HWSW Informatikai Kerekasztal: Primal - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Primal

#1 Felhasználó inaktív   zz 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 29. 10:04

Sziasztok! Szeretném a segítségeteket kérni! Remélem van valaki köztetek, aki már végignyomta a játékot. Szóval Aetha világában sikeresen elakadtam....Kép, annál a résznél, ahol Sree-nek kellene lemásznia a kútba vízért, de valahogy sehogy sem akar!!! Kínomban már az összes rémséget felszecskáztamKép. Van annak valami jelentősége, hogy Scree mancsában ott figyel a butykos?Ha tud valaki, segítsen, mert én már tiszta ideg vagyok, nem tom mit csináljakKép!

A játék 1ébként teccik, Jen meg jól meg lett csinálva... Ha valódi ember lenne, biztos, hogy elkapnám...


z

#2 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 29. 11:42

javallom keresd fel Ford-ot a fairlane kuk4c freemail p0nt hu-n , ö tesztelte a játékot, biztos tud segiteni! Kép
Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

#3 Felhasználó inaktív   Ford Fairlane 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 496
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 29. 22:17

zz: Nna, akkor valoszinuleg sikerult megcsipned a bugot, amirol sokat hallottam, es amit ezert futolag a cikkben is emlitettem, de ami nalam szerencsere nem jelentkezett. Anno sokat olvastam rola, hogy mind a warez korokben terjengo beta, mind a vegleges PAL verzio egy olyan hibat tartalmaz, ami miatt Scree valahol nem tud lemaszni vagy felmaszni, es ezert a jatek teljesithetetlen, valoszinuleg ez lesz az, amibe botlottal. Allitolag ezen csak csalassal, palyaleptetessel lehet atmenni, ha valaki kifogott egy hibas valtozatot, a fomenuben tartsd lenyomva egy ideig az L1+L2+R1+R2 gombokat, megjelenik a cheat menu, ott ird be a FLINTLOCK kodot a megfelelo helyre, es az osszes Aetha palyat valaszthatod. Remelem tudtam segiteni.

#4 Felhasználó inaktív   zz 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 04. 07:48

Idézet

zz: Nna, akkor valoszinuleg sikerult megcsipned a bugot, amirol sokat hallottam, es amit ezert futolag a cikkben is emlitettem, de ami nalam szerencsere nem jelentkezett. Anno sokat olvastam rola, hogy mind a warez korokben terjengo beta, mind a vegleges PAL verzio egy olyan hibat tartalmaz, ami miatt Scree valahol nem tud lemaszni vagy felmaszni, es ezert a jatek teljesithetetlen, valoszinuleg ez lesz az, amibe botlottal. Allitolag ezen csak csalassal, palyaleptetessel lehet atmenni, ha valaki kifogott egy hibas valtozatot, a fomenuben tartsd lenyomva egy ideig az L1+L2+R1+R2 gombokat, megjelenik a cheat menu, ott ird be a FLINTLOCK kodot a megfelelo helyre, es az osszes Aetha palyat valaszthatod. Remelem tudtam segiteni.

Köszi a segítséget, annyi kérdésem lenne még, hogy nekem sikerült kifognom a bétás játékot, ahhoz is ugyanez a kód kell? Mert hallottam valami olyasmit, hogy a béta és a PAL verzióhoz más cheatek vannak...


z

#5 Felhasználó inaktív   Ford Fairlane 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 496
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 06. 20:36

Oszinten szolva annyira nem vagyok otthon a Primal temaban, hogy a beta, PAL vegleges es NTSC vegleges kozott minden nuansznyi kulonbseget ismerjek. Nekem PAL vegleges van, errol is azt mondtak, hogy hibas, nekem mindenesetre csont nelkul lemaszott ott Scree. Az biztos, hogy a PAL es NTSC valtozatoknak mas kodjaik vannak, copy-paste-elem azokat, amiket talaltam (sajnos NTSC-hez Aetha kodot nem talaltam):

PAL kodok:
FLINTLOCK - Aetha scenes become unlocked in scene select
CHARYBDIS - Aquis scenes become unlocked in scene select
SEABREEZE - Bonus A: Opens 'actors featurette' video
AURORA - Bonus B: Opens up all bonus videos
PSYCHOSIS - Bonus C: Opens up all bonus videos
MIRRORY - Bonus D: Opens up all bonus videos
ASCENDANT - Bonus E ('F'): Opens up all bonus videos
MORTIFIC - Easy Kill: Enemies die after a single attack
DEMONISE - Makes Jen/Scree invulnerable to all enemies
SNOWFLIGHT - Solum scenes become unlocked in scene select
ARCANUM - Tarot Gallery: all cards become unlocked
SUNSTONE - Volca scenes become unlocked in scene select

NTSC kodok:
PRIMAL - Bonus B
LORDOFCHAOS - Bonus C
MORTALIS - Bonus D
OBLIVION - Bonus E
KILLSWITCH - Easykill
MONSTROUS - Invulnerability
MOONPOOL - Unlock Aquis Scenes
WINDCHILL - Unlock Solum Scenes



#6 Felhasználó inaktív   sprexx 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 11. 14:00

Sziasztok!

Valaki esetleg nem tudna kidobni a játékhoz leírást mert szükségem lenne rá most játszok egy hete ajátékkal és már a vizi világban vagyok, de nem tudok tovább jutni egy résznél



#7 Felhasználó inaktív   sprexx 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 11. 15:19

Hiába kérdezősködtem mert addig nézelődtem a weben míg rátaláltam ZZ oldalára

és meg kell mondjam nagyon kemény, jól össze van rakva

minden elismerésem a tiéd ZZ Kép



#8 Felhasználó inaktív   Ford Fairlane 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 496
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 11. 19:17

sprexx: Hamster haverom egesz jo magyar Primal fansite-ot csinalt ide: http://www.zanzarah.hu/primal/, ajanlom, van rajta teljes vegigjatszas is.

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó