HWSW Informatikai Kerekasztal: Adás-vétel topic - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (58 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Adás-vétel topic

#61 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 04. 14:04

Idézet

Eladó egy psp gigapack 2 hetes 2.5-ös a globalgame-nél vásároltam.
Ár: megegyezés szerint
Elérhetőség: vhg@freemail.hu
Nem érdekelne az alábbi telefon + ráfizetés?

#62 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 06. 03. 16:14

A szerepjátékosok szerelmeseinek:

Eladó három darab KJK könyv. A Gyíkkirály szigete, a Haláltalizmán, és A tűzhegy varázslója.

#63 Felhasználó inaktív   neo92 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 476
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 19. 11:27

ALAPLAP:AMD ASUS A7N8X-X LAN ALAPLAP
CPU:AMD SEMPRON 2800 MHZ
HŰTŐ:CPU AMD
MEMÓRIA:512MB DDR400 (PC3200)
VGA:ATI RADEON 9550SE 128DDR TV+DVI
DVD ÍRÓ:LG GSA-4082BB
HÁZ:MIDI ATX
BILLENYTŰ:CHICONY 0108 PS/2 OFFICE BLACK
EGÉR:NORTEK WEB OPTICAL PS/2
HDD:MAXTOR 120GB 7200RPM
HANGSZÓRÓ:GENIUS SP-Q10



szerintetek mennyit ér??


#64 Felhasználó inaktív   Halfer 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.284
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 19. 12:10

Összeírom neked amiket megtaláltam, hogy újonnan mennyibe kerülnek. Amiket nem írtam azoknak adj egy reális alcsonyabb árat.

CPU:AMD SEMPRON 2800 MHZ - 17,520Ft
MEMÓRIA:512MB DDR400 (PC3200) - 10,440Ft, ha Kingmax akkor 11,160Ft
VGA:ATI RADEON 9550SE 128DDR TV+DVI - 9,600Ft
HDD:MAXTOR 120GB 7200RPM - 160GB Maxtor 7200rpm 14,880Ft
HANGSZÓRÓ:GENIUS SP-Q10 - 3,360Ft


#65 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 07. 05. 12:36

Van cucc elég, amit el tudnék adni. Itt is van a lista:

1: TITAN Copper VGA Cooler (használatlan) 2400 Ft
2: ASRock P4V88+ alaplap (kb. 3 hónapos) 10000 Ft
3: Intel Celeron 2.4 GHz proci 10000 Ft
4: Gamestar és PC Guru újságok (DVD nélkül) 800Ft/db
5: 3db szerepjátékos KJK könyv 1500 Ft/db (igazi ritkaságok)
6: Maxxtro hangfalpár 2500 Ft
7: Genius mikrofon (talpas) 1000 Ft

Érdeklődni a casper007@citromail.hu e-mail címen lehet.

#66 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 07. 05. 12:37

Idézet

Van cucc elég, amit el tudnék adni. Itt is van a lista:

1: TITAN Copper VGA Cooler (használatlan) 2400 Ft
2: ASRock P4V88+ alaplap (kb. 3 hónapos) 10000 Ft
3: Intel Celeron 2.4 GHz proci 10000 Ft
4: Gamestar és PC Guru újságok (DVD nélkül) 800Ft/db
5: 3db szerepjátékos KJK könyv 1500 Ft/db (igazi ritkaságok)
6: Maxxtro hangfalpár 2500 Ft
7: Genius mikrofon (talpas) 1000 Ft

Érdeklődni a casper007@citromail.hu e-mail címen lehet.
Bocsi mindenkinek, kihagytam egy 256 MB DDR RAM-ot. Ár: 5000 Ft

#67 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 05. 15:58

Idézet

Idézet

Van cucc elég, amit el tudnék adni. Itt is van a lista:

1: TITAN Copper VGA Cooler (használatlan) 2400 Ft
2: ASRock P4V88+ alaplap (kb. 3 hónapos) 10000 Ft
3: Intel Celeron 2.4 GHz proci 10000 Ft
4: Gamestar és PC Guru újságok (DVD nélkül) 800Ft/db
5: 3db szerepjátékos KJK könyv 1500 Ft/db (igazi ritkaságok)
6: Maxxtro hangfalpár 2500 Ft
7: Genius mikrofon (talpas) 1000 Ft

Érdeklődni a casper007@citromail.hu e-mail címen lehet.
Bocsi mindenkinek, kihagytam egy 256 MB DDR RAM-ot. Ár: 5000 Ft
ugy gondolom eleg regota itt vagy mar h tudd szerkeszteni az elozo hozzaszolasod es beleird amit kifelejtettel. ezt mindenkinek elmondjuk egyszer..
Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#68 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 07. 05. 16:17

Idézet

Idézet

Idézet

Van cucc elég, amit el tudnék adni. Itt is van a lista:

1: TITAN Copper VGA Cooler (használatlan) 2400 Ft
2: ASRock P4V88+ alaplap (kb. 3 hónapos) 10000 Ft
3: Intel Celeron 2.4 GHz proci 10000 Ft
4: Gamestar és PC Guru újságok (DVD nélkül) 800Ft/db
5: 3db szerepjátékos KJK könyv 1500 Ft/db (igazi ritkaságok)
6: Maxxtro hangfalpár 2500 Ft
7: Genius mikrofon (talpas) 1000 Ft

Érdeklődni a casper007@citromail.hu e-mail címen lehet.
Bocsi mindenkinek, kihagytam egy 256 MB DDR RAM-ot. Ár: 5000 Ft
ugy gondolom eleg regota itt vagy mar h tudd szerkeszteni az elozo hozzaszolasod es beleird amit kifelejtettel. ezt mindenkinek elmondjuk egyszer..
Bocsánat, többet nem fordul elő. Persze ez is egy fölösleges hozzászólás, de valahogy tudatnom kell veled, hogy felfogtam.

#69 Felhasználó inaktív   Halfer 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.284
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 06. 16:35

Azért írok ide, mert egy NEC ND-4551A DVD-író vásárlásán gondolkozom. Elég nagyot nőtt a szememben, hisz a NEC lejebb vitte az áraikat is, hisz felkészült a Sony elkövetkezendő Blue-Ray támadására. Minden írója nagyon olcsó és ez a kis drágaszág LabelFlash címkéző technológiával is rendelkezik.

Problémám ugyanis, hogy NEC ND-2500A íróm csak bizonyos lemezeket ír egy ideje, legtöbbnél "lézer beállítás hiba"-t ír ki és 1%-nál leáll. Bár az írást nem kezdte el. Mostanában viszont, amit megír (BenQ pl.) azt az ellenőrzésnél megtarkítja legalább 100-200 olvasási hibával az a 20-30 perc alatt amíg végig ér(ne). Nagyon úgy néz ki, hogy ennek elég sok baja van, bár lehet, hogy vmilyen manuális megoldás (filmware frissítés) is van. Szerelő többért csinálná meg, mint ha újat vennék. Szerintetek inkább csere?


#70 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 06. 16:54

Idézet

Azért írok ide, mert egy NEC ND-4551A DVD-író vásárlásán gondolkozom. Elég nagyot nőtt a szememben, hisz a NEC lejebb vitte az áraikat is, hisz felkészült a Sony elkövetkezendő Blue-Ray támadására. Minden írója nagyon olcsó és ez a kis drágaszág LabelFlash címkéző technológiával is rendelkezik.

Problémám ugyanis, hogy NEC ND-2500A íróm csak bizonyos lemezeket ír egy ideje, legtöbbnél "lézer beállítás hiba"-t ír ki és 1%-nál leáll. Bár az írást nem kezdte el. Mostanában viszont, amit megír (BenQ pl.) azt az ellenőrzésnél megtarkítja legalább 100-200 olvasási hibával az a 20-30 perc alatt amíg végig ér(ne). Nagyon úgy néz ki, hogy ennek elég sok baja van, bár lehet, hogy vmilyen manuális megoldás (filmware frissítés) is van. Szerelő többért csinálná meg, mint ha újat vennék. Szerintetek inkább csere?
sztm csak Pioneer irot vegyel.. a legjobbak a piacon. nincs ertelme massal veszodni :Đ aki "foglalkozas" szeruleg ir, mind a Pio-ra eskuszik :-D
Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#71 Felhasználó inaktív   Drago 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.060
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 06. 18:53

Idézet

sztm csak Pioneer irot vegyel.. a legjobbak a piacon. nincs ertelme massal veszodni :Đ aki "foglalkozas" szeruleg ir, mind a Pio-ra eskuszik :-D
Érdekes. Nekem volt Pioneer írom (107es) de közel sem volt olyan jó. Sokat hibázott. A mostani NEC-em viszont eddig tökéletesen működik és halkabb is mint az előző. A Labelflash-t egyelőre nem sikerült kipróbálnom, mivel nem volt lemez. Mostanában asszem már van, csak drága még.
"Let's take our sanity, let's take compassion, and be responsible for every action!"

#72 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 06. 20:38

Csak a NEC!!Nekem is az van és no problem...csendes, megbízható!!!KépKép
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#73 Felhasználó inaktív   Halfer 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.284
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 06. 21:59

Köszönöm mindenkinek az infót Kép


#74 Felhasználó inaktív   SirTocy 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 28
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 06. 22:14

Hali mindenki!

Mostanában eljutottam odáig, hogy van 40e pénzem, amiből szeretném lecserélni mostani 256 MB-os GF6600 kártyámat egy 128 MB-os GF 6600 GT-re, és még 512 MB RAM-ot is tudnék venni, ha eladnám a mostani VGA-mat. Szerintem. A kérdésem: szerintetek megéri-e a csere, és mennyiért lehetne eladni egy 256MB-os GF6600 VGA-t?

#75 Felhasználó inaktív   Halfer 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.284
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 06. 22:24

Idézet

Hali mindenki!

Mostanában eljutottam odáig, hogy van 40e pénzem, amiből szeretném lecserélni mostani 256 MB-os GF6600 kártyámat egy 128 MB-os GF 6600 GT-re, és még 512 MB RAM-ot is tudnék venni, ha eladnám a mostani VGA-mat. Szerintem. A kérdésem: szerintetek megéri-e a csere, és mennyiért lehetne eladni egy 256MB-os GF6600 VGA-t?
Sajnos nem sokat kapnál érte, mert már elég olcsón kapni. Viszont GT-ből azért olyat vegyél ami tényleg jó márka (MSI, Leadtek, Gainward, Gigabyte, Asus) de az valószínű, hogy drágábbak is picivel. Talán kikerül mellé egy kis ram is. Szerintem megéri a csere, mert jóval jobb a GT.


#76 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 07. 11:12

hat mindenki aki a Nec irot elteti annak mondanam: kerdezzetek meg Myko-t esetleg mi a velemenye a Nec-rol es talan neki elfogadjatok a velemenyet :-D nem lesz pozitiv. pontatlan iro, es most az O problemajat irom le: 4x-esen irt filmeknel tobbszor is megall az iro buffer underrun miatt ami meglatszik a filmben is, ezzel szemben a Pio egyszer sem all meg. aztan a Pio olvasasi sebessege a meregdraga Plextor olvasokat is lekorozi. aztan vegyuk azt h a NEC iroit melyik ceg veszi at egy az egyben es csak a sajat logojat nyomja ra? nemtudok egyrol sem, ezzel szemben a Pio-et az ASUS.. ismetlem aki komolyan foglalkozik DVD irassal es nem csak otthon maganak archivalasra az mind a Pio-ra eskuszik. ezutan lehet donteni h kinek mi a fontos. :Đ
Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#77 Felhasználó inaktív   Halfer 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.284
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 07. 11:39

Idézet

hat mindenki aki a Nec irot elteti annak mondanam: kerdezzetek meg Myko-t esetleg mi a velemenye a Nec-rol es talan neki elfogadjatok a velemenyet :-D nem lesz pozitiv. pontatlan iro, es most az O problemajat irom le: 4x-esen irt filmeknel tobbszor is megall az iro buffer underrun miatt ami meglatszik a filmben is, ezzel szemben a Pio egyszer sem all meg. aztan a Pio olvasasi sebessege a meregdraga Plextor olvasokat is lekorozi. aztan vegyuk azt h a NEC iroit melyik ceg veszi at egy az egyben es csak a sajat logojat nyomja ra? nemtudok egyrol sem, ezzel szemben a Pio-et az ASUS.. ismetlem aki komolyan foglalkozik DVD irassal es nem csak otthon maganak archivalasra az mind a Pio-ra eskuszik. ezutan lehet donteni h kinek mi a fontos. :Đ
Oké oké, nem muszáj EMi-nek is leírnia ne fáradjon vele, jobb ha több véleményt nem tudok meg és határozottan döntök. Ugyanis elég határozatlan vagyok. Megnézem ez mit tud, az mit tud és választok. Úgy is mindenki mást mondd, mert mindenkinek más tapasztalatai vannak. Minden író mehet tönkre (és nem lehet olyat kijelenteni hogy de ez előbb...). Ha még több pozitívumot vagy negatívumot hallok, akkor egyre bizonytalanabb leszek és az nem éppen jó. És köszönöm.


#78 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 07. 07. 14:03

Idézet

Hali mindenki!

Mostanában eljutottam odáig, hogy van 40e pénzem, amiből szeretném lecserélni mostani 256 MB-os GF6600 kártyámat egy 128 MB-os GF 6600 GT-re, és még 512 MB RAM-ot is tudnék venni, ha eladnám a mostani VGA-mat. Szerintem. A kérdésem: szerintetek megéri-e a csere, és mennyiért lehetne eladni egy 256MB-os GF6600 VGA-t?
Lehet, hogy én megvenném, nem tudom, hogy a GRAW és az Oblivion milyen beállításokkal futna. De hát ez egy jó kis kártya, asszem, szóval megdumálhatnánk.

#79 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 07. 07. 14:08

Idézet

Idézet

Hali mindenki!

Mostanában eljutottam odáig, hogy van 40e pénzem, amiből szeretném lecserélni mostani 256 MB-os GF6600 kártyámat egy 128 MB-os GF 6600 GT-re, és még 512 MB RAM-ot is tudnék venni, ha eladnám a mostani VGA-mat. Szerintem. A kérdésem: szerintetek megéri-e a csere, és mennyiért lehetne eladni egy 256MB-os GF6600 VGA-t?
Lehet, hogy én megvenném, nem tudom, hogy a GRAW és az Oblivion milyen beállításokkal futna. De hát ez egy jó kis kártya, asszem, szóval megdumálhatnánk.
Egyébként utánanéztem, a mostani kártyád újonnan kb. 23000 Ft, nem tudom, mióta van meg, hogy teljesít, meg ilyesmi. Szóval meg tudnád ezeket mondani?

#80 Felhasználó inaktív   Halfer 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.284
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 11. 16:34

Idézet

Idézet

sztm csak Pioneer irot vegyel.. a legjobbak a piacon. nincs ertelme massal veszodni :Đ aki "foglalkozas" szeruleg ir, mind a Pio-ra eskuszik :-D
Érdekes. Nekem volt Pioneer írom (107es) de közel sem volt olyan jó. Sokat hibázott. A mostani NEC-em viszont eddig tökéletesen működik és halkabb is mint az előző. A Labelflash-t egyelőre nem sikerült kipróbálnom, mivel nem volt lemez. Mostanában asszem már van, csak drága még.
Én Labelflash CD-t 185 Ft-ért vettem, DVD sem lehet sokkal több, elvileg picivel drágábbak csak, mint egy sima írható lemez.

Kérdésem: Nero7-et használok, ott hol találom meg a LabelFlash-t? Esetleg van vmilyen szerkesztő is erre? Ezt a programot nem találtam meg, ismered?


Téma megosztása:


  • (58 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó