HWSW Informatikai Kerekasztal: Szeressük együtt InGent! - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (18 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Szeressük együtt InGent!

#41 Felhasználó inaktív   TyrGod 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 109
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 22. 18:08

Tdutam, hogy nem kellene a GK-ra kattintanom és ide tévednem, mert van egy hatodik érzékem, és igazam volt. Akkor miért jöttem ide? Na mind1.

DE EMBEREK NEM KÉNE LEÖTRNI InGen HATALMAS EGÓJÁT? Hogy újra a földön járhasson szegény és ne kergesse magát az őrület illúziójába, hogy ő egy szép okos ember, mert nem igaz. Törjük össze az álmát!KépKép

Najó ez offtopic volt. sorry


"Targer has been silenced" "Dust to dust" "...polcie girl"

#42 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 22. 18:11

Szeva TryGod! Te nem jartal IRC-re veletlenul, meghozza hmm nemistudom melyik szobaba. Kép Nem ugrik be. Talan #speedlight vagy #goa.hu?

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#43 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 22. 18:21

hehe, ez off, dehat InGennek már csak ez jut...Kép
Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

#44 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 22. 18:26

Na, azért látom, hogy mégsem volt teljesen mellényúlás ez a topic, hiszen már KETTŐ lányt idecsaltam, úgyhogy máris egy hős vagyok.

A topic címe "Szeressük együtt InGen-t!" szóval egy kicsit félreértettétek. Itt olyanokat kell például írkálni, hogy "de szeretem ezt a srácot, olyan jó fej, csak néha kicsit egoista, de ez nem zavar" és hasonlókat.

Randi időpont-kérést inkább emailben rendezzük, de azt csak szigorúan lányokkal, ugyan a fiúkat is szeretem, az élükön Lock mesterrel és Baalintal, valahogy mégsem szeretnék nekik rózsát venni.
Bocsi srácok, tudom hogy szerettetek volna, de nincs nálam esélyetek...

Lányok: az avatar senkit ne tévesszen meg, és sokkal szebb vagyok mint Morpheus, már tervezem is kicserélni egy Orlando "Legolas" Bloom -ra, mert talán csak ő közelítheti meg tündére kisminkelve az én csodálatos izééé.... mi? Na mind1.

Ja, és hogy nem ismertek eléggé? :Đ Az nem gond, azért van ez a topic, hogy megismerjétek az összes jó tulajdonságomat, mindet alaposan kivesézzük, mivel rossz tulajdonságaim nincsenek, így remélem a topic a továbbikban a vidám és felhőtlen dicséretekről, és a csodálatomról fog szólni.

Na most lehet kérdezni! :-D
te figya In, eláruom hogy Orlando "Legolas" Bloom meleg, de pedig erosen tagadtad ebbéli vonatkozásaid. Na most akkor hogy is van ez??? KépKépKépKépKép
Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

#45 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 22. 18:27

Kb minden topicnak ez jut. Kép InGen csak orulhet, h ugy kezeljuk a topicjat, mint az osszes tobbit. Kép

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#46 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 22. 18:28

Tehat a megtunderibb a megmelegebbre akart utalni vajh?

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#47 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 22. 18:30

InGen nem akarok neked csalódást okozni, de nem miattad jöttem ide...Kép Igazából egy cikk vonzott ide, mint molylepkét a lámpafény, amiről egy ismerősöm szólt.Kép

De azért szép vagy és kedvellek te kis egomán Kép remélem ettől hízott a májad


jajaja, melyik cikk miatt jottel? lassuk, halljuk ki volt az, ki ide vonzott?Kép
Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

#48 Felhasználó inaktív   TyrGod 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 109
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 22. 18:42

Azt hiszem nem.... Nem én vagyok, azt tudom, hogy több személyiségem van, DE hogy ennyire? Nos azt már nem.. Vagyis hopp ez érdekes. Paranormál activity. Van még egy TyrGod? Ki az isten választ magának még ilyen király nevet? Megkeresem és leverem a fejét, mert koppintott ellopja a dárgaságom.KépKép hmmm.... Kép

Ugye nem ezt a választ vártad? :Đ


"Targer has been silenced" "Dust to dust" "...polcie girl"

#49 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 22. 18:43

Én meg lehagyni a smilykat Kép

#50 Felhasználó inaktív   TyrGod 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 109
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 22. 18:44

Na csak nyugodtan emberek. Fordítsátok vissza a penge élét. Nem kell sietni, csak lassan és biztosan. Kép


"Targer has been silenced" "Dust to dust" "...polcie girl"

#51 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 22. 18:45

Hat nem teljesen. Kép

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#52 Felhasználó inaktív   TyrGod 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 109
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 22. 18:48

Én olyan könnyen formálható vagyok, mint az eper. Tehát úgyis válaszolhatok, hogy az kedvező legyen. :Đ

De nézd a dolog jó oldalát, mostmár verziószámozhatod az emberkéket, akiket ismersz. Én vagyok TyrGod 2.0.


"Targer has been silenced" "Dust to dust" "...polcie girl"

#53 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 22. 18:50

Neminkab TryGod v0.8 beta? KépKép

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#54 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 22. 18:52

ugy latom ez itt már inkabb a GK-s emberkek topicja, mindenki beszel mindenkirol, csak InGenrol nem. Szegény..::Đ de hát akkor ménem jár ide tobbet?!?!?!!?!KépKépKép
Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

#55 Felhasználó inaktív   TyrGod 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 109
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 22. 18:58

:Đ nono. Jó rendben, avium akkor a másik csávó TyrGod v0.001a pre-prototype version.
"Targer has been silenced" "Dust to dust" "...polcie girl"

#56 Felhasználó inaktív   TyrGod 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 109
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 22. 19:01

Jújj, de sajnálom. :Đ Most InGennek a hivatalos MSN életejel (away), tehát_most_lehet beszélni róla. Vagy én vagyok hülye?


"Targer has been silenced" "Dust to dust" "...polcie girl"

#57 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 22. 19:07

Jajj InGen épp erőt gyűjt hogy írjon valamit,mert sajnos azzal kellett szembesülnie,hogy le se sz****k:DDDDDDDDDDMi is van azzal az Orlando fiúval?:DD
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#58 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 22. 19:14

Hát ja Ingen minnyá maga alá keröl ha ezt meglássa Kép Vagy épp vmi jó poénon gondolkodik Kép
Egyébként szép. Pont egy ilyen topicba került fél nap alatt 60 hozzászólás, és még nicsn vége Kép

#59 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 22. 19:32

Ti engem ilyenekkel nem tudtok letörni gyíkok. Tyrgodot holnap megrugdosom, mert sajnos azzal vert meg az isten, hogy minden nap találkozok vele, a többiek meg nem érdekelnek :Đ

Egyébként meg nem tudtam hogy Orlando meleg, nem is érdekel, nem nézek Mónika sót, meg nem olvasok blikket, ezzel nem vagyok hajlandó rombolni az agyam. Csókolom.

Egyébként meg a következő, aki negatív beszólást ejt a topicban rám nézve, az kap egy bannt két évszázadra :-D Én azért meggondolnám gyerekek :-D

Most akkot vitassuk meg a zsenialitásomat. Ki hogy látja? Einstein egyáltalán szóba jöhet, mint összehasonlítási alap? Szerintem elbújhat.



#60 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 22. 19:34

Csak azon csodálkozom, hogy Lock mester nem dugta még ide a képét valamit jól okoskodni ... :Đ



Téma megosztása:


  • (18 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó