HWSW Informatikai Kerekasztal: Vélemények, javaslatok - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (121 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Vélemények, javaslatok

#1 Felhasználó inaktív   badguy 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.911
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 14. 17:16

nem találtam ennek jobb helyet, de ha mégis volna kéretik átpakolni oda.

Szerkesztette: fojesz 2010. 07. 29. 09:40 -kor

"What difference do you think you can make, one man in all this madness?"

#2 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 14. 17:36

Ez már többször is volt, de úgyse foglalkozik vele senki sem Kép

#3 Felhasználó inaktív   badguy 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.911
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 14. 18:02

KépKép

"What difference do you think you can make, one man in all this madness?"

#4 Felhasználó inaktív   Zup 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.166
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 14. 20:09

Mert ide csak szellemek járnak!
Segíts a rendőrnek: verd össze magad! http://doom3.hardwired.hu http://ragames.atw.hu

#5 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 14. 22:39

Nem, ide csak pár veterán GK-s jár poénkodni, meg néha vmi értelmeset írni, ami mostanában egyre ritkább sajnos. Modokat meg nem is látni, a design meg vagy készül vagy nem. Ez van, megszoksz vagy megszüksz. Én egy darabig még szokok, csak nem tudom meddig Kép
Lehet áttérek a B verzióra, aztán csak normáis topicokba írok, mer ami pl. blabla-ban meg ilyen helyken megy, az pffff...



#6 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 15. 18:41

Azert mert Top1 vagy meg nem kene ilyen szinten leszolni az egeszet. Emlekszem egyes topikokra amiket szetzuztatok az offolassal. Te is. Viszont abba egyet ertek, hogy szinte csak olyan moderatorok vannak akik nem nagyon aktivak erre fele. Illetve ha meg is irnak valamit akkor elkerulik a kinosabb kerdeseket... Igaz tobbseguk csak a multjara valo tekintettel van feltuntetve a mod-ok kozott. Igaz, hogy azert most nem tul sok olyan ember van ezen a forumon akinek a kezebe adnek egy ilyen jogotKép
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#7 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 15. 22:32

Nana, nem úgy van az. Blabla topicba hogy lehet offolni? Kezdjük ott, hogy két ember vitatkozik 3 topicban én meg nézem Kép Najó, néha beleírok Kép
Top10, hmm, hát az nem sokat mondd sztem, senkit se az alapján fognak megítélni, mert az nem azt jelzi...
Azért szólom le, mert ez van, bár attól még néha van egy kis élet, de nem ez a jellemző. Hogy mit ne mondjak, hirdettem má GK-t több helyen is, aztán meg visszaszóltak, hogy micsináljanak itt, mikó ma volt 2 hozzászólás... Na erre meg mit lehet mondani. Mondjuk az meg megint nem jó, ha átbillenünk, és idejön a sok gyökér, de valamivel több aktív emberke kéne egy fórumra Kép

#8 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 16. 01:04

A BLABLA topic védelmében csak annyit, hogy az maga az OFFTOPIC Kép!!!! Ott ha normális témáról beszélsz, akkor offolsz! Kép

Egyébként meg itt nagy ritkiítás lesz, az összes értelmetlen topicot úgy letörlöm, mint a pinty! Vagy ponty, nekem mindegy, állat-állat...

Moderátor részről meg csak annyit, hogy tényleg nem nagyon mernék senkinek mod jogot adni, Reflexet kivéve, de hát őt már ismerem egy ideje, tudom milyen.

Egyébként azt vettem észre, hogy egyre több olyan hozzászóló van, aki segítségért fordul a forumozókhoz és ennek én nagyon örülök! Már csak azt kell elérni, hogy máskor is irjanak ide és ne csak olvassák az oldalt. A régi GK-n is volt sok ilyen user, aki csak olvasta a lapot, de nem szólt hozzá. Kép



#9 Felhasználó inaktív   Ivoke 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.385
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 16. 01:14

Előre is elnézést Miko, de van látogató a forumon rajtunk kívűl is?? Tudod olyan aktívabb fajta, aki mondjuk hetente legalább 2 hozzászólást ír??? Kép (Most nem beszélek/hetek a saját nevemben, mert a munkám miatt nem tudok/tam jönni.)


P5N32-E SLI-E8400; 4x1GB; 2x GF9600 GT SLI; HD103UJ, HD642JJ 2x HD403LJ; X-Fi Xtreme; LG W2253TQ-PF; XP SP3; W7 64-bit

#10 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 16. 01:20

No ez az! Hogy nem nagyon írnak, csak olvasnak. Billentyűzetet csak akkor ragadnak, ha bajban vannak és segítség kell nekik Kép. Remélem ez hamar meg fog változni :Đ



#11 Felhasználó inaktív   Ivoke 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.385
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 16. 01:21

Ámen így legyen Miko papa, mindannyiunk atyja. Az új lapod is korrekt lett, gratula!Kép


P5N32-E SLI-E8400; 4x1GB; 2x GF9600 GT SLI; HD103UJ, HD642JJ 2x HD403LJ; X-Fi Xtreme; LG W2253TQ-PF; XP SP3; W7 64-bit

#12 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 16. 01:30

És mi ez a ferde vigyor az orcádon? Nem tetszik az oldal? Pedig én csináltam teljesen, helloszabi meg programozta...

#13 Felhasználó inaktív   Ivoke 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.385
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 16. 01:45

De teccik, csak látszott, hogy most egy picit több priorítást kapott az a lap, de ez nem baj, így van rendjén! A világ állandóan változik (xx UNIKUM ez itt a rekám helye xx) és neked is kell a változatosság.

Egyébként meg őszinte gratuláló kacsintás akart lenni, csak lehet, hogy nem jó smájlít választottam...


P5N32-E SLI-E8400; 4x1GB; 2x GF9600 GT SLI; HD103UJ, HD642JJ 2x HD403LJ; X-Fi Xtreme; LG W2253TQ-PF; XP SP3; W7 64-bit

#14 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 16. 01:50

Az az oldal nem kapott nagyobb figyelmet, hisz egy nap alatt készült el :Đ Mondjuk az is a GK részének számít, hisz CS játékszerver megy rajta :-D Ha meg majd jön valami más jó játék, aminek érdemes szervert csinálni, akkor majd olyat teszek rá :-D Lehet igazi GK harcokat vívni rajta... Kép

#15 Felhasználó inaktív   Ivoke 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.385
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 16. 02:17

1 nap alatt összeraktad? Nem vagy semmi...Kép Ahogy egy kollegám szokta mondani az olyan dolgokra ami meglepően gyorsan és jó készült el: Szép munka volt!

Sajna a betü nem tudja úgy visszaadni ezt, mert igazán az ő hangján kellene ezt hallani, de nem számít.Kép


P5N32-E SLI-E8400; 4x1GB; 2x GF9600 GT SLI; HD103UJ, HD642JJ 2x HD403LJ; X-Fi Xtreme; LG W2253TQ-PF; XP SP3; W7 64-bit

#16 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 16. 02:21

Pedig egy tök egyszerő oldal, semmi extra nincs benne...végülis nem is kell bele, hisz csak egy játékszerver oldal :Đ.

#17 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 16. 08:32

Azt honnan tudjátok hogy folyamatosan olvassa az oldalt? Nem az inkább a szitu, hogy nem is jár ide, csak ha bajban van? Merthát ha nem ír, nicns statisztika, amiből meg lehetne állapítani, hogy járt e itt, mert ugyebár olvasáshoz bejelentkezni se kell. Én inkább olyan új embereket látok, akik egy topicot nyitnak "magunknak" aztán csak azt olvasgatják, ennyi.



#18 Felhasználó inaktív   badguy 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.911
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 16. 09:59

"...Ha meg majd jön valami más jó játék, aminek érdemes szervert csinálni, akkor majd olyat teszek rá :Đ ..."
America's Armyyyy-t
"What difference do you think you can make, one man in all this madness?"

#19 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 16. 12:06

Pontosítok: Half-Life 2, Doom III, Stalker... Kép

#20 Felhasználó inaktív   badguy 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.911
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 16. 13:30

hjaaa... KépKépKép
"What difference do you think you can make, one man in all this madness?"

Téma megosztása:


  • (121 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó