HWSW Informatikai Kerekasztal: Grand Theft Auto 4 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (218 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Grand Theft Auto 4

#41 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 06. 07. 01:42

Igazi fless az lesz amikor cangazol kezedben a geppuska es lovoldozol az emberekre bicorol. Kép Az elso amit ki fogok probalni!! Kép

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#42 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 06. 07. 20:08

Hehe mekkora lesz már!!!Csak jöjjön ki...:DDDD
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#43 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 06. 07. 21:34

Szerintem a canga inkabb a fles kategoriaba fog tartozni. Nagy menekuleseket ne ra alapozunk, ahova el tud jutni oda a motor is, csak epp gyorsabb. Fontosabb szerepe, sztem csak akkor lesz, ha mondjuk adnak hozza kuldetest. El tudom kepzelni, hogy mondjuk ujsagkihordo lehetsz. Fles, nem taxizol, hanem ujsagot dobalsz.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#44 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2004. 06. 12. 01:20

Bicóval,ha nekimegy egy gyalogosnak mi lesz?ki lhet lőni majd a kerekét?Eltörik vagy ez is begyülad?Érdekeslesz az biztos csakmár jöjjön:)) 



#45 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 06. 12. 09:48

Hat azert begyulladni csak nem fog! Kép A kereket tuti ki lehet majd loni ha meg nekimesz egy gyalogosnak sztm el fogsz zakozni. Kép

Av [salalausuk Kép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#46 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 06. 12. 19:13

A hivatalos Playstation magazin hasábjain újabb GTA: San Andreas infók láttak napvilágot. Az alábbi érdekes fícsörlistából csemegézhetünk: Változtathatjuk a hajviseletünket. Az újraírt motornak hála hatszor nagyobb a látótávolságunk. Csak a belső helyiségek közötti kolbászolás alkalmával láthatjuk az utálatos loading képernyőt. There are cars with hydraulics. A megjelenésünk más és más reakciókat vált ki az NJK-kból. A zsenyákok alkalomadtán magukra zárják az autókat. Feltűnnek a rendőrmotorosok. Egykerekezhetünk a motorokkal. A játék egy kövér, kétrétegű DVD-n terpeszkedik.
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#47 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 06. 13. 15:23

"Az úszásnak nem lesz nagy szerepe a játékban - szerencsére végre ki lehet mászni az esetlegesen tengerbe/tóba hajtott járgányból az ablakon keresztül A játék kezdetén főhősünk a Liberty City-i reptéren landol gépével. Két korrupt rendőr vár rá, a fuvar helyett azonban az egyik ellenséges banda területén rakják ki héroszunkat. A cél természetesen a menekülés, mégpedig egy BMX segítségével Nagyobb volumenü töltésre az épületekbe való belépéskor lehet számítani A San Andreas ötször olyan hosszú mint a Vice City - a három város külön-külön akkora, mint elődje összeségében A látótávolság a kétszeresére emelkedett, a kevésbé népesebb helyeken pedig a négyszeresére Az autómata célzórendszer alapos változásokon esett át: a célkereszt színe szimbolizálja az éppen befogott ellenség életerejét (értelemszerűen piros - közel a halálhoz ; sárga - közepes sérültségi fok ; zöld - makkegézség) Az autópályát felügyelő rendőri osztag motorral járja az utakat A rend őreinél maradva: helikoptereik rotorjait fegyverként használják: a kocsi vagy akár az üldözött szétszaggatásával próbálnak "rendet" teremteni A darab olyan nagyra sikeredett, hogy csak dupla rétegű DVD-re fért rá"En meg ezt is olvastam rola. Ugy erzem jo jatek lesz ez:)
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#48 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 06. 13. 15:28

Leht csekkolni a képeke!
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#49 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2004. 06. 19. 02:13

A pénznek sokkal nagyobb szerepe lesz benn mint az eddigi részekben.Több száz étterem közül választhatunk ,ha ebédelni akarunk.Nem mindegy,hogy fánkot avagy rendes kaját eszünk-e.Ha elhízunk akkor a járókelők dagadt disznónak hívnak majd minket.Nehezebben mozgunk majd,sőt lesz olyan feladat,amit el sem tudunk végezni dagadt külsővel.De lehet,konditerembe járni és a muszklik megjelenésével a közvélemény is más lesz rólunk a városban(ÁLLAMBAN).

Kiváncsi lennék belső nézetre lesz-e?(Szerintem nem :Đ(



#50 Felhasználó inaktív   BB 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 07. 28. 20:33

Ha minen igaz lessz belső nézet! Sőt azt mongyák lessz olyan köldetés amiben kelleni is fog!  Már nem birok várni Kép 

                                      


A tudás bűn , de én ártatlan vagyok! ·^·^·^·^ Aki tanul az tud, aki tud az felejt. Akkor minek tanulni?! Alá vagyok írva!

#51 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 20. 10:30

Nos talaltam egy erdekes hozzaszolast gtaonline.hu-n.

"Ez most nem San Andreas, hanem GTA4 hír, nagy köszönet érte a PlanetGrandTheftAuto oldalnak.
Egy felhasználó a GTAForums.com-on azt fejtegeti, hogy szerinte miért Tokió lesz a következő GTA helyszíne. Ímhol a teória:
amikor CJ a GTA San Andreas elején megérkezik Los Santosba, a reptéren van egy Érkezés tábla (ezt az épületbelsőt különféle progikkal el lehet érni). A képet láthatjátok, ha a fenti GTAForums-os linkre klikkeltek, s alatta ott a magyarázat, ami magyarul így hangzik:

Liberty - utána GT - ennek jelentése az, hogy Game Three, vagyis Hármas Játék, és tényleg, a GTA III Liberty Cityben játszódik.

Vice - utána VC - Vice City (szerintem ezt mindenki érti)

Carser - utána MH - Manhunt - a R* gyilkolós-kegyetlenkedős játéka, a Manhunt Carser Cityben játszódik.

Leith Int - utána JK. - Leithben (Skócia) van a Rockstar North székhelye, itt egyébként nincs reptér, szóval a JK valószínűleg joke-ot (vicc) jelent.

És íme: Tokyo - utána NG - ez két dolog lehet: vagy Next Game, azaz következő játék, vagy a PlanetGTA szerkesztője szerint Next-Gennek felel meg, azaz következő generációs konzol, ugyanis majdnem 100 %, hogy a GTA4 már ezekre készül.

Johnson - utána OP - hmm, talán One Player? A Johnson az nem kérdés...

Tehát ezekből következtetnek arra, hogy Tokió lesz a GTA4 városa... hivatalos megerősítés nincs, de cáfolat sem érkezett."

"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#52 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 20. 10:40

Idézet

Nos talaltam egy erdekes hozzaszolast gtaonline.hu-n.

"Ez most nem San Andreas, hanem GTA4 hír, nagy köszönet érte a PlanetGrandTheftAuto oldalnak.
Egy felhasználó a GTAForums.com-on azt fejtegeti, hogy szerinte miért Tokió lesz a következő GTA helyszíne. Ímhol a teória:
amikor CJ a GTA San Andreas elején megérkezik Los Santosba, a reptéren van egy Érkezés tábla (ezt az épületbelsőt különféle progikkal el lehet érni). A képet láthatjátok, ha a fenti GTAForums-os linkre klikkeltek, s alatta ott a magyarázat, ami magyarul így hangzik:

Liberty - utána GT - ennek jelentése az, hogy Game Three, vagyis Hármas Játék, és tényleg, a GTA III Liberty Cityben játszódik.

Vice - utána VC - Vice City (szerintem ezt mindenki érti)

Carser - utána MH - Manhunt - a R* gyilkolós-kegyetlenkedős játéka, a Manhunt Carser Cityben játszódik.

Leith Int - utána JK. - Leithben (Skócia) van a Rockstar North székhelye, itt egyébként nincs reptér, szóval a JK valószínűleg joke-ot (vicc) jelent.

És íme: Tokyo - utána NG - ez két dolog lehet: vagy Next Game, azaz következő játék, vagy a PlanetGTA szerkesztője szerint Next-Gennek felel meg, azaz következő generációs konzol, ugyanis majdnem 100 %, hogy a GTA4 már ezekre készül.

Johnson - utána OP - hmm, talán One Player? A Johnson az nem kérdés...

Tehát ezekből következtetnek arra, hogy Tokió lesz a GTA4 városa... hivatalos megerősítés nincs, de cáfolat sem érkezett."
Igazabol csak azert fura nekem az egesz, mert Tokyo nem illik a kepbe abszoludt... Vice City, es Liberty City is fantazia "nevek" voltak. Amiota 3D-s a GTA azota nem jatszodott valos varosban ha jol tudom.
Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#53 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 20. 10:47

Igen, szerintem is igy lehet valahogy. Nah meg ha mar gta 4 les, annak teljesen uj motorra kell epulnie, mert sztem egy negyedik reszt nem adhatnak ilyen grafikaval ki. De azt meg el tudom kepzelni, hogy ugyan ezzel a motorral kiadjanak egy uj gta-t, mondjuk tokio szeru varosban, bar en jobban orulnek egy europai helyszinnek.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#54 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 20. 13:16

Idézet

Igen, szerintem is igy lehet valahogy. Nah meg ha mar gta 4 les, annak teljesen uj motorra kell epulnie, mert sztem egy negyedik reszt nem adhatnak ilyen grafikaval ki. De azt meg el tudom kepzelni, hogy ugyan ezzel a motorral kiadjanak egy uj gta-t, mondjuk tokio szeru varosban, bar en jobban orulnek egy europai helyszinnek.
Meg kell gyozni a R*-t h a magyar utakrol mintazzak a gamet. Az aztan kihivas lenne h nagy sebessegnel az uthibakat korrigald Kép
Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#55 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 20. 13:26

Az az igazság, hogy pont ez az a biznisz, ahol semmit nem lehet tudni előre! Lehet, hogy a következő dobásnál felhagynak a fantázia cuccokkal...de remélem nem. Jó így a GTA, ahogy van, csak kell alá egy csodaszép motor és hajrá! VIVA LA GTA4! Kép

#56 Felhasználó inaktív   lewton 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.025
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 20. 13:57

én csak azon goldolkozom, hogy mivel tudják még überelni a játék nagyságát? gondoljatok bele: SA egy egész államot utánoz le! minden gta-ban (a 3tól kezdve) egyre nagyobbra és nagyobbra törekedtek. mivel lehet ezt überelni? 2 állammal? vagy egy kétszer ekkora állammal? egy országgal? ráadásul a grafika is sokkal szebb lesz. a next-gen konzolok bírni fogják, de a pc-k már kevésbé.

#57 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 20. 14:24

Idézet

én csak azon goldolkozom, hogy mivel tudják még überelni a játék nagyságát? gondoljatok bele: SA egy egész államot utánoz le! minden gta-ban (a 3tól kezdve) egyre nagyobbra és nagyobbra törekedtek. mivel lehet ezt überelni? 2 állammal? vagy egy kétszer ekkora állammal? egy országgal? ráadásul a grafika is sokkal szebb lesz. a next-gen konzolok bírni fogják, de a pc-k már kevésbé.
Siman lehet novelni a mereteket ameddig csak a kepzelet terjed, viszont ennel nagyobb teruletnel meg kell oldani a tenyleg gyors kozlekedest a varosok kozott, mert mar itt is lehet hosszu percekig autokazni ha mondjuk egy lopott autot viszel a dokkba. (pl egyteherszallito gep ami vihetsz kocsit is es mondjuk nem kell vegigulnod amig elrepul egyik pontbol a masikba)
Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#58 Felhasználó inaktív   Sybilla 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.057
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 20. 17:18

Én a legfontosabb fejlesztésnek a grafikát tartanám, hiszen ezen a téren nem változott semmi a Vice City óta - bár a látvány és a környezet gyönyörű. Illetve az utak felfestését is jobban megoldhatnák - a "derékszög" kanyarokra gondolok elsősorban. Az ötleteket viszont szinte alig lehet felülmúlni.

En bloc biztos vagyok benne, hogy még az eddigieknél is jobbat fognak alkotni a kövi epizódban, bárhol is legyen a helyszín! Kép

"Párnánk puha, ágyunk öle lágyan ringat. Aztán zajok jönnek. Felrobbantják az álmainkat. ... Ugye nem félsz?" ;) (Bonanza B.)

#59 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 20. 17:25

Idézet

Én a legfontosabb fejlesztésnek a grafikát tartanám, hiszen ezen a téren nem változott semmi a Vice City óta - bár a látvány és a környezet gyönyörű. Illetve az utak felfestését is jobban megoldhatnák - a "derékszög" kanyarokra gondolok elsősorban. Az ötleteket viszont szinte alig lehet felülmúlni.

En bloc biztos vagyok benne, hogy még az eddigieknél is jobbat fognak alkotni a kövi epizódban, bárhol is legyen a helyszín! Kép
Szerintem a grafikai is szepult nemikepp a VC ota :Đ
Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#60 Felhasználó inaktív   Dudo King 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.049
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 20. 22:53

Már a 3ban is volt egy valós helyszín: Portland.
Ha jól tudom ez volt az első város.
Igaz kisebb mint Tokyo, de valós.

Téma megosztása:


  • (218 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó