HWSW Informatikai Kerekasztal: Üzenőtábla - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (31 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Üzenőtábla

#101 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2004. 04. 05. 19:58

Enyém meg a Mode-odik azaz a 101. hozzászólás. Kép

GyK: A Depeche Mode-nak volt egy 101 című albuma. Kép



#102 Felhasználó inaktív   Ivoke 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.385
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 06. 07:12

Vivienne, nagyon "pihent" elmeállapotban lehetettél tegnap a hozzászólásod alapján. Kép


P5N32-E SLI-E8400; 4x1GB; 2x GF9600 GT SLI; HD103UJ, HD642JJ 2x HD403LJ; X-Fi Xtreme; LG W2253TQ-PF; XP SP3; W7 64-bit

#103 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 06. 08:17

Figy, csak törlök egy hozzászólást, azt máris csak 99. vagy Kép Egyébként csak én látom úgy, vagy hering megin nem jár ide?

#104 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 06. 08:57

Kosz rendi vagy. Kép Hering a felnotte eresi ceremoniara keszulodik! Gondolom medital meg ilyenek. Tudod lepkek, meg tigrisek korulotte, mint az Ace Venturaban. Kép

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#105 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 06. 09:52

Má azóűta olvastam más topicokat is, és látom, hogy mégse tűnt el :Đ

#106 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 06. 17:11

Élek csak nem érdekel a fórum.Most vagyok azon a ponton amin te voltál pár hete,hogy nincs mit írnom és Avium is helyeset szólt alig 1 hónap és érettségi:(most is szaros tételeket tanulok:(


...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#107 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 06. 17:29

Nemfogod elhinni amit most irok. De mindenki retteg az erettsegitol, keszul mint a barom.. de kozel se olyan oriasi dolog, majd meglatod. En is paraztam, aztan mikor tulvoltam rajta, lattam, h nem volt ez annyira feszult dolog. Csak a tanarok paraztattak szarra minket.

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#108 Felhasználó inaktív   Dudo King 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.049
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 06. 17:34

Még szerencse, hogy van még 4 évem (ha minden jól megy Kép), azt kezdhetek parázni én is.Kép

#109 Felhasználó inaktív   BeneJoe 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 707
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 06. 17:54

Nálunk az igazgató aszonta, hogy a tavaszi szünetet használjuk ki az aktív pihenésre/"csínján a tanulással"/-nem akartam mondani neki, hogy én január óta ezt csinálom...

Only human!

#110 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 06. 17:55

Nekem az erettsegimen az volt a vicces, h amibol egyaltalan nem keszultem, mert utaltam, azon siman atmentem, amire meg tanultam, abbol majdnem meghuztak. Kép Szal igy visszatekintve semmire se kellett volna keszulnom. Kép

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#111 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 06. 19:11

Na akkor leírom érettségi élményeim, nem követendő példaként, és bízva abban, hogy a tanárok nem olvassák Kép Hát úgy kb. májusig egy szót nem tanultam, és utána is szinte semmit, de így ahogy mondom. Paráztam hogy mi lesz,d e kitartottam ama álláspontom mellett, hogy én a töriből is amgyarból csak azt vok hajlandó megtanulni amit érdekel. Ez látszott jegyeimen is, mer magyarból mindig 2-es, töriből meg 3-as voltam. Érettségi... Hmm... Magyar... Má nem emléxem mer régen volt, cirka má egy éve, de 3-as lett simán, úgy hogy komolyan mondom nem tudtam semmit se szinte. Töri... Hát az 4-es lett, mert úgy bele tudtam magyarázni alaptudás nélkül szimpla logikával, hogy az csoda Kép Matek meg angol 4-es lett... Hát 5-ösre mentem, de ez van, bár azokból se tanultam sokat. Info meghát ugyebár ötös, de ez egyértelmű volt Kép Arra aztán tényleg egy szót se tanultam, elég volt az eddig megszerzett tudás. Ez azért is jó, mert ebből deröl ki a legjobban, hogy a való életben én mit használok. Szal az osztályzatok ezt igazolják. És pedig be voltam ám parázva, hog ymivan ha magyarból vagy töriből bukta, aztán közelse ott vagyok... Pedig én télleg nem az a magolód típus vagyok. Sajnos fősulin a logika má nem elég, mer totál máshogy követelnek, épp ezé nem jött össze elsőre.

#112 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 06. 19:42

Mindenki ezt mondja,hogy alig tanult semmi se tanult. Most őszintén elég nehéz ezt elhinni. Lehet tényleg így van,de akkor is furcsa. Egyébként meg azért tanulok,mert nem kell az érettségi átlag,mivel pontokkal megyek tovább. És ahhoz,hogy biztos legyek abban,hogy megvannak a pontjaim,ugyebár tekerni kell.Mellesleg én is most kezdtem el komolyabban tanulni,igaz a dogáim 99% az érettségi tételekből van így lényegében folyamatos tanulásról is beszélhetünk. Az hogy parázik az ember szerintem teljesen természetes dolog. Nálam ez a drukk még komolyabb iszonyatosan izgulós vagyok és képes vagyok egy 5-ös feleletet is elbaszni ha elizgulom. Ezen nem tudok változtatni éppen ezért tanulok,hogy tutira tudjam az anyagot és a köcsög tanár-nem mindegyik-még kötekedni se tudjon. Bizok a tanáraim jószívűségében is és nagy szerencsém,hogy a tanárok szinte mindegyike kedvel így nem kell attól-TALÁN-tartanom,hogy ha kétes lenne a felelet akkor a rosszabbikat adja.Majd meglássuk mi lesz csak lennék már túl rajta aztán Hawaii!!!


...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#113 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 06. 20:20

Egyest tényleg csak akkor adnak ha vmi rohadt nagy gáz van. 2-es az alja. 3-as és 4-es közt szinte semmi különbség nincs, 5-öshöz pedig olyan tudás kell, amihez tanulhatsz éjjel-nappal. Most azért az egy pontért nem fogok elbacni 2 hónapot úgy, hogy egész nap tanulok, aztán meg belehúzok, elparázom, és nem 4-es, hanem 3-as lesz. Mer ott egy kis hiba, azt csá.

#114 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 07. 14:26

Arczok, szerintem nyissatok egy-egy topicot a "Melyik külföldi országban nyaraltam" és az "Érettségi" című témáknak, ahol korlátlanul ki lehet ezeket a témákat beszélni.
Csak tipp volt Kép



#115 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 07. 16:06

FR ki így ki úgy...
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#116 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 08. 09:45

Az elso tanacsot megfogadtam. Megkrealodott. Kép Thx a tippet

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#117 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 09. 10:24

A fórumozó bandának üzenem, hogy vmit lépjünk már, mert megint a gödör alján vagyunk. A látogatotság is visszaesett. És sok fórumozó eltűnt:(Mint pl VIVIENEKépKépKép
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#118 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 09. 18:47

Azert mert egy user nem jelentkezett be 2 napja, mar eltunt? Sztm nem vagyunk jobban a godor aljan, mint mondjuk 2 hettel ezelott. Jo mondjuk sztm egyaltalan nem vagyunk ott, de ebbe nincs belelatasom. Mindemellett meg mindig azt mondom, h nem lett roszabb a helyzet.

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#119 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 09. 20:21

Ennél lejjebb tényleg nem lehet kerülni ezt látod jól mondtad. 2 nap...egy igazi USER mindennap feltolja a képét és megnézi mi a helyzet. Lehet én netezek régóta no mind1... Amikor tudom csinálom a dolgomat csak eredményt nem látni. 2-3 napig nagy a lelkesedés mindenkinél de utána....
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#120 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 09. 20:34

Hat tudod sztm ebben az "igazi user" dologban nincs igazad. Pl paromnak sincs ideje minden nap arra, h feljojjon. fel7kor kel, es megy melozni. Ha van ideje akkor melobol irogat (es ritkan van), alltalaban keson er haza, kutyasetaltatas, es kitudja ugye mi jar meg egy lakas fenntartasaval. Estere siman megesik, h mar nincs ereje meg a forum ele is leulni, hanem hullafaradtan bedol az agyba. Nem varhatod el senkitol, akarmennyire is igazi user itt, h minden nap feljojjon!

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

Téma megosztása:


  • (31 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó