HWSW Informatikai Kerekasztal: Üzenőtábla - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (31 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Üzenőtábla

#61 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2004. 03. 27. 14:39

Tényleg szülinapos? Na akkor boldog szülinapot, UnSeeN!!! Érezd meghúzva a füled. KépKép



#62 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 27. 14:42

Igen szülinapos de sajna azt a képet máshogy nem tudtam betenni így a felirat elcsúszott:(Aztán jól viselkedni:D!
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#63 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 27. 14:48

Izenem mindenkinek, hogy FORUMOZZON!!!!!!KépKépKép
Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

#64 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 27. 15:40

Hehe, nekem meg csütörtökön volt Kép Szal Boldog szülinapot UnSeen, márha olvasod még...

#65 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 27. 15:58

Akkor neked meg utólag BOLDOG SZÜLINAPOT!
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#66 Felhasználó inaktív   BeneJoe 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 707
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 27. 19:34

Boldog szülinapot mindkét arcnak!!!

*ha már itt tartunk, nekem meg egy hónap múlva lesz...Kép*


Only human!

#67 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 27. 21:41

Akkor neked is H B. És köszi heringnek is :Đ
Egyébként midnenkinek 6 hónapon belül volt vagy lesz Kép

#68 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 27. 21:56

De fura:DDDDD
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#69 Felhasználó inaktív   BeneJoe 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 707
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 27. 22:08

Furcsa anomália, az egyszer biztos...Kép


Only human!

#70 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 30. 18:45

Bocsi. De most mi van? Tudtam, amint elmegyek nyaralni 4 egesz napra itt minden a tetejere all, es mindenki megorul! Mi a faxom van veletek emberek? Amikor elmentem emlexem az utolso hozzaszolasaim kozott volt, h mennyire orulok h vegre felfele latszik menni a szekernek, es parom is bedobta az otletet, h ir az oldalnak egy extracikket. Nem olvastam el meg mindent, de baszki...

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#71 Felhasználó inaktív   badguy 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.911
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 30. 19:08

látod, nélküled a feje tetejére áll minden. Kép legalább a nyaralás jól sikerült? én is oda (a szomszédban olvastam, hogy Ciprus) akartam menni egy ideig, aztán sokkal nagyobb álmokat kezdtem dédelgetni. :Đ lemaradtam végülis vmiről?
"What difference do you think you can make, one man in all this madness?"

#72 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 30. 21:15

Ha most nagyon sok rosszat irnek akkor asszem a baratnom nagyon merges lenne ram. De tudom, h sokmindenben egyetertene velem. Nekem abszoludt nem voltak szimpatikusak azok az emberek. A fiatalok mind leolajozotthaju ciganykolkok... bocsi. Nem akarok faji ellenteteket gerjeszteni. :Đ Szal a pasik nem szivejesek, hanem csajozni akarnak. Nem ok nelkul, a ciprusi csajok mind randak.. rettenetesen.. Szal az osszes magat macsonak kepzelo enyhen kreol srac nyomul az osszes turista lanyra pofatlanul. Nembaj legalabb lehetett "faszszopo"-zni gatlas nelkul, ugyse ertik. Kép Bocs ismet! Kép En nyaralni oda tobbet nem mennek. Igenytelen orszag. Mi ezt ugy fogalmaztuk meg a helyhez huen, h "careless" (nem foglalkoznak a dolgokkal). Perfektul beszelnek angolul, ugye mivel Angol gyarmat voltak. Innen maradt a jobbkormanyos auto, baloldalon vezetes. Kép Na ez pl nagyon nagy fun volt! Kibereltunk egy Lanos-t (pffff Kép) 2 napra, es beautokaztuk a szigetet hosszaba. Kép Baratnom elso este nagyon parazott, aztan rajott mennyire verhetetlenul jol vezetek minden helyzetben. Kép Allitom ezeknel a szerencsetlen sportautos ciprusiaknal jobban vezettem. Igazabol nekem nagyon szivmelengeto volt a sok japan tuningjargany. Ugye japanban is jobbkormany, hat a legjobb piac a japan kocsiknak. Rengeteg kocsit fenykepeztem. A 140 kepbol amit ellottem 40 tuti h kocsi. Kép Ezert nagyon irigyeltem oket am. Kép Sok hulye fiatal kolyok a szarratuningolt szuperebbnel szuperebb kocsikkal. Igazabol fajt a szivem, h az en kicsikem nincs itt, neztek volna nagyot, kupe civic egy darab se volt, mivel azt amerikaban gyartottak. :-D Mi Larnaka-ban laktunk. Mivel jartunk 3 nagyvarosban a 4bol, mondhatjuk, h ez a legszurkebb. Pafos igazan kis helyes city, itt ott California feelingel, de az emberek sajna ugyanazok, mondjuk tobb turista volt. A legfeelingesebb Ayia Napa volt. Nagyon nagyon szep kis halaszfalu lehetett regen, ami elturistasodott, de igy is szep volt. Az autopalya nehol gyonyoru volt, nehol meg hatalmas szemettelep volt mellette. Kép A kellemes orszagutakat is szemetlerakatok, es autoroncstelepek tarkitottak. Elegge lehangolo latvany. Amit meg tapasztaltunk, h elegge budosek.. bocs a megfogalmazasert, de ez igy helyes.. ezzel se torodnek. A repulojaratuk elegge zsir abbol a szempontbol, h komoly kis Airbus-aik vannak, jo kis TFT monitorokkal :-D. Viszont hazafele 7 orat kestunk az elozoleg megbeszelthez kepest.. elegge vicces volt.. majd felrobbantam. Baratnom gyomorrontast kapott utolso este a barban felszolgalt csirkesalatatol.. Az apartmanos vacsi olyan volt mint egy rossz kommunista menza. A reggeli meg szegenyes.. Persze ez lehet, h a mi szallodank hatranya volt, de nagyon ugy neztem, h az egesz sziget a kulsosegekre epit. De bemesz egy mellekutszaba es nehol elsirod magad. Bebetonozott ajtok, lepukkant viskok, az egyik legnagyobb varosban.. Lehet ebben a szepseget kellett volna ertekelni, engem elkeseritett. Na igy hirtelen ennyi. Kép

Av [salalausukhttps://forum.hwsw.hu/uploads/gk_emoticons_default/086.gif]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#73 Felhasználó inaktív   BeneJoe 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 707
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 30. 22:14

Na, jó kis útirajz! Amiből egy mondat így estefelé különösen megragadt a fülemben:

"Szal az osszes magat macsonak kepzelo enyhen kreol srac nyomul az osszes turista lanyra pofatlanul."

Méghozzá azért, mert az egyik csaj osztálytársam ugyanezeket mesélte Máltáról is. Ő magas szőke, szal arrafelé nem sok ilyen csajt látnak, és úgytapadtak rá a pasik, hogy alig bírta levakarni őket...és ráadásul meg is mondják a szemébe, hogy ők olaszok, és minden olasz jó pasi!LOL!Kép


Only human!

#74 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 30. 22:34

Nem azert hala istennek nem jottek oda a baratnomhoz ugy, h en is ottvoltam. Csak bamultak. Kép A nyomoroncok. Kép

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#75 Felhasználó inaktív   badguy 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.911
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 31. 04:46

igen, ilyesmiket meséltek nekem is aminek hatására inkább elálltam az utazástól. a Kanári szigeteken volt vki? még az érdekelne esetleg (pálmafás homokos tengerpartot akarok :Đ -viszonylag olcsón- mielőtt messzebb merészkednék, hogy lássam érdemes e).

"az emberek többsége azt sem tudja mi ellen hadakozik. úgy vagdalkoznak hogy közben csak a saját kis ostobaságuk lebeg fakó tekintetük előtt."


"What difference do you think you can make, one man in all this madness?"

#76 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 31. 09:50

Parom alomutja Tahiti. Kép Az olyan amilyet akarsz, de nem olcso. Kép

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#77 Felhasználó inaktív   badguy 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.911
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 31. 09:58

noigen, az enyém is hasonló: Cancún (Mexico) és egy Fokvárosi merülés a nagy fehér cápák közé. Kép remélem egyszer összejön mindkettő. :Đ

"az emberek többsége azt sem tudja mi ellen hadakozik. úgy vagdalkoznak hogy közben csak a saját kis ostobaságuk lebeg fakó tekintetük előtt."


"What difference do you think you can make, one man in all this madness?"

#78 Felhasználó inaktív   BeneJoe 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 707
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 31. 19:14

Kanári szigetekről eddig én csak pozitív megnyilatkozásokat hallottam...

Gran Canaria azt mondják kivételesen gyönyörű...megvan még az eredeti természet, és csak a sziget szélén megy körbe egy út...onnan meg mehetsz fel a hegyre ahogy tudsz...márha egyáltalán fel akarsz./bár ha ott lennék, én tutti nem hagynék kis emmit...Kép/


Only human!

#79 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 31. 19:59

Gondolom beleertve a bennszulott lanyokat is. Kép

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#80 Felhasználó inaktív   BeneJoe 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 707
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 31. 21:34

Alap...Kép

Egyébként én meg Izlandra vágyom. Láttam róla nemrég egy útifilmet, és nagyon megtetszett. Gyalog végigmennék szívesen, egyik végéből a másikba, mondjuk Ny-K irányban. Jó kis bakancsos túra. Reggelente e gejzírekben fürdenék, meg ilyenek...Kép


Only human!

Téma megosztása:


  • (31 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó