HWSW Informatikai Kerekasztal: Need for Speed Underground 2 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (31 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Need for Speed Underground 2

#1 Felhasználó inaktív   Mazder 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 149
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 06. 20. 18:08

Brooke Burke az NFS Underground 2 egyik karakterét szólaltaja meg
Az Electronic Arts Games bejelentette, hogy Brooke Burke „kölcsönzi” majd a hangját a Need for Speed játékok nyolcadik darabjában a főszereplőnek.

A flexbeta.net tudósítása szerint Rachel, egy illegális versenyszervező szólal majd meg Burke hangján – szerepe szerint egyrészt segítséggel szolgál a játékba mostanában bekapcsolódóknak, másrészt pedig a hírek szerint fontos szereplője a játék egyik versenyzési módjában végighúzódó történetnek.

„Teljes mértékben adrenalin-függő vagyok, sőt, még a kocsikat is imádom” – mondta Burke, az eddig számos férfimagazin címlapján szereplő szépség. „Nagyon izgatottan várom már, hogy pontosan mi is lesz a szerepem".

A Need for Speed Underground 2 az előzetes tervek szerint november 17-én kerül a boltok piacára, PC-s, PS2-es, valamint GameCube és Xbox platformokon.

info: mellesleg.hu

gondolom ez érdekel minket!Kép
Mazder remember that name!

#2 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 07. 08. 09:34

Na meg az sem utolso teny, hogy teljesen mas lesz ez a jatek mint az 1. Lesz egy szep nagy varosunk, 3 kerulettel. Valahogy ugy mint a gta-kban. Lesz egy garazsunk, es mi meg szepen nyugottan kocsikazhatunk a varosban, persze ha a piroslampanal beall mellenk egy elvetemult, akkor siman kihivhatjuk egy versenyre. Gyozelem eseten meg oszt nehany infot, hogy aznap este hol lesz durva verseny. Ja es a tunningolas sem lesz egyszeru. Szepen minden egyes alkatrreszert el kell majd ugranunk a boltkoba. Szoval igen jonak igerkezik ez a jatek is.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#3 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 07. 09. 09:56

Tudod Rocko, lehet rájöttek az illetékesek, hogy SOKKAL többet is ki lehet hozni egy ilyen jó kis játékból! Kép Mi ennek ugyebár csak örülünk! Várom is, mint a messiást! Kép

#4 Felhasználó inaktív   Chekoty 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 8
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 07. 10. 15:56

Rocko: Jutottál valamire a Garfield rajzfilmekkel?

#5 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 07. 11. 09:14

Bocs, de ez nem vag ide, itt kicsit mas a tema, de garfield topikban megbeszelhetjuk!Jaja Myko tenyleg rajottek. Ennek kifejezetten orulok. Olvastam rola tobb oldalas elozetest, es amit leirtam az csak a nagya az ujitasoknak. Remelem osszehoznak egy igazan jo kis undergroundos autoversenyzos jatekot. Ami kulon jo, hogy ebben vegre lesz multi is beepitve, szoval lan partykon majd lehet nyomni ezerrel.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#6 Felhasználó inaktív   kardhal007 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 4
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 08. 19. 13:39

Hali mindenki. Valaki nem tudja hogy van-e fenn a neten az nfsu2 nek demolya ami letölthetö??? KépHa van aki tudja az legyen szives elküldeni a webcimet az emil cimemre. KépKöszike mindenkinek.Kép

#7 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 08. 19. 16:12

Mielőtt baromságokat kérdezel, jó lenne ha használnád is a netet!! Még nincs DEMOJA!! De mondjuk ha ismered a keresőt beírod hogy NFSU 2 és jééé kidob egy csomó oldalt....
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#8 Felhasználó inaktív   kardhal007 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 4
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 08. 19. 16:53

Kedves shift. Mivel nem találtam sehol a neten azért gondoltam hogy hozzátok fordulok segitségért!!!!Kép

Kb 2 hete kutatom a netet és nincs sehol! De ahelyett hogy tudálékos lennél csendben is maradhatnál!!!!!!!Kép



#9 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 08. 19. 17:57

1. A nevem nem shift hanem Shifty

2. Ha két hete keresed akkor talán logikus hogy NINCS!!! Amúgy ha annyira kerested akkor érdemes lett volna a hivatalos oldalon keresni és ha ott nincs akkor sehol sincs!!! Nem tudálékos vagyok csak utálom amikor vki BAROMSÁGOKat kérdez!!!KépKépKép


...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#10 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 08. 20. 10:01

Ez a forum arrol volt hires, hogy barmikor barminek barmi baja volt, itt mindig volt aki segitett rajta. Erre mit latok!? Emberunk jon kerdez, regi forumos baratunk meg jon es leszolja. De tenyleg, ezt most miert kellet? Aztan meg sirtok, hogy nincs uj arc... S most ako elmondom, hogy kb mit lehetett ezekbol a sorokbol kivenni. Gyerek jon normalisan kerdez, es normalis valaszra var. Utana... jon hering, aki kb ezen sorok alapjan egy bekepzelt balfasz, aki kb azt hiszi, hogy o a forum atyauristene, es leszolja szerencsetlen emberunket. Bocs hering de ezekbol a sorokbol kb ezt lehetett kivenni. Nehez lett volna valami normalis valaszt benyogni???
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#11 Felhasználó inaktív   Rasiel 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 327
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 08. 26. 11:04

Jó gém lesz szentem és jóval nagyobb gép igénye ez nem olyan lesz mint a Midnight Club 2 ,hogy rávillogsz az ürgére és elmegy hanem versenyezik veled!
Jelenleg Argo és Kontroll rulez van nálam!!!

#12 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 10. 26. 21:50

Ma megerkezett a demo! Mar toltom is, kicsit nagyra sikerult, 344mega, de megeri szerintem. Nagyon kivancsi vagyok milyen lett! Aztan 16ikan erkezik a teljes jatek. (minusz 1 hetKép)
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#13 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 10. 27. 14:05

Hogy az isten b(=/(=+/(=/*#^*(&ssza meg! Már vagy öt alkalommal kezdtem letölteni, de mindig megakadt 188 és 256 MB környékén! Már a hajamat tépem! Kép

#14 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 10. 27. 14:37

En csak most kezdtem masodszorra, remelem hiba nelkul lejon. Meg 1 ora es 16 perc. Te honnan toltod? Vagy a te keszulekedben van a hiba, hogy folyamatosan megakad?


"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#15 Felhasználó inaktív   nivan 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 476
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 10. 27. 15:10

Honnan töltitek le az NFSU 2-tőt??


Há' könyv az nem ke', mer' nem mozog az asztal othúl! Jegy az Operába meg azé' nem ke', mer' nincs mit rajtam operáni!

#16 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 10. 27. 15:26

Meg csak demo. www.gamershell.com


"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#17 Felhasználó inaktív   BeneJoe 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 707
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 10. 27. 16:47

NA én lerángattam a HW-ről és gond nélkül jött végig 80k körül. Szal sztem onnan szedjétek.

Amúgy nyomunk este egy online GK partyt? Nagyon hangulatos a gamma, és még nálam is jól fut...na?Kép


Only human!

#18 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 10. 27. 21:52

Nekem is hiba nelkul lejott most. Viszont nekem nem enged DirectX9.0 c nelkul instalalni. Majd talan holnap megcsinalom, ma mar faradt vagyok ehez.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#19 Felhasználó inaktív   nivan 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 476
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 10. 28. 16:43

Én EA honlapról leszettem, de nem volt semmi probléma. Talán csak annyi hogy kicsit lassabb volt a szokottnál.Kép


Há' könyv az nem ke', mer' nem mozog az asztal othúl! Jegy az Operába meg azé' nem ke', mer' nincs mit rajtam operáni!

#20 Felhasználó inaktív   BeneJoe 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 707
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 10. 28. 22:03

Na ki mennyire nyomja online? Nekem nagyon bejön az a mód. A csirke botok helyett sokkal jobb kihívás. Ma mentem pl egy sráccal, aki az 5 kört circuitban 4 perc 10 másodperc körül abszolválta. Én nyomtam végig az 57 mp körüli köreimet, ő meg még le is körözött!!! Ilyen szégyen még nem ért...Kép


Only human!

Téma megosztása:


  • (31 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó