HWSW Informatikai Kerekasztal: Sport-Ki? Mit? Mikor? - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (21 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Sport-Ki? Mit? Mikor?

#41 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2004. 12. 26. 20:45

Maximálisan biztosíthatlak arról hogy szó sincs ilyenről sehol.

Sőt ha valaki nagyot tanyál és a lécek meg botok 4 felé sállnak, még utánnad is hozzák és fel is segítenek.

....nekem ilyen tapasztalataim vannak.

Durva lenne ha mindenki azt figyelné hogy ki az aki eltanyál, aztán akkor indulhat a kicsiarakás.....Kép



#42 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 12. 26. 20:54

Hmm, akkor asszem majd kinézek egy sípályára, csakhogy képben legyek Kép Nyáron elég soxor voltam sípályán, csakhát akkor nem sokan síeltek... Kép

#43 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2004. 12. 26. 21:02

A Mölltahler gleccserhez lehet nyáron baromi jó motoros túrát tenni, ott meg gleccservasúttal föltépsz 3000 méterre és lehet síelni. Ott mindig van hó.

#44 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2004. 12. 26. 21:30

Fúúúúúúú.....

.....bevillant a kép, hogy Reflexbeut tanítom síelni és ha elesik akkor kegyetlenül átszabok rajta, fordulatból meg leküldön a síbottal, utánna meg teletömöm a pofiját hóval!Kép

...nonszensz



#45 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 12. 26. 21:36

Hoppá! Megszervezed? :Đ

#46 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 12. 26. 21:39

Báz mennyi sieléses élményem van, ez a topic totál meghatott :Đ

A legkedvesebb amikor szánkópályán próbáltunk lemenni tévedésből, és rohadtul jeges volt az egész. Úgy nézett ki a lecsúszás, hogy már fent elestünk, a sílécek ottmaradtak, mi meg seggen szépen le a pálya aljára. Na onnan mászás visszafelé a pálya szélén, ha valaki megcsúszott, akkor megint le a pálya aljára, és kezdhette elölről :-D
valami hatalmas volt, hogy néztek ki utána az overallok :-D azt meg kellett volna örökíteni.

#47 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 12. 26. 21:46

Hát nekem meg évek óta az volt a bajom régebben, hogy nicsn szánkópálya mert mind eltűnt dobogókőn Kép

#48 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2004. 12. 26. 21:48

Faterék voltak asszem tavaj, de nem síeltek hanem a gleccser melletti hgyet mászták meg, tökig gázoltak a hóban rövidgatyában, az éjszakát meg egy menedékházban töltötték. Mesélte hogy a gleccseren meg frankón síeltek és nem is kevsen.

#49 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 12. 26. 21:52

De itt az volt az érdekes, hogy egy ilyen síelőhelyen vagy hogy mondják ezt, síparadicsom vagy mi, szóval ott volt, és nem is sejtettük, hogy ez a pálya pont egy szánkópálya a sok sípálya között, csak amikor már rámentünk és elég gány volt, akkor szólt haver, hogy

-Te, az előbb a táblán az a szánkójel mi volt?

#50 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 12. 26. 21:56

reflex: egy ilyen helyre nagyon szívesen elmennék. Igazság szerint jövőre tervezünk egy 3 napos szlovák túrát, és ottis elég szép tájak vannak. A 2. nap lenne a túrás.
Ingen: az szép lehetett, gondolom, utána volt röhögés Kép

#51 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2004. 12. 26. 22:02

Volt hogy egyszer betéptem az erdőbe de eléggé rosszul jöttem ki belőle mert a síléc a fejem mellé fúródott bele a hóba, majdnem levitte.

...majdnem ott hagytam a fogamat, és akkor mindezt most itt nem mondhatnám el.

Okuljatok a történtekből!



#52 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2004. 12. 26. 22:07

Jahh faterék is csináltak szlovák túrát de ők fölmentek lengyelbe is. Egy hetes volt ha jól emlékszem.

Nekünk van egy megszokott 2 napos osztrák túraútvonalunk.

-Pokolvülgy

-Grossglockner

-Kitzbühel (éjszkázás)

-Szabadon választott hazatérés: Autopálya vagy hegyi utak, Graz és Mariazell érintésével.

KépKépKép



#53 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 12. 26. 22:35

Okulok... Nem megyek síelni... Még szerencse hogy nem volt a fejed pár centivel arrébb...
Mi viszont csal nyáron túrázunk motor lévén Kép

#54 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2004. 12. 26. 22:46

Kisebb nagyobb balesetek vannak. Egykét csavar, platinalemez meg drót a csontokban még nem a világ vége. Kép Attól még síelni nagyon jó.

#55 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 12. 26. 22:49

Na igen. Meredek lehetett :Đ én akkor szoktam parázni kezdeni, amikor golyóba vévigmegyünk egy gyors pályán, csak azt hagyom ki a számításból, hogy lent  meg is kell állni :-D ott aztán van minden, hátradőlés, kézzel kapaszkodás a pályába, botleszúrás, bukfenc minden :-D

Viszont a síelést eléggé vágom, lassan a sznóbórdon kezdek gondolkozni... kicsit visszatart, hogy emlékszem, hogy amikor mi egy csoporrtal sielni tanultunk, még marha régen, és már elég jól vágtuk a lazább pályákat, akkor a velünk párhuzamosan kezdő sznóbord csoport még ott botorkált, hogy egyáltalán 10 métert tudjon csúszni elesés nélkül :-D

#56 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2004. 12. 26. 23:32

A snowboard rendkívül fárasztó mert mindkét láb egyfolytában terhelva van. Ezért lát az ember egyfolytában ücsörgő snowboardosokat.

Nem egy nagy eset azt sem megtanulni. Sokan ott hibázzák el hogy csak divatból választják és foggalmuk sincs hogy mivel jár az egész, pluszban még azt sem tudják hogy a boardozás melyik vállfaját válasszák. Én tutter az alpinboardot nyomatnám, mivel az a leggyorsabb. Az a freestyleboardozás nem tetszik, és a cipősmegoldásban abszolutte nem bízok.



#57 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 12. 27. 00:20

Platinalemez meg csavar... Ezt motorozás után is összeszedheted, viszont az a különbség, hogyha azt ésszel csinálod, akkor csak másokon múlik az életed. Viszont síelésnél, ha valami gebasz van, akkor a dolog rajtad a múlik, és az a baj, hogy lehet saját erődből se tudsz korrigálni.

#58 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2004. 12. 27. 00:26

Félted a nyomorult életedet mi? Kép

Ha olyan baromi veszélyes dolog és nagy ördöngősség lenne a síelés akkor nem csinálnák többb millióan évről évre.



#59 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 12. 27. 00:35

Eltöröm a lábam, aztán cseszhetem az egész motoros szezont... Ez az életem, szal akkor meg meghalnék...

#60 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2004. 12. 27. 00:45

...csúszós járdán megcsúszol, nagyot tanyálsz és combnyaktörést szenvedsz és cseszheted a motorosszezont.......ergo halott vagy.

Elesel a sípályán? Beleesel a hóba? ......még csak be sem lilulsz.

Ahhoz hogy rendesen összetörd magad, legalább 100-zal kell repesztened, aztán jöhet egy fa vagy egy nagy röpülés egy ugrató után aztán landolás.

Azt hiszem hogy motorbalesetben többen halnak meg mint síelésben.......nem is hallottam olyanról hogy valaki meghalt volna síelés közben.



Téma megosztása:


  • (21 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó