HWSW Informatikai Kerekasztal: Üzenőtábla - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (31 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Üzenőtábla

#21 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 13. 01:05

Myko mikó még itt volt, akko jó volt. Most nincs itt és kérdjük mikó lesz má megin itt.

#22 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 13. 01:15

Myko extrasokat dolgozik. Mar-mar MSN-en sincs. Kép

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#23 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 13. 11:00

De legalább most már tudjuk hogy hol van...
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#24 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 13. 11:13

Hat igen, a szavazassal kapcsolatban is megjegyeztem, h a valos valaszt is fel kellett volna ajanlani...

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#25 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 13. 14:39

Az InGen asztala...
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#26 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 16. 23:12

Hello Mindenkinek!!!!!

Ne haragudjatok srácok, de nincs netem, gazdasági csőd kellős közepén vagyok és kikapcsolták ezt a szart. Most a szereverről tudok csak netezni, de az meg nem otthon van, szóval eléggé kemény a szitu!

Üzenem Minden kedves tagnak és olvasónak, hogy nemsokára visszatérek, kb egy hónap múlva. Addig helloszabi barátom tolja helyettem a szekeret, a hírezést meg UnSeen kollega és InGen mester karöltve fogja tolni!

Hogy hogyan fogom kibírni ezt az időt, azt még nem tudom, de majdcsak átvészelem!

A drágalátos szavazás vezető variációja nem történt meg, ugyanis nem raktak análisan rendbe az alienek, viszont jót pókereztem velük és nyertem egy plazmasürítős sajtreszelőt!

Nah, mennem kell... legyetek légyszives rosszak és vigyázzatok magatokra! SZIASZTOK!

KépKépKép



#27 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2004. 03. 17. 10:46

Gazdasági csőőőőd? Ajajjj Myko! Én fel tudok ajánlani neked némi hideg élelmet, remek csülkösbab konzervjeim vannak merthát én is gondolok az ínségesebb időkre. Kép Igaz hogy én akartam megenni őket de most nem hagyhatlak veszni!Kép

Azt hiszem létrehozok egy Myko segélyezési alapot!Kép

ÁMBEREK! MENCCCSÜK MEGY MYKO-T A KIPUSZTULÁSTÓL! MÁR AZ ÉLETBENMARADÁSHOZ ELENGEDHETETLEN INTERNETET IS MEGVONTÁK TŐLE, A TELEFONEGYENLEGE LASSAN MINUSZBA CSAP ÁT, EGY NORMÁLIS BACARDI-COLA-T SEM TUD MÁR FELHÖRPINTENI, A KOCSIJÁRA ÚJ ALUFELNIK KELLENEK MEG NYÁRIGUMIK, A REGENERÁLÓDÁSHOZ SZÜKSÉGES HAWAII NYARALÁSÁT IS MÁR CSAK SZŰKÖSEN TUDJA KIGAZDÁLKODNI, A YACHTPARKOLÓ BÉRLET PEDIG BAROMI DRÁGA ST.TROPEZ-BEN!!!KépKép

EZT NEM NÉZHETJÜK TÉTLENÜL! KÜLDJÉTEK EL ADÓTOK 1%-ÁT MYKONAK! Kép



#28 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 17. 10:52

Es most tarsadalmi celu hirdetesunk kovetkezik: Szeretne boldogga tenni egy fiatal eletet? Szeretne ha mindeneste bulizhatna, es olyan autoval kozlekedhetne amilyen a vagyalma? Szeretne latni ezt a fiatalt boldog mosollyal az arcan az internet elott egy Macintosht hasznalva? Ha igen, utalja adoja 1%-at Emi-nek! Ne feledje! Ha egy ember eletet jobba teszi, egy egesz orszag sorsan javit!

Hirdetesunket a Magyar Gamekapocs Userek a Kozert Egyesulet (MGUKE) tamogatta.


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#29 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 17. 15:59

Ugyan emberek, nem sok az az idö, kibirjuk!!! Addig is, mindenki támogassa a GK-t, és tessék idecsődíteni minnel tobb juzert!!!!:Đ
Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

#30 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 17. 19:42

Mosom kezeimet, a szavazást Lock mesterrel együtt találtuk ki... :Đ



#31 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 17. 19:57

"Végig követellek volna barátom. Vezérem. Főszerkesztőm!"

Most éppen nagyobb konvergencia zajlik, mint sem hogy erőimet Minas Tirith védelmére tudnám fordítani, ugyanis délről újabb régiók jöttek és el kell vágtatnom Edorasba Baalint kollégával, akivel intenzív mágja alá fogjuk a Szarumán mocska által még be nem szennyezett UT2004 -et és Far Cry -t letesztelni a dúnadánok segítségével.

Szóval a cikkekre számítsatok hamarosan :Đ






#32 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 17. 20:52

Ázt izéném InGen kolleganak, ak itt lovagol mellettem, hogy kanyarintson már néhány sort a Conanrol! :Đ
Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

#33 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 17. 21:14

Fehér InGen azt üzeni Szürke Baalintnak, hogy nem, mert nem. :Đ



#34 Felhasználó inaktív   Ivoke 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.385
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 17. 21:23

InGen kollegénak üzenem: "a hírezést meg UnSeen kollega és InGen mester karöltve fogja tolni!"

ami azt illeti az UT-t én is szívesbben nyomnám

P5N32-E SLI-E8400; 4x1GB; 2x GF9600 GT SLI; HD103UJ, HD642JJ 2x HD403LJ; X-Fi Xtreme; LG W2253TQ-PF; XP SP3; W7 64-bit

#35 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 17. 21:27

"InGen kollegénak üzenem: "a hírezést meg UnSeen kollega és InGen mester karöltve fogja tolni!""

Ezt a feladatot ránk bízták a Valák. Rád, dúnadán barátom Unseen és rám, Fehér InGen-re. A mi feladatunk, hogy eleget tegyünk Myko "Illúvatar" Alto utasításainak, és szolgáljuk őt ahogy tőlünk tellik.
Mindenesetre egy UT2004 rivjúval tuti elégedett lesz, és mellette azért még hírezünk is ám :Đ



#36 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 17. 21:50

UnSeen-nek uzenem, hogy nézze gyakrabban a hireket, mer má én is produkáltam vala egy cikket vala. Na. Amugy Fehér InGen és Dunadán UnSeen mellé csatlakozék vala Szürke Baalint, jhogy meltokepp vivhassak meg hos harcaikat az gaz hirek ellen. Természetesen nem hagyhatjuk ki a sorbol Herr Heringet sem, ki magasan tulteljesiti a rea kiszabott kvótát hirezés terén. Riszpekt , szolt szurke baalint
Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

#37 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 17. 21:52

Ja UnSeen, plz javiccsad ki a naval ops hir elejen a gamershell-t dolt zöld vastagbetusre, mer sem Hering sem en nem tuggyuk az jó IE miatt. grrrrrrrrr.......
Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

#38 Felhasználó inaktív   Ivoke 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.385
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 18. 06:58

Zöldreeee??? Ezt nem teljesen vágom Kép Egyébként szívesen megteszem. Ja sorry, mindenkitől, de tegnap elhalt a netem. KépKépKép


P5N32-E SLI-E8400; 4x1GB; 2x GF9600 GT SLI; HD103UJ, HD642JJ 2x HD403LJ; X-Fi Xtreme; LG W2253TQ-PF; XP SP3; W7 64-bit

#39 Felhasználó inaktív   Ivoke 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.385
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 18. 07:08

UnSeen-nek uzenem, hogy nézze gyakrabban a hireket, mer má én is produkáltam vala egy cikket vala. Na. Amugy Fehér InGen és Dunadán UnSeen mellé csatlakozék vala Szürke Baalint, jhogy meltokepp vivhassak meg hos harcaikat az gaz hirek ellen. Természetesen nem hagyhatjuk ki a sorbol Herr Heringet sem, ki magasan tulteljesiti a rea kiszabott kvótát hirezés terén. Riszpekt , szolt szurke baalint

Természetesen a tegnapi kommnet csak vitz vala, a cikkek szintén fontosak, tehát amíg elkészültök vele addíg mi "tartjuk a frontot" Kép. Hering kollegával természetesen mint eddíg is, toljuk a híreket, amiért külön köszönet és dícséret neki!!!!Kép Kép

PS: baalint láttam a híreidet, amiért szintén köszönet. Kép


P5N32-E SLI-E8400; 4x1GB; 2x GF9600 GT SLI; HD103UJ, HD642JJ 2x HD403LJ; X-Fi Xtreme; LG W2253TQ-PF; XP SP3; W7 64-bit

#40 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 18. 09:33

thx meg minden, en is igazabol csak besegitek, de hat fog ez menni, má csak feher InGent kell ravenni, hogy egy kicsit gyakrabban mozduljon meg! :Đ halllod InGen?:DDD thx meg minden, en is igazabol csak besegitek, de hat fog ez menni, má csak feher InGent kell ravenni, hogy egy kicsit gyakrabban mozduljon meg! :-D halllod InGen?:DDD
Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

Téma megosztása:


  • (31 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó