HWSW Informatikai Kerekasztal: Alkatrészek - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

• (14 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Alkatrészek

#1 Guest__*

• Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 21. 21:34

Hi all!!!!

Árakrol,vagy élményekrol,ujdonságokrol,mindenrol!!!!!!!....ITT !!!!!!

#2 Guest__*

Elküldve: 2003. 09. 04. 16:49

huh,jo sokan irkálnak ideKép

#3 Guest__*

Elküldve: 2003. 09. 04. 23:11

Mint máshol is írtam, legújabb alkatrész élményem a tönkrement G4Ti4200 128MB helyetti, átmeneti GFX 5200 128 csere. Hát, ez lasabb mint hittem, pedig nem vártam sokat. A gép többi része változatlan (2000+,512DDR), és az előtte vígan futó SoF2 és Generals (1028-ban, max részleten) nem éppen élvezhető. A SoF2 határeset, olyan 20 framet teker, de a Generals lebutítva is csak 1024-ben fut. Úgylátszik a papíron fele akkora nyers erő (azonos órajel, de fele anyi végrehajtó egység) ténylegesen jóval kisebb teljesítményt jelent. Ez ma már egyértelműen kevés. Persze egy 20 rugós kártyától nem rossz, de aki tud, vegyen jobbat.

#4 Guest__*

Elküldve: 2003. 09. 07. 20:14

Mondjuk tényleg jo 20 e -ért,de én azt az elvet vallom,hogy egyszer vegyél egy jot,ami nem a legujabb,mert akkor még nagyon drága,hanem amikor már kicsit régebbi.Én pl 32 netton ati radeon 9600 pro,ami szerintem még pont belefér

#5 Felhasználó inaktív   Jaden B 

• Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag

Elküldve: 2003. 10. 21. 23:07

Üdv! Nem tudja vki megmondani, hogy manapság hol lehet (ha egyáltalán lehet) újan, force feedback-es egeret vásárolni?
"...azok nem is élő halak voltak!"

#6 Guest__*

Elküldve: 2003. 10. 23. 09:16

En aztán nem tudom,de néz kurul a bluefish oldalon,vagy aquvan,vagy nem

#7 Felhasználó inaktív   frpeter 

• Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag

Elküldve: 2003. 10. 24. 19:25

Nem tudom írta-e már vki, de van egy nagyon ász odlal, a http://www.depo.hu . Nem csak számtech cuccok,d e főleg az. Egy rakat üzlet, összehasonlító táblázatban, sok termékkel. Ezután a Mistralt meg a Bluefish-t el fogod felejteni Kép

#8 Guest__*

Elküldve: 2003. 10. 25. 21:03

Majd meglátjuk milyen az oldal.Koszi,valamikor megnézem,amugy még nem hallottam rola

#9 Felhasználó inaktív   Ivoke 

• Törzsvendég
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2003. 10. 27. 22:36

Logitech® WingMan® Force Feedback Mouse

www.libra.hu 23.9+Fa

www.tzteam.hu 25.7+Fa

Más helyet nem tudok. Ja ezek mind bp.i cégek

Jó kemény (drága) fába vágtad a fejszédetKép

P5N32-E SLI-E8400; 4x1GB; 2x GF9600 GT SLI; HD103UJ, HD642JJ 2x HD403LJ; X-Fi Xtreme; LG W2253TQ-PF; XP SP3; W7 64-bit

#10 Guest__*

Elküldve: 2003. 10. 28. 15:10

Ki olyan hogy is mondja: Hulye ....aki annyiért vesz egeret?Na jo,ha van rá pénze,akkor az nagy mázlista

#11 Felhasználó inaktív   Ivoke 

• Törzsvendég
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2003. 10. 28. 16:30

Mondjuk én sem voltam anno normális, mikor 3 éve megvettem a force-os kormányomat 45+fa-ért. De akkor az volt minden vágyam. Mellesleg még ma is hibátlanul üzemel pedíg nem kevés gammát véginyomtam már vele (NFS 3-6, Collin 2-3, Viper, stb.)

P5N32-E SLI-E8400; 4x1GB; 2x GF9600 GT SLI; HD103UJ, HD642JJ 2x HD403LJ; X-Fi Xtreme; LG W2253TQ-PF; XP SP3; W7 64-bit

#12 Guest__*

Elküldve: 2003. 10. 28. 19:57

Én is pár játékot végignyomtam már egérrel,pedig még aze fiatal vagyok,de akkor sem vennek még 10 rugonál sem drágábban egeret.Kormány meg nem kell,mert en jobban kedvelem az fps-t,mint a szimulátort,de azé bejonnek a stratégiák is,de ahhoz is egér kell cskaKép

#13 Felhasználó inaktív   frpeter 

• Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa

Elküldve: 2003. 10. 28. 20:27

Van force feedback-es egér??? LOL. Le vagyok maradva. Mi lesz legközelebb USB-s vibrátor?
25-ért egeret, no ez meg a másik. Az én a! TECH-em tökéletesen megfelel. 5+1 gomb, 2 tekerő, precíziós, és nem volt 5e Ft. De bevallom, ez volt idáig a legdrágább. Idáig a jó kis strapabíró Microsoftot használtam, biztos ismeritek, az egy görgős verzió. Egy évet simán kibír egy ezresért... Kép

#14 Guest__*

Elküldve: 2003. 10. 29. 06:14

Nekem csak egy Logitech egerem van,amin van 2 gomb,és még igy is szinte néha nekem a legjobb a statom a mohaa-ban,és régen mikor modemem volt,akkor Unreal Tournament-ben meg kb ugy játszottam mint egy ADSL-es Kép.Szoval én egy ilyen szarral megyek,és a gorgot azt már iszonyuan sajnálom hogy nincs,majd meglátjuk miko veszek

#15 Felhasználó inaktív   Ivoke 

• Törzsvendég
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2003. 10. 29. 07:54

Hát annó a quakeworld-ot még én is valami fostalicska egérrel tanultam meg játszani, most meg egy olyan mezei görgős microszaftot használok mint az fr kollega írta csak már nem 1000 pénz Kép

Télleg az optikai egerek mennyivel jobbak, tudom mintavételezési sebesség meg, a farmergatyámon is használhatom, bla, bla, de mi a kézzel fogható különbség a két típus között. Szóval miért kéne 5+ pénzt kiadni (mikroszaft 11+ pénz) ennyit érte? Me'pirosan világít éjszaka?Kép

#16 Felhasználó inaktív   frpeter 

• Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa

Elküldve: 2003. 10. 29. 18:35

Hát má lehet nem 1000, de fater számtech cégnél dolgozik, szal onnan van még pár tartalékban :-DDD
Miért jobb az optikai? Hát mert nincs benne mozgó alkatrész, ami elkophat, stb. Meg nem kell annyit tisztogatni se. Viszont játékban qva zavaró, mert időnként a kurzod elugrik a kép valamelyik sarkába. Ez FPS-nél egyenlő szokott lenni egy death-tel Kép
Ezért jobb egy 10e-s, mert az nem csinál ilyet, pláne, ha 2 érzékelője van. Node 10eFt egy egérért? Hát nem LOL??? Annyiért veszek egy 40 gigás winyót inkább vagy egy komplett p2-es gépet... Kép

#17 Felhasználó inaktív   Jaden B 

• Tag
  • PipaPipa

Elküldve: 2003. 10. 29. 23:33

Logitech® WingMan® Force Feedback Mouse

www.libra.hu 23.9+Fa

www.tzteam.hu 25.7+Fa

Más helyet nem tudok. Ja ezek mind bp.i cégek

Jó kemény (drága) fába vágtad a fejszédetKép

Ohhohóóóóóóó! Asszem az a fejsze el is tört! Tudjátok, ki vesz annyiért?! Egy játék kedvéért nem fogok ennyit kib*szni! (Csak olyan jól hangzott a GameStar-ban, ahogy az egyik író leírta, hogy a JK3-ban rezeg a kezében a patkány, ha bekapcsol a fénykard, meg ilyesmik...Kép)
"...azok nem is élő halak voltak!"

#18 Guest__*

Elküldve: 2003. 10. 30. 07:19

Én mikor optikaival nyomultam,persze csak a haveroméval,akkor egész jo volt,soha nem ugrott el,stb...pedig ez egy kontakthibás egér volt,csak egy másik haver javitotta megKép,mondjuk az nem tetszett benne,hogy tul nagy volt,és nem ált a kezemre,szoval ezé haltam meg,mert nem tudtam olyan gyorsan fordulni,mint az én kis 2 gombos szaros egeremmelKép

#19 Felhasználó inaktív   frpeter 

• Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa

Elküldve: 2003. 10. 30. 15:43

Ez a hiba midnen egy érzékelős optikainál jelentkezik pedig. Az egérpad eléggé befolyásolja a dolgot, mind pozitív mind negatív irányban, szal azon sok múlik. Ezt az ugrálást a drágább típusok küszöbölik csak ki, 2 érzékelővel.
Az enyém eléggé kézreáll, csak túl sok gomb van már rajta, ezért néha akaratlanul is megnyomok egy-egy gombot, ami mondjuk épp az ablakbezárás, szal ilyenkor király... Mellesleg tök jó, hogy a játékok nagyrésze nem támogatlja a 2 gombnál többet, szal tök fölösleges is. Winfosban van értelme, mert ott sok midenre lehet használni Kép

#20 Guest__*

Elküldve: 2003. 10. 30. 21:39

Na ma teszteltem egy Microsaft Intellimouse Optical egeret. Nekem nagyon bejött, kicsit furcsa a mérete, de ha egérpad nélkül használom csak az asztal lapján akkor nagyon korrekt. Winfosba jó a sok gomb, bár azon kívül, hogy böngésző back gomját felraktam más értelmes funkciót nem tudnék rá programozni. UT-ztem is vele, mert írtátok az FPS bibit. a 30 match folyamán egyszer sem hibázott (igaz itt már nem volt alatta a pad, mert arról biz' csomószor lecsúsztam és csúnya halál lett a vége). Szóval bejött Kép Holnap veszek is egy ilyet, most néztem 4300+Fa ez meg már egészen emberi ár.Kép

Téma megosztása:

• (14 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó