HWSW Informatikai Kerekasztal: Need for Speed Underground 2 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (31 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Need for Speed Underground 2

#41 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 10. 21:32

Http://frdc.atw.hu - Itt van vagy 15 kliens, egyike csak működni fog...

#42 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 11. 08:20

Nem warez site, tehát SEMMILYEN formában nem foglalkozunk vele, és még kevésbé nem segitjük.Es szerinted kedves FR, hogy irjam le 595674365. alkalommal? szerinted vicces minden uzenet után leirni, hogylécci lécci ne irjatok már ilyet, jo?hát nem.Tehát az éreintettek kedvéért:!!!NO WAREZ!!!aki meg nem képes arra, hyog használja a google nevu csodálatos programot a keresésre, nos, az ne foglalkozzon számtechel, meg játékokkal. Ennyi. Kéretik nem visszaugatni, behöbörögni és egyéb dolgokat muvelni, mert ugy sem változtat semmmin, pláne a hozzáállásunkon, és ezt most nem szivozásnak kell felfogni, hanem egyszeruen ténynek!Koszonom mindenki figyelmét, vissza lehet fáradni a forumokhoz!callisto
Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

#43 Felhasználó inaktív   MikeReem 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 812
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 11. 09:56

A jatek nagyon jo, ez az elso benyomas. A problemam annyi, hogy egyenlore csak egy olyan gepen tudtam tesztelni, amiben gef3ti200 van. Nos ez direktx8-at tamogat, lehet, hogy a jateknak 9 kene, es ez a baj. Szoval az a problemam, hogy a texturak iszonyat rosszak. Hiaba huzom a minoseget, nemigen javul pl az ut texturai. Az auto szep, de a kornyezet minosege is maxon volt, es ugyanolyan rossz. Kulon meg nincs semmilyen setup. Szoval, ha valakinek van alkalma kiprobalni egy uj videokartyan, az irjon mar, hogy azon is fenn all-e ez a problema, mert nem tudok varni, mig hazaerek, nagyon idegesit ez a dolog.

#44 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 11. 11:41

Böfff...
Egyébiránt, ha te google-ben egy órán belül megtalálod úgy, hogy az ténylegesen letölthető is legyen, és ne installáljon közben 3462346235623 férget a gépedre, akkor elsőként szeretnék gratulálni Kép Ja és persze nem szeretnék 800Ft+ÁFA-t fizetni a 12 órás elérésért, sőt őszintén 1Ft-ot sem.

#45 Felhasználó inaktív   Ivoke 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.385
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 12. 07:58

Nos tegnap leszedtem, és játszottam is vele hajnalig Kép Jó a játék, tényleg látványos, bár ahogy itt azt írta valaki DX9-s kártya tényleg nem árt hozzá, mert az én Leadtek GeForce 4 Ti4600 Ultra 128MB-s (dx8) kártyámon is ronda az út, ezzel nincs mit tenni. Viszont ki is jött az első dolog ami nem tetszik a játékban. A karrier módban (ez felel meg a régiben az Underground módnak) engem nagyon zavar, hogy a versenyhelyszíneket  a városban össze-vissza mászkálva kell megkeresni. Azaz az idő egy része a furikázással megy el. A másik pont a tuning lett, mert jól elbonyolították az egészet. Van 3 garázs ahol autót tudsz venni, van 3 garázs tuningolsz, másik 3 ahol spilerezel, illetve marticázol fényezel. 

Ez még rendben, de a tuningnál olyan beállítások jöttek elő mint egy  szimulátorban. A futómű beállítása 8 opció segítségével történik, a turbót is állítgani kell de olyan szinten, h megint az fog csak jó időket menni akinek van valamilyen szintű autógépész ismerete. Ja és minden módban (drag, drift, circ, streetx, és url) módban ez megteheted és meg kell tenned h ütőképes legyen a verda....

Szerintem ezek a részletes beállítások nem egy arcade játékba valók, arra ott egy szimulátor. Mind1 ettől függetlenül jó lett a gamma.

PS: megjelent az első peccs, amithez még nincs törés, ezért még nem ajánlatos feltenni, viszont így az online játékról egyenlőre le kell mondani.... Kép


P5N32-E SLI-E8400; 4x1GB; 2x GF9600 GT SLI; HD103UJ, HD642JJ 2x HD403LJ; X-Fi Xtreme; LG W2253TQ-PF; XP SP3; W7 64-bit

#46 Felhasználó inaktív   MikeReem 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 812
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 12. 08:05

Bizony direktx9-es kartya jo ha van. Akinek regebbije van, annak azt tudom tanacsolni, hogy szedje le a legujabb drivert a kartyajahoz, mert ugy sokat javul a minoseg!

#47 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 12. 10:03

Nem is tudom, vegyes érzelmek keringenek bennem. Az első, hogy az Ati Radeon 9800 Pro-n szaggat a kicsike, mint a rossznyavaja!!!! Ettől már eleve kivoltam! Full grafikán az anti-alising opcióval sötét képernyőt kaptam, amitől ismét kivoltam. Ahhoz, hogy élvezetesen lehessen, normáiisan lenyomni a versenyeket, le kellett kajakra butítanom az egész játékot!!!! Arról nem is beszélve, hogy az opció menükben sehol nem találom a billentyűzetkiosztást!!!!

A különböző pontokba való furikázást már megszoktam egy perc alatt, nincs vele baj, addig is le lehet nyomni pár kezdőt az utcai száguldozós versenyen! :Đ Nagyon jópofábak tartom a szponzorok megjelenését, akiknek teljesíteni is kell a szerződésekben vállaltakat! Emellett a tunning nagyon felbosszantott, lévén nem vagyok nagy tunning mester, honnan a rákból tudjam mit kell csinálni a maximális hatás eléréséhez!?!

A játék képregényes átvezetős megoldása pediglen szerintem egyenesen ULTRAGAGYI!!!!!!!! Kép Fúúú, de kivagyok tőle!!!



#48 Felhasználó inaktív   blitz 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 12. 11:00

sziasztok, alig vártam már hgoy meglegyen a játék, erre nem tudom élvezni, mert nem működik vele a kormányom. Mégpedig a froce feedback nem műxik, és vezethetetlen a kocsi, szóval szar, amit nem értek hogy miért van, mert az egyben minden tökéletes volt. Szerintetek mi lehet a gond? ( a kormányom logitech momo racing force) a másik ami idegesít, hogy csak a szar us verzió jelent meg  s az eu csak jövő héten s ha ezt tudtam volna akkor várok még 1 hetet. elképzelhetőnek tartjátok hogy az us verzió miatt nem megy a kormány és az európai val fog menni? aki segít vagy próbál segíteni előre is köszi, és tényleg nagyon háláss lennék, mert imádom a játékot, de kormány nélkül nem ugyanaz, meg már az 1 ben is azt szoktam meg

azt is megköszönném, ha vki akinek van vmilyen kormánya ami force feedbackes és kipróbálta vele a játékot, hogy írja le műxik e vagy sem

ciao



#49 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 12. 11:21

Lehet, hogy a most kijött patch ez orvosolja. A mai napon kikerül a főoldalra....

#50 Felhasználó inaktív   Ivoke 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.385
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 12. 15:12

"azt is megköszönném, ha vki akinek van vmilyen kormánya ami force feedbackes és kipróbálta vele a játékot, hogy írja le műxik e vagy sem"

Nekem Microsoft FFB-m van és US verzió és tökéletesen működik. A hiba máshol keresendő. Prószálj meg egy frisebb kormány drivert felrakni.


P5N32-E SLI-E8400; 4x1GB; 2x GF9600 GT SLI; HD103UJ, HD642JJ 2x HD403LJ; X-Fi Xtreme; LG W2253TQ-PF; XP SP3; W7 64-bit

#51 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 12. 15:56

Nos, fent a patch, benne az elindításhoz szükséges file is szerepel. Nézd meg, hátha ezzel már megy a progi!

#52 Felhasználó inaktív   blitz 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 12. 23:11

nem megy a patchel se, mind1 megvárom az eu verzioót azzal mennie kell

driver nincs új a logitech honlapján, tehát ez sem lehet szar, na mind1, azért kösz



#53 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 13. 02:24

Nah, most szálltam ki a játékból, toltam egy órát... igen kellemes kis száguldozásokat vittem véghez és vettem egy cadillac utcai terepjárót! :Đ



#54 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 13. 03:36

Nem értem miért nem UnSeeN kapta meg a játékot tesztelésre???Jójó alig van meg minden ezt aláírom,de mégis csak Ő a téma szakértője...semmi bajom MikeReem kolléga cikkével,de mégis csak UnSeeN sokkal bővebben tudott volna írni...na mindegy ez a Te dolgod EMi!
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#55 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 13. 10:13

Azért, mert UnSeen kolléga szinte elérhetetlen! Hiába véstem neki bármikor messengeren, soha nem válaszolt... MikeReem azért szép cikket írt róla, nincs vele semmi baj!

#56 Felhasználó inaktív   Wask 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 35
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 14. 14:24

Hi all! Én már kitoltam a Single-t mert a héten nagyon ráértem! Mondom magamnak akkor irány az online, de sehogy se megy fel! Nagyon jó lenne ha valaki tudna segíteni mert az első részt rongyosra játszottam neten és ezt is szeretném!

#57 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 14. 16:14

Hmm, mikor is beszéltünk erről az avatarról? 4 órája? Kép
Na mind1, szal lejött ez a gamma is, talán ha lesz élekierőm fel is rakom.

#58 Felhasználó inaktív   Dudo King 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.049
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 14. 21:29



#59 Felhasználó inaktív   WrongWay 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 479
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 14. 22:21

Ja, elég jó lett a game.Bár a drift még mindig érdekes a számomra, ugyanis vagy rohadt jól megy, vagy eszméletlenül nehéz. Az előbb megcsináltam egy driftet első próbálkozásra úgy, hogy 20.000 pontot kasszíroztam egy kanyarban. Utána rámentem a következő drift pályára, na azzal meg egy órát szenvedtem, de csak nem sikerült megnyerni, úgyhogy inkább hagytam a francba. Majd holnap folytatom, mert most olyan ideges vagyok tőle hogy majdnem tönkretettem a kormányomat...

#60 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 14. 22:51

Majdnem kiestem a székből, amikor megláttam a főcímdal kiirását: SNOOP DOGG FEAT THE DOORS! (ez a Rájdörsz of dö sztorm Kép) Eszméletlen!!!

Nekem a Street-X pályákkal gyűlik meg a bajom...GRRRR! Kép



Téma megosztása:


  • (31 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó