HWSW Informatikai Kerekasztal: X-BOX - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (13 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

X-BOX

#41 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 12. 01. 00:17

Én már azon is gondolkoztam, hogyan lehetne a fürdőszobába a kádhoz, a falba beépíteni egy 15ös tft monitort, hogy fürcsi közben is tudjak filmet nézni, meg ilyenek!

#42 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 12. 01. 00:23

Jézus Kép Sztem neked egy új lakás kéne, ami a fő computer köré épül fel Kép

#43 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 12. 01. 00:26

Nézd, egy biztos, nagyon sok jó ötletem lenne, ofkórsz mind kényelmi szolgáltatások, no meg igen kellemes kis megoldások! Ez a kádas sztori csak egy a sok közül, de ha belegondolsz, nem lehet rossz! Fürdesz, áztatod magad és közben meg nézed mondjuk a South Park egyik epizódját a gépedről! Szerintem tök jó! Arról nem is beszélve, ha van tuner kártya a gépben, akkor akár a tv adásokat is csekkolhatod! Nem kell lemaradnod a kedvenc sorozatodról, filmedről, boxmeccsről!

#44 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 12. 01. 00:33

Hmm, hát nem tudom hogy lehetne megoldani, mert ugye a gőz nem sok jót tesz neki. Ha meg berakod egy üveglap mögé, akkor a párától nem látsz semmit.
Egyébként ötletem nekem is sok van, nem csak ilyen téren, dehát ez még a jövő zenéje, hogy hogy jönbe a suli meg az élet Kép

#45 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 12. 01. 00:40

Hm ez a kis moncsis dolog mar nekem is tobbszor eszembejutott. Na majd a sajat lakasomban Kép


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#46 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 12. 01. 11:23

Jesszusom emberek, mar fudes meg aszaras kozben is csak a jatekokkal meg a szorakozassal foglalkozzak? Ott az ember lazitani meg mas egyebet szokott csinalni, vagy csak en vagyok igy vele? Nem nezzuk eleget a monitort meg a tv-t? Zjuhuhuhuhuhhhhuuuuuj! Sulyosak vagytok nagyon...
Kép

#47 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 12. 01. 12:33

Most mer? A TV-zes nem a lazitas kategoria? Meg jonehany jatek is ide tartozik sztm. Kép


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#48 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 12. 01. 12:34

Ne csinald ezt velem G.! Azt mondod nekem, hogy te arra vagysz, hogy meg a furdoben is jatszal vagy tv-zel?
Kép

#49 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 12. 01. 12:41

Jatek semmikeppen, de mondjuk egy falba beepitett 13-15" TFT a Jakuzzi-mmal szemben, az szamomra nagyon is elkepzelheto.


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#50 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 12. 01. 12:43

Akkor te mar nagyon modern gondolkodasu vagy. En ugy gondolom, hogy max egy holo-telefon, ha baj van, de mas egyeb ne legyen a furdoszobamban, csak en a tisztalkodasi szerek es a baratnom... Ennyi... Nekem nem fer bele a tv... MEG OTT IS. JO HOGY NEM RAKTOK A BUDIBA IS EGYET... LOL!!!
Kép

#51 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 12. 01. 12:48

Amikor szorakozohelyen gondolkodtam, benne volt a tervben h az osszes budi ajtoba be kene epiteni befele nezve egy 10" koruli TFT, es azon valami vizualizacio menjen, h a sok partyarc aki wc-re megy ott se nyugodhasson. Kép


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#52 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 12. 01. 12:52

Na latod ebben teljesne igazad van, mivel azoknak a bizonyos arcoknak nagy szuksege is lenne ra... :Đ
Kép

#53 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 12. 01. 12:59

Ugye ugye milyen jo? Csak sajnos a mai szinvonalas nepek kozott nemhinnem h egy ilyen sokaig epsegben maradna. Na jo kanyarodjunk vissza az XBOX temahoz. Utananeztem es elkeserit h a zold atlatszo boxot nem adjak 4 controllerrel... mer ugye annak a controllere is zold atjatszo. Viszont lattam olyan fekete boxot amihez 3 zold kontrollert adtak. Szal a joqrva!!! A HALO2 Box snassz fekete csak valami extra piros atlatszo controllert adnak hozza a fekete melle.. hat frankon nevettseges. Ha az embernek van egy extraboxa ahoz ne alap fekete controllert kelljen mar hasznalni...


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#54 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 12. 01. 13:07

Ezert jo a Crystal, mert ahhoz ugyanolyan feher atlatszo controllert adnak, mit amilyen a box... Es meg olcsobb is mint a sima fekete, szoval nem ertem a dolgot, hogy miert nem akar elfogyni...
Kép

#55 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 12. 01. 13:10

Ahoz is csak 1 vagy 2 controllert adnak. Az en celom az lenne h mondjuk az atlatszo zold boxomhoz 4db atlatszo zold controllerem legyen es ne csak 1-2.


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#56 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 12. 01. 13:16

Ertem. De atlatszo zoldet tudsz venni az 576-ban is nem? Vagy akarmalyik bevasarloban, csak legfeljebb utangyartottat...
Kép

#57 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 12. 01. 13:18

Hat de EZ AZ!!!! NEKEM NEM KELL UTANGYARTOTT!!! Es olyat amit a gephez adnak nem tudsz kulon venni. Ez a rohattsagazegeszbenbakker!


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#58 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 12. 01. 13:21

Nem olyan szarok azok az utangyartottak am bakker. Hidd el nekem. Es az 576-ban nagyon jo full extras controllereket lehet kapni. Sokkal jobbakat mint amilyen az eredeti. De ha neked mindenkeppen 4 ugyanolyan kell, akkor cigike van, mert itt nalunk egyenlore nem fogsz ilyet kapni. En itt mo.-on meg nem is lattam olyan box-ot, amihez negy kontrollert adtak volna. Persze rendelhetsz kulfoldrol, ha szerencsed van akkor meg is kapod... :Đ
Kép

#59 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 12. 01. 15:17

Nem hiszem, hogy a fűrdőben elhelyezett tft moncsi olyan nagy dolog lenne! No persze én amint irtam, nem játékra használnám, hanem film, tv nézésre... ez nem hiszem, hogy olyan nagy szó lenne!!

#60 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 12. 01. 15:49

Itt en most nem arra gondolok, hogy ez egy nagy dolog, csak ez nekem mar annyira future, hogy egyszeruen nem tudom elkepzelni, hogy nekem meg a furdokadban is tv kelljen neznem. Nem hiszem hogy nekem erre szuksegem lenne... Ez persze csak az en velemenyem... Vissza az X-Boxhoz... :Đ Milyen jo kis gep ez a box nem? :-D
Kép

Téma megosztása:


  • (13 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

2 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 2 vendég, 0 anonim felhasználó