HWSW Informatikai Kerekasztal: Reklámok - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (3 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Reklámok

#21 Felhasználó inaktív   Ivoke 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.385
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 19. 08:13

Én az új globus reklámot láttam, az is jó. Mikor a srác a falon levő női képről nyalja a ráfröccsent kecsöpöt és közben benyit a bátyja. KépKép


P5N32-E SLI-E8400; 4x1GB; 2x GF9600 GT SLI; HD103UJ, HD642JJ 2x HD403LJ; X-Fi Xtreme; LG W2253TQ-PF; XP SP3; W7 64-bit

#22 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 19. 14:15

Jajj, az nagyon LOL, nem is tudom miért nem írtam eddig KépKépKép

#23 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 21. 19:36

Nekem most a kedvenc reklamom a Westeles voda meg pannon fika reklam, nagyon komolyan megcsinlatak annyira, hogy eloszor eszre se vettem, hogy most akkor eppen melyik reklamot nezem valojaban? Kép
Kép

#24 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 21. 21:21

Asszem erről volt már szó a mobil topicban. Kíváncsi vok már mit lép a Voda. Bár már lassan két hete megy a reklám, és még semmi...

#25 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 08. 18:09

Mikor (mar jo regen) valamelyik nemet tv adon meglattam egy szamitogepes jatek reklamjat nagyon csodalkoztam. akkor az nekem teljesen uj volt. Mostanaban egyre tobbszor lattam. Multkor peldaul a Sims reklamja toltak. nos a napokban epp nezem az RTL-t es ekkor betolnak egy ilyet. Pontosan a MoH valamelyik kiegeszitojet nyomattak. Orulok, hogy vegre olyan temaval szinesedet hazank reklam kinalata ami engem is erdekelKép
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#26 Felhasználó inaktív   badguy 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.911
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 08. 21:28

ezt biztos nem álmodtad? Kép vki azért erősítse meg, olyan hihetetlenül hangik. :Đ
"What difference do you think you can make, one man in all this madness?"

#27 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 08. 22:06

Én is láttam vmi játékreklámot vagy RTL-en vagy TV2-őn. Vmi EA sports volt, többre nem emléxem, talán csak azért, mer a TV midnig a háttérben szól. De azért nem túl gyakoriak az ilyesmik, bár talán ha egy elkezni, követi a többi is...

#28 Felhasználó inaktív   badguy 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.911
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 08. 22:57

ezek szerint túl keveset TVzem (nemérzem, hogy sokat vesztettem volna vele:)). mindenestre üdítő színfolt a sok intimbetét meg mosópor reklámborzalom között. Kép
"What difference do you think you can make, one man in all this madness?"

#29 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 09. 15:49

Raadasul nagyon jol hangzik a teveben az EA Challenge Evrything szlogenKép En EA Spots-os reklamot nem lattam.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#30 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 11. 04:54

Hat asszem a reklamokbol most egy jo idore bersokaltam, hogy miert? Mert ebben a szakmaban dolgozok, es itt robotolok, mar lassan 12 oraja, es meg hatra van legalabb 4 ora... :Đ
Kép

#31 Felhasználó inaktív   badguy 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.911
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 11. 05:50

mostanában van vmi (talán?) vodafonos játékdömping telókra. na az kifejezetten idegesít ahogy sorolja a gémeket. viszont a Muhammad Alis Adidas reklám (Impossible is Nothing) üt mindent. KépKépKép
"What difference do you think you can make, one man in all this madness?"

#32 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 15. 19:47

Ma eleg erosen szivenutott egy tarsadalmi celu reklam. Az egesz ugy kezdodott, hogyx csalad ereszkedik verdaval. Ranezesre minden zsir. Aztan egyszer csak az edes kis anyuk vag egy fura kepet, kocsi megall, gyereket kirakjak valahol a vilag vegen. Utanadobjak a kedvenc macijat, azt bye. Azt jon a szoveg, hogy ez fel sem tunik, ha egy allatal teszuk....

Engem nem az alatos resze hanem inkabb a kis srac elhagyasa utott meg. Amikor elsonek lattam akkor kb kopni nyelni nem tudtam...


"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#33 Felhasználó inaktív   badguy 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.911
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 24. 14:17

az új Bond játék - Everything or Nothing - reklámját utcai plakát formájában is lehet látni mostanság. Kép üdítő látvány a bögyös Heidivel. Kép
"What difference do you think you can make, one man in all this madness?"

#34 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 15. 15:34

Na jah! Az ember tenyleg komolyan elgondolkozik azon, hogy megszerezze-e a jatekot nem? :Đ Persze vetelrol szo sincs, olyat csak a kivaltsagos helyzetben levok csinalnak! :-D
Kép

#35 Felhasználó inaktív   badguy 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.911
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 15. 16:55

néha érdemes rá nagyobb pénzösszeget is áldozni. de sajnos kevés az olyan játék amiről elmondható, hogy megéri a pénzét. Kép
"What difference do you think you can make, one man in all this madness?"

#36 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 15. 17:15

En jelenleg csak egyet tudok mondani, amit tuti, hogy eredetiben fogok megvenni es az a "Halo 2"... Regebben sok jatekot megvettem pc-re, de most mar nem veszem annyira komolyan ezt a dolgot...
Kép

#37 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 16. 10:53

Hát akkor jó vastag lehet a pénztárcád Kép

#38 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 16. 13:09

Nem mondanam igazan vastagnak ... en inkabb csak ugy fogalmaznek, hogy nem vagyok rest kiadni penzt azert, ami fontos nekem... :Đ
Kép

#39 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 28. 15:22

Idézet

Nem mondanam igazan vastagnak ... en inkabb csak ugy fogalmaznek, hogy nem vagyok rest kiadni penzt azert, ami fontos nekem... :Đ
En sajnosgyakran kapom azon magam, hogy meg egy ezrest is sajnalok kiadni egydvd-reKép.

Viszont visszaterve a temahoz, az ev reklamfilmje az egyertelmuen ez: http://www.bravia-advert.com/

Viszont mondjuk az uj vodafonos reklam se rossz, amikor egy csomo arculat gyulik ossze egy fenyo alatt.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#40 Felhasználó inaktív   Babybubble 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 03. 01. 12:52

Sabotaz Graffjam 2007. 03. 31.

Helyszín: Budapest, XXI. Kerület, Csepel Művek, Gépgyár utca 12. (Schwinn SkatePark)

Belépő: 11:00 - 21:00 500 HUF

21:00 után 900 HUF

A SABOTAZ team szervezésében megrendezésre kerül az első hazai SABOTAZ Graffjam.

Célja, hogy széles körben felvonultassa a hazai graffiti színtér szereplőit.

23 meghívott writer mutatja be tudását a közönségnek, akik eldönthetik ki nyerje az est fődíját: 30 db SABOTAZ kannát és további értékes nyereményeket.

A helyszín adottságainak köszönhetően a vendégeknek is lehetőségük nyílik megmutatni tudásukat.

SABOTAZ kannák a rendezvény napján 750HUF/db áron kaphatóak a helyszínen.

Napközben Freestyle - verseny és lemezlovasok szórakoztatják a közönséget, majd késő délután graffitis videók lesznek megtekinthetők.

Az Freestyle – verseny nyertese szintén értékes nyereményekre számíthat. Nevezési díj 500 HUF.

Jelentkezés a követekző e - mail címen: sabotazteam@citromail.hu

A helyszínen BÜFÉ fog üzemelni, elfogadható árakkal.

Röviden a kínálatból: üdítő, sör, rövidek, szendvics, gyros

Meghívott csapatok: ABK, ANED ,BPS:ORE 365 , CDM:FCO,

CFS:BREAK ,DZ:HYTEK , GLK:WALK , GS:TRES ,HPC:RAUL, IP:ZWEY ,JBF:TICAL ,MAS-ETM:TURBO ,MBS:WODS , MRC:KET , MST:ROUGE ,N4F ,PBD:STAB ,PDF(SERBIA):KLON, STU(SERBIA):ZULUM ,UF:BAND ,WCS:SUCK ,XY……………..

Az esti órákban:

A SKA színpadon fellép:

- Kötelező Közhelyek zenekar

A hip-hop termben fellép

-Hősök vs Vérfürdő

-Testament Records csapata

-Q-Cee & Dugo

-Adria company feat Aliby

-Blantrez

-Dj Slow

Drum and Bass teremben fellép:

-Oliv R

-SIET B2B Weide Mc Disztroy

-Elf

-Dj dive

Mindenkit szeretettel várunk:

SABOTAZ team

Info: sabotazteam@citromail.hu

06/70 624 19 11

06/70 340 16 34



Téma megosztása:


  • (3 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó