HWSW Informatikai Kerekasztal: Syberia 2 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Syberia 2

#1 Felhasználó inaktív   MiNdErBiNdEr 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 117
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 10. 13. 13:07

Pocsék...Kép
"Some say the end is near. Some say we'll see armageddon soon. I certainly hope we will. I sure could use a vacation from this Bullshit three ring circus sideshow of Freaks "

#2 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 10. 13. 15:08

Máj dír elvtárs!

Remélem ez nem a Syberia 2ről a véleményed, mert ha igen, akkor fuss, menekülj, ugyanis megyek utánad egy izzó vassal! Kép Kalandjátékok legjobbika mind a két rész!!!



#3 Felhasználó inaktív   Ivoke 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.385
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 10. 13. 15:43

Egy kicsit bővebben is kifejtenéd ezt? Mi a pocsék:  zene, grafika, hangulat, játékmenet, kezelhetőség? Vagy csak 1szerűen neked nem tetszenek az ilyen tipusú játékok?
P5N32-E SLI-E8400; 4x1GB; 2x GF9600 GT SLI; HD103UJ, HD642JJ 2x HD403LJ; X-Fi Xtreme; LG W2253TQ-PF; XP SP3; W7 64-bit

#4 Felhasználó inaktív   Madmartigen 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 205
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 10. 13. 17:21

szerintem csak rá kell nézni a nevére és az avatarjára.. ő nem az a tipikus Syberia fan szvsz:D
"Egyebet nem tudok."

#5 Felhasználó inaktív   borz2 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 8
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 22. 18:01

Szerintem nagyon jó játék. Ami szomorú hogy nem lehetett kapni, és még most sem lehet kapni az országban. Szóval aki végigtolta szinte tuti varezolt :Đ
De szerintem meg is érdemli a cég, szerintem rusnya dolog így elbánni egy ilyen jó játékkal.
AdventureGames Kedvenc játék: Grim Fandango! Csak nincs a listában! :(

#6 Felhasználó inaktív   hejyjyjy 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 14
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 03. 16. 09:00

Csá! Kellene egy kis segítség. Nem tudok gyógygyertyát csinálni Hansnak. Már mindent kipróbáltam szerintem.

#7 Felhasználó inaktív   General Thomas 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.941
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 03. 16. 16:01

Idézet

Csá! Kellene egy kis segítség. Nem tudok gyógygyertyát csinálni Hansnak. Már mindent kipróbáltam szerintem.
A temetőben (alexei) sírjánál szedd le a gógynövényeket (a gazokatKép) és a gyertacsinálóban ebből csinálj gyertyát. hans-nál rakd le a relikviát és a gyertyát és kész!Kép
"Az élet szép, csak mindig jön valami és elszúrja" Myko Alto

"Did you know your phone is dead? Do you ever recharge the batteries?"
"They recharge? I just keep buying new phones."
House MD

#8 Felhasználó inaktív   hejyjyjy 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 14
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 03. 16. 17:15

Csá General!
A Gothicnál is kihúztál a bajból, most is jó lenne.
Beleraktam a növényeket abba az üstbe de nem csinál gyertyát. Azt mondja hogy valami még hiányzik. A leírás szerint kell bele faggyú is.Olyannal meg nem találkoztam.

#9 Felhasználó inaktív   ldavid 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 300
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 03. 16. 17:49

eleve a faggyúba raktad bele, zárd össze a kiöntő formát és utána elvileg megy

#10 Felhasználó inaktív   General Thomas 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.941
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 03. 16. 17:50

idézet a végigjátszásból: (az egész rész)
Odafent a kolostorban, nem messze a lifttől találunk egy készüléket, mellyel nem túl bonyolult módon legyárthatunk egy gyertyát magunknak, így ne habozzunk megtenni, sőt, egy doboz gyufát is magunkkal vihetünk. Ezután menjünk hátra egészen a kápolnáig és odabent beszéljünk a pappal! A hosszabb társalgás végén segít nekünk, és Hans-ot áthozzák a kolostorba. Igen ám, de mint megtudjuk, az öreg halálán van. Ha beszélünk az öreg Hans-szal, csupán egy Alexei Toukianov nevezetű férfit emleget, hogy állítólag ő tudna segíteni rajta. Ahogy kilépünk az ajtón, összefutunk a dagi szerzetessel, akitől egy tekercset és egy mamutot ábrázoló üvegtallért kapunk. Az írás végén az áll, hogy a kulcsot a mamut szeme fénye rejti. Miután elhagytuk a folyosót, a vödör mellett találunk egy kefét, amit eltehetünk. Ezután menjünk vissza abba a terembe, ahol először a pappal beszéltünk, és a terem bal szárnyában található festményt kaparjuk meg a kefénkkel! Itt hozzájutunk egy ábrához, mely egy későbbi talány megfejtését mutatja (másoljuk le egy papírra, még szükségünk lesz rá!). Ezután menjünk be a főtéren látható toronyféleségbe, melynek aljában szedjük le a falra akasztott hosszú kampót! Itt következik az a kirakóféleség, melynek megoldását az imént lejegyeztük. Ha a kampóval a megfelelő kandelábereket lehúztuk, a torony felső szintjén egy fényes ablak nyílik, melybe bele kell illesztetnünk a mamuttallért. Ezután az ablakocska szárnyait addig mozgatgassuk, amíg az meg nem világítja a szemközti falat, és láthatóvá nem válik a titkot rejtő gomb. Ha jól dolgoztunk, menjünk oda a gombhoz, és segítségével lépjünk be a rejtett szobába! Itt tegyük el Alexei naplóját, melyben némi Youkol történelem áll, és csúsztassuk zsebünkbe a Youkol relikviát is! Ha ezzel megvagyunk, menjünk hátra a temetőkertbe, ahol találunk egy sűrű sövénnyel benőtt sírt. Sajnos nem férünk hozzá, de ha visszamegyünk a lift felé, találunk egy talicskányi szénát, és rajta egy metszőollóféleséget, minek segítségével megtisztíthatjuk a fejfát. Látható, hogy Alexei nyugszik a sírban, ám hogy valami jó is származzék a halálából, rakjuk zsebre a sírjáról levagdalt ágakat! Ha figyelmesen végigolvastuk Alexei feljegyzéseit, akkor kiszűrhetjük belőle, hogy az imént szerzett száraz gyógynövény faggyúval keverve egy spéci Youkol gyógyszert ad, melyre Hans barátunknak nagy szüksége van. Menjünk hát vissza a gyertyakészítő masinához és a viaszhoz hozzákeverve a gyógynövény ágait, dobjunk össze egy spéci gyógygyertyát, majd vigyük is el Hans-nak! Helyezzük az asztalra a relikviát, bele a gyertyát és gyújtsuk meg! Szerzeményünk oly annyira über-hitech, hogy az öreg azonnal meggyógyul. Igaz, még egy kissé pilledt, így járni még nem tud, ezért segítenünk kell neki kijutni innen. Menjünk vissza a templomba, ahol a pappal szoktunk beszélgetni, és mivel épp nincs a kabinjában, csenjük el a díszes kulcsot! Így ki tudjuk nyitni a bejárat melletti rácsos ajtót, ahol megrángatván a kötelet harangozhatunk, és a szerzetesek szét-, pontosabban összeszélednek egy X helyre. Tök mindegy, hogy hova, a lényeg, hogy szabad az út a temetőkertbe, ahol a koporsót szánkónak használva lejuthatunk a városba. Lehet, hogy összetojnám magam egy ilyen bobozás során, de azért kipróbálnám! :Đ
"Az élet szép, csak mindig jön valami és elszúrja" Myko Alto

"Did you know your phone is dead? Do you ever recharge the batteries?"
"They recharge? I just keep buying new phones."
House MD

#11 Felhasználó inaktív   hejyjyjy 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 14
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 03. 16. 18:00

Odafent a kolostorban, nem messze a lifttől találunk egy készüléket, mellyel nem túl bonyolult módon legyárthatunk egy gyertyát magunknak, így ne habozzunk megtenni. Na ez amit én nem tudtam megcsinálni.
Meghúztam a fúlytató karját. felforr azt üst. De hiába húzom a másik kart nem lesz gyertya.
Akkor se amikor belerakom a gyógynövényeket. Akkor is halott a dolog.

#12 Felhasználó inaktív   General Thomas 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.941
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 03. 16. 18:02

na, ez emlékezetből megy tehát nem pontos: elvileg van ott egy doboz nem? na abban van a kanóc
"Az élet szép, csak mindig jön valami és elszúrja" Myko Alto

"Did you know your phone is dead? Do you ever recharge the batteries?"
"They recharge? I just keep buying new phones."
House MD

#13 Felhasználó inaktív   hejyjyjy 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 14
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 03. 16. 18:03

Na csá!Most meg jó. Nem raktam bele a zsineget vagy mit. Kösz hogy ilyen gyorsan segítesz. Minden jót!Csákány!

#14 Felhasználó inaktív   General Thomas 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.941
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 03. 16. 18:13

semmiség, szólj ha van valamiKép
"Az élet szép, csak mindig jön valami és elszúrja" Myko Alto

"Did you know your phone is dead? Do you ever recharge the batteries?"
"They recharge? I just keep buying new phones."
House MD

#15 Felhasználó inaktív   hejyjyjy 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 14
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 03. 18. 12:08

Csá!
Most játszottam végig. Nagyon jó ez a játék,még nem nagyon találkoztam hasonlóval. Bár egy kicsit nehezebb mint az első. Mondjuk én nem nyírtam volna ki Oscart. Kíváncsi lennék arra mit csinált Kate miután elvitték Hansot a mamutok.

#16 Felhasználó inaktív   pala49 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 28. 10:17

Idézet

Csá!
Most játszottam végig. Nagyon jó ez a játék,még nem nagyon találkoztam hasonlóval. Bár egy kicsit nehezebb mint az első. Mondjuk én nem nyírtam volna ki Oscart. Kíváncsi lennék arra mit csinált Kate miután elvitték Hansot a mamutok.
Szia! A kislányomnak szeretném megvenni a Syberia 2-t. Hol juthatok hozzá? Kérlek segíts! pala 49

#17 Felhasználó inaktív   ldavid 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 300
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 28. 14:23

szerintem keresgélj a boltok polcain, mert éredekesmódon az online áruházakból eltűnt a 2. rész

#18 Felhasználó inaktív   General Thomas 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.941
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 28. 16:02

Hogy aakrod megvenni? online rendelés vagy bolti?
amiket ajánlok honlapok megnézésre, itt lehetséges mind2:
576 Kbyte,CD Galaxis,PC Dome, most több ne mjut az eszembe de itt elvileg megvan a játék


hmmm... most nézem egyiken sincs...pedig ezek a híresebbek..adj egy kis időt és végigkeresem a boltokat...
"Az élet szép, csak mindig jön valami és elszúrja" Myko Alto

"Did you know your phone is dead? Do you ever recharge the batteries?"
"They recharge? I just keep buying new phones."
House MD

#19 Felhasználó inaktív   General Thomas 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.941
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 28. 16:28

hát ez nem igaz....sehol sem találom, jobbik esetben is az első részt lehet venniKép.
nem semmi..azért még keresem tovább, de a főbbeket már néztem
azért remélem megleszKép
van valami alternatíva hogy mi lehet még?

azt írják az egyik fórumon hogy magyarországon ne m kapható... hát igen ezt most be lehetne írni a Mo.-s topicbaKép

"Az élet szép, csak mindig jön valami és elszúrja" Myko Alto

"Did you know your phone is dead? Do you ever recharge the batteries?"
"They recharge? I just keep buying new phones."
House MD

#20 Felhasználó inaktív   Miska01 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 10
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 11. 05. 13:22

Ez a topik ordítja hogy beleírjak....
A Syberia 2 volt a kedvenc kalandjátékom...
3x toltam végig...és nagyon jo...
Imádtam, kár hogy már nincs meg...
De nagyon jo játék volt...és sztem még mostis megálná a hejét...

Téma megosztása:


  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó