HWSW Informatikai Kerekasztal: A lap arculata - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (82 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 80
  • 81
  • 82
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

A lap arculata

#1621 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 27. 16:13

Remélem kicsit nagyobb avatarok is beilleszthetők lesznek majd. No nem vagyok nagyigényű, s nem kell szélesekre gondolni, de mondjuk 100x100px is sokat jelentene :Đ
És a láblécet is jó lenne korlátozni, (én azt mondom MAXIMUM 200px függőleges méret) mert egyesek féloldalas képkavalkádja ölég zavaró. (még a max 150px-re se lehetne egy szava se senkinek)


Kép
Kép
Kép

#1622 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 11. 27. 16:20

Idézet

Remélem kicsit nagyobb avatarok is beilleszthetők lesznek majd. No nem vagyok nagyigényű, s nem kell szélesekre gondolni, de mondjuk 100x100px is sokat jelentene :Đ
És a láblécet is jó lenne korlátozni, (én azt mondom MAXIMUM 200px függőleges méret) mert egyesek féloldalas képkavalkádja ölég zavaró. (még a max 150px-re se lehetne egy szava se senkinek)

a nagyobb avatar tényleg jó lenne, aláírás dolog olyan szezonális, van amikor beállítanak nagy képeket de megunják és utána jó...de persze lehetne alami korlátozás.

#1623 Felhasználó inaktív   kuriouss 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Facebook tag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 11. 07. 12:22

Hello GK!

Csak egy ötlet! Arra gondoltam, hogy csinálhatnátok egy olyan részt az oldalon, mint amilyen a GameSpot-on is van, hogy "Top Games", azaz az általatok értékelt játékok pontszámok alapján való csökkenő sorrendbe állítása. Szerintem sokan örülnének neki. Bocsi, ha már felvetették előttem!

Puszi: Q

Téma megosztása:


  • (82 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 80
  • 81
  • 82
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó