HWSW Informatikai Kerekasztal: Sorozatok - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (30 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Sorozatok

#1 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 15. 00:01

Gondolom azert mindenki nez valamilyen szinten valami tv sorozatot. En regen imadtam ezeket, Hegylako, Renegade(?), Cobra 11, Medicopter...stb Mostanaban mar nincs idom leulni es mindig megnezni mindenbol minden reszt. Meg aztan mar nem is izgat annyira. Azert jelenleg is van 1-2 db. Szombaton szokot lenni a Sliders (!) a tv2-n. Na azt ha tehetem nezem. Nagyon tap. Illetve a Dawson es a Haverok ami egy idoben van vele. Igy mindig ide oda kapcsolgatom. Mast jelenleg nem nezek. Ugyanis nincs olyan amit mindig meg tudnek nezni.

Meg is van! "Szeress most"Kép Na jo csak vicceltem. Inkabb ne nezetek meg, lattam 1 reszt. Szornyu...Kép


"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#2 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 15. 01:05

Cobra11, Hedicopter, Vészhelyzet, én ezeket nézem. Meg amik ritkán vannak, ahgy írtad a Sliders, amit most kezdtek, meg néha megy a MacGyver is azok kurva jók. Nem tom mér heti egyszer adják csak, anno minden nap voltak...

#3 Felhasználó inaktív   kukac7 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.711
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 15. 03:32

koszi rocko, hogy letrehoztal egy ilyen topicot, en is szerettem volna hasonlot csinalni.
az en abszolut kedvenc sorozatom, ami ki nem hagynek semmiert sem, az a helyszinelok a viasat3on csutortok 21:05kor (ismetles szombat 22 vagy 23 ora).
egyceruen a tvhez lancol.
szenialis sorozat, mindenkinek ajanlani tudom, aki kis borzongast, nyomozast, a krimit szereti.
sajan, lehet, hogy hamarosan vege lesz, mivel grison, a fo mukso meg fog suketulni. Kép
ha sokan ismeritek es ha gondoljatok, csinaljunk egy ilyen topicot is, ahol kibeszelhetjuk az akualis reszeket meg az egsz sorozatot. (bocs rocko, ha megbantottalak ezzel)
"Olyan csúnya vagyok, hogy a kurva is azt mondja, fáj a fejem."

#4 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 15. 10:47

Az tényleg jó srozat! Ha eszebmbe jut én is megnézem. Külföldön is elég nagy sikere volt! Ha mondjuk 20-kor adnák le, sztem több néző látná, habár csütörtökön nem tom mi van a többi adón.

#5 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 15. 11:18

Számomra a legjobb tv sorozat réges régen volt, amikoris volt egy olyan műsor, hogy Szombat Esti Filmkoktél. Ebben adták le a mai napig szerintem legjobb sorozatot, a Nagyon Különleges Ügyosztályt. Az eredeti címe Police Squad és ha csak kicsit is szeretitek a Csupasz Pisztolyokat, akkor gondolom nem kell elmagyaráznom miről van szó? Kép

#6 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 15. 17:13

En is emlekszem egy nagyon regi sorozatra. A cimet nem tudom, mert mar alig emlekszem ra. A regi mtv-n ment es ilyen rendorok voltak a foszereplok. Szuleim az utolso resznel nem ebresztetek fel. Olyan merges voltam. Azota sem hallotam rola semmit.

Viszont elozo hozzaszolasomban elfelejtettem megemliteni, hogy a legjobb soropzat az a Veszhelyzet. Mindig megnezemKép


"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#7 Felhasználó inaktív   badguy 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.911
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 15. 18:39

ha sorozat akkor részemről a következők: The Sopranos (ezt biztos nem kell bemutatni senkinek Kép), The West Wing (Az elnök emberei -kár, hogy nem ilyen az USA vezetése KépKép) és a néhai The Outer Limits (Végtelen Határok). sajnos mostanában egyik sincs műsorra tűzve. KépKép egyébként meg csak úgy megy a tv, hogy legyen vmi zaj a háttérben. najó ha a Vészhelyzet van azért többet pillantgatok rá. :Đ
"What difference do you think you can make, one man in all this madness?"

#8 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 15. 21:05

Hát biztos én vok a láma, de egyikről se hallottam még. Vagyis a láma nem én vok Kép

#9 Felhasználó inaktív   badguy 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.911
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 15. 21:54

hja a humor kategóriát ki is felejtettem: The Black Adder (A Fekete Vipera - Baldrick a legnagyobb Kép) és a The Fawlty Towers (Waczak szálló -itt Manuel nemkülönben. Kép idehaza már szállóige a "Che?" Kép)

fr, még lehetsz KépKép


"What difference do you think you can make, one man in all this madness?"

#10 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 16. 08:55

Kukac sztem megölne Kép



#11 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 16. 09:48

badguy: Az elnok emberei es a maffiozok nagyon jo kis sorozatok. Csak az a baj, hogy az RTL buta es lehetetlen idopontokba teszi az egeszetKép


"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#12 Felhasználó inaktív   badguy 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.911
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 16. 13:58

"...Csak az a baj, hogy az RTL buta es lehetetlen idopontokba teszi az egeszetKép"
sajnos így van. KépKép arról nem is beszélve, hogy állandóan ismétel és csak a jóég tudja mikor folytatják új részekkel...

"What difference do you think you can make, one man in all this madness?"

#13 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 16. 23:29

Hája, sajnos a szappanoperák meg valóságszarok előtérbe kerülnek manapság a jó filmekkel szemben. De ez nem csak az RTL-nél igaz. Viszont LOL: Barátok közt: Milliomos vége - 9 perc reklám és előzetes - 12 perc bk - 10 perc reklám és előzetes - 12 perc bk - 8 perc reklám. Szal ez se semmi! Kép

#14 Felhasználó inaktív   badguy 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.911
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 16. 23:44

te stopperal nézel tévét? KépKép
egyébként: KépKépKép

"What difference do you think you can make, one man in all this madness?"

#15 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 17. 08:23

Nem Kép de egyszer direkt megnéztem, mert kva kíváncsi voltam, hogy valójában mi is a helyzet. Hát elég nevetséges.

#16 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 17. 15:35

Ezert kell kitalalni valami elfoglaltsagot reklam kozben. Kaja keszites, egy szal cigi kint, esetleg gyorsabaknak zuhanyzasKép A kov szunetben ezek alapjan meg johet a fogmosas esetleg wcKép Ki van ez talalvaKép


"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#17 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 17. 17:57

Na igen, általában nekem is van vmi, pl kajakészítés, vagy leülök DC-zni, úgyis as gépem a TV-m...

#18 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 21. 19:35

A legjobb megoldas az az, ha nem is nezel tv-t csak akkor, ha eppen beraktal egy filmet, vagy ha mondjuk eppen box-ozol! Kép
Kép

#19 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 21. 21:20

Hát, már most kifogytam a jó filmekből meg a winyóm is majdnem megtelt, és pont jön a tél. Hát nem tudom mi lesz itt, lehet marad a szánkózás (márha lesz hó) KépKépKép

#20 Felhasználó inaktív   fancsy 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 27
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 04. 14:54

ahoy dudez!

szoktátok nézni a JACKASS-t?



Téma megosztása:


  • (30 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó