HWSW Informatikai Kerekasztal: Coctail Bar - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (6 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Coctail Bar

#41 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 09. 14:18

En gyakran fogyasztok ilyesmit. De a leirtakat meg nem tapasztaltam. Mi olyan 70% koruli zold szinut fogyasztottunk a leggyakrabban, es semmm ilyesmit nem tapasztaltam, hogy kontur elesedes meg ilyenek. Mondjuk az is igaz, hogy kicsit mashogy rug be az ember tole. De a mai az mar egyaltalan nem karos (csak annyira mint barmely mas alkohol). Foleg az ami magyarorszagon van. Ha jol emlexem a mai keszitmenyekben tobb ezerszer kevesebb olyan hallucinogen noveny van mint anno. Szoval nyugodtan ihattok, semmi ilyesmit nem okoz. Nem lettem agreszivebb, nem lettem fuggo, nem hallucinaltam... Ellenben egy nagyon finom ital. Legalabbis nekem izlett.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#42 Felhasználó inaktív   fojesz 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.214
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 09. 15:30

Idézet

Részemről csak egy dologtól rettentem el az oldalon... amikor megnéztem a tagok képgalériáját! Kép
A mai rocker/punk kultúra... Kép

#43 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 09. 18:30

Most az egyik legfonomabb koktélt iszom: VBK-t!!!! Kép

#44 Felhasználó inaktív   lewton 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.025
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 10. 00:06

a hétvégén láttunk abszintot a tescoban. gondolkoztunk, hogy azt, vagy a tesco gazdaságos tengerészeti alkoholt vegyük-e. úgy döntöttünk inkább veszünk helyettük 4x6 üveg sört. még sohasem ittam abszintot, de nem is hiányzik.

#45 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 10. 00:24

Idézet

a hétvégén láttunk abszintot a tescoban. gondolkoztunk, hogy azt, vagy a tesco gazdaságos tengerészeti alkoholt vegyük-e. úgy döntöttünk inkább veszünk helyettük 4x6 üveg sört. még sohasem ittam abszintot, de nem is hiányzik.
Sör...ehh... gyenga pia az! Kép Abszintra fel!

#46 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 10. 11:03

Idézet

Idézet

a hétvégén láttunk abszintot a tescoban. gondolkoztunk, hogy azt, vagy a tesco gazdaságos tengerészeti alkoholt vegyük-e. úgy döntöttünk inkább veszünk helyettük 4x6 üveg sört. még sohasem ittam abszintot, de nem is hiányzik.
Sör...ehh... gyenga pia az! Kép Abszintra fel!

fiam, az isteni ital nevét ily botor módon kárhoztatni ne merd, mert haragom lesujt, és kiboritja pocsék kannásboros VBK-dat!!!KépKép
Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

#47 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 10. 11:37

Az én VBK-m nem kannás cucc teeeee, te kis teeee! Kép ÉLJEN A VBK URAIM! Kép


#48 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 10. 12:09

Idézet

Az én VBK-m nem kannás cucc teeeee, te kis teeee! Kép ÉLJEN A VBK URAIM! Kép


kiegyezünk egy vodkában? Kép
Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

#49 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 10. 12:33

Idézet

Idézet

Az én VBK-m nem kannás cucc teeeee, te kis teeee! Kép ÉLJEN A VBK URAIM! Kép


kiegyezünk egy vodkában? Kép
Naranccsal mindenképpen...báááár... Finlandia Lime! Ecsém! Na az aztán isteni pia. Szépen jégretéve, olajos állagúra lehűtve és csakis 3-4 centes pohárból sátozni! Olyan finom, hogy az csak na. Kép

#50 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 10. 12:53

Erdekes dolog, h az utobbi hetvegen sikerult engem leitatnia kedves batyamnak es kedves EMi-nek, es mivel a hazajutassal se volt gond igy szivesen iszom majd ismet veluk. Kép A hetvegi felhozatal: Baccardi-Cola, Vodka-Narancs es Baccardi Breezer-bol allt... Nem birom mar a tomenyet (regen csak vodka tisztan...)
Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#51 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 10. 13:02

Idézet

Erdekes dolog, h az utobbi hetvegen sikerult engem leitatnia kedves batyamnak es kedves EMi-nek, es mivel a hazajutassal se volt gond igy szivesen iszom majd ismet veluk. Kép A hetvegi felhozatal: Baccardi-Cola, Vodka-Narancs es Baccardi Breezer-bol allt... Nem birom mar a tomenyet (regen csak vodka tisztan...)
Ne félj Avi, le is leszel itatva szépen! Kép

#52 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 10. 13:03

Idézet

Idézet

Erdekes dolog, h az utobbi hetvegen sikerult engem leitatnia kedves batyamnak es kedves EMi-nek, es mivel a hazajutassal se volt gond igy szivesen iszom majd ismet veluk. Kép A hetvegi felhozatal: Baccardi-Cola, Vodka-Narancs es Baccardi Breezer-bol allt... Nem birom mar a tomenyet (regen csak vodka tisztan...)
Ne félj Avi, le is leszel itatva szépen! Kép
Hat mielott elutazom mindenkeppen Kép
Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#53 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 10. 13:05

Idézet

Idézet

Erdekes dolog, h az utobbi hetvegen sikerult engem leitatnia kedves batyamnak es kedves EMi-nek, es mivel a hazajutassal se volt gond igy szivesen iszom majd ismet veluk. Kép A hetvegi felhozatal: Baccardi-Cola, Vodka-Narancs es Baccardi Breezer-bol allt... Nem birom mar a tomenyet (regen csak vodka tisztan...)
Ne félj Avi, le is leszel itatva szépen! Kép

engem is engem is!!!!! KépKép
Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

#54 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 10. 14:28

Ahogy elnézem mindnekit le kell itatni... Kép

#55 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 10. 16:49

Picit vissza olvastam a hozzaszolasokat es megakadt a szemem Reflexnek a hozzaszolasan. Csak annyit tudok ehhez hozzatenni, hogy azok miatt a hatasok miatt, amiket olvashattunk altala tiltottak be hosszu hosszu idore az abszintot. Az abszint a franciak egzotikus tudattagito itala volt es rendkivul kulonleges hatassal volt az emberekre. A mai abszintok viszont mar nagyon alacsony mertekben tartalmazzak azokat a bizonyos karos adalekanyagokat, amikrol szo esett. Egy mostani uveg abszintban van kb. annyi, mint regen 0,01cl-ben... Vagyis nagyon kis aranyban.

Nekem szemely szerint a batyammal az egyik kedvenc italunk, van is otthon neki kb. 10 kulonboz fajta uveg... Hihetelneul kulonleges ritualeja van az szervirozasanak es nagyon jo a hagnulata egy jo kis abszint partynak. A hatasa eleg eros, de nem sokban ter el egy sima berugastol. Szoval csak azt tudom mondani, hogy ha egy Pest Megyei biro nagy szeretettel issza ezt az italt, akkor nem hiszem, hogy barmi karos, vagy illegalis lenne az abszintban...

Kép

#56 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2005. 06. 11. 09:18

Idézet


Hihetelneul kulonleges ritualeja van az szervirozasanak es nagyon jo a hagnulata egy jo kis abszint partynak.
Olvastam a cikkben én is hogy többféleképpen isszák, vizzel higítják satöbbi...

A haverjaim viszont töményen isszák, barnacukorral. Kiskanálban barnacukor, belemárt az abszintba, meggyújtják és az elkaramellizálódott cukrot oldják fel.

Máshogy még nem láttam.

#57 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 11. 14:58

Idézet

Szoval csak azt tudom mondani, hogy ha egy Pest Megyei biro nagy szeretettel issza ezt az italt, akkor nem hiszem, hogy barmi karos, vagy illegalis lenne az abszintban...
Cash... Kép (rengeteg korrupt politikus es drogos rendor is van annak ellenere h mondjuk csak karos)
Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#58 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 13. 15:17

Idézet

Idézet

Szoval csak azt tudom mondani, hogy ha egy Pest Megyei biro nagy szeretettel issza ezt az italt, akkor nem hiszem, hogy barmi karos, vagy illegalis lenne az abszintban...
Cash... Kép (rengeteg korrupt politikus es drogos rendor is van annak ellenere h mondjuk csak karos)
AVI: Oke... akkor egyezzunk meg annyiban, hogy az Abszint mar semmivel sem karosabb, mint mondjuk egy whiskey, ugyhogy batran merem barkinek ajanlani... :Đ

UFO: Igen, hasonlo modon... Egy jo tag nyaku poharra rateszed az abszint kanalat, amire raraksz egy kockacukrot, raontod az abszintot, majd a kockacukrot meggyujtod es megvarod, mig elelaszik a tuz! Ezek utan a maradek cukrot jeges vizzel lemosod a kanallol, es a vizes-cukros-abszintot alaposan ossze kevered! Onnan lehet tudni, hogy mennyire jo minosegu az abszint, hogy mennyire tejfolosodik be a szine! Ha szinte mar tejfeher, akkor igencsak jo abszinttal van dolgunk, ami meg fogja tenni a hatasat... A hatasarol most nem beszelnek, a lenyeg az az, hogy nagyon hasonlit a sokak altal csak zoldsegnek nevezett... :-D

Kép

#59 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 13. 15:47

En vizzel meg soha nem higitottam. De siman egetett cukorral nincs olyan hatasa mint.., de majd kiprobalom vizzel is.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#60 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 14. 08:40

Szombat esti termésem: 6 vodka, 2 tequilla és 10 cuba libre. Jah, és mindez munka közben! Kép

Téma megosztása:


  • (6 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó