HWSW Informatikai Kerekasztal: The Sims: Bustin´ Out - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

The Sims: Bustin´ Out

#1 Felhasználó inaktív   Kormos 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 446
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 01. 12:47

A The Sims: Bustin' Out cikk-ben bemutatott screen shot-ok valóban ebből a játékból lettek kiszedve? nagyon olyan mint a várva várt (legalábbis általam várva várt Kép) The Sims 2.

____________________

[God save The Sims ! Kép]


[Trust in my command!]

#2 Felhasználó inaktív   Dudo King 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.049
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 01. 18:03

Szerintem nem hasonlít a Sims 2-re. Látszik, hogy konzolra készítették ezt.

#3 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 01. 19:39

Sims mint stratégiai játék Kép Wehehehehe KépKépKép

#4 Felhasználó inaktív   Dudo King 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.049
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 01. 20:06

Ebben van valami.Kép De akkor hová illik? Szerepjáték? Kalandjáték? AutóversenyKép? Vagy mi?

#5 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2004. 04. 02. 07:50

Bárhol megnézed, mindenhol a stratégiák közé teszik be. Szerintem meg ecccerűen gagyi.



#6 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 02. 10:02

Eletszimulator. Kép Reflex most mondjam azt, h gagyizasra ottvan az antisims topic? Kép

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#7 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 02. 12:04

Tehát szimulátor...
Viszont most ajajj lesz, mert más látom is: Valóvilás - a realitás szimulátor. Eszméletlen,d e ha tényleg kijön, téged teszlek érte felelőssé Kép

#8 Felhasználó inaktív   Dudo King 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.049
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 02. 15:54

Tényleg elég unalmas mindig ugyan azt csinálni nap mint nap. Talán, ha megvenném az összes kiegészítőt, de az egy rakás pénz Kép Kép Kép, + engem annyira nem érdekel, mert vannak nála sokkal jobb játékok.Kép

#9 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 02. 23:19

He he allj! Kép Max a paromat teheted erte felelosse. Amugy en is gondolkdom most a beszerzesen, mert hirtelen nincs semmi ami erdekelne. Ezzel meg el lehet szuttyogni, ha mas nem a hazamat epitgetem meg designolom. Kép

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#10 Felhasználó inaktív   Kormos 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 446
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 04. 18:38

Jól van jól van, fikázzátok csak a The Sims-et... Szerintem csak azért született meg a nagy ellentábor, mert nagyon "lányos" játéknak gondoljátok, és Ti fiúk általában a piff puff dirr durr-t kedvelitek. Ebben pedig egyáltalán nem folyik vér, bár simán kinyírhatom valamelyik sims-emet ha úgy akarom, azzal hogy halálra éheztetem és szomorítom, ez pedig annyira nem nagy fun igaz? Kép Ha nem cheat-elünk (mert ugye azzal már el is veszti lényegét ez a játék), akkor viszont jókat lehet vele tervezgetni, pl hogyan is tudunk kis limitált pénzükből egy házat berendezni, és életben tartani simseinket azzal, amilyen életminőséget kreálunk nekik. Sokaknak ez talán nagyon tamagocsisnak tűnik (lehet hogy pont ez volt az alapgondolat amikor megszületett), de egyszerűen csak jó kis kikapcsolódás. Egy "sims"-es nem játszik minden nap szerintem úgy mint Ti, (itt legalábbis kedves párom játékszeretetére gondolok:)), és így nem is lesz unalmas egyhamar a játék. Majd még gondolkozom rajta, hogy miért is kedvelem annyira, na nem azért hogy Benneteket meggyőzzelek, hanem csak hogy jobban megértse a The Sims antiliga hogy miért is szeretjük annyian.

_______________________

[ShalalaTheSimsKép]


[Trust in my command!]

#11 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 04. 18:59

Es ne felejts el foglalkozni a cikkeddel. Kép

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#12 Felhasználó inaktív   Dudo King 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.049
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 04. 19:15

HÉ! Nem csak a "piff-puff"-os játékokat szeretjük. Ott vannak az autóversenyes game-k, a szimulátorok, városépítős. Ezzel nem azt szeretném mondani, hogy utáljuk a "piff-puff"-os játékokat, hanem azt, hogy más játékot is ugyan annyira szeretjük (na jó lehet, hogy ez egy kicsit meész állítás volt, de mindegy). Én nem utálom a Sims-t, sőt meg is van, de nem annyira jó játék, mint pl. az UT 2004. Kép KépKépKép (Amúgy tényleg elég lányos játék. Nem ismerek , olyan lányt akinek nem lenne meg ez a game.Kép)

#13 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 04. 21:09

Hat az UT vel en nem hasonlitanam ossze. Osszessegeben sztm az UT nem egy nagy szam meg a maga kategoriajaban sem. Nekem egy het utan kezd uncsi lenni az egesz rohanas loves rohanas loves rohanas loves.

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#14 Felhasználó inaktív   Dudo King 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.049
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 05. 19:08

És az nem unalmos, hogy a Sim-ed elmegy dolgozni, evés, alvás, evés, munka, házépítés, evés, alvás, evés, munka, evés, haverokat felhívni (mert már majdnem meghal az unalomtól, ahogyan én is), alvás...Kép

#15 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 05. 19:36

Hat a sims se egy olyan jatek amit minden nap tobb oraban tudnek nyomni. Unalomuzo, de ezt asszem mar kifejtettem. Amivel tobb orat el tudok szuttyogni azok a RTS-ek, meg nehany "okosabb" FPS. Gondolok itt CS-re, es HALO-ra. De az Unreal se tartozik azok a jatekok koze amik napokon es orakon keresztul a gep ele szogezne.

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#16 Felhasználó inaktív   Dudo King 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.049
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 05. 20:22

Jó! Ok! Az UT tényleg rossz példa volt.

#17 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2004. 04. 10. 23:53

Minden ami Sims, Sims 2 és Singles!: http://sims2hun.atw.hu

#18 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 07. 08. 09:15

Uhhh mit lattam valamelyik nap! Na mit??!! Ennek a jateknak a hirdeteset az uj nokia n-gage-re...pfffff
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#19 Felhasználó inaktív   nostresz 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 02. 07. 19:56

Hy all!!! Help!!!!! Van egy problémám a SIMS 2 játékkal. Feltelepítettem és amikor elakartam indítani azt írta ki, hogy "CD/DVD emulation software has been detected. Please disable all CD/DVD emulation software and re-start the game". Ha tudja valaki,hogy mit kell csinálni kérem írjon. Kössssznostresz

#20 Felhasználó inaktív   General Thomas 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.941
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 02. 07. 20:20

Ezek szerint tört a játékod, amit észrevett és ez miatt nem indul el.
"Az élet szép, csak mindig jön valami és elszúrja" Myko Alto

"Did you know your phone is dead? Do you ever recharge the batteries?"
"They recharge? I just keep buying new phones."
House MD

Téma megosztása:


  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó