HWSW Informatikai Kerekasztal: Új Gamekapocs User-ek első bejelentkezése... - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (23 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Új Gamekapocs User-ek első bejelentkezése...

#1 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 22. 08:12

Elsosorban: Udvozlet minden uj GK user-nek!
A topic rendeltetese, h az uj userek rendesen be tudjanak mutatkozni, es a regiek tisztaban legyenek az ujonan erkezok mennyisegevel, es "minosegevel"(kiletevel). Szeretnenk, h minden az oldalt meglatogato egyen, bejelentkezne forumon is, ha talalt szamara erdekes dolgot a honlapon.

Udv: Av


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#2 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 22. 08:18

remek otlet volt ezt a topicot létrehozni, reméljuk lesz foganatja!!!KépKépKép

Av, miert is nem kezded el Te a bemutatkozast, hatha igy tobb batorsagot adsz leendo forumozoinknak! gyerunk, mutass szépen példát, aztán majd kovetkezunk mi is!Kép


Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

#3 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 22. 08:25

Na szep 603 hozzaszolassal uj user lennek? KépKép Egyebkent meg mar mindent leirtam magamrol, az infoban ujra lehet olvasni a fontosabbakat. A reklamszakmaban tenykedem, es fetorekvo DJ vagyok. Kép Olvashato cikkem is az oldalon, es erdemes elolvasni a Halo, legacy of Marathon c. topicomat. Kép Uh annyit kacsingattam h beragadt a szemem. Kép Gyakorlok a masikra is. Kép Tiszta beteg vagyok. Kép Szoval ennyit rolam! Kép Baalint amugy neked sokkal kevesebb hozzaszolasod van. Kép (jojo tudom az okat!) Na egy ilyen vidam hozzaszolastol biztos kedvet kaptak az uj userek a megnyilvanulashoz. Peldaul Vivienne igazan meselhetne magarol par szot. :Đ

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#4 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 22. 08:31

ja, na jo igeret szep szo, meg minden .... szoval jovok en, a GK legujabb tagja, aki még csak másfél honapja hogy itt tenykedik, mégis az egyik legszorgalmasabb, legjobb, legugyesebb stb. taggá nőtte ki magát!KépKép

szoval én még csak most nyögöm a föiskola terheit, szeretett országunk utált fovarosaban, mint gépészhallgato. a GK nál én foglalkozom a kaland és rpg gammákkal, valamint osztozunk InGennel az fps-eken. nem birom ki, hogy ne irjam ide, hogy ÉÉÉÉN fogok extra cikket irni a Far Cry nevü csodárol!!:DD hehe

nos, Lányok, Fiúk ti jöttök!!!!!Kép


Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

#5 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2004. 03. 22. 10:18

Sziasztok, akkor most én Kép :

A nevem Németh Andrea (alias Kormi). Munka: HR szakértek, egy svéd multinál (gyk: HR=humánerőforrás), a szokásos HR-es feladatkörön túl belső kommunikáció fejlesztést is csinálok (az intranet és belső magazin szerkesztését vezetem). Szabadidő: kedvesem (akit imádok és nagyon büszke vagyok rá (ehh itt nincs szivecske jel a választékban, miért? KépKép)), zene (hallgatás + szaxofon (Eb alto), amit a munkám miatt ez évben hanyagolok Kép), állatkáim (JR terrier, 2 házimacsek, 2 teknős és 4 hal Kép), a számítógépem (The Sims rulez csakazértis !!! Kép), utazás (bár ezt most alaposan megkaptam a munkám révénKép), és ha van idő+partner - tömérdek mennyiségű sci-fi és thriller a moziban. Továbbá: imádom a mexikói, kínai és francia konyhát Kép, és mostanában leginkább a lakásom berendezésével foglalkozom még gondolatban is hogy minél hamarabb főzhessek és partizhassunk hihi Kép. Hosszú távon szeretnék a szaxofonra koncentrálni, de még fogalmam sincs hogy fogom ehhez átszervezni az időmet/életemet Kép.

Nagyjából ennyi, jöhet a következő https://forum.hwsw.h...default/081.gif



#6 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2004. 03. 22. 10:23

Először is köszöntök mindenkit, én az előttem hozzászólókkal ellentétben jelenleg új vagyok. És emellett Viviennek hívnak, bár ez gondolom a nickemből már kierült. Kép Mivel még nagyon ismeretlen ez a fórum nem beszélve az itt levő társaágról, jelenleg sokkal többet nem árulnék el magamról. Mondjuk úgy, khmm....biztonsági okokból Kép, bár nem tartok tőle, hogy aberrált emberkék lennének itt, ráadásul látom, hogy a fórumon működnek rendesen a moderátorok is, nem úgy mint más fórumokon Kép. Most így nagyjából ennyi, a többi majd későbbiek során úgy is kiderül. Kép



#7 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 22. 10:26

isszuk ertekes szavaid, remeljuk ezutan rendszeresen emeled fényeddel a lap nivojat, és kommentjeiddel sem kimeled a nagyerdemut.

nem allhatom meg hogy ne kommentaljam en is a bemutatkozasod:D tobb kozos vonasunk is van, pl. jomagam is zenelek (basszgitar)KépKép, nem akarsz véletlenül egy Ska bandában fujni?KépKép

Hr az ismeros, baratnom is az, de ö nem utazik ennyit!Kép

már csak az az egy kerdesem lenne , hogy hogy akadtal ra a GK-ra? mert elmondasod alapjan legalabb 23-24 éves vagy, ráadásul Nőnemű, ami igen ritka erre fele...:Đ remeljuk maracc!!!Kép


Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

#8 Felhasználó inaktív   Kormos 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 446
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 22. 10:28

fuu elárulná valaki hová tűnt az avatarom? Kép vagy csak én nem látom?
[Trust in my command!]

#9 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 22. 10:30

mostmar ott van a helyen!:Đ

neha rakoncatlankodik a forum, ezt meg kell szokni...Kép


Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

#10 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 22. 10:37

Először is köszöntök mindenkit, én az előttem hozzászólókkal ellentétben jelenleg új vagyok. És emellett Viviennek hívnak, bár ez gondolom a nickemből már kierült. Kép Mivel még nagyon ismeretlen ez a fórum nem beszélve az itt levő társaágról, jelenleg sokkal többet nem árulnék el magamról. Mondjuk úgy, khmm....biztonsági okokból Kép, bár nem tartok tőle, hogy aberrált emberkék lennének itt, ráadásul látom, hogy a fórumon működnek rendesen a moderátorok is, nem úgy mint más fórumokon Kép. Most így nagyjából ennyi, a többi majd későbbiek során úgy is kiderül. Kép


KépJavallom ismet csak mas topicok repetitiv csekkolását, abbol leszurheto a tarsasági iq.:Đ

szerintem nagyon jo kis csapat van itt, csak éppen most BUJKÁLNAK a kis kedveskék... Sajna kedvenc föszerkesztönket is elnyelte a pángalaktikus feketelyuk, de már nemsoká eljö az idö mikoron visszatér!

Kép


Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

#11 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 22. 10:42

Mellesleg:

Minö csodalatos ezen nap minden GK-s egyén számára, hisz feltünt a szinen, mit feltünt, FELRAGYOGOTT két Hajnalcsillag az Nőneműek Szent Közösségéből, javallom mindenkinek kellőképpeni üdvözlésüket, és maradásra buzdításukat! Aztán rendesen viselkedni ám szemét banda, vagy rátok ugrasztom InGent!!!!KépKép

Tehát:

Üdvözlegyetek az Gamekapocs lapon, maradjatok tetszőleges ideig! KépKépKép


Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

#12 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 22. 11:04

Na egyből 2 új arc is, elég jó Kép
A nagykutya nem én vagyok avatarom ellenére Kép viszont a leírásomból sztem sokminden kiderül. Nem írnék semmi mást, majd megismerjük egymást ha hozzászóltok ehhez-ahhoz. Egyébként az engem is érdekelne például, hogy hogyan találtatok ide Kép

#13 Felhasználó inaktív   Ivoke 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.385
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 22. 11:53

Nyah először is Üdv néktek új tagok, remélem örömötöket lelitek majd itt a fórmon.

Vivienne: Az aberrált emberek a családias hangulat miatt szerencsére elkerülik ezt az oldalt, tehát ilyen jellegű zargatástól nem kell tartanod. Kép A fiúk meg tényleg jó fejek, mellesleg az adminok nevében is köszönöm a pozitív megitélést. KépMindazonáltal jó ha tudod ÉN vagyok itt a LEGJOBB és LEGARANYOSABB fej admin, tehát ha bárki bántana bártran fordulj hozzám. KépKép

mKormi: Remélem azért a sok munkád mellett némi időt tudsz szakítani arra, hogy hozzászólásaiddal emeld a GK fórumjának -eddig sem alacsony - színvonalát, és még inkább felragyogtasd annak fényét mint ahogy azt baalint is megjegyezte. KépKép

Jóképű gyerek voltál míg össze nem borzoltad a saját fogaidat :Đ)


P5N32-E SLI-E8400; 4x1GB; 2x GF9600 GT SLI; HD103UJ, HD642JJ 2x HD403LJ; X-Fi Xtreme; LG W2253TQ-PF; XP SP3; W7 64-bit

#14 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2004. 03. 22. 11:57

Látom az EGO-d azért a helyén van, Kép mindazonáltal az avatarod nagyon tetszik!!!. KépKép



#15 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 22. 12:16

Ehhe, de egyre nehezebb lesz a dolgod, ha az is akarsz maradni, mer több a mod, mint a user Kép
Különben meg nem kell minden UnSeen-nek elhinni ám, nomeg a többieknek sem Kép

#16 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 22. 12:44

Kicsit túloztál UnSeeN!Ahelyett hogy itt jártatod a szád,igazán írhatnál pár hírt:DDDDDDDDD.

Igen FR jól mondod...mi is van azzal a MEZEZI USERrel?:Đ


...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#17 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 22. 12:48

Jajj a bemutatkozás lemaradt.Habár a tagok nagy rész tudja ki és miKépvagyok,de azért az új tagoknak is bemutatkozok.Szóval egy őskövület vagyok-ezt UnSeeN ki is fejtette egy másik topicban:)-.Még a régi GK-n fórumoztam majd a feloszlás után jó darabig csend honolt a lap körül,majd pár hónappal később EMi-főszerkesztő,keménykezű,KERESZTAPUNK:)-szólt,hogy újra beindult a lap...és a társaság miatt itt ragadtam:DDDAmugy MSN-n minden tag megtalálható-Kukac nem őt IRCen kell keresni:DDD-és bárki bámire kiváncsi keressen meg és válaszolok...
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#18 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 22. 13:30

UnSeen ne csináld már ezt léccives, itt rögtön elijeszted az egóddal az esetleges újonnan érkezőket. Egyáltalán, nem is értem, hogy mered venni a bátorságot, hogy kinevezd megad itt a legjobb meg legaranyosabbnak.

Hogy lássátok ki itt a legaranyosabb, magamra vállalom, hogy mostantól nekem lehet küldeni saját készítésű avatarokat, és azt én jól berakom majd. A szabályokat tudjátok: 50x50 és GIF formátum.



#19 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 22. 13:40

A saját topicodban meg akartam kérdezni,hogy mi vagy te kiskirály,de ez már sok:DDD Tényleg jó ha végre jön EMi és rendet rak...Ezek a MODok milyenek szépek aranyosak csak a dolgukat nem végzikKép
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#20 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 22. 13:59

Dikmá, neked maga a nagyfőnök szólt? Akkor ezekszerint engem nem hiányolt senki, bár asse tom ki szólt, de nem ő az biztos, szal köszike, akinek anno eszébe jutottam. A feloszlás után egy darabig ugyanis visszajártam, hátha menni fog megint a lap,d e aztán feladtam, szal lehet nem is jöttem volna soha többet, örömötökre Kép
Egyébként kukacot kivéve midnenki elérhető? Csak, mert nekem spec a GK csoportomban 5 ember van össze-vissza...

Téma megosztása:


  • (23 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó