HWSW Informatikai Kerekasztal: World of Warcraft - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (51 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 49
  • 50
  • 51
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

World of Warcraft

#1001 Felhasználó inaktív   megalonagyix 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.323
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 04. 01. 11:21

F2P-é válhatozhat? Mindenképp érdekes, attól eltekintve hogy április elseje van.

#1002 Felhasználó inaktív   Icedax 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 23
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 04. 11. 16:03

én is wow-oznék csak hát 18 giga megerőltetőKép

#1003 Felhasználó inaktív   Icedax 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 23
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 04. 11. 16:03

de van xbox-omKép

#1004 Felhasználó inaktív   izomkukac 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 63
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 04. 14. 20:58

Idézet

de van xbox-omKép
szvsz a wow jobban megéri mint az Xbox Kép

#1005 Felhasználó inaktív   Kael 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 5
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 24. 16:45

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Hi. Érdemes befektettni ebbe a játékba? Mert azt hallotam hogy sokan veszik... Kép
Hali!

Hát ha van havi 3.500 Ft-od, és plusz 14.000 Ft-od a sima WoW-ra, a Burning Crusade-re, és a Wrath of the Lich King-re akkor megéri, mert végeredményben nagyon szórakoztató játék, és a története is izgalmas. Sok kis izgalmas részletet is tartalmaz.
Ha nem HardCore játékosként fogod játszani akkor igen, mert a nagyon komolyan veszed akkor magábaszív, és függő leszel, szóval csak lazán kell venni. Természetesen a nyelvtudás előny, mert többnyire a játékosok angolul beszélnek, de sok magyar is van, akik magyar guildeket csinálnak, így egy jó baráti kör is kialakulhat.

Végeredményben ha csak szórakozni akarsz, amire a játék hivatott akkor megéri, de ha nagyon komolyan veszed, akkor nem, mert csak felidegeled magad. Szóval a játékszokásaidtól függ. KépKépKép
Nem kell különösebben a boltba keresgélni, mert kérdem én ... VAJON mire való az UTorrent? :Đ Kép
Én is nem régkezdtem de azóta nem nyomtam ki a gépem mert függő vagyok csak a wownak élek sajnos ez van nem tudok mit csinálni de nem baj célom hogy a wow úra legyek.Nem ám amúgy aki wow fűggő azt agyon kéne ütni én nagyon szeretem ezt a stilust és most 53mas vagyok night elf druid-al de kezd unalmas lenni....Inkább elsőnek warezold le és ha tetszik vedd meg!!!Mert az eredeti aztmondják hogy állat sokkal jobb de tört szerverek meg hobbi célból és hogy megismerd a világot arra jó.
honnan szedted le a magyar wow-ot?

#1006 Felhasználó inaktív   Kael 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 5
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 24. 16:49

lehet normális magyarnyelvű wow-ot leszedni valahonnan és ha igen honnan kösz a válaszért előre isés légyzi ide írjatok : wodka121@gmail.com

#1007 Felhasználó inaktív   Bbogesz 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.541
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 24. 17:38

Idézet

lehet normális magyarnyelvű wow-ot leszedni valahonnan és ha igen honnan kösz a válaszért előre is és légyzi ide írjatok : wodka121@gmail.com
Én nem tudok róla de vannak itt nálam nagyobb WoW-osok is. Mivel itt a "leszedés" dolgot nem preferálják (nem szeretik) ezért nem is hiszem hogy érdemleges választ kapsz bár ki tudja? Én ahol játszom egy privát magyar szerveren ott ahogy néztem elkezdték fordítani a küldiket olyan 40Lvl körül de elég ritka. A kezelőfelület az egy az egyben eredeti angol de nem olyan vészes a dolog. Ha elkezdesz játszani hamar bele lehet jönni főleg ha már játszottál más ingyenes magyar nyelvű játékkal (pl Gates of Andaron). Amúgy amit melítettem játék annyira hasonszőrű a WoW-val hogy majdnem ugyanaz. Érdemes azzal kezdeni és akkor a WoW sem lesz gond.

Jó játékot!


#1008 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 24. 17:43

Nincs hivatalos magyar verzió a játékból, ami azt jelenti, hogy nincs eredeti magyar kliens sem.

#1009 Felhasználó inaktív   Batri 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.418
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 24. 18:04

Idézet

Nincs hivatalos magyar verzió a játékból, ami azt jelenti, hogy nincs eredeti magyar kliens sem.
sőt még nem hivatalos magyar verzió sincs. Bár egy lelkes forditócsapat elkezdett egy addont, amivel leforditják a questeket BC-től. A vanilla questeknek nem álltak neki, mert az úgyis megváltozik a Cataclysm-ban.

ui: InGen csak 1 bétakulcsot kaptatok?

#1010 Felhasználó inaktív   Eramnius Dw of Gamekapocs 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 425
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 24. 19:10

Idézet

Nekem az lenne a kérdésem, hogy paladinhoz milyen munka, vagy micsoda illik? (olyan mint pölö a főzés, favágás, kovácsolás, satöbbi... Régebben mage-m volt, ahhoz valami tekercskészítést ajánlottak...) A válaszért előre is kösz.
A Palának a BS is nagyon jól jön, odabaszós cuccok vannak, de a JC is tényleg príma, mindakettő mellé Mining NAGYON ajánlott. Még maximum egy Alc-Herba-val próbálkozhatsz, az is jól jön, bár ez a szerver droppjától is függ.
<DeSKAsok>
Eramnius Dw of the Shattered Sun


Doktorátusim van terrorból

#1011 Felhasználó inaktív   Spider925 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 36
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 25. 10:22

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Hi. Érdemes befektettni ebbe a játékba? Mert azt hallotam hogy sokan veszik... Kép
Hali!

Hát ha van havi 3.500 Ft-od, és plusz 14.000 Ft-od a sima WoW-ra, a Burning Crusade-re, és a Wrath of the Lich King-re akkor megéri, mert végeredményben nagyon szórakoztató játék, és a története is izgalmas. Sok kis izgalmas részletet is tartalmaz.
Ha nem HardCore játékosként fogod játszani akkor igen, mert a nagyon komolyan veszed akkor magábaszív, és függő leszel, szóval csak lazán kell venni. Természetesen a nyelvtudás előny, mert többnyire a játékosok angolul beszélnek, de sok magyar is van, akik magyar guildeket csinálnak, így egy jó baráti kör is kialakulhat.

Végeredményben ha csak szórakozni akarsz, amire a játék hivatott akkor megéri, de ha nagyon komolyan veszed, akkor nem, mert csak felidegeled magad. Szóval a játékszokásaidtól függ. KépKépKép
Nem kell különösebben a boltba keresgélni, mert kérdem én ... VAJON mire való az UTorrent? :Đ Kép
Én is nem régkezdtem de azóta nem nyomtam ki a gépem mert függő vagyok csak a wownak élek sajnos ez van nem tudok mit csinálni de nem baj célom hogy a wow úra legyek.Nem ám amúgy aki wow fűggő azt agyon kéne ütni én nagyon szeretem ezt a stilust és most 53mas vagyok night elf druid-al de kezd unalmas lenni....Inkább elsőnek warezold le és ha tetszik vedd meg!!!Mert az eredeti aztmondják hogy állat sokkal jobb de tört szerverek meg hobbi célból és hogy megismerd a világot arra jó.
honnan szedted le a magyar wow-ot?
nincs magyar wow :-D

#1012 Felhasználó inaktív   Batri 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.418
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 08. 06. 08:50

Tudom, itt nem sok mindenkit érdekel, de azért leirom. Tegnap délután az Arathor szerveren meglett a realm first 25 HC-s Lich King, nagy bánatomra horda félről.

#1013 Felhasználó inaktív   megalonagyix 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.323
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 08. 06. 09:04

Üzenet megtekintéseIdézet: Batri - Dátum: 2010. 08. 06. 08:50

Tudom, itt nem sok mindenkit érdekel, de azért leirom. Tegnap délután az Arathor szerveren meglett a realm first 25 HC-s Lich King, nagy bánatomra horda félről.

unokatesóm arathoron wowozik, hordás. Gerix a neve, bár kétlem hogy ők vitték volna le. :p Amikor legutóbb náluk voltam Dreamwalker is csak 7.-re ment le.

#1014 Felhasználó inaktív   izomkukac 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 63
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 08. 06. 10:04

Éljen a horda :D (kivéve a homár blood elfek)

#1015 Felhasználó inaktív   Walkyria 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 263
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 08. 22. 21:34

Van eladó accom, kell valakinek?
"A hím körbejár, de soha nem fog az állandóságra szagot, hiszen csak a saját farka után forog körbe és körbe."
By D.G.

"Ma meg mik vannak? DJ fisz-f@szom újra mixelte a kis maxi újra remixelt megamixét, ami az egyik nagy lemez 3. számának a remixelt új maxija..." By Lenny

#1016 Felhasználó inaktív   Nesquik 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 83
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 08. 28. 20:57

Sziasztok. Mostanság fizettem elő eredetire minden nagyon jó és szép kivéve azt hogy van egy kis laggom. Havernak is. De megkérdeztünk más magyarokat és ők azt mondják hogy a 120-as ms ellenére nekik semmi gond. Nemtudjátok esetleg mi lehet a probléma? Arathoron játszom 5 megás Invitel netem van.

#1017 Felhasználó inaktív   Speper 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 608
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 08. 29. 10:03

Üzenet megtekintéseIdézet: Nesquik - Dátum: 2010. 08. 28. 20:57

Sziasztok. Mostanság fizettem elő eredetire minden nagyon jó és szép kivéve azt hogy van egy kis laggom. Havernak is. De megkérdeztünk más magyarokat és ők azt mondják hogy a 120-as ms ellenére nekik semmi gond. Nemtudjátok esetleg mi lehet a probléma? Arathoron játszom 5 megás Invitel netem van.


Szia!

Eredetin ha egy kicsit laggolsz az annyira nem is gond... tehát ott még ez egy alap dolog. Nekem is tört után kicsit furcsa volt, mintha később reagálna a játék, de egy idő után teljesen megszoktam és nem volt semmi gond. :) Bár ha annyira laggolsz, h játszhatatlan akkor már nálad lesz a hiba, vagy a szervernél. Vannak ilyen napok, hogy hatalmas lagg van, nem lehet játszani, de akkor ált. a Blizz ad ajándék napokat :)
Enjoy your life . . .

#1018 Felhasználó inaktív   Nesquik 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 83
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 08. 29. 11:27

Üzenet megtekintéseIdézet: Speper - Dátum: 2010. 08. 29. 10:03

Szia!

Eredetin ha egy kicsit laggolsz az annyira nem is gond... tehát ott még ez egy alap dolog. Nekem is tört után kicsit furcsa volt, mintha később reagálna a játék, de egy idő után teljesen megszoktam és nem volt semmi gond. :) Bár ha annyira laggolsz, h játszhatatlan akkor már nálad lesz a hiba, vagy a szervernél. Vannak ilyen napok, hogy hatalmas lagg van, nem lehet játszani, de akkor ált. a Blizz ad ajándék napokat :)

Értem. Nem játszhatatlan csak igen ahogy te is mondtad tört után kissé furcsa hogy nem azonnal reagál. :happy: Kis késés van de nem vészes igazából ilyen lootoknál látszik meg igazán meg talán spelleknél egy kicsit. Remélem PVP-nél nemfog akadályozni túlságosan, :) és köszönöm a választ!

#1019 Felhasználó inaktív   Batri 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.418
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 08. 29. 11:52

Üzenet megtekintéseIdézet: Nesquik - Dátum: 2010. 08. 29. 12:27

Értem. Nem játszhatatlan csak igen ahogy te is mondtad tört után kissé furcsa hogy nem azonnal reagál. :happy: Kis késés van de nem vészes igazából ilyen lootoknál látszik meg igazán meg talán spelleknél egy kicsit. Remélem PVP-nél nemfog akadályozni túlságosan, :) és köszönöm a választ!


Gondolom magyar tört szerveren játszottál, a hivatalos EU szerverek pedig Franciaországban vannak ha jól tudom. Szóval kicsit több idő mire az adatok oda-vissza érnek.

Téma megosztása:


  • (51 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 49
  • 50
  • 51
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó