeg a mondandódban: "ha nem modolt a géped". Az én hsz-om lényege: "ha modolt a géped"
Kép
Kép
Kép

#30 Felhasználó inaktív   Glek 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.229
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 11. 15. 13:07

Neeem... azt csak odabigyesztettem a végére Kép A mondandóm lényege: "ígyis-úgyis fel kell raknod a frissítéseket" Kép

#31 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 11. 15. 14:04

Idézet

Neeem... azt csak odabigyesztettem a végére Kép A mondandóm lényege: "ígyis-úgyis fel kell raknod a frissítéseket" Kép
Ez nem igaz :Đ A játékkal kapcsolatos firrsítéseket lehet hogy le kell tölteni, DE a sima frissítéseket NEM KELL, csak lehet :-D Neked még nem volt olyan hogy bekapcsoltad a géped, és jelezte hogy van frissítés? Mert bizony van ilyen. Nomármost, én sem (és senki sem) tud biztosat erről a bannolásról, mindenki csak tapogatózik. Végeredményben azt mondom mindenki a saját magáét kockáztatja aki modolt géppel LIVEozik, de nem lehetetlen. Ennyi. That's all I have to say about that.
Kép
Kép
Kép

#32 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2007. 11. 16. 11:38

Vki tudja,h van-e már magyar LIVE?!

Hs nincs,akkor hova érdemes bereggelni?!

passport.net felhasználói fiók mit takar?! Asszem MSN-nél is volt vmi ilyesmi... de lehet,h rosszul emlékszem

Elvileg nekem most 1hónapig Gold előfizetésem van?! Az arcade csomaghoz is jár gondolom...[smile_071
Később automatán átáll Silver-re?!



#33 Felhasználó inaktív   Glek 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.229
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 11. 16. 12:23

Én úgy tudtam csak egy féle dashboard frissítés létezik... és az mind1 hogy netről leszeded vagy egy játék később felteszi. Kép
Norbi, magyar live még nincs... nem is valószínű hogy lesz. Igen az a trial csak egy hónapra szól... utánna csak akkor tudsz játszani ha veszel gold előfizetést.

#34 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2007. 11. 16. 13:53

Ha van olyan,aki chello-s neten keresztül LIVE-ozik,az légyszi segítsen,mert az IP címnél mindig Failed-ed kapok! Addig eljutottam,h a Mac Addressel kéne vmit csinálni... prov.chello.hu - regisztráltam,és ott volt a mac kódom - ezt beírtam alternatív mac address-ként,de semmi... PLS HELP ME!!!!Kép

#35 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2007. 11. 16. 15:39

Tovább bírtam menni.. az IP cím minden rendben van... Viszont egy LIVE kódot kérne a gép. A tel.számra,cím randomra beírtam vmit. PLS HELP ME!

#36 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2007. 11. 16. 17:29

Már sikerült minden...

Köszi a segítséget!KépKépKépKépKépKépKép



#37 Felhasználó inaktív   drjb23 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 76
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 11. 21. 00:10

Sziasztok!Nekem lenne egy olyan problémám,hogy vmi miatt nem fogadja el a hitelkártya adatokat,pedig addig minden megy és jól írtam be. K&H-s kártyám van,az lehet probléma?vagy mi lehet a gond?Mert minden egyes próbálkozásomnál kiírta,hogy a megadott adatok nem jók és levont egy fontnak megfelelő forint összeget a számlámról a microsoft :(akkor hogyan,ha rosszak a kártyaadatok?kissé idegesít már...Aki tud az segítsen,minél előbb

Köszi



#38 Felhasználó inaktív   Glek 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.229
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 11. 21. 10:40

Idézet

Sziasztok!Nekem lenne egy olyan problémám,hogy vmi miatt nem fogadja el a hitelkártya adatokat,pedig addig minden megy és jól írtam be. K&H-s kártyám van,az lehet probléma?vagy mi lehet a gond?Mert minden egyes próbálkozásomnál kiírta,hogy a megadott adatok nem jók és levont egy fontnak megfelelő forint összeget a számlámról a microsoft :(akkor hogyan,ha rosszak a kártyaadatok?kissé idegesít már...Aki tud az segítsen,minél előbb

Köszi

Hát szentem egyszerűbb ha elmész a konzolboltba és veszel feltöltőkártyát... Hülye bankok... de útálom őket. Kép

#39 Felhasználó inaktív   drjb23 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 76
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 11. 21. 19:30

Idézet

Idézet

Sziasztok!Nekem lenne egy olyan problémám,hogy vmi miatt nem fogadja el a hitelkártya adatokat,pedig addig minden megy és jól írtam be. K&H-s kártyám van,az lehet probléma?vagy mi lehet a gond?Mert minden egyes próbálkozásomnál kiírta,hogy a megadott adatok nem jók és levont egy fontnak megfelelő forint összeget a számlámról a microsoft :(akkor hogyan,ha rosszak a kártyaadatok?kissé idegesít már...Aki tud az segítsen,minél előbb

Köszi

Hát szentem egyszerűbb ha elmész a konzolboltba és veszel feltöltőkártyát... Hülye bankok... de útálom őket. Kép
és tudnál nekem mondani Pesten egy üzletet ahol lehet venni?mert 576boltban nem volt

#40 Felhasználó inaktív   Glek 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.229
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 11. 21. 20:30

www.konzolstudio.hu http://www.konzolvilag.hu http://www.konzone.hu http://www.uberkonzol.hu http://www.golemkonzol.hu/

Téma megosztása:


  • (35 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó