HWSW Informatikai Kerekasztal: Billentyűzet-klaviatúra - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

• (3 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Billentyűzet-klaviatúra

#41 Guest__*

• Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 06. 05. 16:29

Idézet

Idézet

Milyen billentyűzetet ajánlanátok következő paraméterekkel:
sima usb, nem wireless; nem túl drága, kényelmes, designos...Kép
én ezt néztem: Speed-Link SL-6433-SBE Silent Keystroke Blue
Köszi!
Szerintem nyugodtan adjál ki egy kicsit több pénzt ha azért jó minöséget kapsz...
Nekem pl. Logitech G15-öm van és nagyon jó, ráadásul szerintem a maga 60€-jával nem is volt túl drága...
Az én szememben ez egy tökéletes példa egy olyan billentyüzetre aminél jobbat már pofátlanság kivánni Kép

Geniust, na azt NE vegyél semmiképp! Nekem volt már tőlük egy kormányom, meg egy gémpadom, de mindkettő galyra ment elég hamar.
OFF: A tartósságról meg ne is beszéljünk! Öcsémmel fifáztam a gamepaddal, és egyszerűen nem reagált sokszor, hiába nyomogattam, na mondom, ilyen szarért adtam én 55 lejt, többet se kell Genius. Ezzel úgy odabasztam az asztalhoz, hogy mindenféle hülye tartópecek eltört benne, meg két gomb kiesett. Pedig első napokba jól ment, még örültem is neki, milyen jól vásároltam. Aztán ugye, mint a kormány, elkezdett szarakodni. Ha ilyen használhatatlan izét adnak, bár csinálnák alumíniumból, könyörgöm Kép
Szal Genius billentyűzetre ne vess szemet, mert az is használhatatlan lesz, hiába csilli-villik és olcsók... Egyébként asszem egy logitech egeret is sikerült szétverni Kép Vagy az is Geni volt _?_

#42 Felhasználó inaktív   Giga0509 

• Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag

Elküldve: 2009. 06. 05. 16:35

Nekem ilyen van:
1. kép
2. kép

S N A I L T I N E L
        @@@@               
      @@@@@           / """""
     @@@@@@       /           
      @@@@@        /           
____@@@@____/

#43 Felhasználó inaktív   Hehehe 

• Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag

Elküldve: 2009. 07. 30. 11:18

Hali,nincs valakinek ötlete miért nem lehet egyszerre 2 billentyűt használni? Pl előre és jobbra kombináció után megáll az emberke. Újra meg kell nyomni a kívánt irányt, ami latt lelőnek. Már minden szarból kivettem a pipát az eszközkezelőben a billentyűknél és másik billentyűzettel is próáltam...Köszi,Hehehe

#44 Felhasználó inaktív   Krekk 

• Tag
  • PipaPipa

Elküldve: 2010. 05. 14. 15:53

Sziasztok!
Eladó sorba került a Logitech G15-ös gamer bill-em. Elsőszériás, ennek van a legtöbb programozható gombja (a következőkre már redukálták a gombok számát), összesen 3X18 (három profil van, amik közt egy gombnyomással lehet változtatni és értelemszerűen profilonként 18 programozható gomb). A gombokra bármit be lehet állítani, pl: nyissa meg az xy videót, weboldalt, programot, documentumot, billentyű kombináció (azaz markó funkció is van), lényegében mindent. A képen látható, hogy a bill át lett alakítva, ugyanis az eredetileg szürke részek (gondos minden gombra kiterjedő maszkolás után) feketére lettek festve. Az eredetileg is fekete részek maradtak, azokra festék szintén nem került. Így -szerintem sokkal dögösebb- másrészt egyedi (nem sokán kockáztatják ekkora értékű bill festését). Azért adom el, mert már nem használom 2,5 éve a pénz viszont kellene játékokra. Átvétel csak személyesen Budapesten a Deák Ferenc téren (vagy valamelyik metró vonalán közel a belvároshoz). Még Budakalász, Békásmegyer és Pomáz is belefér. Ára 9.000 HUF doboza nincs már meg, csak maga a bill (driver az logitech.comról letölthető). Az odlal ahol a billről készült kép van : http://playstationco...radecenter/3607 itt kell a kamerai ikonra kattintani. Ha érdekel a bill, akkor a következő címre írj: murlasitsn@googlemail.com
Üdv,
Murlacs

#45 Felhasználó inaktív   DonCougar 

• Tag
  • PipaPipa

Elküldve: 2010. 05. 14. 16:41

Én egy Logitech Wave HUN keyboard -al nyomom, lassan 1 éve megvan nagyon megvagyok vele elégedve kényelmes, jó rajta gépelni, Mostanába nem hiszem hogy lefogom cserélni.

#46 Felhasználó inaktív   mmokus 

• Újonc
  • Pipa

Elküldve: 2010. 05. 29. 21:56

hello nekem olyan gondom van hogy mindig kikapcsol a billentyüzet és minig ki kel huznom azt vissza dugnom kb 5percenként...miért?frissitetem már csináltam mindent

#47 Felhasználó inaktív   X360_FaNbOy 

• Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa

Elküldve: 2010. 05. 29. 23:36

Én véletlenül ráöntöttem egy kis colát a numpad felső felére...amikor nyomom a *-ot olyan mint ha teljesen új lenne, olyan puha..Kép gondoltam ráöntök az egészre 2 litret..:Đ
Kép

#48 Felhasználó inaktív   rafik 

• Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa

Elküldve: 2010. 05. 30. 00:17

Idézet

Én véletlenül ráöntöttem egy kis colát a numpad felső felére...amikor nyomom a *-ot olyan mint ha teljesen új lenne, olyan puha..Kép gondoltam ráöntök az egészre 2 litret..:Đ
Egyszer järtam igy en is...csak käveval. Minden gomb beragadt...

#49 Felhasználó inaktív   dave280 

• Újonc
  • Pipa

Elküldve: 2010. 09. 08. 11:21

Mi a véleményetek erről a billentyűzetről?

http://img.photobucket.com/albums/v281/Masterson/My%20Blog/12565317.jpg

Direkt játékra szeretném használni.
(A piros gombok azért vannak, hogy a sötétben világítsanak?)

#50 Felhasználó inaktív   Sogi555 

• Tag
  • PipaPipa

Elküldve: 2010. 09. 08. 15:04

Üzenet megtekintéseIdézet: dave280 - Dátum: 2010. 09. 08. 12:21

Mi a véleményetek erről a billentyűzetről?

http://img.photobucket.com/albums/v281/Masterson/My%20Blog/12565317.jpg

Direkt játékra szeretném használni.
(A piros gombok azért vannak, hogy a sötétben világítsanak?)

nemfog világitani, az csak azért van pirossal, mert hogy a gamereknek ugyis folyton a wasd-on van a kezük, így azt megkülönbözteti. nekem maga a design-ja se tetszik, és csak azért, mert gémer, nemtud annyival többet, hogy feleslegesen kidobjak rá többezret, de ha neked megéri, akkor miért ne?

#51 Felhasználó inaktív   X360_FaNbOy 

• Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa

Elküldve: 2010. 09. 08. 16:01

Nemtudom ti hogy vagyok vele, de én ha játszok, nem szoktam nézni a billentyűzetet..:D Főleg a WASD-t nem tévesztem el.. :laugh: Teljesen fölösleges, hogy világítson szerintem. De ha neked tettszik.. :happy: Am nekem sem tettszik ez a billentyüzet..
Kép

#52 Felhasználó inaktív   maxgraham 

• Újonc
  • Pipa

Elküldve: 2010. 09. 08. 17:51

Nekem ilyenem van,de ezt a betétet ritkán használom: Bill-em ,általában a Standard részét szoktam,de van ilyen is hozzá: CS-s :D :laugh:
"Lehet, hogy az alkohol az ember legnagyobb ellensége, de a Biblia azt mondja, szeresd az ellenségeidet."

"Nincs ronda nő,csak kevés pia"

Téma megosztása:

• (3 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó