HWSW Informatikai Kerekasztal: Starcraft 2 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (13 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Starcraft 2

#41 Felhasználó inaktív   Rasiel 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 327
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 08. 26. 13:47

El olvastam azt amit a képekhez írtál és tényleg kicsit fura sorry! Egyébként igen 11.
Jelenleg Argo és Kontroll rulez van nálam!!!

#42 Felhasználó inaktív   xuldar 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 293
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 08. 26. 13:51

Biztos észrevetted, hogy van "módosítás" gomb is a hozzászólásaid alatt. Inkább ezt használd, ha pár percen belül  pár szót akarsz még hozzáfűzni a korábbi mondandódhoz. Javaslom ennek elkövetését, aztán pedig az utóbbi 3-ból 2 hozzászólás törlését.
Emphaty arises Whilst Thou drapest the world in Black The only colour that can paint my soul... -Arcturus- 2004.09.01 18:00 Bp, A38 Állóhajó

#43 Felhasználó inaktív   xuldar 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 293
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 08. 26. 14:27

Félreértettél, egy üzenetben is lehet több embernek válaszolni, mint pl én tettem a 13:50-es hozzászólásomban. Te viszont 3 üzenetben 3 sort írtál, ebből az egyik egyszavas volt. Ezekről beszélek. Ezt szívesen hozzáírtam volna az előzőhöz, de akkor nem látod, hogy válaszoltam neked.

Részemről ezzel a téma lezárva.


Emphaty arises Whilst Thou drapest the world in Black The only colour that can paint my soul... -Arcturus- 2004.09.01 18:00 Bp, A38 Állóhajó

#44 Felhasználó inaktív   WrongWay 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 479
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 08. 26. 17:38

Idézet

Te mirol beszelsz? Tisztaban vagy
vele h miket irsz? NEM IS LETEZIK STARCRAFT 2 AKKOR HOGY A
POKOLBAN KOPPINTOTTAK VELE BARMIT IS! A masik h nem kepzelheted h a
Blizzard barkitol is lopna otletet egy mar futo es rendkivul sikeres
jatekahoz?? Ha kicsit atnezed a jatekpiacot meglatod h a Blizzardtol
lopkodnak rendszeresen (pl ez az Armies of Exigo rettenet).




Nekem kezd tele lenni a tököm azzal,hogy divat lett a Blizzardot fikázni.Már rengeteg fórumon tapasztaltam,hogy a kis 12 éves pöcs fikázza a Blizzardot,miközben amikor pölö a Warcraft2 megjelent,ő még kiscsoportos volt az oviban.....

#45 Felhasználó inaktív   Rasiel 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 327
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 08. 26. 17:44

Rólam beszélsz?
Jelenleg Argo és Kontroll rulez van nálam!!!

#46 Felhasználó inaktív   xuldar 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 293
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 08. 26. 17:47

Ezt én sem értem. Manapság már szinte csak a Blizzard hoz ki minőségi játékokat, amit nem un meg 3 hét alatt az ember. Esetleg még az ID Software-t is ide sorolnám, pedig nem vagyok híve az fps-nek. Az eredeti játékaim is mind Blizzardosak. Vajon miért? A mostani új emberkezdemények meg azért fikázzák, mert ez a menő, a divat. Hogy a tökünk tele van a világgal. Hja, a kemény 15 évükkel aztán tapasztaltak a srácok...  
Emphaty arises Whilst Thou drapest the world in Black The only colour that can paint my soul... -Arcturus- 2004.09.01 18:00 Bp, A38 Állóhajó

#47 Felhasználó inaktív   Rasiel 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 327
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 08. 26. 20:34

Egyébként lost of link azt hittem ezt az ügyet már elsimítottuk!
Jelenleg Argo és Kontroll rulez van nálam!!!

#48 Felhasználó inaktív   WrongWay 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 479
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 08. 26. 21:11

Lehet hogy hülye vagyok de mit jelent a "lost of link"?

#49 Felhasználó inaktív   Rasiel 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 327
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 08. 26. 21:31

Lemaradtam azt jelenti!
Jelenleg Argo és Kontroll rulez van nálam!!!

#50 Felhasználó inaktív   MiNdErBiNdEr 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 117
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 10. 20. 17:22

Nahali! Nagyon tájékozatlan vagyok...lesz starcraft 2-önk? vagy nem? mikor? már fejlesztik? little hint?
"Some say the end is near. Some say we'll see armageddon soon. I certainly hope we will. I sure could use a vacation from this Bullshit three ring circus sideshow of Freaks "

#51 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 10. 20. 21:38

Pont erről volt eddig szó a topicban. Csak hogy röviden válaszoljak: egyenlőre nem valószínű.

#52 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 10. 21. 00:20

Akkora hibát követ el a Blizzard ezzel, hogy az csak na!!!! A legnagyobb kasza lehetne, arról nem is beszélve, hogy inmáron 3D-ben milyen csodákat lehetne csinálni!?!?!

#53 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 10. 22. 13:14

SC2-nek meg mindig hire sincs. Epp eleg elfogaltak a Starcraft Ghost, es a World of Warcraft-el. + erre rajon a War3TFT folytonos karbantartasa figyelese hekkerek kiszurese. Gondoljatok bele ha elkeszul WoW akkor minden figyelmuk arra fog osszpontosulni es War3-at el fogjak hanyagolni (ahogy Stacraft-el teszik). Ez a sorsunk. Mivel most kidobnak meg egy Warcraft-es es Starcraft-es jatekot siman lehet h Diablo sorozat folytatasan fognak dolgozni a jovoben.


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#54 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 10. 22. 13:25

Javasolnék egy külön gárda felállítását ezekre a projectekre! Azt hiszem volna miből és volna is létjogosultsága!

#55 Felhasználó inaktív   kismonguz 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 41
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 10. 27. 13:17

Nos....A napokban találtam a neten (miközben keresgettem) egy számomra érdekes mondatot. Igy hangzott: StarCraft2- Shadows of Xal'Naga (A teremtők árnyaiban-asszem így szól a magyar fordítás). Ilyen cím alatt én már elolvastam egy StarCraft könyvet a nyáron. Ezekszerint akkor a könyv már a második részről szól? Kicsit érdekes lenne, hogy a második részről készült könyv hamarabb ideér, mindt az előző rész mási két könyve Én legalábbis hazánkban még nem találkoztam szembe a "Tűzkeresztség"-en kívül másik résszel. Amikor megvettem azt hittem a Protossok küldetéséről fog szólni, de teljesen másik történet! Most én sem tudom mit is gondoljak az egészről.

#56 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 10. 27. 14:52

Szerintem annak koze nincs a sc2-hoz, vagy a hir kamu, vagy csak veletlenul tettek oda azt a "2"-est.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#57 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 10. 27. 15:15

Vagy legalabbis egy fantazia szulemeny ami azert valahol kozel van az SC2 storyjahoz ami nincs is Kép de azert vagod mire gondolok.. Kép


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#58 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 10. 27. 15:29

Ertem, de nem is biztos, hogy nincs, a HL2-ot is eleg sokaig titokban tudtak tartani.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#59 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 10. 27. 15:30

Hat jah de azert csak elszortak volna mar valami erdemleges infot a nyalcsorgato rajongoknak. :Đ


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#60 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 10. 27. 15:38

A Tuzkeresztseget olvastam, ezt a konyvet meg nem, viszont tuti, hogy csak fantazia az egesz, hiszen ezek altalaban azok szoktak lenni...
Kép

Téma megosztása:


  • (13 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó