HWSW Informatikai Kerekasztal: Ufo Aftermath - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (4 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Ufo Aftermath

#21 Felhasználó inaktív   Sharkys 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 162
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 02. 20:05

Ma elvesztettem a legjobb embereimet és a looserekkel kell nyomulnom, baszki!Egyébként jó játék, csak néha télleg kurva unalmas!


Ez a nap is úgy kezdődött, mint a többi. A farmer kiment a földjére, a tejesember kiszállította a tejet, az elnök pedig lebombázott egy olyan országot, melynek még a nevét sem tudta kiejteni.

#22 Felhasználó inaktív   Nasty 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 179
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 03. 22:40

Holnap kapom meg végre ezt a genyt!

Jó a játék amugy???

Karakterek?Szintlépés?

aszem nem megyek suliba.... Kép Kép Kép Kép


No buts miau!That's the law!

#23 Felhasználó inaktív   Deathunter 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 135
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 04. 10:27

Nasty: olvass vissza. Sok ember leírta a véleményét.

Más: az idétlen lényekzet a Car Crab is hozzá tartozik. Igaz eredeti meg minden, de kicsit nevetséges, hogy fejreállított autók szaladgálnak az erdőben:D lol meg van még néhány baromság, de azért igazán jók is. Viszont mikor a rohadt szürkék elkezdik irányítgatni az embereimet az én is rühellem. Kurva nehéz lett a game egy idő után, el is akadtam ott ahol a titkos orosz bázisról kell elhozni az adatokat. Mindig meghal az összes emberem:D És ami a legrosszabb, ott van kiszévelve a gém:((Kép


Stay with in the Family!

#24 Felhasználó inaktív   Sharkys 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 162
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 04. 19:56

Szerintem a car crab vagy mi csoda egy kutya aki úgy mutálódott, hogy halála előtt bezárták a kocsiba.Kép
Ez a nap is úgy kezdődött, mint a többi. A farmer kiment a földjére, a tejesember kiszállította a tejet, az elnök pedig lebombázott egy olyan országot, melynek még a nevét sem tudta kiejteni.

#25 Felhasználó inaktív   Nasty 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 179
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 05. 17:55

Jaj de nagyon is jó ez a játék!!!!Most hogy átneveztem az embereimet a jagged allianceból jól ismert nevekre már le sem tudok kopni a gameról...Kérdés:ha hazaviszem az ufokat az jó dolog?mi van azokkal akiket nem tudok felvenni???
No buts miau!That's the law!

#26 Felhasználó inaktív   badguy 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.911
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 05. 19:57

csak a hívójelüket nevezted át... az élő ufonautáknak pedig kelleni fog vmi speciális kamra mert addig sorra meg fognak murdálni amint kihámozzák őket a cuccaikból. mindegyikből elég 1 élő elméletileg, a játék viszont úgyis értelmetlenül forszírozni fogja a vigyél haza legalább egy élő nürköt küldetéseket egészen a végéig akár van még mit fejleszteni akár nincs. Kép


"What difference do you think you can make, one man in all this madness?"

#27 Felhasználó inaktív   Sharkys 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 162
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 06. 15:17

Az 51-es közetből el kellett vinnem egy gépet, na az a misszió tetszett, lesznek még ehhez hasonlóak?
Ez a nap is úgy kezdődött, mint a többi. A farmer kiment a földjére, a tejesember kiszállította a tejet, az elnök pedig lebombázott egy olyan országot, melynek még a nevét sem tudta kiejteni.

#28 Felhasználó inaktív   badguy 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.911
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 06. 19:38

Ivánéknál is lesz hasonló. ilyesmik vannak: lelőtt pilótát összeszedni, vmit felrobbantani, vmit elhozni, összes nürkből egyet látni, x mennyiségűt likvidálni, legalább 1 élő nürköt hazavinni, leszállt ufo, lelött ufo, bázis védelem, bázis támadás...
"What difference do you think you can make, one man in all this madness?"

#29 Felhasználó inaktív   Deathunter 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 135
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 07. 12:27

Na és ott vannak a biomassza projektek is:D
Stay with in the Family!

#30 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 08. 11:55

Nem ismerem az előző részeket!Milyen játék is ez????
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#31 Felhasználó inaktív   badguy 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.911
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 08. 15:55

olyasmi mint az X-Com: UFO Defense, Laser Squad, Jagged Alliance, Fallout Tactics...
"What difference do you think you can make, one man in all this madness?"

#32 Felhasználó inaktív   Deathunter 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 135
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 10. 10:03

Csekkold le itt: http://www.hcgamer.h....php?p=11&e=725

Egyébként már kb. a játék közepén járok, terjed az a rohadt biomassza, és még nincs rá ellenszerem:(

Ja és tudja valaki miért van az, hogy néha egy bázisom körül piros/narancs színű keret van? Nem jöttem rá mi ez...


Stay with in the Family!

#33 Felhasználó inaktív   badguy 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.911
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 10. 17:35

"...hogy néha egy bázisom körül piros/narancs színű keret van..."
rohamosan csökkenőben a jelenléted abban a körzetben. ha már piros hamarosan elveszíted vagymi. megoldás: küldetés személyes végrehajtása (nem átadni a CoE-s fiúknak).
"What difference do you think you can make, one man in all this madness?"

#34 Felhasználó inaktív   Nasty 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 179
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 10. 19:07

Ez a game egy igazi BUZISÁG!!!!Eleinte minden ok volt!1 embert nem vesztettem el de most jönnek durva páncélal meg raksival és eséllyünk nincs!mi legyen!kéne sky armor!!!!
No buts miau!That's the law!

#35 Felhasználó inaktív   badguy 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.911
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 10. 20:57

hja, eddig tartott a szoktatás. Kép én nemigen használtam a páncéljaikat a bio armoron kívül. 2-3 sniper 1-2 nehéz fegyveres, nehéz páncélban -a vége felé egyre több- (gatling gun v. duble barell machinegun) a többiek meg a kötszerrel vagy az agyi abajgatóval rohangáltak köztük. bázisvédelemnél is egy jól védhető helyre állítottam őket (vhol a lift közelében). a nehézfegyver(ek) védte(ék) a folyosót, a többiek meg asszisztáltak hozzá mikor mivel. csak várni kell és beszambáznak a fegyverek csöve elé. UFO elfoglalásakor szintén.

"az emberek többsége azt sem tudja mi ellen hadakozik. úgy vagdalkoznak hogy közben csak a saját kis ostobaságuk lebeg fakó tekintetük előtt."


"What difference do you think you can make, one man in all this madness?"

#36 Felhasználó inaktív   Deathunter 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 135
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 11. 14:27

Badguy látom vágod a témát. A válaszod kézenfekvő, mondjuk én is sejtettem, hogy nem jót jelent:D

A taktikádról meg annyit, hogy kipróbálom, bár azt a brutál gépágyűt még nem tudtam használni, mert egyik emberem sem bírja el azt az 50 vagy hány kilót:D

Azért gyakran szopatnak meg az alienek, nem is azzal, hogy szarrá lőnek, hanem mikor elkezdik irányítgatni embereimet. Arra mi a legjobb ellenszer?

dh


Stay with in the Family!

#37 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 11. 11. 16:17

a nehézfegyvereket asszem csak a nehézpáncéllal lehet együtt használni (bár nekem vmiért az egyik emberkém bio armorban is tudott használni gatlingot). a kempingágyúknak (a szétnyithatósKép) nem sok értelmét láttam, kevesebbet sebez és amig pakolgatják ki s be telnek az értékes másodpercek. :Đ amíg ezek nincsenek tényleg szopathatnak rendesen (utána viszont azért mert a koma csigalassúsággal vánszorog a stratégiai fontosságú védelmi pozícióhoz). átveszik az embereidet? nosza, vedd vissza! :-D a fegyver nevére már nem emlékszem de a kis kézifegyverek közt kell keresgélni. utántölteni a harctéren nem lehetett és csak vmi 15-20 alkalomra elég a municíója. ha tudják ezt használni (nálam sose merült fel probléma vele, nemtudom a skillek számítanak e itt) akkor kis csoportokba verődve vkinél mindig legyen ez kéznél. ha vmiért nem tudnák használni akkor meg lehet próbálni magányosan kommandózni (bázisvédelemnél), mert ha átveszik a nürkök legalább másban nem tesz kárt. viszont ha kifogy a kis mocsok naftája a stukiből jöhet a retorzió. Kép (persze jobb vigyázni mert azért ők se magányosan grasszálnak! főleg nem a lift környékén!!)

hja és a legfontosabb menteni, menteni, menteni. ha már egy kicsit is jól állsz ments. az életedet mented! Kép (és nem leszel idegroncs se)

harcra fel! Kép



#38 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 11. 11. 16:19

már megint abszolute nyúbi vagyok?Kép hő, mi történt velem?? bugzik a fórum?

#39 Felhasználó inaktív   badguy 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.911
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 11. 20:12

hmm, most pl nem látom Nasty utolsó (17:akárhányas) üzenetét...Kép
"What difference do you think you can make, one man in all this madness?"

#40 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 11. 21:34

Áááá így már vágom milyen is lehet...hmmm lehet ki próbálom.
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

Téma megosztása:


  • (4 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó