HWSW Informatikai Kerekasztal: Ajánlj egy jó könyvet! - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (42 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Ajánlj egy jó könyvet!

#1 Felhasználó inaktív   Rince 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 8
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 19. 23:44

Olvastál valami jó könyvet és szeretnéd másokkal is megosztani? Itt megteheted.

Kezdeném a sort. Harry Potter és a Főnix rendje. Azt hiszem mi sem bizonyítja jobban a könyvel kapcsolatos véleményem, mint az, hogy röpke két nap alatt kivégeztem a maga 750 oldalával. Nagyon jó volt, aki szerette az előző részeket az ebben sem fog csalódni. A kezdeti kissé gyerekes íróból egy igazi géniusszá fejlődött Rowling. Még azoknak is ajánlom a könyv elolvasását, akiknek nem tetszett az első Potter könyv / film, mert ezek a mai részek már nagyon nem gyerekmesék.

Potter utálók kíméljenek! :Đ


Warhammer.Hardwired.hu

#2 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 19. 23:47

Rince Pajtás! Hát újra itt? Örülök ám nekije nagyon! Kép

Hmm...könyv...amit ajánlani lehet? Nos...megemlíteném a habkönnyű szórakozást és kikapcsolódást garantáló Rejtő Jenő (P.Howard) gyöngyszemeit! Azokból is mindenekelőtt a 14 karátos autót. Aki csak teheti, az olvassa el...tutira könnyesre röhögi a szemeit! Kép



#3 Felhasználó inaktív   Ivoke 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.385
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 20. 00:22

Eddíg nem szerettem, mert úgy tartottam tipikus női lányregény író, de szívesen ajánlom Vavyen Fable könyveit (Vis Major, Sárkánykönny etc...) Igen jó könyvek ezek kezdésnek és nagyon jó lett a mostani Nászjelentés is!!! Egyébként mindenevő vagyok Pottert, most nej olvassa, már várom, hogy végre az én kezem közé kerülhessen. Kép
P5N32-E SLI-E8400; 4x1GB; 2x GF9600 GT SLI; HD103UJ, HD642JJ 2x HD403LJ; X-Fi Xtreme; LG W2253TQ-PF; XP SP3; W7 64-bit

#4 Felhasználó inaktív   JackDaniels 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 213
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 20. 09:15

Csatlakozom! A 14 karátos télleg tuti,de szerintem a Piszkos Fredd sorozata sem akármi!!Kép

Nekem azonban egyik kedvenc íróm: Ken Follett. Nem tudom ki ismeri, pár könyvcím: Egy férfi Szentpétervárról; A tű a szénakazalban; Veszélyes Gazdagság; Kulcs a Maderley-házhoz; Kaland Afganisztánban. De mindenekelőtt Nagyon ajánlanám elolvasásra a Katedrális c. művét lebilincselő könyv, csak kissé időigényes.KépKépKép


Sims?? Nem értem!!! Én szoktam sms-ezni de minek oda az "i" betű?????????

#5 Felhasználó inaktív   Rince 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 8
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 20. 09:25

Íme mégegy ajánló:

Ian Watson teljes Warhammer 40.000 univerzuma

Aki szeretei a WH 40k-t az álmodni se merhetne nagyobb kincsről. Benne a szerző mind a négy regénye (Űrgárdista, Inkvizítor, Harlekin és Káoszgyermek). Ezen felül két novella, ebből az egyik itt jelenik meg először magyar nyelven (A bennünk lakó szörnyeteg és a Torz csillagok). Plusz kronológia és kommentár. A könyv keményborítású szép és igényes. Nagyon ajánlom mindenkinek, aki szereti a gótikus dark sci-fi-t!


Warhammer.Hardwired.hu

#6 Felhasználó inaktív   Defter 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 20. 12:27

én is ajánlók: Terry Pratchett Korongvilág könyvei mindegyik nagyon jó! és mondjuk: A.és B. Sztrugackij:Piknik az árokparton



#7 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 20. 12:44

Az "PIKNIK A SENKI FÖLDJÉN"! Erre figyeljünk!!!

Ha Vavyen Fable, akkor ÁLOMHAJSZA! Én még nem sírtam a röhögéstől annyit könyvön. Kép
Vagy a Halkirálynő sorozat...

Rejtőtől tényleg nagyon jó a Piszkos Fred sorozat, nem érdemes kihagyni! Kép



#8 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 01. 02. 16:32

Karacsonykor kaptam Lelie L. Lawrence uj konyvet: Siva ujra tancol. Nem rossz kis konyv. Ajanlom mindenkinekKép
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#9 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 02. 06. 20:13

Ajanlanam mindenkinek a DUNE ciklust, aki igenyes mar-mar szepirodalomnak szamito orok klasszikust akar olvasni, amin raadasul igen nehezen lehet elaludni...
Kép

#10 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2004. 03. 08. 13:18

ehhh, kicsit regen irtak ebbe a topicba, na mi van fiatalok? enniyre lekot titeket a monitor??:Dna jo kezdjuk :joseph heller : valami torténtkurt vonnegut : bajnokok reggelijeray bradbury: 451 fahrenheitzach lebeau: majmok majmajack kerouac: útonennyi. na most mondjatok ti nekem!:Đ

#11 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 11. 04:14

Ian Watson: warhammer 40000 konyvek:InkvizitorUrgardistaHarlequinKaosz GyermekNagyon komolyak...Ajanlom mindenkinek melegen!!!
Kép

#12 Felhasználó inaktív   WrongWay 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 479
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 25. 18:57

Stephen Kinget még senki nem említette pedig neki félelmetesen jó könyvei vannak(szó szerint..:Đ)A "Ragyogás"-t,a "Halálos Árnyék"-ot,az "Az"-t,de leginkább a "Halálsoron"-t ajánlom annak,aki szereti a horror műfaját.

#13 Felhasználó inaktív   Hornet 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 20
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 25. 21:00

Amiket mostanában olvastam:

Peter Forsyth: Ikon : egy elképzelt oroszország, elnökválasztási kalamajka, stb. nagyon izgalmas kémregény féleség :Đ

Ken Follet: kaland Afganisztánban : ezt már ajánlották elöttem, is, de én is ezt teszem most, mert nagyon-nagyon jó! Van benne minden: kaland, szerelem, kémkedés, izgalom :-D

Richard A. Knaak: Diablo a vér szava : ez valami sorozat első darabja, s igen a Blizzard storyjához kapcsolódik némileg. Nem nagyon, csak pár szereplő, helyszín. (Lut Gholein, Drognan, Meshif, Horazon, + a szultán... :-D ) Eklég véres... könnyed kalandregény. Szal jó...


Na jah, Rejtő könyvek alapból :-D Asimov, Clarcke detto...

#14 Felhasználó inaktív   Bukott Birka 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 19
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 08. 11:07

Én Douglas Adams teljes életművét ajánlanám mindenki figyelmébe. Galaxis Útikalauz stopposoknak, Viszlát, és kösz a halakat! stb. Félelemetesen jó humora van!

George Orwell: 1984 és Állatfarm című művei is nagyon jók.


Aki nem érti hallgatásod, valószínűleg szavaidat sem értené

#15 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 28. 12:36

Ajanlanam mindenkinek a enm veletlenul hires TV2-os tudosito Vujity Tvrtko konyveit, a pokoli tortenetek "trilogiat"... akit erdekel egy kicsit a valosag es egy lebilicseloen fantasztikus es tanulsagos utazasra vagyik...Kép
Kép

#16 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 28. 13:55

Javaslom, aki csak teheti, olvassa el könyvben a Star Wars Epidoe 3-at! Szép, kerek kis történetté alakul a filmmel együtt! Kép

#17 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 28. 14:28

Idézet

Javaslom, aki csak teheti, olvassa el könyvben a Star Wars Epidoe 3-at! Szép, kerek kis történetté alakul a filmmel együtt! Kép
Biztos lehecc benne, hogy meg fogjuk tenni... :Đ
Kép

#18 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 28. 17:09

Baalintnak már odaadtam, hogy olvassa szépen. Kép


#19 Felhasználó inaktív   zoenn 

  • Törzsvendég
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 1.270
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 29. 07:38

Christie Goldentől tudom nyugodt szívvel ajánlani a Ködök vámpírját. Ez egy Ravenloft világán játszódó dark fantasy regény. Sztem ütős, bár elég régen jelent meg.

#20 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 30. 11:38

Christie Goldentől tudom nyugodt szívvel ajánlani a Ködök vámpírját. Ez egy Ravenloft világán játszódó dark fantasy regény. Sztem ütős, bár elég régen jelent meg.[/quote] Jaja... olvastam, de nem art hozza tudni, hogy mi az alapja a Ravenloft vilagnak, kulonben elegge furanak tunhet az olvaso szamar eme konyv!
Kép

Téma megosztása:


  • (42 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó