HWSW Informatikai Kerekasztal: Új Gamekapocs User-ek első bejelentkezése... - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (23 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 21
  • 22
  • 23
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Új Gamekapocs User-ek első bejelentkezése...

#441 Felhasználó inaktív   Shidotoku 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.116
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 12. 20. 20:31

Idézet

De ők sosem kerülhetnek ilyen közel a szívetekhez. Kép

ÚRISTEN! Szily egy szívféreg! KépKépKépKép
„Darwin túlságosan udvarias volt ahhoz, hogy kimondja, nem azért uralkodunk a világon, mert a legokosabbak vagyunk, vagy netán a leggonoszabbak, hanem mert mindig mi voltunk a legeszelősebb, a legrohadtabb gyilkosok az őserdőben.”

#442 Felhasználó inaktív   3NT3R 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 273
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 12. 20. 20:32

Idézet

Idézet

De ők sosem kerülhetnek ilyen közel a szívetekhez. Kép

ÚRISTEN! Szily egy szívféreg! KépKépKépKép
Azmiaz Shido? Kép

 


#443 Felhasználó inaktív   Shidotoku 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.116
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 12. 20. 20:46

Idézet

Idézet

Idézet

De ők sosem kerülhetnek ilyen közel a szívetekhez. Kép

ÚRISTEN! Szily egy szívféreg! KépKépKépKép
Azmiaz Shido? Kép
Egy féreg ami a szívben él... vagymi XD De hallottam szívférgességről XD
„Darwin túlságosan udvarias volt ahhoz, hogy kimondja, nem azért uralkodunk a világon, mert a legokosabbak vagyunk, vagy netán a leggonoszabbak, hanem mert mindig mi voltunk a legeszelősebb, a legrohadtabb gyilkosok az őserdőben.”

#444 Felhasználó inaktív   X360_FaNbOy 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.498
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 12. 20. 20:58

az nem ugy volt h kómásan feküdtél a műtőasztalon és hallottad h az orvos mondja h : Sikeresen eltávolítottuk a férget szivéből...Kép
Kép

#445 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2010. 05. 27. 23:43

Sziasztok... búcsú hsz következik akit érdekel az olvassa aki leszarja az neolvassa aki meg fikázná hát azt is leszarom. :)csak nyugodtan Kép
Nektek akikkel kb 5 évig osztottam meg életem egy két pillanatát:
volt benne vicces rész volt benne rossz is persze :Đ emlékszem még az első hozzászólásaimra... humor topic-ba küldtem őket. iszonyatosan agyrohasztó viccek.. sokakanak nem teccett de voltak páran akik bíztattak a további retek viccek publikálására. teccett a lap mert mikor regeltem akkor éltem a kocka időszakomat meg persze futottak a játékok a kis pc-men. :-D fasza volt. utánna a fúrumon szépen lespanoltam pár arccal. Voltak akik maradtak azóta is és volt egy atom jó arc csóka aki azóta lelépett (dari). Akik maradtak mondhatom hogy baráti volt velük a hangulat. Fő spanom guppi lett. ezt bátran kijelentem... vele dumáltam és dumálok most is a legtöbbet a gk userek közzül.
Írtam ide részegen nem egyszer, másnaposan tucatnyiszor és volt olyan is hogy 10öltés volt a búrámon és még mindig nem voltam képben akkorát kaptam a búrámra:).
Szoktak menni nyeremény játékok. nyertem 2x is :)
Jó volt a társaság meg jófej brigád jött össze a gk talira is.. frankón fasza volt. a gk-talin jattoltam le először bio-val és kasyval. Velük érdekes módon soha nem találkoztam a fórumon nem volt közös témánk de és merem azt mondani hogy kurva jó haverokkal lettem velük gazdagabb. jó arcok. :) szertném majd velük továbbra is tartani a kapcsolatot.
Kb elmondtam hogy mit éltem meg a gk val: jót, rosszat és még egy itókázós főzőcskézést is. fasza volt.
Nem volt eddig nagyobb vitám senkivel... úgyhiszem hsz-eim minőségere se volt panasz soha. (remélem :))
Most a helyzetem úgy áll hogy inkább lelépek. bundu voltam azelött. most egy másik ember vagyok... asszem pont ide illik az aláírásom is :"Magam erejéből lettem senki." talán rosszúl vettem fel egy két dolgot vagy nem... mostmár kurva mindegy. magamra haragítottam egy jófej arcot. igazán sajnálom. az énrészemről így jött le a dolog.. ez az írásos kommunikáció hátránya.. nem jönnek át a gesztusok.
james papi: bocsi ha elrontottam a kedved. bocsi ha csalódtál és persze bocsi a kialakult helyzetért. sok sikert a gk talikhoz (nem hiszem hogy ez lesz az utolsó). talán én voltam az egyik kedvenc forum társad (nekem legalábbis így jött le) én is mocskosul csipázlak ám. A legnagyobb poén hogy évekik terveztük hogy iszunk egyet és lejattolunk személyesen és a mikor oda került a sor nem sokat dumáztunk.:)
Nah... jóvan.. késő van mostmár meg megittam az altató jellegű söcieimet is Kép
bundukutya voltam. regisztráltam 2005 vége fele vagy közepe fele? aham. kb. és eddig tartott a pályafutásom :) 2010 május vége. kurva jó. kb 5 év.. az azért emberes idő szerintem.

Egy jótanács srácok: az első randin eresszetek el egy büdös nagy pofont! A következőt kérni fogják... Kép

Na sziasztok :)

#446 Felhasználó inaktív   Guppi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.681
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 05. 27. 23:53

Idézet

Sziasztok... búcsú hsz következik akit érdekel az olvassa aki leszarja az neolvassa aki meg fikázná hát azt is leszarom. :)csak nyugodtan Kép
Nektek akikkel kb 5 évig osztottam meg életem egy két pillanatát:
volt benne vicces rész volt benne rossz is persze :Đ emlékszem még az első hozzászólásaimra... humor topic-ba küldtem őket. iszonyatosan agyrohasztó viccek.. sokakanak nem teccett de voltak páran akik bíztattak a további retek viccek publikálására. teccett a lap mert mikor regeltem akkor éltem a kocka időszakomat meg persze futottak a játékok a kis pc-men. :-D fasza volt. utánna a fúrumon szépen lespanoltam pár arccal. Voltak akik maradtak azóta is és volt egy atom jó arc csóka aki azóta lelépett (dari). Akik maradtak mondhatom hogy baráti volt velük a hangulat. Fő spanom guppi lett. ezt bátran kijelentem... vele dumáltam és dumálok most is a legtöbbet a gk userek közzül.
Írtam ide részegen nem egyszer, másnaposan tucatnyiszor és volt olyan is hogy 10öltés volt a búrámon és még mindig nem voltam képben akkorát kaptam a búrámra:).
Szoktak menni nyeremény játékok. nyertem 2x is :)
Jó volt a társaság meg jófej brigád jött össze a gk talira is.. frankón fasza volt. a gk-talin jattoltam le először bio-val és kasyval. Velük érdekes módon soha nem találkoztam a fórumon nem volt közös témánk de és merem azt mondani hogy kurva jó haverokkal lettem velük gazdagabb. jó arcok. :) szertném majd velük továbbra is tartani a kapcsolatot.
Kb elmondtam hogy mit éltem meg a gk val: jót, rosszat és még egy itókázós főzőcskézést is. fasza volt.
Nem volt eddig nagyobb vitám senkivel... úgyhiszem hsz-eim minőségere se volt panasz soha. (remélem :))
Most a helyzetem úgy áll hogy inkább lelépek. bundu voltam azelött. most egy másik ember vagyok... asszem pont ide illik az aláírásom is :"Magam erejéből lettem senki." talán rosszúl vettem fel egy két dolgot vagy nem... mostmár kurva mindegy. magamra haragítottam egy jófej arcot. igazán sajnálom. az énrészemről így jött le a dolog.. ez az írásos kommunikáció hátránya.. nem jönnek át a gesztusok.
james papi: bocsi ha elrontottam a kedved. bocsi ha csalódtál és persze bocsi a kialakult helyzetért. sok sikert a gk talikhoz (nem hiszem hogy ez lesz az utolsó). talán én voltam az egyik kedvenc forum társad (nekem legalábbis így jött le) én is mocskosul csipázlak ám. A legnagyobb poén hogy évekik terveztük hogy iszunk egyet és lejattolunk személyesen és a mikor oda került a sor nem sokat dumáztunk.:)
Nah... jóvan.. késő van mostmár meg megittam az altató jellegű söcieimet is Kép
bundukutya voltam. regisztráltam 2005 vége fele vagy közepe fele? aham. kb. és eddig tartott a pályafutásom :) 2010 május vége. kurva jó. kb 5 év.. az azért emberes idő szerintem.

Egy jótanács srácok: az első randin eresszetek el egy büdös nagy pofont! A következőt kérni fogják... Kép

Na sziasztok :)
KépKépKépKépKépKépKéphttps://forum.hwsw.h...default/035.gif https://forum.hwsw.h...default/035.gif
I wanna waste her monthly blood
Wanna get some on my love
Wanna get some gasoline
And burn the house down

#447 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 05. 28. 04:52

Idézet

james papi: bocsi ha elrontottam a kedved. bocsi ha csalódtál és persze bocsi a kialakult helyzetért. sok sikert a gk talikhoz (nem hiszem hogy ez lesz az utolsó). talán én voltam az egyik kedvenc forum társad (nekem legalábbis így jött le) én is mocskosul csipázlak ám. A legnagyobb poén hogy évekik terveztük hogy iszunk egyet és lejattolunk személyesen és a mikor oda került a sor nem sokat dumáztunk.:Đ

Keress meg ha erre jársz! Emailom, mobilszámom elvileg ismered! S talán összehozzuk a balcsikerülést!
Kép
Kép
Kép

#448 Felhasználó inaktív   Nomad010 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 319
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 31. 23:50

Hello everybody :)

Megtenné nekem valaki azt, hogy elmagyarázza szépen tagoltan ahogyan egy magamfajta hülyének kell, hogy mégis hogy a rákba kell avatart feltölteni? köszönöm szépen előre is :)

Szerkesztette: Nomad010 2010. 07. 31. 23:51 -kor


#449 Felhasználó inaktív   NECROSMOKE 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.989
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 08. 01. 00:18

Üzenet megtekintéseIdézet: Nomad010 - Dátum: 2010. 08. 01. 01:50

Hello everybody :)

Megtenné nekem valaki azt, hogy elmagyarázza szépen tagoltan ahogyan egy magamfajta hülyének kell, hogy mégis hogy a rákba kell avatart feltölteni? köszönöm szépen előre is :)


Ralepsz a kepernyo jobbfelso sarkaban a nevedre es kivalasztod a beallitasaim-ot,majd onnet a priflomra lepsz es ott pedig megtalalod a sajat kep beallitast es alatta a sajat avatar(pontsan mar nemtom,hogy irjak,de bizti,hogy igy van)es ott be tod allitani mindkettot...es SZIVESEN!!!
PlayStation 3(FAT 80GB )-->>KILLZONE 2 EDITION

Kép

ÉN VAGYOK A LEGKEMÉNYEBB!!! HEHEHEHE(csak vicceltem)
JUST CALL ME-->SMOKE<--
HIÁNYZIK A RÉGI GAMEKAPOCS!!!

#450 Felhasználó inaktív   Nomad010 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 319
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 08. 01. 08:14

Üzenet megtekintéseIdézet: NECROSMOKE - Dátum: 2010. 07. 31. 23:18

Ralepsz a kepernyo jobbfelso sarkaban a nevedre es kivalasztod a beallitasaim-ot,majd onnet a priflomra lepsz es ott pedig megtalalod a sajat kep beallitast es alatta a sajat avatar(pontsan mar nemtom,hogy irjak,de bizti,hogy igy van)es ott be tod allitani mindkettot...es SZIVESEN!!!

Kösz :)

Téma megosztása:


  • (23 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 21
  • 22
  • 23
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó