HWSW Informatikai Kerekasztal: Grand Theft Auto: San Andreas - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (131 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Grand Theft Auto: San Andreas

#1 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 17. 09:38

Most olvastam el a San Andreas elozetest. Nagyon komoly! 3 varos az igen jo lenne. Kozte remelem meglesz az emlitett autopalya, nehany benzinkutal es gyorseteremel. Ez a jatek a leirtak alapjan nagyon, de nagyon jo lesz. Remelem mihamarabb kijon pc-re, vagy lehet fogok szerezni emulatortKép


"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#2 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2004. 05. 17. 09:55

Döntsük el hogy melyik topicot hagyjuk meg!

Ezt a topicot ami a cikkhez kapcsolódik?

Vagy a GTA 4 topicot ami viszont nem kapcsolódik a cikkhez, de több a hozzászólás benne!



#3 Felhasználó inaktív   BeneJoe 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 707
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 17. 10:02

Nem lehetne az eredeti GTA 4 topikól átrakni ide az üziket?
Only human!

#4 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 17. 11:03

Khmmm... a gta4 topikban irtam, hogy terjunk at ide a san andreas-al. Ugyanis a gta4 nem azonos a san andreas-al! Szerintem mindket topik maradjon csak epp a megfelelo jatekokrol kell benne beszelni... Mondjuk az is igaz, hogy meg nincs gta4-rol semmi, de majd egyszer csak lesz. Ez pedig itt a san andreas topikja... szerintem ez ilyen egyszeru.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#5 Felhasználó inaktív   Dudo King 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.049
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 17. 13:12

A GTA1-ben a második pályát hívták San Andreas-nak, a harmadikat pedig Vice Citynek. Visszafele haladnak?

#6 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 17. 14:04

Engem főleg ez érdekel, hogy kajálni kell, elhízhatsz, vagy éppen kondiban tarthatod magad. Be lehet menni sokkal több épületbe, rabolni lehet, satöbbi. Innen már nincs messze egy teljes várost magában foglaló relisztikus életszimulátor, Sims GTA engine-re Kép :Đ Kép

#7 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 17. 18:08

Aztan majd meglepodsz amikor par ev mulva a San Andreas utan piacra dobjak a GTA5 vagy GTA6-ot. Kép

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#8 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 17. 19:11

De lehet h a SA lesz az 5 Kép

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#9 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 17. 20:27

Idézet

Aztan majd meglepodsz amikor par ev mulva a San Andreas utan piacra dobjak a GTA5 vagy GTA6-ot. Kép

Szerintem nem csak en lepodnek megKép


"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#10 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 17. 22:21

Nos... én azt mondom, kell már egy új GTA, hiszen a gyenge próbálkozások eléggé lehangolóak. A negymesterek a Rockstar-nál meg remélem olyat alkotnak, hogy az állunk leesik! KépKép

#11 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 18. 00:13

Igazat szoltal uram. A napokban gondolkodtam a Vice megvetelere (originalban), aztan meglattam az SA kepeit, es ugy dontottem ezt mar kivarom. Itt az ideje a jo kis GTA feeling/story folytatasanak!

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#12 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 18. 13:32

Egyetertek! Vegre egy jo kis hiba lekuli gta-ra van szukseg. Csak azt sajnalom, hogy nincs ps2-om. Azon biztos nagyobb fles lenne mint pc-n. Foleg mert min. fel evvel elobb nyomhatnam. Viszont remlem, hogy ez a hizazos dolog nem veszik tul komolyan. Mondjuk biztos vagyok benne, hogy nem adnak majd egy gtasim-etKép. Viszont annak orulnek, ha megtartanak a vice cityben megalkotot haz vasarlasi rendszert. Orulnek, ha nem egy alberletbe kene lepnem (gta3), hanem olyan keroba ami nekem tetszik. De remelem a sracok tanultak az elozo ket reszbol eleget, hogy alkosanak valami nagyot.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#13 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 18. 13:52

Szerintem nem nagyon kell aggódni. A képek ütnek a kivitelezéssel nem igen szokott gond lenni a Rockstarnal...nehogy elkiabáljam!:Đ
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#14 Felhasználó inaktív   Dudo King 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.049
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 18. 14:29

Szerintem ezt nem lehet elkiabálni. Az előző részeknél csak jobb lehet és azok is eléggé jók voltak.

#15 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 18. 15:13

Az elozo reszek annyira jol sikerultek, hogy a kozonseg nem figyelt oda a hibakra, pedig vannak. De a jatek annyira jo, hogy kepesek vagyunk ezektol eltekinteni. Ilyen egy jo jatek. De ha kijavitjak meg azokat az enyhe hibakat, akkor mint mondotam, igen zsir jatekot kapunk.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#16 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 18. 15:50

Ez az a tipikus jatek, amihez kijon egy update, le van irva benne h bug haritas, es elgondolkozol, h volt e bug amit ki kene javitani.

Sztm ok is tisztaban vannak a Vice elonyos ujitasaival, es tuti tovabbfejlesztik, vagy legalabbis megtartjak azokat.

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#17 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 18. 16:50

Ezert zsenialis ez a jatek. A fejlesztok tudnak valamit, amit tanitani kene.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#18 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 18. 17:09

Mikorra is ígérik??
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#19 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 18. 17:52

Ha jol emlekszem szeptemberre igerik. De csak ps-re...pc-s verziorol meg nincs kilatasbanKép De remeljuk a legjobbakat!
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#20 Felhasználó inaktív   Dudo King 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.049
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 18. 18:16

Ezek szerint pc-re kb. decemberre jön ki vagy jövőre. :Đ

Téma megosztása:


  • (131 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó