HWSW Informatikai Kerekasztal: Starcraft 2 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (13 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Starcraft 2

#21 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 10. 18:08

Latod errol beszelek. A loss-aim 70%-a azert van, mert bena volt a csapattarsam, vagy nem mukodott ossze velunk. Vegulis ha azt vesszuk, ez a kiegyensulyozottsag.. 3v3 ban 3 embert csak masik 3 tud legyozni. Starcraft-ben teljesen mas alapokon van kiegyensulyozva. Ott egy tipusu egyseggel megnyerheted a jatekot. War3 ban minimum 2 fele egyseg, de 3 ajanlott.

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#22 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 21. 16:54

Fuuha mit talaltam. Egy Starcraft bol kifejlesztett Star Wars strategiai jatek. Kép

Nekem egy picit vicces, de azert kiprobalnam. :Đ Ez a jatek a Star Wars: Open Rebellion.

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#23 Felhasználó inaktív   Archon 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 28
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 21. 18:26

DEjó, ezt én is letöltöm :Đ . Mindenesetre lehet, hogy jobb, mint a Galactic Battlegrounds, ami nekem nagyon nemtetszett.



#24 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 21. 19:24

Átírták a képeket, meg pár egységet azt csá. És ezt is pont StarWars-ra, wáhh Kép

#25 Felhasználó inaktív   Archon 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 28
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 21. 22:09

Bah nekem mindeg lefagy a játék elején... Lehet, hogy az a baj, hogy az én SC 1.10 és ez korábbira készült.

#26 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 17. 00:57

Olvastatok a cikket? Hozzaszolasokat ide varok!

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#27 Felhasználó inaktív   xuldar 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 293
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 17. 14:22

Nagyon várjuk. De ennél a hírnél még öreganyám korhadt diófájának is több hírértéke van. Ennyi erővel én is benyöghetném, hogy "hallottam, hogy már készül a Diablo3". Semmi konkrétum. És vannak, akik ebből megélnek Kép (nem az itteni hírszerkesztőnek szól, hanem annak a bizonyos jólértesült embernek)

Ja, igen, úgy látom, kezdenek elterjedni a "nem szabványos" 50x50 pixeles avatarok...Kép


Emphaty arises Whilst Thou drapest the world in Black The only colour that can paint my soul... -Arcturus- 2004.09.01 18:00 Bp, A38 Állóhajó

#28 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 17. 14:38

Szerintem abbol senki nem el meg, h hireket szivarogtat ki. Foleg miutan nem fiezto forrasbol szarmazik ez se. Nemtudom miert nincs ennek hirerteke, ujat hozott es remenyt adott. Ha valaki szopatni akarja az embereket, mindezt mar regesreg megtehette volna. Es ha mar lett volna ilyen szivatas akkor arrol tudnek.

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#29 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 17. 14:45

Mindentől függetlenül szerintem akkora kamu, mint a ház. A Blizzard sosem csinál ilyeneket, hogy továbbfejleszt pár új egységet, lesz Hyper-szuperlisk meg UltraCarrier és jóvan. Ezen az infün szerintem látszik, hogy valaki leült, kicsit "továbbgondolt" pár egységet és poénból kiadta, mint "hivatalos" infót.

Ha a Blizzard új játékot ad ki, az tetemesen különbözik az előzőtől.

#30 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 17. 14:53

Ezen en is gondolkodtam. Viszont atgondolt. Amugy a War3-ban is vannak "tovabbfejlesztett" egysegek. A masik meg, h en regen lattam a Starcraft alfajat, az osszes egyseget belole, aztan a korai, es kesobbi betat is. Rengeteget valtoztak a karakterek az alfatol. Kinezetben, es nevben is. Az epuletek a kezelo felulet minden. Hatalmasat valtoztak, atmentek 3.5 evolucion.. mert ugye a utolso beta es a piaci verzio kozott mar nem sok kulombseg volt. Ha tenyleg csak most kezdtek hozza, akkor siman lehetnek meg kialakulatlan otlet nevek amik itt is szerepeltek. Ezzel nem azt akarom bizonygatni h nem kamu, de ezeket azert figyelembe kell venni.

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#31 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 21. 15:29

Szerintem is az a helyzet, hogy nevek szinte boztos, hogy valtozni fognak, az is lehet, hogy kulsore se fognak majd hasonlitani elodjeikre, de amiket tudnak azok nagyon realisnak tunnek nekem. Persze lehet, hogy csak egy Avi&Ca$h fajta fanatikus rajongo brigad osszeult egy kis zoldseg kisereteben, es kitalaltak ezt azt. En csak akkor fogok remenykedni, ha mar kesz lesz a game! Akkor is csak abban, hogy minnel hamarabb meglegyen...
Kép

#32 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 21. 19:12

Az meg jo sok ido mire ezt kezbentarthatjuk. Kép

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#33 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 21. 19:15

Nekem viszont mar jo elore el kell gondolkzonom arrol, hogy hogyan fogom a kezemben tartani, mert ugyebar nekem box-om van... :-D A pc-met meg nem hiszem hogy fejleszteni fogom mar, nem eri meg az az igazsag... lehet, hogy suru vendeg leszek nalad G. ... :Đ
Kép

#34 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 21. 19:18

Hat sztm mire ez piacra kerul siman osszeszedhetsz annyi penzt, h egy csucs PC-d legyen. Kép

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#35 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 23. 14:38

Hat ez bizony tuti! Csak a gond az, hogy en pc-re 5 forintot nem koltok, ennel mar az is jobb, ha a kukaba dobom ki a penzem... A pc gyorsabban "inflalodik" meg a forintnal is... :Đ
Kép

#36 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 23. 16:59

Jo akkor vegyel Mac-et bakker, a Blizzard ugyis kiadja minden Game-jat Mac-re! A masik, h a HALO is felhasznalo baratabbnak bizonyult Mac-en, miert ne lenne igy ezzel is?! En is tervezem egy Mac ujitasat. Kép

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#37 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 08. 26. 11:14

Te mirol beszelsz? Tisztaban vagy vele h miket irsz? NEM IS LETEZIK STARCRAFT 2 AKKOR HOGY A POKOLBAN KOPPINTOTTAK VELE BARMIT IS! A masik h nem kepzelheted h a Blizzard barkitol is lopna otletet egy mar futo es rendkivul sikeres jatekahoz?? Ha kicsit atnezed a jatekpiacot meglatod h a Blizzardtol lopkodnak rendszeresen (pl ez az Armies of Exigo rettenet).


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#38 Felhasználó inaktív   xuldar 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 293
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 08. 26. 12:50

A másik agymenés az, hogy teljesen más egységek lesznek a 2-ben. Könyörgöm, ugyanannál a fajnál nem lesznek óriási változtatások! Akkor már nem ugyanarról a fajról beszélünk. Meg lehet nézni a WC1-2-3 összes részét, az alapok ugyanazok. Nyilván jönnek-mennek újy egységek, de ami maradt, azon nem változtattak.

Rasielnek amúgy is személyiségi problémái lehetnek, ahogy elnézem, kóros beilleszkedési kényszere van, de inkább hanyagolni kéne a semmitmondó beszólásokat, feleslegesen nem kell hozzászólni minden témához. Az avatarját meg sűrűbben cseréli, mint én az alsógatyámat, pedig nem vagyok igénytelen. 12? Talán 13 éves lehet a srác?

Ezzel nem elüldözni akarlak Rasiel, de hidd el: a kevesebb néha több. Majd rájössz magadtól is.


Emphaty arises Whilst Thou drapest the world in Black The only colour that can paint my soul... -Arcturus- 2004.09.01 18:00 Bp, A38 Állóhajó

#39 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 08. 26. 12:56

11? Kép


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#40 Felhasználó inaktív   Rasiel 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 327
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 08. 26. 13:40

Ok megprópálom fékentartani magam! Már letöröltem azokat az üziket ! Így már jó?
Jelenleg Argo és Kontroll rulez van nálam!!!

Téma megosztása:


  • (13 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

2 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 2 vendég, 0 anonim felhasználó