HWSW Informatikai Kerekasztal: A lap arculata - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (82 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

A lap arculata

#1 Felhasználó inaktív   Retee 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 65
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 21. 20:38

Mi tetszik a jelenlegi Gk-n, és mi nem. Mit ozhat a jövő? Van valami jó ötleted? Hát oszd meg velünk, mert mi titeket szeretnénk kiszolgálni. Köszönjük előre is.

#2 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 21. 20:46

Nekem tetszik a kulseje,meghogy van chat,meg stb...

De az mondjuk nagyon jo lenne,legalább is én orulnék neki,ha azt valahogy megtudnatok csinalni,hogy amit velveszek a kedvencekbe,ott latszodjon,hogy azota,hogy belenéztunk,van e uj hozzászolas,vagy hogy ki volt az utso,aki ott hozzászolt.Mert csomo csoport van,és mindig végig kell zongorázni az egészet,hogy hova irtak!



#3 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 21. 21:06

Jo lenne ha a hirdobozok hasonloan mint a regi GK-n a fooldalon es alul lennenek. Illetve az utolso hozzaszolasok szinten ugy latszodnanak a fooldalon mint a regin. Illetve meg egy online felhasznalo lista sem artana. Szoval a forumot hasonloan megcsinalni mint amilyen regen volt.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#4 Felhasználó inaktív   Horny 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.011
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 22. 08:33

Az egész oldal nagyon el van találva, csak egy dolog van, ami néha zavaró, hogy a Stat nem frissíti magát, illetve nemtom milyen időközönként, vagy hogy, de csak néha észlelek változást...Kép
A sims fertőző, ragályos és gyógyíthatatlan! [Antisims Szövetség]

#5 Felhasználó inaktív   Zup 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.166
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 22. 12:12

A külalak szerintem nagyon szép, a cikkek is jók, csak nemigen van belőlük. A GK stat illetrve a top 10 user frissítésének lassúsága engem is zavar, de hát ha manuálisan kell ezt beírni, akkor az elég kemény munka.
Segíts a rendőrnek: verd össze magad! http://doom3.hardwired.hu http://ragames.atw.hu

#6 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 23. 03:17

Én ezt már sok helyen elsütötem de itt is leirom : nekem nagyon bejön az oldal .. és itt van az eggyetlen forum amin 'otthonérzemmagam' Kép itt az a jo hogyha valamien game ban nem tok továbbjutni akkor gyorsan segiteni szoktak.. legalább is ezt tapasztaltam

#7 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 24. 11:08

A GK-nak régen is volt ilyesmi szerepe, hogy ha elakadtál vagy segítség kellett egy játékban, akkor itt általában orvosolták a problémát. Reményeim szerint ez a továbbiakban is így lesz! Kép



#8 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 24. 16:08

Ha valaki elakad,megprobálok segiteni ha tudok

#9 Felhasználó inaktív   Zup 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.166
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 24. 18:59

Én is felajánlom a segítségem, a játékokról sok mindent tudok (főleg a régebbiekről), csak az ilyen GTA-kat meg SOF 2-ket nem ismerem. Meg a kaland és RPG játékokat. Javaslom a kedves adminisztrátoroknak, hogy hozzanak létre egy segítség, vagy valami ilyesmi topicot.
Segíts a rendőrnek: verd össze magad! http://doom3.hardwired.hu http://ragames.atw.hu

#10 Felhasználó inaktív   kukac7 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.711
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 25. 14:32

nagyon jo az uj gk, de ezt mar 1000000+1x elmondtam.
en az elsok kozott lattam az uj oldalt.
buszke vagyok ra. Kép
"Olyan csúnya vagyok, hogy a kurva is azt mondja, fáj a fejem."

#11 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 25. 15:27

Ha ennyire tetszik az oldal, akkor meséljétek el, miket látnátok szívesen az oldalon! Minden építő jellegű hozzászólásra reagálok! :Đ

#12 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 25. 19:37

Mondjuk jo lenne,ha tényleg tobb cikk lenne,és nem csak játékokrol,hanem monjuk ujabb alkatrészekkel kapcsolatban,nameg mondjuk uj pach-ekrol,stb...De lehetne letoltés menupont is,ahol letolto progik,meg chatelo progik lennének

#13 Felhasználó inaktív   Ivoke 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.385
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 26. 12:54

Ha van cikkírotok, - bár az üzenetetekben láttam, hogy kerestek - akkor tényleg lehetne több jó cikket írni végigjátszásokról, hw-ről. Sőt ha valakinek érez magában kedvet hozzá akkor még hírezni is lehet ráadásul bármiről, hiszen akkora tömeg jár erre minden nap, hogy talán még érdemes is lenne megprószálni. A külcsín teljesen rendben van. GRATULA.


P5N32-E SLI-E8400; 4x1GB; 2x GF9600 GT SLI; HD103UJ, HD642JJ 2x HD403LJ; X-Fi Xtreme; LG W2253TQ-PF; XP SP3; W7 64-bit

#14 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 27. 17:44

Az eddigi eletem soran nem voltam egy nagy forumozo tipus, en sokkal inkabb csak csetteltem, de ahogy teltek multak az evek ra kellett jonnom, hogy a csetteles az egy rakat sz.r...amikor ide feljottem nagyon megteccet minden, foleg a forumozas es a design...mindennel meg vagyok elegedve! Csak igy tovabb...talan egy aktiv taglista, ami mutatja, hogy kik vannak regelve es kik vannak eppen bennt az nagyon jo lenne! Ezenkivul szerintem az is pozitiv lenne, ha a lenti 10 uj topic reszt kiegeszitenetek mondjuk 20-ra...de ez csak egy tipp! MINDEN KIRALY! KépKépKép
Kép

#15 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 28. 12:22

OKÉS! Dolgozunk az ügyön. Elvileg helloszabi ma előkerül vagy lehet hogy csak hétvégén, de szerintem hétfőre meglesz :Đ

#16 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 28. 16:15

Aztaaaa, de melyik ugyon is dolgoztok? Mert eleg sok mindent irtam ott alabb! Kép
Kép

#17 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 28. 16:56

Aktiv taglista, forumajánló.

#18 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 28. 17:06

Aktiv taglista, forumajánló.
Ooooooo koszike szepen! Orulok, hogy megvalositjatok, mert nem csak nekem volt ez a velemenyem! Akkor csak igy tovabb! KépKépKépKépKép
Kép

#19 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 09. 01. 17:21

Ha egy uzimben belinkelek egy oldalt akkor az a GK helyere nyitja meg az adot oldalt, ha raklikkel valaki. Szerintem ez sokkal jobb lenne ha a link egy uj ablakban nyilna meg.


"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#20 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 09. 01. 17:50

Kiraly lett az uj forumajanlo, szerintem jo is igy ahogy van...mar csak az aktiv taglista van hatra... :Đ))
Kép

Téma megosztása:


  • (82 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó