HWSW Informatikai Kerekasztal: Hírek és cikkek - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (67 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Hírek és cikkek

#21 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 20. 10:54

Kedves InGen amit MSN is le rendeztél:DDDDDDDHehe EMi a mindenható a ő szava "szent" és "sérthetelen".Lázadozni szabad:)))))
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#22 Felhasználó inaktív   Kormos 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 446
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 26. 12:31

Sziasztok, tudom hogy nem vagytok Sims rajongok, de en az vagyok, es szivesen irnek cikket rola. Hm? Most kaptam meg kedvesemtol a Making Magic-et, es eppen probalgatom, akar arrol is irhatok, hatha felkeltem a szoros szivetek erdeklodeset a jatek irant :PPPPP (bocsi mac-rol irok es a java nem friss azert irok igy egybefolyva es smiley-k nelkul :Đ)))) Na van ra 5 napotok gondolkozni amig AV-val megjovunk az elo-nyaralasunkrol :-D))) Kormi
[Trust in my command!]

#23 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 26. 12:39

nemtom a fonokseg mit szol hozza, de amig ok felszivodnak, addig mi itten szorgosan dolgozgatunk, és természetesen mindenfajta segitseget szivesen veszunk pláne egy Hölgytől!Kép

egyébként csak néhányan nem sims rajongok, én pl nem is jáccottam vele...

Tehát, megtisztelő lenne, ha irnál valamit, eljuttatnád hozzám, én meg szolok a nagyfonokoknek, és akkor eldol a sorsa, de van egy olyan sanda gyanum, hogy kedvezo fogadtatásra fog talalni!:Đ:)


Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

#24 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 26. 12:42

Oh a parom szorgoskodna. :Đ Mar egeszen elorejutott Making Magic-ben. Multkor itt tolta mellettem a lapotopjan amig CS-eztem. Kép Vegulis egy igazan kreativ szellemisegu holgyike, a szakmalya is sok kreativitast igenyel, szoval higgyetek nekem csak jora szamithattok! Kép

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#25 Felhasználó inaktív   Kormos 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 446
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 26. 12:43

Jajj koszonom, ez igazan jo hir hogy tamogatora talaltam az otletemmel :-D)) Akkor bele is huzok amint hazaertunk :Đ Addig is jo forumozast!! Kormi
[Trust in my command!]

#26 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 26. 12:44

Es micsoda hirunk van. Mindjart elutazunk jo messzire, es ott nemlesz internetcafe, szal nem is jelentkezunk. Kép Majd kuldunk egy kepeslapot Ciprusrol ha nem vagyunk tul elfoglaltak. Kép

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#27 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 26. 12:45

óóó, kreativitás rulezság, miénk a megtiszteltetés, hogy megkerestel vele minket Kormi!:Đ

Ja és jó nyaralást, ha jol tudom hawaii-ra mentek!?!?!!!Kép


Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

#28 Felhasználó inaktív   Kormos 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 446
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 26. 12:46

Aztakutyamegamacska...! :Đ))) Na akkor alaposan fel kell kotnom a gatyat hogy ezek utan ne okozzak csalodast, mert itt nagyon jo kis cikkeket olvastam mar :-D))
[Trust in my command!]

#29 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 26. 12:49

ha valoban igy van Kormi, akkor ne legyunk restek, izzitsuk be kicsiny ujjacskainkat és véleményezzuk azokat a cikkeket ebben a topicban, hadd dagadjon a cikkirok es hirezok mellkasa!!!!Kép


Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

#30 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 26. 13:36

Huhh már csak azért elolvasom mert te fogod írni:)Ha nem a Sims lenne a téma akkor az még külön öröm lenne.:Đ
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#31 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 30. 21:53

Majd invesztalok neki mas jatekokra is amiket bemutathat. Pl SimCity4000-rol is irhatna egy utolagos cikket. Kép Nem tudom egyenlore mi az a jatek amire ra tudom kattantani (kattintani?) de majd megoldjuk, h O is szorgosan kivehesse a reszet a lap fenntartasabol. Kép

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#32 Felhasználó inaktív   Kormos 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 446
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 31. 11:04

Na kész, gáz pasi vagy Kép. Mondjuk pl valamelyik újabb Tomb Raider? Kép De ha megjelenik a The Sims 2, akkor én leszek az első aki kommentálja!!!! Kép

Kormi

___________________

God save The Sims ! Kép


[Trust in my command!]

#33 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 31. 12:21

Remelem Cirm az is teleszel aki megveszi. KépKép

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#34 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 04. 23:49

InGen, szerintem marha jo lett az Unreal Tournament 2k4-rol vesett cikked, alaposan beleastad magad a témába!:ĐKép

hadd kukacoskodjak má egy kicsit: azé annyi hiba volt benne, hogy két helyen is és-sel kezdted a mondatot, amit jómagyarmunkásemberek nem szoktak. Kép

píííísz, csak igy tovabbKép

Ui: termeszetesen nem lett olyan jo a cikk, mint baalint Far Cry cikke.KépKép


Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

#35 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 05. 08:58

Oh igen enis vegigolvastam nagyon jo a cikk! Engem nem zavartak az Es-el kezdodo mondatok. Egy aprosag: nem csak a scorpion-t pontozza a gep ugratasoknal. Kép A masik nagyobb terepjarot is siman, meg asszem a kis ketmotoros gepet is, de azt nembizti. :Đ Amugy a vege fele nagyon ratapintott InGen a lenyegre.. "Henteles" Sajnos meg a legnagyobb taktikas palya is a hentelesrol szol. Eszembe nem jutna elbujni ebben a jatekban, mint HALOban vagy CSben. Na mind1. Csinaljunk GK bajnoksagot megy par magyar server! Vagy akar a GK is csinalhatna egy sajat UT meg CS servert. Kép

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#36 Felhasználó inaktív   Kormos 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 446
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 05. 09:02

Remelem Cirm az is teleszel aki megveszi. KépKép

Av [salalausukKép]


Na erre nem írok választ mert már ez is off Kép.

_____________________________

[ShalalaTheSimsKép]


[Trust in my command!]

#37 Felhasználó inaktív   BeneJoe 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 707
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 05. 15:18

InGen: A cikk nagyon pöpec, telleg látszik, hogy ráfeküdtél a gammára, grat!

Egy dolog csak, hogy a képek egy kicxsit pixelesek...nem mindegyik, csak azok, amelyek nem a gamershellről vannak. Ja, meghogy egy konkrét gépigény hinyzott volna, mert a középkategóriás fogalom eléggé szubjektív...

Only human!

#38 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 05. 18:15

Hogy gyarapítsam hozzászólásaim számát írok valami "hülyeséget":D Na szóval eddig csak Baalint elvtárs cikkét olvastam el,mely nekem nagyon tetszett.

Viszont amiről most beszélni szeretnék az teljesen más. Na szóval látom kerül ki ma is pár hír,de mivel mindig is az volt a baj,hogy nem tudtuk ki miről ír így ezt meg kellene oldani,mert bosszantó, amikor megírod, kirakod majd kiderül,hogy megleőztek. Szóval most már jó lenne tudni kik is írnak hírt,mert látom InGen is beszállt. Vagyis oldjuk már meg,hogy aki hírt ír az valahogy adja tudtára a többi hírszerkesztőnek,hogy miről ír.Találjatok ki valamit:D

Még annyit közlök mindenkivel főleg UnSeeN-nel-majd MSN-en megdumáljuk-,hogy nekem érettségi így a következő 2-3 hónapban nem leszek annyira aktív részese a dolgoknak. Sőt szinte nem is leszek. Néha benézek,de nekem ez most fontosabb mint 2-3 hír kirakása. Amint itt a szünet és végzek ezzel a szaros felnőtté válásos baromsággal:D-na ezt jól megmondtam:D- abban a pillanatban harcra kész leszek.

Még annyit,hogy azért nem voltam mert nincs monitorom most is kölcsön monitorral vagyok. A másik ok meg az,hogy 4 napig nem voltam,de a fórumon semmi se történt.Semmi értelmeshez nem lehet hozzászólni talán mert nincs is ilyen:D, amihez meg mégis arra nem kap választ az ember. Szóval ha valaki akar vmit tőlem MSN,ICQ.

Csók mindenkinek főleg a csajoknak:DDDDDDDDDD

Jah igen és még valami-jajj be nem áll a szám:D-Hova tűnt Viviene??Annyira hiányzikKép


...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#39 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 05. 18:55

Köszi srácok. Reméltem, hogy nem maradt benne től nagy hiba, mert 7 oldal lett wordben alap betűvel, és mikor megírtam olyan szinten ki volt a faszom, hogy utána egyszerűen nem volt erőm új végigolvasni az egészet.
Hamarosan korrektúrázza Retee a cikket, és akkor kirakom azt, és akkor végleg eltűnnek az esetleges hibák :Đ



#40 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 05. 19:01

há bazz ember nem azt tanitotta emi mester, hogy inkabbb legyen kesobb kesz a dolog, de akko tokeletesen? ugy mint a Far Cry...KépKép


Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

Téma megosztása:


  • (67 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó