HWSW Informatikai Kerekasztal: Lock-On: Modern Air Combat - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Lock-On: Modern Air Combat

#1 Felhasználó inaktív   Kaboca 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 02. 16. 11:33

Sziasztok Azt szeretném megkérdezni, hogy lehet-e saját skineket rakni a gépekre. pl: a magyar szineket és századjelvényeket?Egyébként nagyon jó , tetszik végre egy korrekt game.Ha valaki tud segíteni ebben a kérdésekben írjon kösz. Jó lenne ha nem csak a vaskereszetes migek karcolnák az eget.csöváz

#2 Felhasználó inaktív   Kaboca 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 02. 16. 11:36

ja és tud valaki valami magyarnyelvű pdf-et, a játékkal kapcsolatban kézikönyvet, vagy valami hasonló letölthető cuccot?

#3 Felhasználó inaktív   Lock 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 314
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 02. 16. 22:31

ja és tud valaki valami magyarnyelvű pdf-et, a játékkal kapcsolatban kézikönyvet, vagy valami hasonló letölthető cuccot?
Még nem találkoztam ilyesmivel, és szerintem ne is nagyon reménykedj.... Ez olyan kis piac (Magyarország), hogy nem fogják törni magukat... Ha egy játékos önként lefordítja az már más...

#4 Felhasználó inaktív   Lock 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 314
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 02. 16. 22:34

Sziasztok Azt szeretném megkérdezni, hogy lehet-e saját skineket rakni a gépekre. pl: a magyar szineket és századjelvényeket?Egyébként nagyon jó , tetszik végre egy korrekt game.Ha valaki tud segíteni ebben a kérdésekben írjon kösz. Jó lenne ha nem csak a vaskereszetes migek karcolnák az eget.csöváz
Mindent lehet, csak akarni kell. De őszintén szólva én nem másztam bele ennyire a játékba, csak játszottam vele... :Đ)) Most komolyan. Ménem jó ahogy kinéznek? Hát lehet hogy igazad van, de én az elbrult gépfestésektől meg zászlóktól és jelvényektől idegrángás szoktam kapni... Sajna most nincs fenn ez a nagyszerű játék a gépemen, de nem hiszem, hogy ez egyszerűen megoldható lenne... Mit szeretnél felfesteni?

#5 Felhasználó inaktív   Avvoltoio 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 10
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 12. 14:07

Feltettem a játékot, de nagyon szaggat, ennyire optimalizálatlan a játék? mert egy intel 1.7GH, 384 mega ddr ram, ati 9600xt kártyával ellátott gépem van.
 Avvoltoio oldala

#6 Felhasználó inaktív   zoenn 

  • Törzsvendég
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 1.270
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 12. 15:23

Idézet

Feltettem a játékot, de nagyon szaggat, ennyire optimalizálatlan a játék? mert egy intel 1.7GH, 384 mega ddr ram, ati 9600xt kártyával ellátott gépem van.
Nem annyira igényes és a legújabb patch felhúzásával kifejezetten szépen fut a mai gépeken. A te konfigodba bizony elkéne még egy kis procierő és RAM, addig biza marad a Low settings.

#7 Felhasználó inaktív   Lock 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 314
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 24. 20:24

Idézet

Idézet

Feltettem a játékot, de nagyon szaggat, ennyire optimalizálatlan a játék? mert egy intel 1.7GH, 384 mega ddr ram, ati 9600xt kártyával ellátott gépem van.
Nem annyira igényes és a legújabb patch felhúzásával kifejezetten szépen fut a mai gépeken. A te konfigodba bizony elkéne még egy kis procierő és RAM, addig biza marad a Low settings.

Aszta-paszta. Én őszintéül megaszondva több mint 2 éve toltam ezt a játékot utoljára, de nekem akkor csak egy 1800+ DUronom volt 256Mega rammal... videokártya pedig sehol nem volt egy 9600-hoz képest...

#8 Felhasználó inaktív   MadDog1212 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 02. 14. 23:31

Hali ! Ha valaki meg tudná mondani hogy lehet bekapcsolni a smoke generatort azt megköszönném, mindent kipróbálltam de semmi nem jött be.

#9 Felhasználó inaktív   kuruc48 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 66
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 09. 22. 08:30

üdv minden acélharcosnak! nos nálam pengén fut ez a gamma! végre nem egy olyan játék ahol csak bepattanok a gépbe s hadd szoljon!! magasság dölésszögmeg minden!! a gépembe elég a vas nálam nem szaggat! igaz eddig még senkit nem szedtem le csak aföldet turtam fel!
KURUC48

#10 Felhasználó inaktív   kuruc48 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 66
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 09. 24. 19:58

szasztok!

tudnátok egy helkikopter szimulátort ajánlani?

köcike!!


KURUC48

#11 Felhasználó inaktív   PACALT007 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 16
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 10. 27. 09:06

nyemKép
<<G\\E||R//Y>>

#12 Felhasználó inaktív   garfieldda 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 26. 13:16

Sziasztok!Nem rég kezdtem el játszani a Lock On szimulator játékkal és olyan problémám van hogy,Az összes MÍG ill. SU gépek az egekbe emeli az orrát ha kicsit megemelem a tolóerőt. De mind ezt olyan szinten hogy, a botkormányt teljesen előre kell nyomnom hogy egyenesbe tudjam tartani a gépet.Tudnátok ebben segíteni? Előre is köszönöm! :)Boldog karácsonyt! Kép

#13 Felhasználó inaktív   dragon83 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 29. 13:00

Idézet

Sziasztok! Nem rég kezdtem el játszani a Lock On szimulator játékkal és olyan problémám van hogy, Az összes MÍG ill. SU gépek az egekbe emeli az orrát ha kicsit megemelem a tolóerőt. De mind ezt olyan szinten hogy, a botkormányt teljesen előre kell nyomnom hogy egyenesbe tudjam tartani a gépet. Tudnátok ebben segíteni? Előre is köszönöm! :Đ Boldog karácsonyt! Kép
Ha minden igaz, ezt egy bug okozza. Próbáld meg azt, hogy Config könyvtárban lévő producer.cfg fájl nyisdd meg, és erre írd át: ForceFeedbackEnabled = false
Ha nem force feedback-es a joystickod, akkor is írd át.

Kuruc48, a DCS: Black Shark a jelenlegi legrealisztikusabb helikopter szimulátor.

#14 Felhasználó inaktív   Lacee8282 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 05. 08. 19:20

Idézet

Idézet

Sziasztok! Nem rég kezdtem el játszani a Lock On szimulator játékkal és olyan problémám van hogy, Az összes MÍG ill. SU gépek az egekbe emeli az orrát ha kicsit megemelem a tolóerőt. De mind ezt olyan szinten hogy, a botkormányt teljesen előre kell nyomnom hogy egyenesbe tudjam tartani a gépet. Tudnátok ebben segíteni? Előre is köszönöm! :Đ Boldog karácsonyt! Kép
Ha minden igaz, ezt egy bug okozza. Próbáld meg azt, hogy Config könyvtárban lévő producer.cfg fájl nyisdd meg, és erre írd át: ForceFeedbackEnabled = false
Ha nem force feedback-es a joystickod, akkor is írd át.

Kuruc48, a DCS: Black Shark a jelenlegi legrealisztikusabb helikopter szimulátor.
Szia! A problémát nagyon könyü orvosolni! Nem kell semmit átirni! Egyszerüen kapcsold be a magasági stabilizátort (alapértelmezet bill.: H) Repülj vele ugy egy kicsit full gázon! És miután kikapcsolod (ismét nyomd meg a H betüt) a gépek nem fogják már emelgetni az orrukat és tökéletesen irányithatok lesznek!!!!!! Saját tapasztalat és bevált!

#15 Felhasználó inaktív   tobal 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 03. 23. 17:37

Idézet

Idézet

Idézet

Sziasztok! Nem rég kezdtem el játszani a Lock On szimulator játékkal és olyan problémám van hogy, Az összes MÍG ill. SU gépek az egekbe emeli az orrát ha kicsit megemelem a tolóerőt. De mind ezt olyan szinten hogy, a botkormányt teljesen előre kell nyomnom hogy egyenesbe tudjam tartani a gépet. Tudnátok ebben segíteni? Előre is köszönöm! :Đ Boldog karácsonyt! Kép
Ha minden igaz, ezt egy bug okozza. Próbáld meg azt, hogy Config könyvtárban lévő producer.cfg fájl nyisdd meg, és erre írd át: ForceFeedbackEnabled = false
Ha nem force feedback-es a joystickod, akkor is írd át.

Kuruc48, a DCS: Black Shark a jelenlegi legrealisztikusabb helikopter szimulátor.
Szia! A problémát nagyon könyü orvosolni! Nem kell semmit átirni! Egyszerüen kapcsold be a magasági stabilizátort (alapértelmezet bill.: H) Repülj vele ugy egy kicsit full gázon! És miután kikapcsolod (ismét nyomd meg a H betüt) a gépek nem fogják már emelgetni az orrukat és tökéletesen irányithatok lesznek!!!!!! Saját tapasztalat és bevált!
Bár ezek megoldások lehetnek, de a teljes igazság nem ez. Az, hogy felemeli az orrát, ha tolóerőt adsz neki, nem bug, hanem azért van, mert a gép realisztikusan viselkedik. Így működik az avionika. A megoldás pedig a trim-nek nevezett csoda. Az options-ben nézd meg, hogy melyik gombokkal lehet trim up-ot meg trim down-t csinálni, és ezekkel be tudod állítani a gép szárnyát úgy, hogy ne kelljen folyamatosan előre nyomni a joy-t.
Akik mondjuk a falconon nevelkedtek, azok ezzel nem találkoznak, mert az F16-os fly-by-wire irányítású, és ott a fedélzeti számítógép a trimmelést elvégzi a pilóta helyett.

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó